Opinie o Concept Trade II Sp. z o.o. w organizacji w Bytom

Concept Trade II Sp. z o.o. w organizacji
5 1 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Ogłoszenie na Specjalista ds. Obsługi Klienta do Concept Trade II Sp. z o.o. w organizacji pojawiało się w InfoPraca.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

avaloblackrot Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

to jest klasyczny concept bez głowy, totalne wyłudzanie kasy od klientów, mają już recenzje na google od klienta

Robert Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jak dla mnie spoko. Pracuje 4 ty miesiąc wyglada na to że popracuje dłużej. Atmosfera ok. Zarobki ok. Dużo pracy ale płacą za nadgodziny jak ktoś chętny.

Weronika Nowy wpis
@Robert

Widzę, że Concept Trade rekrutuje na trzy stanowiska https://www.infopraca.pl/pracodawca/concept-trade-ii-sp-z-oo-praca/1060924 Na każdym z nich wymagany jest język niemiecki. Wiesz może, czy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej jest przeprowadzany test z języka? Jeśli tak to podpowiedz, czy jest trudny. Czy osoba ze średnią znajomością j. niemieckiego powinna dać sobie radę z takim testem?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Concept Trade II Sp. z o.o. w organizacji?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Mimi

Pracowalam tam. Histeryczna, paranoiczma, niezrowmowazona Pani ala szefowa Pani M. niestety niszczy te firmę....sam szef ok. Nie polecam...

alan

hejka, jeśli wiecie jak wygląda praca w tej firmie to proszę, dajcie znać... szukałem informacji w internecie, ale niestety za dużo to ich nie ma więc sam już nie wiem gdzie tych informacji i wiadomości szukać, jak ktoś z was tam pracował to proszę niech się wypowie na ten temat, z góy dzięki i pozdrawiam

Bono
@alan