Opinie o Ppuh Bamal Adam Laskowski w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Ppuh Bamal Adam Laskowski, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ppuh Bamal Adam Laskowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppuh Bamal Adam Laskowski w Bytom

Kamila Nowy wpis

Łatwo się dostać do serwisu?

Iryna1981 Nowy wpis

Tragedia a nią serwis. Wyciąganie kasy ok. 4tys.zł, a auto dalej zepsute.

Winek Nowy wpis

To jest akurat forum pracownicze i nie widzę związku tego wpisy z opinią o pracy.

Mareksz Nowy wpis
Klient

Jedynym słowem opisującym tą firmę, to MASAKRA. Nie polecam stanowczo tego warsztatu, kantują ludzi jak tylko się da.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

termer

NIE POLECAM TAGO PRACODAWCY !!! A TYM BARDZIEJ JAKO WARSZTAT !!!! KANTUJA SWOICH KLIENTOW JAK MALO KTO TANIE CZESCI WKLADAJA A KASUJA JAK ZA DOBREJ JAKOSCI

bytomianin

witam pracowalem w bamalu miesiac wrazenia masakryczne ponizanie ptracownika to raz dwa do dzis czekam na wyplate moich pieneidzy .... takie cos jak urlop okolicznosciowy u nich w kodeksie pracy nie wystepuje !! musialem walczyc o swoje 2 dni urlopu ... a co najgorsze kantuja ludzi jak sie da. nie polecam tego mechanika no chyba ze macie duzo pieniedzy a oni potrafia je z klienta sciagnac to jedyne co im wychodzi ... rodzinny klan oszustow !!! NIE POLECAM

ker men

straszny warsztat i szefostwo kantuja na wszytskim co sie da nawet na nadgodzinach .... az szkoda mi klientow ktorym robilem samochody .... kazali tak robic aby jak najwiecej wyszlo za naprawe .... czesci dobre kazali wymieniac na nowe a czasem klient dostal stara czesc po regeneracji a placil jak za oryginalna nowke .... jednym slowem firma kogucik !!! rodzinny biznes radze trzymac swoje samocgody zdala od tego miejsca i przestrzegam ludzi ktorzy by chcieli tam pracowac no chyba ze lubia niewolnicza prace za marna kase...!!

VW

masakra w tym warsztacie tylko ludzi naciągają na kase

Zostaw merytoryczną opinię o Ppuh Bamal Adam Laskowski - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ppuh Bamal Adam Laskowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.