Bamal P.P.U.H. Adam Laskowski

Bytom

Opinie o Bamal P.P.U.H. Adam Laskowski

termer

NIE POLECAM TAGO PRACODAWCY !!! A TYM BARDZIEJ JAKO WARSZTAT !!!! KANTUJA SWOICH KLIENTOW JAK MALO KTO TANIE CZESCI WKLADAJA A KASUJA JAK ZA DOBREJ JAKOSCI

bytomianin

witam pracowalem w bamalu miesiac wrazenia masakryczne ponizanie ptracownika to raz dwa do dzis czekam na wyplate moich pieneidzy .... takie cos jak urlop okolicznosciowy u nich w kodeksie pracy nie wystepuje !! musialem walczyc o swoje 2 dni urlopu ... a co najgorsze kantuja ludzi jak sie da. nie polecam tego mechanika no chyba ze macie duzo pieniedzy a oni potrafia je z klienta sciagnac to jedyne co im wychodzi ... rodzinny klan oszustow !!! NIE POLECAM

ker men

straszny warsztat i szefostwo kantuja na wszytskim co sie da nawet na nadgodzinach .... az szkoda mi klientow ktorym robilem samochody .... kazali tak robic aby jak najwiecej wyszlo za naprawe .... czesci dobre kazali wymieniac na nowe a czasem klient dostal stara czesc po regeneracji a placil jak za oryginalna nowke .... jednym slowem firma kogucik !!! rodzinny biznes radze trzymac swoje samocgody zdala od tego miejsca i przestrzegam ludzi ktorzy by chcieli tam pracowac no chyba ze lubia niewolnicza prace za marna kase...!!

VW

masakra w tym warsztacie tylko ludzi naciągają na kase

Zostaw opinię o Bamal P.P.U.H. Adam Laskowski - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bamal P.P.U.H. Adam Laskowski