Opinie o Medusa Group Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Medusa Group Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Medusa Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medusa Group Sp. z o.o. w Bytom

Inco Nowy wpis

Crunch, niepłatne nadgodziny, zaległe urlopy, których nie ma kiedy nawet wybrać, brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Pracownia leci na oparach i resztkach sił ludzi, którzy poświęcają jej całe swoje zarówno prywatne i zawodowe życie. Poziom organizacji wewnętrznych struktur i standardów niższy niż w malutkich kilkuosobowych biurach.

Pozdrawiam Nowy wpis

Dzięki tej pracowni rzuciłam architekturę :)

ehh Nowy wpis

@designer czyli fajna tylko załoga, a reszta wg Ciebie leży ?

designer Nowy wpis
 Problem

Znaczne zachwianie workbalance, crunch, niepłatne nadgodziny, demotywujące teksty wewnątrz zespołu, zachowania zakrawające o mobbing, niewliczanie innych niż produkowanie dokumentacji architektonicznej obowiązków (np. spotkań w sprawie projektu) w czas pracy, nieprzestrzeganie warunków umowy o pracę, manipulacje i szantaże emocjonalne nie wprost. Tym trudniej stamtąd odejść, bo pracują tam też bardzo fajni ludzie, z którymi zawiera się wieloletnie znajomości.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

wester

Grind grind jeszcze raz grind, którego się wręcz (usunięte przez administratora) od pracowników. W dodatku szefostwo już chyba samo nie wie kto tam pracuje. Zimą zimno w biurze. Nie polecam.

Rick

Dużo bezpłatnych nadgodzin. Brak szacunku dla nowych pracowników ze strony starszej kadry i części zarządu.

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Medusa Group Sp. z o.o. w mieście Bytom? Oczekujemy na nowe sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Medusa Group Sp. z o.o. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medusa Group Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.