Tajemniczy Klient 2020-07-19 18:46 przez Agap

Przebieg rekrutacji

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pytania

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Zastępca Kierownika 2018-11-20 22:53 przez Karolina

Przebieg rekrutacji

Rozmowa odbyła się z Kierownikiem Regionalnym. Jedna z niewielu na których się nie stresowałam. Najpierw krótko o firmie, później dużo o mnie. Rozmowa przygotowana bardzo dobrze. Jedyny ogromny MINUS za to, że miała Pani dzwonić do każdego w przeciągu dwóch dni i poinformować o decyzji (bez wyjątku czy tak czy nie), ale niestety do tej pory cisza.

Pytania

Doświadczenie na podobnym stanowisku, dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy, wymagania finansowe, jak motywować pracowników i co motywuje mnie, jak zareagowałabym na kradzież i co bym zrobiła gdybym rano dowiedziała się, że jestem sama, a muszę otworzyć sklep i wyłożyć towar, a dodatkowo dyrektor chce mieć coś ważnego "na wczoraj".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Sprzedawca 2015-10-19 15:21 przez mała

Przebieg rekrutacji

Rozmowa odbyła się we Wrocławiu na zaplaczu sklepu. Kierownicza( tak mi się wydaje nie przedstawiła się jaką pełni funkcję) zaprosiła mnie na zaplecze gdzie czekała na mnie inna pracownica( również nie wiem jaką funkcjię w tym sklepie pełniła ta kobieta). Osoba przeprowadzająca ze mną rozmowę opowiadała mi jak wygląda praca na sklepie. Głównymi moimi zadaniami jako sprzedawca miało byc rozkładanie towaru i ekspozycji oraz obsługa na kasie. Co chwile powtarzano mi że jest to bardzo ciężka praca fizyczna ( miałam wrażenie ze kierowniczka chcę mnie zniechcecic do podjecia pracy niż zachęcić). Dostałam równiez informacje że najważnieszy jest towar a nie klijent ( czyli jako pracownik Kik miała bm nie zachęcac klijęta do kupna to znaczy nie nagabywać go tylko po prostu zajmowac się rozładunkiem towaru i ekspozycją na sklepie jak klijent coś kupi to dobrze jak nie kupi to tez dobrze). Pani kierownik była słabo przygotowana do rozmowy ze mną nie przygotowała sobie mojego cv. Kierowniczka i ta druga dziewczyna miały postawe zamknietą w stosunku do mojej osoby(mowa ciała recę seplcione na klatce piersiowej).Chciałam dodac że na zapleczu był straszny syf co również nie śiadczyło za dobrze o przełorzonych. Odniosłam wrażenie Kierowniczka ma bardzo małe pojęcie o rekrutacji personelu jak i o zarządzaniu podległym zespołem. Rozmowę prowadziłam ja a nie ona , zadawałam mnóstwo podstawowych pytań np o czas pracy, umowę , zarobki , grafik itp itd gdzie tak naprawde o tym wszystkim powinam zostac poinformowana na wstępię przez wyżej wymienioną Panią. Kobieta nie potrafiła odpowiedzieć mi na większość pytań ( więcej informacji uzyskałałam od jej koleżanki) pproponowana mi praca była na 3/4 1/2 etatu z możliwością dopracowania do całęgo etatu( o to rówież ja pytałam). Kiedy zapytałam jak wygląda grafik uzyskałam bardzo interesującą odpowieć " a po co ci to" po pierwsze nie przypominam sobie abym była z Panią kierwonik na ty po drugię takie zachownie nie przystoi osobie na stanowisku. Podobna sytuacja miała miejsce gdy zapytałam o pensję. Pani kierownik nie odrużnia co to znaczy netto a brutto. i na dodatek nie ma pojęcia ile wynosi najniża krajowa w Polce oraz jaki podatek trzeba odjąć od kwoty brutto by otrzymać kwotę netto. musiałałam sama wyliczać sobię pensję jaką bym zaroiła pracując w Kiku - żenada. również zadałam pytanie odnoście godzin pracy mianowicie praca po 12 h ( co dla mnie nie stanowi problemu ) czyli np 3 dni z rzedu pracujesz po 12 h i masz jeden albo dwa dni przerwy. ogólnie osobą kontrolującą cały przebieg rekrutacji/rozmowy kwalifikacyjnej byłam JA a nie Pani kierownik. inspektorom regionalnym polecam wysłać kadre zarządzającą na szkolenia z zarządzania, kierowania personelem oraz z przeprowadzania rekrutacji albo lepiej by było gdyby zajeli się tym osobiście. Do tego polecam zwrócić większy nacisk na kultóre osobistą kieroników.

Pytania

tak jak już mówiłam Kierowniczka nie miała mojego cv przed sobą ( nie przygotowałą sie ) więc pytała sie mnie o całą moją kariere zawodową no i ostatnie pytanie jakie mi zadano dotyczyło etatu 3/4 czy 1/2 bardziej by mnie interesowało. więcej pytań z jej strony nie było. Całą alszą rozmowe poprowadziłam ja zadając podstawowe pytanie na któe było ciężko uzyskać informację spowodowane to było niewiedzą personelu bądz słabym przeszkoleniem pokusiła bym się rówież o stwierdzenie że Pani kierownik nie nadaję się na to stanowisko jej koleżanka potrafiła udzielić mi więcej informacji niż ona sama. Co do personelu wchodząc na sklep miałam wrażenie że dziewczyn są przestraszone... ale to tylko moję odczucie. tego samgo dnia dałąm odpowieć kierowniczce że nie chce brać udziału w dalszej rekrutacji - decyzja moja była podjęta tylko i wyłącznie pod wpływem przeprowadzonej niekompetentnej rozmowy kwalifikacyjnej - miasto Wrocław .

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
KiK Textil Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 635 ocen.
KiK Textil Sp. z o.o.