Opinie o kruk.pl - W.KRUK S.A. w Kraków

W.KRUK to więcej niż tylko biżuteria. To marzenia kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonują Cię sztuka jubilerska i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację i kreatywność, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy do wymiany opinii, dyskusji oraz śledzenia ofert pracy w W.KRUK.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.KRUK S.A. w Kraków

Ktoś

Znajoma dostała wypowiedzenie za nic.. tak usłyszała. Do pracy może przychodzić ale jeśli nie chcę to niech nie przychodzi. Słucham ? Co to w ogóle ma znaczyć? Z dnia na dzień masz miesięczne wypowiedzenie i albo przychodzisz do pracy albo nie, im tak nagle poprostu na Tobie nie zależy i mają Cię w nosie.Zachowanie kierownictwa jest krytyczne, zastanowiła bym się kilkanaście razy czy chcę tam pracować bo to (usunięte przez administratora) na kółkach a nie poważna firma... A... I firma bierze pieniądze z tarczy kryzysowej przez pandemie Covid-19 i jasno w umowie jest napisane, że mają nie zwalniać pracowników skoro czerpią pieniądze od państwa.. no chyba, że jest cięcie etatów, gdy np salon się jakiś zamyka etc... Także chyba jakaś kara na firmę powinna zostać nałożona za nie stosowanie się do umów. Nie polecam !!!

@Ktoś

Zwalniają bo już od dawna chcieli kogoś zwolnić oczywiście nie przez pandemie i wtedy nadal tarcza się należy - zadowolenie akcjonariuszy najważniejsze

Magda

Hej czy pracuje ktoś jako specjalista ds.reklamacji? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować. Chodzi mi o warunki pracy godz pracy oraz zarobki.

Ola
@Magda

Aplikuje jeżeli tylko lubisz wieczny chaos, stres, pracę pod presją i ciągła krytykę że strony klientów i szefostwa a wszystko to za przeciętna kasę, kompletnie nieadekwatną do wysiłku. ????

Typowe korpo gdzie bardziej liczą się znajomości i udawanie że się coś robi. jesli nie umiesz zrzucać na innych swoich "targetów" i wykorzystywać ludzi, to się nie nadajesz do tej firmy. Jak jesteś osobą uczciwą i w miarę pracowitą to popracujesz miesiąc może dwa i nie wytrzymasz poziomu (usunięte przez administratora) w tym miejscu. Szczerze nie polecam.

WK

Firma na niskim poziomie, nie dba o pracowników jak tylko nadarza się okazja ucinają wynagrodzenia i śmieją się ludziom prosto w oczy, brak szkoleń, brak możliwości rozwoju, aby czuć się prestiżowo robili wycieczki po Centrali aby każdy mogł pooglądać w jakim bogactwie siedzą VIP. Tylko na to wszystko pracują wszyscy w salonach.. o tym już nikt nie pamięta.. Dramat. Nie polecam. Brak szacunku.

@WK

Z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, zarobki słabe w porównaniu z konkurencją. Ale co do szkoleń, nie zgadzam się z krytyka, uważam mając porównania z innymi firmami jubilerskimi, że W Kruk przykłada ogromną wagę do szkoleń asortymentowych i i obsługi klienta. Oczywiście od roku jest przerwa, ale to wymusiła pandemia. Więc reasumując zarobić się za bardzo nie da, ale poznać metody sprzedaży i zdobyć wiedzę asortymentową jak najbardziej. Pozdrawiam

Analityk Danych

Nie dostałem pracy

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w W.KRUK S.A.?

Nie ma takiej możliwości ,kto za to zapłaci przecież nie W kruk ....

Oczywiście że się zdarzają. Ale nie płacą tylko ukrywają nadgodziny. Nigdzie nie są wykazywane

Rozczarowana

Jestem tego samego zdania. Nie polecam.

Zaciekawiona

Hej dziewczyny, Jak wygląda u was sytuacja z grafikiem w sylwestra i święta jeśli chodzi o kierownika? Oraz w ile dni weekendowych pracuje kierownik?

Zdenerwowana
@Zaciekawiona

Heej, nasz kierownik nie pracuje w swieta, jest w pracy jedna sobote i jedna niedziele w tym miesiacu... Dramat... Ale co mamy zrobić, ona tu rządzi...

Hania
@Zaciekawiona

Ha ha ha, czyżby nadużywał władzy? Niestety woda sodowa uderza do głowy, co zrobić ????‍♀️

natalia

hej fajna ta firma co?

A
@natalia

Bardzo, polecam,pewnie zależy od atmosfery na danym Salonie,ale my my świetny zespół i pracuje się dobrze. Kasa zawsze mogłaby być większa, ale jest stabilizacja i szacunek.

@A

To się uśmiałam że Hej

Mateusz
@natalia

Drugi lockdown, a W.Kruk zaskoczony tym faktem jak drogowcy opadami śniegu. Znowu zero pomysłów jak to rozwiązać, znowu obsrani po uszy. A można było przystosować platformę rezerwacyjną tak, żeby każdy salon pełnił funkcję podobną do sklepu internetowego i tym samym odciążyć SI.

Misiu
@Mateusz

I znowu cięcie etatu. Jestem ciekawy kto będzie (usunięte przez administratora) po otwarciu w grudniu. To się musi wkoncu skończyć, poniżanie swoich pracowników.

@Misiu

Teraz nich wreszcie wezmą się do roboty te wszystkie (usunięte przez administratora)pseudo funkcyjne..

Niun
@Kaaaam

Chyba już się trochę wzięły. Skończyły się kawki i ploteczki takie pogaduchy zostały im tylko na tych Swoich wyjazdach spotkaniach oczywiście firmowych...

Lepper
@Niun

Jakie wyjazdy? I chyba ktoś tu jest na bakier z informacjami.

@Lepper

A co masz info że covid się nigdy nie skończy lepiej Ty się się bardziej wywiedz w temacie może te spotkania są dla bardziej wtajemniczonych... No cóż nie każdy jest wyróżniony przez elitę

Jaaaaa
@Niun

Macie jakieś słabe doświadczenia , kierownik mój nie ma czasu na kawki i telefony , bo robi wszytsko i nam pomaga .... i nawet chyba za dużo się poświęca ....

Fifol

Normalnie, petarda

Zdrapki
@Jaaaaa

To chyba Twój, bo nasz to kładzie lache na wszystko, a my musimy robić, nawet kur*a grafiki itd.

Misiu
@Jaaaaa

To ty masz normalnie ANIOŁA za kierownika, to chyba jedyny taki kierownik w naszej firmie.

Hania
@A

Zazdroszczę, bo u nas jest dramat i zero szacunku do pracownika ☹

Dramat firma

Jeżeli ktoś rozważa podjęcie pracy w sklepie internetowym, stanowczo odradzam. Szkoda waszych nerwów i czasu. Wyzysk, spora odpowiedzialność, w tym odpowiedzialność finansowa, a za to wszystko najniższą krajowa. Pracownicy sklepu są niedoceniani i traktowani jako tania siła robocza, dochodziło do tak kuriozalnych sytuacji, gdy podczas pierwszego lockdownu (marzec-maj) sklep utrzymywał praktycznie całego kruka, pracownikom ucinano godziny i nie wypłacano całości wypłat na czas. Oczywiście praca w ogromnym chaosie i z dziesiątkami tysięcy paczek wysłanych w tyn czasie. Po całej sytuacji żądnych bonusów czy premii do tych nędznych wypłat, musieliśmy zadowolić się mailem z podziękowaniem od prezesa tej "prestiżowej" firmy. Niestety sytuacja powtórzyła się teraz znowu, w okresie przedświąteczny, mnóstwo paczek i pracy, presja czasu, świąteczne terminy. Na ostatnim spotkaniu usłyszeliśmy jednak że musimy dać z siebie ponad 200%, lecz oczywiście nie dostaniemy żadnych dodatków, premii czy (usunięte przez administratora) paczek świątecznych. A o podwyżkach mamy nawet nie wspominać i na pół roku zapomnieć. Podejście, dajcie z siebie wszystko, my od siebie nie damy nic. Absurdalna firma, z absurdalnymi pomysłami typu: pisanie sms do kierowniczki że idziemy do łazienki (bo to też jest nasza przerwa). Mnóstwo wymagań, rozszerzanie obowiązków w pracy, bez żadnej dodatkowej kasy. Brak perspektyw, brak rozwoju, brak kasy. Omijajcie szerokim łukiem.

@Dramat firma

Stanowczo odradzam tę pseudo Firmę co się dzieje w Salonach to kpina stąd ciągłe rotacje pracowników

Dramat firma

Jeżeli ktoś rozważa podjęcie pracy w sklepie internetowym, stanowczo odradzam. Szkoda waszych nerwów i czasu. Wyzysk, spora odpowiedzialność, w tym odpowiedzialność finansowa, a za to wszystko najniższą krajowa. Pracownicy sklepu są niedoceniani i traktowani jako tania siła robocza, dochodziło do tak kuriozalnych sytuacji, gdy podczas pierwszego lockdownu (marzec-maj) sklep internetowym utrzymywał praktycznie całego kruka, pracownikom ucinano godziny i nie wypłacano całości wypłat na czas. Oczywiście praca w ogromnym chaosie i z dziesiątkami tysięcy wysłanych paczek w tyn czasie. Po całej sytuacji żadnych premii, bonusów, tylko i wyłącznie maila z podziękowaniem od prezesa tej "prestiżowej" firmy. Niestety sytuacja powtarza się znowu teraz. Mnóstwo zamówień, presja czasu, terminy przedświąteczne, a na ostatnim spotkaniu usłyszeliśmy ze musimy dać z siebie ponad 200%, lecz oczywiście nie dostaniemy żadnych dodatków, premii czy (usunięte przez administratora) paczek świątecznych. A o podwyżkach mamy na pół roku zapomnieć. Typowe podejście, dajcie z siebie wszystko, my od siebie nie damy nic. Absurdalna firma, z absurdalnymi pomysłami typu: pisanie sms do kierowniczki że idziemy do łazienki (bo to też jest nasza przerwa). Mnóstwo wymagań, rozszerzanie obowiązków w pracy, bez żadnej dodatkowej kasy. Omijajcie szerokim łukiem.

Jestem rozczarowany i zawiedziony praca w tej firmie. Praca na magazynie w Krakowie do najprzyjemniejszych nie należy. Zaczynajac od tego ze zwykły pracownik nic tam nie znaczy bo ja to się wyraził dyrektor na twoje miejsce jest wielu chętnych I nikt cię tutaj na sile nie trzyma, bo to taka prestiżowa firma i ogólnie to chyba to całe kierownictwo z wdzięczności za te bieda pieniądze trzeba po stopach całować. Bo przecież pracuje się w prestiżowej firmie (prestiż w tej firmie to słowo klucz) wiec pieniądze schodzą na dalszy plan. Oprócz marnych pieniędzy, brak szans na rozwój. Człowiek pracuje w ciągłych chaosie. Brak szkoleń dla nowych pracowników, problemy komunikacyjne pomiędzy poszczególnymi działami, nerwowość, do tego dochodzi ciagle wytykanie najprostszych błędów. To wszytko prowadzi do ciągłej rotacji pracowników bo każdy normalny człowiek który nie chce nabawić się choroby psychicznej szybko ucieka z tej firmy.

Aaaaa

To nie prestiż tylko wyzysk i robienie ludzi w lewo.. Ci na wyższych stanowiskach śmieją się w twarz wykorzystując przy tym Swoje układziki

z boczku na boczek

Praca na magazynie głównym- raczej piekle głównym. Kierownik nie stroni od zastraszania pracowników, kłamie, niejednokrotnie wyzywa, do tego dochodzą niestosowne żarciki w stronę pracowników, które śmieszą nikogo poza nim samym. Ciągłe sprawdzanie ludzi na kamerach, robienie wielkich problemów i wspomniane zastraszanie o drobne potknięcia, które nawet w żadnym stopniu nie wpływają na jakość wykonanej pracy. Wielkie wymagania, krętactwa, okłamywanie, mobbing, zastraszanie. Współpracownicy w większości są świetni, niestety atmosfera tworzona przez kierownika buraka oraz dyrektora furiata wszystko psuje. Do tego wszystkiego dochodzi skąpa płaca.

Pyrka
@z boczku na boczek

Najgorzej zarządzana firma w jakiej pracowałam. Jeden człowiek otumaniony władzą (może niech założy swój biznes) udziela się na każdym froncie z fatalnym skutkiem. Ludzie pracujący na samym dole tej struktury to wszystko widzą, góra jest albo ślepa albo z premedytacją źle traktuje tych, którzy stawiają się do pracy w zarządzanych przez buraków magazynach czy salonach. Ale chyba najlepszy jest towar. Obok biżuterii to już nawet nie stało. Na allexpress jest nawet taniej, a dostajemy to samo. Tyle, że bez znaku wkruk.

Fan Bekonu

Praca na magazynie głównym to kpina Śmieszne pieniądze za olbrzymią odpowiedzialność. Pracownik na każdym kroku jest zastraszany, z każdej strony można natknąć się na mobbing. Pracownicy nie są traktowani jednakowo, co w jednym przypadku przejdzie bez echa, w innym jest nie do przyjęcia. Nawet najprostsze problemy które w innych firmach rozwiązuje się od ręki tutaj urastają do rangi problemu nie do przejścia. Ciągłe krętactwa i karmienie ludzi obietnicami. Kadra kierownicza w logistyce nadaje się bardziej do zarządzania wioską w Mozambiku niż działem dużej firmy. Kierownik to manipulator i notoryczny kłamcą czym się osobiście chwali. Stanowczo odradzam pracę w firmie W.Kruk. Jeśli jesteś choć trochę ambitny to uciekaj jak najdalej. Plusem- lokalizacja, lokal i ludzie - fajni i bardzo pomocni, choć u części można już niestety zauważyć objawy syndromu sztokholmskiego.

PPP
@Fan Bekonu

Racja w 100% brak szacunku dla ludzi , liczy się tylko wynik , wyzysk pod każdym względem , kończy się tylko na obietnicach . Brak komunikacji co bardzo utrudnia pracę. Przygoda się skończyła szybko .

Zażenowana

W ostatnim czasie na sklepie internetowym, okazało się, ze u jednego z pracowników wykryto COVID-19. Firma nie podjęła żadnych działań zabezpieczających zdrowie pracowników. Czesc pracowników zrobiła testy na własna rękę, co raczej spotkało się z niezadowoleniem ze strony pracodawcy. Pracownikom, którzy chcieli wykonać testy kazano przyjść do pracy i nie udzielono im dnia wolnego, bo przeciez obrót pieniędzy musi być nawet w takiej sytuacji. Pomieszczenie nie zostało zdezynfekowane po osobie chorej, biurka zostały przetarte płynem do mycia szyb, a pracownikom kazali wrócić w takich warunkach do pracy bez wykonania testów na COVID-19, pomimo tego, ze mieli kontakt z osoba zarażona.

ABC
@Zażenowana

Dla mnie jest to trochę dziwne. Jeśli u jakiegoś pracownika stwierdzono że ma Covid to sprawą zająłby się Sanepid i firma nie miałaby nic do gadania

DEF
@ABC

Ta sytuacja miała miejsce i kierownictwo zamiotlo wszystko pod dywan. Ludzie, którzy mieli styczność z nim na codzien mają zakaz odżywania się na ten temat. A sam 'dzial sklepu internetowego' dostał ochrzan, że o tym mówią

@Zażenowana

O boże dziewczyny...seriooo? Aż strach do pracy chodzić w takiej firmie...

@Ulrich Nielsen

To wszystko to pomówienia i niedomówienia. Dezynfekcja przebiegła z normalnym środkiem (przelanym do opakowania po płynie do szyb), a jeśli chodzi o zwolnienia- dużo osób poszło na kwarantannę, więc pracodawcy nie mogli przyjąć NŻ. Można było za to iść na badania i dostać L4. Wszystko przebiegło zgodnie z wytycznymi sanepidu. Można pewne rzeczy firmie zarzucić, ale tutaj nie ma co.

Ugandyjczyk

Zakaz rozmawiania o sytuacji z innymi pracownikami i próba ukrycia tego, że więcej osób było narażona na kontakt z chorym też jest wytyczną sanepidu?

@Ugandyjczyk

Właśnie,po za tym po co przelewali ten płyn? XD myśle że w tej firmie to niezły kwas sie (usunięte przez administratora) Narażąją ludzi na tak poważne zagrożenie, bo licza się tylko tabelki i wyzysk z pracownika...

T
@Ulrich Nielsen

A to nie jest tak ze srodki do dezynfekcji sa przystosowane do nakladania na dlonie wiec przelanie do atomizera pozwala rozpylac na wieksze powierzchnie? Cala tajemnica.

@T

Nie wiem Jak Ciebie @T ale mnie na fizyce uczyli o gęstości cieczy i coś takiego jak Ex Bacteria do dłoni nie zostanie rozpylone przez atomizer, a Wabol to by tam im łby porozpierdalał, już nie mowiac o Mycetoxie...

Realista
@Ugandyjczyk

Kochany pochwal się jak się pilnujesz poza budynkiem, nosisz maskę? Dezynfekujesz ręcę? Widzę ludzi, którzy nic sobie nie robią z covida ale jak już jest u kogoś podejrzenie to chętnie korzystają z kwarantanny, siedzenia w domu i obwiniają firmę, masz rozum? To czemu sie nie pilnujesz, nikt Cie nie upilnuje tak jak Ty sam.

@Realista

@Realista mądrego to aż miło posłuchać. Chyba musiałeś być najmądrzejszy u siebie na wsi? Patrz na siebie i chcesz to chroń czy tak czy srak, nie chcesz chodzić na wolne to nie chodź. A twe ostatnie zdanie, normalnie Paulo Coelho się chowa. A tak po za tym zdejmij stuleje, bo Cię ciśnie chyba

Kmwtw

Szczerze nie polecam. Niby tak prestiżowa firma, a (usunięte przez administratora) Liczą się tylko pieniądze dla Zarzadu, dla pracowników jak zawsze ich nie ma. Kiedyś zachętą była praca tylko na pierwszą zmianę, niestety wprowadzono dwie zmiany które opóźniają wszystkie prace, wprowadzają chaos, ale corona wirus był najlepsza wymowka, aby wprowadzić druga zmiane bo "ktoś" tak chciał i koniec. W tygodniu dwie zmiany nie mogą się mieszać, jednak kiedy trzeba przyjść w sobotę to corona wirus już nie zaraża i ludzie mogą się mieszać, no cóż, robota sama się nie zrobi. Najlepiej pracować jako wolontariusz. Niestety pracownicy niedoceniani. Można się starać, robić ponad normę i tak nikt tego nie zauważa, bo przecież to twój "obowiązek". O podwyżce można pomarzyć, chyba że ktoś pójdzie w ryzyko "szantażu" że znalazło się lepszą pracę. Pracownik innemu nie równy, jedni nie robią nic, wiecznie siedząc przy kawie i zarabiając więcej, a ci którzy się poświęcają, starają zarabiają mniej. Jedni traktowani są lepiej, inni gorzej, zależy od sympatii wyżej postawionych. Brak narzędzi do pracy oraz ludzi, ale wymagania coraz większe, oczywiście bez większych pieniędzy. Większość nowych osób widząc ten cyrk ucieka po miesiącu. Chaos, niedomówienia, podejmowanie decyzji za plecami pracowników to na porządku dziennym. Brak organizacji oraz planowania pracy, wszystko na jedna kupe, tak że nie można się odgrzebać z robota a terminy gonią, innym razem nie ma co robić, brak równowagi. Jedyny plus to umowa o pracę, dobra lokalizacja, nowy budynek . Jedyne co pozostaje zachętą do pozostania tam to pracownicy, rzadko bywa tak żeby w pracy można było sie z każdym zakolegować i miło spędzić przerwę . Podsumowując, stanowczo odradzam, szkoda starań i czasu.

@Kmwtw

Trafione w sam punkt można by jeszcze wiele dodać ale to i tak nic nie da.... Ci wyżej postawieni oraz kierownictwo ma to gdzieś bo przecież oni wybrani z plecami nie mają źle i tyle w temacie

Zawiedziona
@Kmwtw

Zgadzam się. Jedyny plus to współpracownicy, a nawet to potrafią zepsuć. Przesuwają ludzi jak pionki na inne salony bez pytania. Jak Ci się nie podoba to możesz się zwolnić, taki masz wybór. (usunięte przez administratora)A drugiego odsyłasz awizem i znowu uzupełniasz. (usunięte przez administratora)

N

Hej Dziewczynyyyyyyy! Pisze do dziewczyn z Poznania, czy w którymś salonie jest może wolny etat i bym mogła przejść z innego salonu bo praca tutaj to koszmar. Dajcie znać w odpowiedziach, jak byłoby miejsce i najlepiej numer do kierowniczki i czy by się zgodziła. Pracuje pare lat i firma super ale salon nie...

Menadzezy regionalni zwiększyć kontrolę nad kierownikami bo to co oni wyprawiają na salonach to kary godne.calymi dniami siedzą na zapleczu plotkuja przez telefon z koleżankami albo załatwiają swoje prywatne sprawy W niektórych salonach kierownicy wpisują sobie dzien do pracy i nie przychodzą a Tych godzin pozniej nie odrabiaja a zwyklym pracownikom non stop cos sie nie zgadza z godzinami na ich nie korzyść oczywiscie a jak zwrocisz uwagę to odrazu mobinng i gadka o zwolnieniu.o t taka firma.

Monia

Większość kadry zarządzającej ma plecy u pewnego DYR. i dlatego robią co chcą plotki kawusie na zapleczu itp... Kumoterstwo i kącik wzajemnej adoracji

@Monia

Nawet znam taką Panią Kierownik która nawet rozmowy rekrutacyjnej nie miała tylko był do niej tel. że ma tę pracę pewną i tyle w temacie... Ma się te plecy co....

Kaaaam

O chyba wiem o kogo chodzi... Czyżby ta osoba była z Łodzi...

Wkurza
@Kaaaam

Tu nie chodzi o Łódź Bo tam kierownicy są już są bardzo długo i przerobili nie jednego Rms proszę nie pisać głupot Bo co jak co ale w Łodzi to jedyne miasto gdzie nie ma w ogóle prawie rotacji pracowników bardziej stawiam na południe lub północ

@Wkurza

Lepiej przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i tak chodzi o Łódź zwłaszcza jedną Panią kierownik która właśnie posiada te plecy...

Emil
@Wkurza

Potwierdzam wcześniejszy wpis... Ta osoba podczas zatrudnienia nawet nie odbyła rozmowy kwalifikacyjnej gdyż z Panem Dyr. znali się już wcześniej z poprzedniego miejsca pracy proszę lepiej się doinformować w temacie....

@Kaaaam

Widzę, że nasze forum, zmieniło się w kącik, uprzejmie donosze....... Ale tak bardziej anonimowo, bez nazwisk, najważniejsze żeby namieszać.... Tak się składa, że pracuje w Łodzi i nie ma tam żadnej z kierowniczek która miała by układy z Dyr.lub RMS chodź by dlatego, że pracują na tyle długo, że zdążyły już kilka razy zmienić się nad nimi RMS. Więc proszę bez paskrzwili, chyba, że uaktywnia nam się konkurencja, w Łodzi jest spokojnie, nikt nie kradnie, nikt nie robi afer, to trzeba nam dowalić. I z góry uprzedzę wpisy, nie jestem kierownikiem, ani zastępcą, pracuje w Łódzkim salonie jako szeregowy pracownik, po prostu nie lubię jak ktoś wypisuje bzdury i rzuca oskarżenia bez jakichkolwiek dowodów. Tyle w temacie. (usunięte przez administratora)

Kaaaam

Nie ma to jak zaklinanie rzeczywistości... Skoro tak piszesz to przesyłam pozdrowienia dla Pani Kierownik Moniki z Łodzi i proszę jej zapytać jak wspomina współpracę z Panem Dyr w dawnej Firmie WOJAS życzę miłego dnia

Ja Krzysztof
@Kaaaam

Nawet jeżeli to prawda, to nie wiem o co chodzi, jeżeli Monika sprawdziła się w poprzednim miejscu pracy, to nie ma w tym nic dziwnego, że Dyr zabrał ją ze sobą, to normalne, że zatrudnia się osoby zaufane chętniej niż nie znane osoby z ulicy. Nie zmienia to faktu, że nadal uważam, że wypisywanie takich rzeczy na forum go worku jest słabe, jeżeli masz uwagi do kogoś, napis, jej to lub powiedz a nie rozpisuj się anonimowo na forum. Monikę natomiast bardzo chętnie pozdrowię, jak tylko będzie okazja.

@Ja Krzysztof

Sam jesteś chyba słaby i jak widać mało rozgarnięty rączka rączkę myje no cóż takie życie a potem dziwicie się że macie tak zle opinie....

@Kaaaam

Na układy nie ma rady tak było jest i będzie ŚWIĘTE KROWY i tyle... Swoich się trzyma i broni mimo wpadek i braku kwalifikacji a zwykłych szaraków wywala się bez podania powodu a najczęściej jednak ludzie sami odchodzą z tej(usunięte przez administratora)o Firmy jak zobaczą co się wyprawia opinie już dawno mają kiepską

Zainteresowana sytuacja

Kamilo, nasza było kierowniczko, to, że zamknęli Ci miejsce pracy i się mścisz bo Ciebie zdegradowali do zastępcy tam gdzie faktycznie trzeba pracować, a dobrze wiemy jak to u Ciebie z tym to sobie wycierasz twarz tymi osobami, które naprawdę pracują i mają wyniki, po takich wpisach na samych najważniejszych to chyba nie masz szans zastąpić Moniki a wiem, że tam chciałaś trafić

@Zainteresowana sytuacja

Dziwna sprawa nie wiem o jakiej Kamili piszesz moje imię jak już bardzo chcesz wiedzieć jest inne jestem Magda a czytając ten Twój wpis jeszcze bardziej utwierdzam się w tym co inni o Was mówią... Lepiej wracaj do Swoich cyferek

Luiza
@Kaaaam

No właśnie nie wiesz o jakiej Kamili mowa, to co ty możesz wiedzieć o pracujących tam ludziach, przestań się wreszcie błaźnić i nadymać, bo w końcu pierdniesz ????????????

@Luiza

I jak widać mój cel został osiągnięty a jakie zdanie mają inni na szczęście już mnie nie interesuje i radzę wziąć coś na wzdęcia gdyż w innym przypadku pękniesz z zachwytu nad samą sobą

Zdziwiona
@Zainteresowana sytuacja

Skoro jest tak jak piszesz to co ta osoba robi jesczcze w Firmie najpierw dajecie stanowisko kierownicze potem degradacja i co dalej a piszesz że nie umie dobrze pracować to świadczy o waszej niekompetencji...

Dziwne
@Zainteresowana sytuacja

Jaki sens ma trzymanie pracownika który ewidentnie już od dawna psuje wizurunek Firmy

Doradca

Mają swoich protegowanych którym pomagają najwięcej jak się nie chce pracować. Potrafią przywłaszczyć i dysponować nagrodami w wewnętrznych konkursach. Tam gdzie największą korzyść żerują najwięcej, twierdząc że to przez brak premii a w ogóle to wszyscy pracowali na mój sukces, kiedy to ja sprzedawałem tylko za siebie.

NowyUzytkownik

Pojawiła się oferta pracy w tej firmie, Pracownik sklepu internetowego. Chciałbym się dowiedzieć czy warto w obecnej sytuacji i na jakie zarobki mozna liczyć ?

@NowyUzytkownik

Na pewno możesz liczyć na ciągły bałagan i marną kasę

Ugandyjczyk
@NowyUzytkownik

Plusy: miła atmosfera wśród pracowników stałe godziny pracy 7-15 Minusy: monotonna praca słabe zarobki brak możliwości rozwoju nie lubiący ludzi, bardzo toksyczny koordynator

Karolinkaaaaaaa
@Ewa

Dokładnie tak, wszystkie dziewczyny z w.kruk mają tak samo, narobią się po łokcie a wypłaty są śmiesznie niskie, premie przycinają za wszystko co się tylko da. Prędzej się garba dorobisz niż pieniędzy w tej firmie. Najlepszy w całej wsi jest Jasieńko, Brzechwa przy nim to cienki bolek...

Jola

Czy ktoś teraz miał przedłużana umowę o prace i dostal starszego doradce jaka kwotę brutto otrzymał ?

Buka

To się w głowie nie mieści jak tak można ludzi traktować. W dzisiejszych czasach każdy boi się o siebie i swoją rodzinę a oni taką sprawę pod dywan zmiotą bo tylko się zysk liczy.(usunięte przez administratora)Ja się pytam gdzie jest sanepid. I nie zrobi porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o W.KRUK S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w W.KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy W.KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy W.KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w W.KRUK S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

W.KRUK S.A.