Opinie o Firma Jubilerska Goldrun S.C. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Jubilerska Goldrun S.C., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Jubilerska Goldrun S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Jubilerska Goldrun S.C. w Bytom

Daria Nowy wpis

Chyb się komuś fora pomyliły? Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Czas niepewny więc są obawy.

Brudasy Nowy wpis
Klient

Najnowsze pytania z przedmiotu Polski pomocy! *zadanie daje w załączniku*​ Napisz krótkie opowiadanie w którym opowiesz jak dalej potoczyły się losy Urszulki Przynajmniej 100 słow!!! Proszę mam to na dziś !!! Głównie chodzi mi o określ przypadek, liczbę i rodzaj imiesłowów występujących w zdaniach. Potrzebuje to na jutro więc daje naj z góry bardzo dziękuję … Pytanie nie ważne już! prosze zrobi ktos? trzeba zaimek okreslic forme daje naj tylko szybko na dzis musze miec 7 klasa ( nie wiem czy dobrze sa zakreslone) Opisy i fragmenty z ,,Pana Tadeusza” polowania, grzybobrania, siadanie przy stole, zażywanie tabaki, zaparzanie kawy Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że każdy ma w sobie "ludożercę"? Napisz rozprawkę na ten temat. Klasa 8 Podrecznik strona 21 zad. 6 Nowa Era Proszę … 1 Co morzna waszym zdaniem zrobić aby jak największą liczbę osub uwrarzliwić na zło? Podajcie przykłady skutecznych działń. 2 Jakimi cechami wedłóg w … Jak nasze życie zmieniło sie podczas koronawirusa? Potrzebuje chociaż 3 argumenty. ​ j.polski „nowe słowa na start!” klasa 8 zadanie od 1 do 5strona 23 podrecznik.daje załącznik z gory dziekujee jesli ktos zrobi

Ad Nowy wpis
Klient

Anastazja Nowy wpis

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest właściwym adresem na uwagi klientów!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niezadowolony
 Problem

Odradzam jubilera Goldrun. Kupiłem u was bransoletkę (zwykła bransoletka na rzemyku, z złotym znaczkiem wieczności) cena jak za taką bransoletkę nie za niska bo 420 zł ale nie to jest problemem. Bransoletkę kupiłem 20 grudnia 2019 i do dnia dzisiejszego mam z nią same problemy. Tzn. rzemyk ciągle się rozwiązuje przez co nie nadaje się do noszenia, bo spada z ręki i wystają z każdej strony zwisające rzemyki których nie da się zawiązać (nie wiem może materiał zbyt gładki?) po odbioru pierwszej reklamacji i zapewnieniu że wszystko jest ok nadal działo się to samo. za drugim razem kiedy reklamowałem bransoletkę, chciałem ją wymienić bądź ją zwrócić i odzyskać pieniądze to pani mnie poinformowała że nie jest z tego punktu i nie mozę o tym zadecydować i mam się skontaktować mailowo i wyjaśnić cała sytuację, więc po raz kolejny wysłałem reklamacje i pismo co się dzieje, że chcę się dogadać i jakoś rozwiązać sprawa. po odbiorze kolejnej reklamacji z bransoletką działo się to samo!! sama sprzedawczyni przyznała mi rację i powiedziała że jest coś z nią nie tak, ba nawet mnie posłała do innego jubilera żeby mi to zrobił! ja się pytam jaki jubiler posyła klienta di konkurencji?!! czy nie można jakoś tego załatwić??. na moje pismo odpisali mi że wszystko jest ok i nie będą się już ze mną kontaktować ani próbować tego naprawić!! ja się pytam kto tak postępuje z klientami?!! żeby odsyłać do innych jubilerów, ignorować klienta i go zbywać?? mam do Zabrza 50 km (bo tam to kupiłem) i już tyle za tą bransoletką przejeździłem, tyle czasu zmarnowałem i tyle nerwów straciłem że szok! dodam że bransoletka ma 2 lata gwarancji ją mam ponad pół roku a nie wiem czy dwa razy była noszona! najgorsze jest to że macie tragiczne podejście do mnie i całej sytuacji!!!! nie polecam!!!

Regina

To forum firmy jubilerskiej ,więc chyba pomyliłeś @Mikołaj adresy.

Mikołaj

Dla dzieci 6 grudnia to jeden z ulubionych dni w roku. Z tej okazji w wielu przedszkolach organizowana jest wyjątkowa impreza, w której biorą udział zarówno dzieci, jak i ich rodzice. W celu urozmaicenia tego dnia przygotowaliśmy propozycję kilku wierszyków o Mikołaju, które dzieci mogą zaprezentować przed swoimi gośćmi. Nauka wierszyków to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim sposób na naukę koncentracji i poprawnej mowy. Wierszyki pomagają dzieciom utrwalić wymowę trudnych głosek oraz poprawić emisję głosu.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Firma Jubilerska Goldrun S.C.?

Mikołaj
@Pytanie

Rymowanki, wiersze i wierszyki na spotkanie ze Świętym Mikołajem bardzo często dzieci przygotowują wspólnie z nauczycielami w przedszkolach i szkołach. Na początku grudnia rozpoczynają oni odliczanie do wielkiego dnia, czyli spotkania z Mikołajem. Wierszyk, rymowanka są recytowane, aby móc otrzymać wymarzony prezent. Czasem dzieci przygotowują nawet piosenki, które śpiewają Mikołajowi lub wręczają mu własnoręcznie przygotowane laurki w ramach podziękowania za prezenty. (usunięte przez administratora)

Joanna

Interesuje mnie praca w firmie bo słyszałam wiele dobrych opinii. Nie rozumiem po co ten weksel trzeba podpisywać?

Justyna

słuchajcie podpisanie weksla u nich jest nic nie warte zabezpieczenie roszczeń pracodawcy wekslem nie jest dopuszczalne. Zasady odpowiedzialności pracowników za szkodę wyrządzoną pracodawcy zostały szczegółowo uregulowane w przepisach działu V ustawy Kodeks pracy i wszelkie odstępstwa od reguł tam ustalonych są niedozwolone. Jeszcze kare dostaną, bo nie wolno tego stosować :) więc nie przejmujcie się tym albo wgl tego nie podpisujcie :)

§ 5. Pracodawca, na żądanie pracownika, jest obowiązany udostępnić do wglądu dokumenty, na których podstawie zostało obliczone jego wynagrodzenie. Art. 86. § 1. Pracodawca jest obowiązany wypłacać wynagrodzenie w miejscu, terminie i czasie określonych w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy

Art. 13. Pracownik ma prawo do godziwego wynagrodzenia za pracę. Warunki realizacji tego prawa określają przepisy prawa pracy oraz polityka państwa w dziedzinie płac, w szczególności poprzez ustalanie minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Stosowanie weksli w stosunkach pracy Zasady odpowiedzialności materialnej pracowników reguluje Kodeks pracy i w tym zakresie należałoby uznać za niedopuszczalne stosowanie weksli jako zabezpieczenia roszczeń pracodawcy z tytułu szkody wyrządzonej przez pracownika. Powyższe stanowisko potwierdza wyrok Sądu Najwyższego z dnia 26 stycznia 2011 r., II PK 159/10, w którym SN orzekł, że przepisy i zasady prawa pracy, w szczególności zawarte w dziale V Kodeksu pracy, wykluczają wystawienie weksla gwarancyjnego jako środka zabezpieczenia roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej przez pracownika w mieniu pracodawcy, co oznacza, że taki weksel jest nieważny z mocy prawa (art. 18 § 2 k.p. w związku z art. 114-127 k.p. oraz a contrario art. 300 k.p.). Nabywca weksla nie może zatem dochodzić zaspokojenia na jego podstawie. Zdaniem SN zawarte w Dziale V Kodeksu pracy przepisy prawa pracy regulujące odpowiedzialność materialną pracowników, które co do zasady całościowo (z wyjątkami usprawiedliwiającymi posiłkowe stosowanie nielicznych przepisów Kodeksu cywilnego) normują zarówno podstawy jak i zasady odpowiedzialności materialnej pracowników za szkody majątkowe wyrządzone pracodawcy wykluczają stosowanie w tym zakresie zabezpieczeń wekslowych na podstawie przepisów Prawa wekslowego. Mając jednak na uwadze brak jednoznacznych zapisów ustawowych, które wprost wyłączałyby stosowanie weksli w stosunkach pracy, pojawiające się w tej kwestii wątpliwości mogłyby zostać rozstrzygnięte wyłącznie na drodze legislacyjnej.

Luidzi

Czy można coś więcej w temacie firmy dowiedzieć się? Tak lakoniczny wpis, że trudno wyrobić sobie opinię.

Kasia
@Luidzi

Ja pracowałam, więc pozwolę się wypowiedzieć po to jest ta strona. Na sam start dostaje się umowę na pół etatu pracując normalnie w trybie 8 godzinnym oraz w sobotę, podpisuje się weksel in blanco co jest rzeczą nienormalną według mnie ale ok, ich sprawa. Wypłaty do 10 każdego miesiąca, niestety nie każdy ma tyle szczęścia i nie każdy ją dostaje, mogą Cię zwolnić i wypłaty nie dać oraz jest problem z oddaniem weksla, co według prawa nie może go trzymać. Praca w salonach jest od 9-17, w soboty od 10-14 Powiedziałabym, że pracodawcy nastawieni na pieniądze niż dobrze zrobioną biżuterię, a mianowicie ciągłe reklamacje, nie ma dnia gdzie ktoś nie przyjdzie do nich z reklamacją ale oni są cwani i takich rzeczy nie przyjmują. Pracownice, które tam pracują powiedziałabym że muszą słuchać chamskich oraz seksistowskich teksów w ich stronę oczywiście jeśli są one młode. Jak się coś ich poprosi to mają cię gdzieś, nawet nie raczą odpisać. Zarabia się niewiele, naprawdę na taka ilość godzin to jest żart.

Zuza

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Kasia
@Zuza

nie nazwałabym ich normalną firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Jubilerska Goldrun S.C. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Jubilerska Goldrun S.C.