Infonet Projekt SA

3 Dodaj opinię

O nas

O nas

Jesteśmy uznanym na rynku integratorem IT.Od ponad 20 lat realizujemy kompleksowe usługi dla biznesu, projektując innowacyjne rozwiązania technologiczne i prowadząc kompleksowe wdrożenia.

Nasze autorskie oprogramowanie ITManager tworzy zespół architektów i inżynierów w siedzibie w Bielsku-Białej. ITManager to największy polski system klasy ITSM obsługujący procesy Asset Management, License Management i HelpDesk. Z ITManagera korzysta ponad 1000 przedsiębiorstw i jednostek publicznych na terenie całego kraju. Obecnie doceniany jest za funkcjonalności pomocne w realizacji wymogów unijnej regulacji o ochronie danych osobowych - RODO/GDPR.

W naszym portfolio usług znajdują się również rozwiązania oparte o rozwiązania chmury IT. Zarządzamy całym procesem migracji środowiska lokalnego do środowiska cloud.

Mamy kompetencje w rozwiązaniach do ochrony środowisk wirtualnych. Projektujemy środowiska w oparciu o macierze dyskowe i funkcjonalności zapewniające ciągłość dostępu do danych. Doświadczenie kadry naszych certyfikowanych inżynierów pozwala na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

 

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

Ekspert w zakresie infrastruktury IT

Integrator systemów IT

Producent oprogramowania (www.it-man.pl)

 

Serwis sprzętu IT zgodny z ISO

Backup, Storage, Wirtualizacja

Chmura IT

 
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Infonet Projekt SA