Opinie o Inprosystem Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Inprosystem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inprosystem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inprosystem Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Współpracę wspominam bardzo dobrze, miła atmosfera w pracy zarówno w całym zespole jak i ze strony szefostwa. Pracując w tym miejscu dodatkowe inicjatywy pracowników były doceniane a także zdarzały się wyjazdy na dodatkowe szkolenia produktowe. Polecam to miejsce do pracy ;)

Beata

Pan lub Pani też się nie przedstawia swoimi danymi tylko wypisuje anonimowo. Pani "Marta" być może świadomie podała inne imię - tego nie wiem. Gratuluję natomiast tak dobrej znajomości i wiedzy o tym kto pracował na umowę o pracę, umowę zlecenie, mial staż czy praktyki w Inprosystem. Serdecznie pozdrawiam

j.graczek@wp.pl Nowy wpis

Rzetelna, wiarygodna Firma. Profesjonalna, sprawna obsługa klientów, dobra współpraca i wieloletnie doświadczenie = Firma godna polecenia!

Czy pracodawca Inprosystem Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Beata Nowy wpis

Czy w Inprosystem Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

t5 Nowy wpis

Jeśli są do tego podstawy to tak. Np. Nagroda jubileuszowa zawsze

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Inprosystem Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Inprosystem Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

T5

W naszej firmie nie ma nadgodzin. Pracujemy 5 dni w tygodniu od 8 do 16. Pozdrawiam

Czym w Inprosystem Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

t5

Dzień dobry, odpowiedź na to pytanie znajdzie Pan/Pani we wcześniejszych wiadomościach. Stałym dodatkiem jest pakiet medyczny, oraz ubezpieczenie grupowe, bezpłatne szkolenia lub dofinansowania do szkoleń i kursów, niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód) - w zależności od stanowiska, stabilna forma zatrudnienia.

Czy w Inprosystem Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

tak

Iwona
@t5

dużo ich jest porównując do Polaków? Idzie się z każdym dogadać, mają jakieś kursy językowe czy coś?

@Iwona

Dzień dobry. Obecnie zatrudniamy 1 osobę. Jest to technik serwisu, Pan posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności ponieważ na Ukrainie również pracował w serwisie. Nie oferujemy kursów, dogadujemy się bezproblemowo - ponieważ Pan korzysta z dobrodziejstwa naszego Państwa, które kieruje osoby z Ukrainy na kursy języka polskiego.

Wanda

Piszecie, że marnie płacą, dużo wymagają. Zastanawia mnie temat współpracy, wiięc mógłby ktoś napisać ile konkretnie płacą i czego wymagają?

@Wanda

Pani Wando dobre pytanie, część kadry pracowników Inprosystem składa się z wysoko wykwalifikowanych techników serwisu, jest to taki zawód, którego uczymy od podstaw - nie ma szkoły, która przygotowywałaby do takiego zawodu. Nie mamy rotacji pracowników, staż pracy kształtuje się pomiędzy 10 a 25 lat !. To chyba coś znaczy, za marne pieniądze a duże wymagania chyba nikt nie poświęciłby ćwierć życia na taką pracę ( jeszcze mając w ręku taki fach!). Jeśli ktoś choć trochę zna branżę, doskonale wie - że konkurencja chętnie "podkupi" wykształconego pracownika. Ci którzy od nas odeszli, albo wypisują takie komentarze o wymaganiach i niskiej płacy - albo nie chcieli się uczyć, albo pracować. Oczywiście, w pierwszych miesiącach pracy pensja jest niższa, co jest chyba zrozumiałe, ale jeśli ktoś chce pracować, jest zaangażowany i utożsamia się z firmą nie jest mu u nas źle. Pracujemy 5 dni w tygodniu od 8 do 16 ( żadnych nadgodzin), szanujemy się wzajemnie, staramy się utrzymać dobrą atmosferę choć czasem bywa stresująco i głośno " Jak we Włoskiej Rodzinie". Odpowiadając Na Pani pytanie ile konkretnie zarabia się w Inprosystem podaję pomiędzy 6000 - 7000 zł brutto, plus dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, obecnie jesteśmy na etapie wdrażania pakietu opieki medycznej . Ponadto część pracowników ma do dyspozycji samochody służbowe - co przy obecnych cenach paliwa daje niemałe korzyści, prawie wszyscy (ci którzy chcieli) otrzymują telefony komórkowe ( bez limitu), tablety etc. - także zapraszamy

@Beata

Naprawdę nie ma żadnego technikum? Tego się nie spodziewałam, a takie przeszkolenie jest u Was za darmo?

@Karolina

Jest technikum elektrotechniczne, ale tam takiej wiedzy się nie zdobywa i nie ma takiego kierunku. Tak - pracownik po zatrudnieniu szkolony jest za darmo.

Małgorzata
@t5

A umowy lojalnościowe jakieś są może?

@Małgorzata

nie, nie ma.

@t5

A jaka jest w takim razie?

T5
@Karolina

Zapraszam na spotkanie, chętnie udzielę Pani informacji. Nie znając Pani kompetencji ani informacji na jakie stanowisko chce Pani aplikować trudno jest mi odpowiedzieć. W innych odpowiedziach podawaliśmy kilka podstawowych informacji o zatrudnieniu.

Wanda
@T5

W takim razie ja tak dopytam z ciekawości. Jakie kompetencje są cenione?

@Wanda

Odnoszę wrażenie, że wcale nie ma Pani ochoty na współpracę z Nami, w jakiś sposób "nadepnęliśmy Pani Wandzie na odcisk" i teraz wymieniamy się zbyteczną konwersacją. Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą - zapraszam. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Panią pytania i być może uda nam się w przyszłości nawiązać współprac. Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji. Mamy bardzo zgrany i dobrze dobrany zespół. Pozdrawiam Serdecznie Beata

Elka

Wiele modeli niszczarek do wyboru i to na zasadach krótko i długoterminowego wynajmu. Opłaca się.

siwy
@Elka

dziękujemy za opinię i polecamy się

@Elka

Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę i opinię na Nasz temat. Pozdrawiamy Zespół Inprosystem.

Bardzo przydatna oferta, bo nawet w szczególnych przypadkach współpraca jednodniowa wchodzi w grę. Wolę jednak, jak ktoś sprzęt biurowy dostarczy i zajmie się serwisem. Kupno u mnie akurat odpada bo i tak z niszczarek rzadko korzystam.

@Marek

Adrian99

Dobrze, że dzierżawa niszczarek i serwis jednocześnie. To jednak odciąża klienta, nie trzeba się niczym przejmować. Nawet na jednej dzień można sobie wypożyczyć. Profesjonalizm.

@Adrian99

Bardzo miło nam to słyszeć. Dziękujemy za docenienie i opinię. Zespół Inprosystem

Czy istnieje możliwość rozwoju w Inprosystem Sp. z o.o.?

t5

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko Pan/ Pani chce aplikować. Jeśli jest to stanowisko np. pracownik biurowy to raczej nie. Aczkolwiek rozwój następuje również przez naukę, przyuczenie( nauczenie) zawodu. Inprosystem daje dostęp i możliwość szkoleń (bezpłatnych) czy to wyjazdowych czy na platformach online, tak więc jeśli ktoś ma ochotę się rozwijać - to jest taka możliwość.

expracownik

Marnie płacą, dużo wymagają.

Zostaw merytoryczną opinię o Inprosystem Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Inprosystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inprosystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inprosystem Sp. z o.o.
  • Al. Armii Krajowej 80