Opinie o Poczta Polska w Bytom Karola Miarki 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Poczta Polska, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Bytom Karola Miarki 6

Lester Nowy wpis
Klient

Pracownicy tej placówki kłamią, nie wysyłają nawet awizo, nie przychodzą do mnie prawidłowo wysłane listy polecone za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, kluczowe urzędowe. To (usunięte przez administratora) Podawajcie inne adresy bo ta placówka nie funkcjonuje!!!!

Lester Nowy wpis
Klient
@Lester

Pomyliłem wpis i placówkę. Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych pracowników PP. Ludzi trzeba szanować. Nie ma tematu.

Marek M. Nowy wpis

Zamówiłem koszulkę na Aliexpress ,dotarła do Polski ,została przekazana do UP 2 w Bytomiu przy ul.Krola Miarki 2 gdzie została po 2-óch godzinach przekazana do odesłania do nadawcy ,bo brakowało IMIENIA w adresie !!! Jakaś paranoja ,że przesyłka przebyła pół świata a gdy zabrakło 2,7 kilometra to jakaś osoba o małym poczuciu empatii i zapewne niskim IQ powzięła decyzję o zwrocie przesyłki do PEKINU !!! Paczka nie trafiła nawet do nadawcy tylko leży gdzieś na lotnisku,a reklamację może złożyć tylko nadawca ,a nie ja ,który dokonałem zakupu.BARDZO DZIĘKUJĘ OSOBIE PRZEZ KTÓRĄ STRACIŁEM PIENIĄDZE !!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Poczta Polska w miejscowości Bytom nie ma żadnej opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Bytom

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Poczta Polska