Opinie o Sąd Rejonowy w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sąd Rejonowy, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sąd Rejonowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sąd Rejonowy w Bytom

Zuza Nowy wpis

Taki spokój panuje na tym wątku więc pewnie jest dobrze i nie ma zbyt wielu chętnych do korzystania?

blabla Nowy wpis
@Zuza

Nie radzę tam iść. Chyba, że ktoś lubi być upokarzanym.

Patrycja Nowy wpis

Czy w sądzie rejonowym można odbyć praktyki?

Asystent Nowy wpis

Witam. Asystuje w Sądzie jakiś czas. Nie mogę powiedzieć złego słowa na żadnego sędziego, z którymi współpracuje. Bardzo życzliwi sa również inni pracownicy, w tym w sekretariacie czy bliżej nieznane, a napotkane na korytarzu. Praca wymagająca i dającą dużo satysfakcji. Pracujesz, praktykujesz i przy okazji się uczysz.

Tamara

@blabla Mam wrażenie , że Twój Nik odpowiada tym bzdurom które tu zostawiłeś/łaś. Akurat to jest dobry pracodawca.

@Tamara

Dla rodzin pracujących tam już osób tak

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sąd Rejonowy? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak szefostwo w Sąd Rejonowy? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Nie

@blabla

Dodam,że na ostatnim konkursie chociażby tylko ludzie,którzy mają rodzinę w sądzie dostali się do wydziałów procesowych.Reszta do orzeczeń i wieczystych. Nepotyzm i kumoterstwo.

Barbara
@blabla

Ale w ogóle są szanse na dostanie się do pracy w tym konkretnym Sądzie Rejonowym bez kompletnie żadnych znajomości? Zastanawiam się, czy złożyć swoje CV. Chociaż teraz chyba i tak nikogo nie szukają?

@Barbara

Doprowadzają człowieka na skraj samobójstwa.

Szymon

Czy od roku 2010 zmieniło się coś w kwestii traktowania stażystów? Bo nie wiem czy warto tu się zgłaszać na staż

Iga

Zastanawiam się czy prowadzone są może aktualnie rekrutacje, czy warto aplikować?

blabla

Cień własnego zdania i lecisz.Wmówią Ci wszystko. I zrobią Ci to tak byś nie miał prawa do niczego.Praca niszczy psychikę,niektrórzy z pionu orzeczniczego zachowują się i noszą jakby byli sędziami Sądu Najwyższego. (usunięte przez administratora) i traktowanie ludzi z góry bez reakcji Dyrektora. Pan odpowiadający za szarych pracowników nie stoi po ich stronie.

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Sąd Rejonowy? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

pank

3e45rt, tutaj niestety jest strasznie duża selekcja. Z tego co kojarzę trzeba mieć spore doświadczenie a potem i tak nie ma pewności czy zagwarantują umowę.

Przemysław B.

Witam. Powiem szczerze, że z Sądem nie mam nic wspólnego. Chcę tylko zostawić informację dla AMBITNYCH ludzi z co najmniej średnim wykształceniem. Nie dawno przyjechałem do Bytomia. Buduję tu grupę sprzedażową. W grę wchodzą przyzwoite zarobki. Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam, na stronę.(usunięte przez administratora) lub do kontaktu wstępnego na gg 1081584 (usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy w tej instytucji osobom, które są mało odporne na stres. Praca jest bardzo ciężka, traktuje się nowych pracowników, (szczegolnie stażystów) jak zło konieczne, którzy nie maja nic do powiedzenia, bardzo często się ich wykorzystuje. Panie pracujące tam na etacie są mało sympatyczne, poza tym nie chętne udziela się rad nowym pracownikom. Trzeba od razu wiedzieć gdzie się ma swoje miejsce. Ja byłam tam na stażu i niczego pozytywnego się z tamtąd nie nauczyłam. Trzeba mieć nerwy ze stali żeby zatrudnić się tam na etat, bo naprawdę nie jest łatwo. Jeżeli komuś się to uda to gratuluję.

Zostaw merytoryczną opinię o Sąd Rejonowy - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sąd Rejonowy