Opinie o Poczta Polska w Bytom Karola Miarki 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Poczta Polska, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Bytom Karola Miarki 6

Lester Nowy wpis
Klient

Pracownicy tej placówki kłamią, nie wysyłają nawet awizo, nie przychodzą do mnie prawidłowo wysłane listy polecone za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, kluczowe urzędowe. To (usunięte przez administratora) Podawajcie inne adresy bo ta placówka nie funkcjonuje!!!!

Lester Nowy wpis
Klient
@Lester

Pomyliłem wpis i placówkę. Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych pracowników PP. Ludzi trzeba szanować. Nie ma tematu.

Marek M. Nowy wpis

Zamówiłem koszulkę na Aliexpress ,dotarła do Polski ,została przekazana do UP 2 w Bytomiu przy ul.Krola Miarki 2 gdzie została po 2-óch godzinach przekazana do odesłania do nadawcy ,bo brakowało IMIENIA w adresie !!! Jakaś paranoja ,że przesyłka przebyła pół świata a gdy zabrakło 2,7 kilometra to jakaś osoba o małym poczuciu empatii i zapewne niskim IQ powzięła decyzję o zwrocie przesyłki do PEKINU !!! Paczka nie trafiła nawet do nadawcy tylko leży gdzieś na lotnisku,a reklamację może złożyć tylko nadawca ,a nie ja ,który dokonałem zakupu.BARDZO DZIĘKUJĘ OSOBIE PRZEZ KTÓRĄ STRACIŁEM PIENIĄDZE !!!

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Poczta Polska w miejscowości Bytom nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska