Opinie o Infonet Projekt SA w Bielsko-Biała

Jesteśmy uznanym na rynku integratorem IT. Od ponad 20 lat realizujemy kompleksowe usługi dla biznesu, projektując innowacyjne rozwiązania technologiczne i prowadząc kompleksowe wdrożenia. Siedziba Główna: Infonet Projekt SA al. Armii Krajowej 220 43-316 Bielsko-Biała Oddział Warszawa: Infonet Projekt SA ul. Bakalarska 34 02-212 Warszawa

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infonet Projekt SA w Bielsko-Biała

wigilia pracownicza

Pamiętam jak za moich czasów robione były spotkania lub wigilie pracownicze w infonecie oczywiście bo tak góra wymyśliła jako sposób na tzw integracje zespołu no i aby sprawdzić kto przyjdzie lub nie , zupełnie nie rozumiejąc że człowiek może nie mieć ochoty i chce mieć czas na prywatne życie. Nawet chyba na facebook widziałem zdjęcia z jakieś takiej wigilii jako powód jacy to my zespołowi jesteśmy i wogóle Dream Team.. Czy dalej ten zwyczaj jest u was czy już góra dałą sobie spokój i zrozumiałą czym jest sfera prywatna człowieka i pracownika ?

Tutaj takie wspólne wydarzenia na wigilii się kończą? Temat Świąt kojarzy mi się również z tymi nadchodzącymi, czy są one w jakikolwiek sposób teraz jeszcze uznawane?

widełki płacowe

Witam skopiowałem dzisiaj z komputer świat artykuł pod tytułem "Specjaliści IT liczą na 40 proc. podwyżki. Znany wynika badania No Fluff Jobs" w treści pisze że "Z analizy oczekiwań płacowych pracowników IT wynika, że seniorzy (czyli osoby z doświadczeniem powyżej 8 lat) jeszcze w lutym deklarowali, że chcieliby zarabiać ok. 40 proc. więcej niż dziś. Ich średnie zarobki wynoszą około 19,5 tys. zł netto na umowie B2B, a w przypadku umowy o pracę ponad 11 tys. zł netto. Tymczasem oczekiwania to odpowiednio 27 tys. i 19 tys. (uśrednione zarobki na umowach B2B i etacie). Nieco mniej doświadczeni (5-8 lat) przyznają się, że dostają na rękę 10 tys. zł, a oczekują 12 tys. zł. Osoby pracujące w branży 2-5 lat deklarują, że ich pensja netto wynosi 8 tys. zł, a chcieliby, aby wynosiła prawie 10 tys. zł." moje pytanie czy jest możliwość wpasowania się w takie widełki płacowe w tej firmie lub jakie widełki płacowe są obecne bo w ogłoszeniach tej firmy nie widzę aby były podane widełki?

oferta pracy z widełkami
@Infonet Projekt SA

Dzień dobry Dlaczego 1 na 8 ogłoszeń o prace tj w zakładce kariera na waszej stronie tzn Specjalista ds. marketingu ma podane widełki a pozostałe 7 ofert nie ma podanych przecież to jest nierówne traktowanie zatrudnionych pracowników oraz kandydatów do pracy ? Proszę o odpowiedź.

Bożena Nowy wpis

Nie wiecie czasem czy ta oferta dla specjalisty ds. marketingu nie powróci jeszcze? mam ogłoszenie ale jest ono sprzed miesiąca jakoś. Chce się upewnić co do warunków na umowie B2B, ponieważ też jest możliwa. czy przysługuje jakiś płatny urlop?

Siemka, co na dzień dzisiejszy proponują na helpdesku? Chce wejść w szczegóły ogłoszenia ze strony, ale gdy to robię to mi błąd krytyczny na wordpressie wyskakuje. Coś zmieniają teraz w warunkach i wkrótce odświeżą?

Ex Nowy wpis

Na ich stronie są ogłoszenia widmo, które wiszą bo wiszą. Wszystkie aktualne ogłoszenia mają na pracuj.pl, ale spoko stary nie ma co się kłopotać i interesować współpracą z tą firmą, no chyba że szukasz czegoś żeby w między czasie szukać innej pracy, na lepszych warunkach i lepszej perspektywie rozwoju

Hej, będę aplikować na specjalistę ds. marketingu. Powiecie mi w jakich widełkach płacowych na starcie się tu zatrzymują? Jakie są szanse na podwyżki? ja aplikuje na stolice, zastanawiam się czy w Bielsku maja inne stawki? Sama praca jest już identyczna? Nie ma różnic?

Na forum znajdziesz odpowiedz
@123

cytuje jednego z pracowników zapewne byłego " Kobieto nie warto i proszę nie słuchaj tych bzdur wyżej! Stać cię na więcej niż na pracę w januszexie gdzie płacą minimalnie więcej niż najniższa krajowa i musisz być na każde zawołanie i pierdnięcie przełożonych! Serio szkoda czasu i nerwów. Życzę znalezienia wymarzonej, spokojnej pracy!" Odpowiedz dlaczego nie ma widełek chyba jest teraz prosta! ,Z ich punktu widzenia szukają młodego i niedoświadczonego pod względem negocjacji warunków finansowych i zatrudnią tego kto nie będzie pytał o widełki dla danej branży i okresowych stałych podwyżkach np inflacyjnych a tzw "negocjację z tobą aby cie przekonać załatwi się przez kreowanie wizji i atmosfery cudownego rozwoju i przyszych pensji za pare lat, gadce o premiach,ubezpieczeniu grupowym, nowoczesnych narzedziach, prestiżowym stanowisku,wyjątkowej atmosferze ,młodym zespole kreatywnych tutaj ludzi, burzy mózgów, misji oraz pomaganiu, komfortowych warunkach pracy,szkoleniach,transferu wiedzy, charyzmatycznych liderach, okresie próbnym, wyjątkowych produktach w ich ofercie, itp (czyli takich lekko mówiąc niejasnych kryteriach dla młodych i bez dużych oczekiwań finansowych:))))

Mia
@Na forum znajdziesz odpowiedz

Hmmm no ja widziałam na to stanowisko i podawali widełki 6000 - 12000 zł brutto. Ta górna kwota jest oferowana na start każdemu, czy dopiero po jakimś czasie, a może to jest kasa stała i jakąś premię w to wliczono?

kilka kwestii Nowy wpis
@Mia

Poza słusznymi uwagami które zauważyłaś dodam i sama wyciągnij wniosek i poszukaj ale dokładnie na forum a dowiesz się kto może zarobić górne widełki bo ta informacja byłą publicznie dostępna w sieci w oświadczeniu majątkowym po pierwsze i najważniejsze pytanie-Jeżeli spełniasz ich wyśrubowane wymagania opisane w ofercie dlaczego chcesz pracować za takie widełki przecież możesz pracować w podanych widełkach ale w walucie euro dla zagranicznych firm nawet nie korpo i nie ruszając się z domu ? po drugie -górnych widełek tutaj opisanych to nawet wieloletni pracownicy nigdy nie widzieli i chyba minimalna krajowa musiała by wzrosnąć do okolicy górnej granicy aby je zobaczyli Po trzecie -brak jest podstawowych info takich czy jest to b2b czy uop dla np górnych widełek a wręcz jest to połączone co wskazuje pewne oczywiste zależności Po czwarte-nie ma podanych w pozostałych ogłoszeniach widełek to znaczy że firma NIE MA W ZWYCZAJU to robić i ta oferta jest traktowana jako EKSPERYMENT tj mogą w każdym czasie zdjąć widełki , zmienić wymagania, usunąć ogłoszenie i nabór a jeśli już nawet będziesz pracować to po okresie próbnym możesz być zadroga dla nich i zwyczajnie pod każdym pretekstem zamienią ciebie na tańszą osobę Wniosek Jeśli jednak chcesz pracować i zminimalizować ryzyko zwolnienia to dolne widełki na okresie próbnym i po i długo długo po i b2b

@widełki płacowe

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Rekrutujemy pracowników na stanowiska w ramach kilku obszarów kompetencji naszej organizacji. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników - m.in. zakres obowiązków na danej pozycji, doświadczenie i kwalifikacje. Zapraszamy do aplikowania. O szczegółach będziemy mogli porozmawiać podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy serdecznie.

@Infonet Projekt SA

Dziękuje za odpowiedź od firmy infonet.Niestety oczekiwałem konkretnych odpowiedzi i możliwych widełek płacowych na oferowanych stanowiskach, które mogłyby podlegać dalszym negocjacjom czy to w siedzibie firmy czy w inny sposób.Trudno podejmować jakieś poważne decyzje odnośnie wyboru konkretnej oferty pracy ,nie mając takich informacji.Proszę wybaczyć za kolokwializm to tak jeśli dokonując transakcji handlowej nie znał bym cen a wycena towaru lub pracy lub usługi dostępna byłaby dopiero po napisaniu email do sprzedawcy czy oferenta.Rozumiem że w sprawie pracy i płacy są od tego są rozmowy kwalifikacyjne ale jakieś minimalne warunki powinny być podane. Znalazłem już oferty pracy z podanymi widełkami płacowymi (tak na marginesie zbliżonymi do artykułu z komputer świat) teraz już jest tylko kwestia rozmowy i dalszych negocjacji w oparciu o jakieś konkrety.

szukajcie a znajdziecie
@widełki płacowe

tu masz oferty z bielska białej jak jesteś specjalistą IT https://pl.jooble.org/desc/5981533862201826830?ckey=handlowiec+it&rgn=54&pos=85&elckey=4174421391064888744&p=5&sid=8045495542480303739&age=231&relb=100&brelb=100&bscr=15122.9004831594&scr=15122.9004831594&iid=-6225168193864371894 Senior Engineering Manager 20000 - 25000 zł

@szukajcie a znajdziecie

Szanowni Państwo, nie przewidujemy w swojej polityce publikowania rozpiętości wynagrodzeń i liczymy się z tym, że może to zniechęcać poszczególnych kandydatów. Nie planujemy zmieniać tej strategii.

szukajcie a znajdziecie
@Infonet Projekt SA

Ponieważ przedstawiciel firmy Infonet Projekt odpowiedział na mój post odniosę się jako Kandydat do pracy jak to wygląda z mojego punktu widzenia cyt przedstawiciela "nie przewidujemy w swojej polityce publikowania rozpiętości wynagrodzeń i liczymy się z tym, że może to zniechęcać poszczególnych kandydatów" Mnie jako kandydata polityka rozpiętości wynagrodzeń zniechęci WYŁĄCZNIE tylko w 2 przypadkach 1)Gdy minimalna rozpiętość wynagrodzenia JEST NISKA 2)Gdy maksymalna rozpiętość wynagrodzenia JEST NISKA (NISKA tzn- niższa niż wskazują to raporty wynagrodzeń dla danej branży ,więc dla mnie pojęcie NISKA nie jest subiektywnym odczuciem czy wyobrażeniem w danej chwili) Pozatym widzę TYLKO KORZYŚCI z publikowania rozpiętości wynagrodzenia ponieważ np jak widzę takie ogłoszenie jak to dzisiaj w onecie np https://www.onet.pl/sport/onetsport/ile-zarabiaja-prezesi-w-nizszych-ligach-pogon-olesnica-oferuje-350-zl/e61lkvt,d87b6cc4 tj cytując artykuł "Szereg wymagań i 350 złotych na umowie o pracę. Każdy może zostać prezesem w okręgówce" to ogarnia mnie śmiech, oraz oczywiście zastanawiam się nad poziomem umysłowym przyszłych kandydatów jeśli ktokolwiek się zgłosi aby być prezesem za 350 zł dziękuje przedstawicielowi firmy za ustosunkowanie się do mojego poprzedniego komentarza

oferta pracy z widełkami
@Infonet Projekt SA

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Infonet Projekt SA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Inżynier systemów informatycznych?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Teresa

Czy ktoś pracuje może jako logistyk magazynier w Infonet Projekcie? W ofercie jest informacja o rozwoju zawodowym co mnie zaciekawiło i chciałabym uzyskać trochę więcej informacji na ten temat. Podpowiecie jak wyglądają możliwości? Na jakie stanowiska można awansować wyżej? Czy po awansie zmienia się wysokość wynagrodzenia, zakres obowiązków?

@Teresa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na tym stanowisku, wraz ze wzrostem kompetencji, jest możliwość awansu w strukturze działu. Natomiast obecnie rekrutacja jest już zakończona. Aktualne oferty dostępne są na naszej stronie. Pozdrawiamy.

@Infonet Projekt SA

Czy firma rozważa wprowadzenie jasnych zasad dotyczących dobrowolności uczestnictwa w wydarzeniach integracyjnych, aby zapewnić, że wszyscy pracownicy czują się komfortowo z decyzją o udziale lub nieudziale?

A faktycznie tak jest, że nie możesz zdecydować czy chcesz się udać czy właśnie nie? zastanawiam się o jakich przykładowych okolicznościach może być mowa. te integracje tak czy siak są organizowane w trakcie godzin pracy?

gonzales

Jak wygląda praca w przypadku specjalisty helpdesk? i na jakie zarobki mozna liczyc?

byly starszy techniczny
@gonzales

W infonecie stanowisko helpdesk jest jak serwis u nich pełnisz role wielozadaniowca masz być jak guru i to nie tylko z technicznej wiedzy ,nikt nad tobą nie będzie się jakoś rozczulał i tracił czas ,zakres zadań jest zmienny i to już w pracy zobaczysz a nie na samej rozmowie kwalifikacyjnej . Wiele lat już widziałem jak to wygląda i podziękowałem więc nie byłem dziobasem Ponadto ktoś inny już zadał takie jak ty pytanie i poniżej masz odpowiedź ,dodam że od lat nic się u nich nie zmieniało i nie sądzę że kiedykolwiek się zmieni ponieważ Firma nie jest duża i ludzi mało ale zato ambicje szefa duże które nawet w wywiadach np na gowork można poczytać i swoje zdanie prywatne mieć jak się to mija z rzeczywistością co pisze ,a który nie skończył ani nie zaczynał nawet studiów informatycznych ale handlowo i marketingowo jest wyrobiony.Poniżej odpowiedz kogoś innego więc mój przypadek nie był odosobniony Ultra niewdzięczna praca, w której nie istnieje coś takiego jak godne wynagrodzenie. Praca serwisanta na początku brzmi dobrze, ale potem okazuje się że jesteś gońcem po kilku województwach, bez płatnych nadgodzin. Brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju, po miesiącu wpadasz już w monotonie i robisz to samo. Moim zdaniem praca serwisanta jest okej na start, żeby mieć jakąś tam prace i w między czasie szukać innej, lepszej.

wigilia pracownicza

Adrian129
@wigilia pracownicza

Rok temu zrobili wigiliew czwartek żeby oddział z warszawki mógł mieć długi weekend :)

@Adrian129

I jak ten jeden dzień został w zasadzie nadrobiony? Co do tych długich weekendów to czy często można było się właśnie na nie ugadać? Podkreślasz przy tym jeden oddział, co z pozostałymi?

Adrian129

Nadrobiony? Ależ skąd. Infonet składa się z oddziału w Warszawie i z Centrali w Bielsku. Centrala musiała normalnie pracować w piątek, ale za to w krótszych godzinach pracy bo od 10, a oddział z Warszawy to w sumie się bawił :D

Ooofff
@Adrian129

@Adrian129 Czy ten oddział z Warszawy ma wigilie w Warszawie, która trwa dwa dni czy po wigilii mają po prostu wolny dzień - bo pisałeś że się bawią?

Stefan

z tego co się orientuję to chyba taka podróż, przy kiepskiej pogodzie, jaka jest często w grudniu, może trwać nawet 7-8 godzin. Musi to być trochę męczące.

@Stefan

I ktokolwiek wprost zwracał obiekcje wobec tego czy to tylko na forum tak robicie? Ile osób w praktyce tak musi jechać? Zastanawiam się czy nie można zrobić dwóch jednocześnie i się zdzwonić na kamerkach? :D

wigilijny
@wigilia pracownicza

Wigilia firmowa jest raz w roku. Każda szanowana firma organizuje taką imprezę. Z opowieści znajomych - znajomych z Infonetu mam informacje, że zawsze jest dobra zabawa. Ja osobiście nie wyobrażałbym sobie też, nie wziąć udziału w takim wydarzeniu. Trzeba wziąć pod uwagę że ono jest raz w roku, a nie raz na tydzień i nie miałoby dla mnie znaczenia - gdzie się ono odbywa i w jaki dzień tygodnia i kto co robi na następny dzień. Jak ktoś ma jakiś problem żeby się spotkać to niech nie przyjężdża. O czym tu dyskutować...?

a na tego KAMa to ktoś aplikował? Chyba ze dwa dni temu wygasła oferta z takiego portalu i zastanawiam się czy jeszcze jej nie przywrócą? Nie widzę tu w ostatnich wpisach nawiązania do tego stanowiska, dlatego pytam. Opiszecie mi proszę jak prowadzona jest rozmowa? O co konkretnie mogą zapytać? I jak wygląda przyjęcie nowej osoby do zespołu?

Graźka

Hej :) Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. social mediów i copywritingu, w ofercie napisali, że szukają nietuzinkowych osób. Co to znaczy? Na rozmowie zwracają szczególną uwagę na jakieś aspekty? Macie dla mnie jakieś rady? Czy dostaje się jakieś zadanie do zrobienia, typu napisanie próbki tekstu? Wymagają obróbki zdjęć, a konkretnie jakich programów, bo zakładam, że canva chyba nie wystarczy? ;)

M
@Graźka

Bycie niezwykle cierpliwym w sytuacjach, gdzie musisz radzić sobie z niedorzecznymi pomysłami szefostwa oraz odporność na codzienne obrażanie mogą być wyzwaniem, są to cechy które na pewno warto posiadać. Powodzenia :-)

Marzena
@Graźka

@Graźka Kiedy ja rekrutowałam się do marketingu Infonet Projekt na stanowisko szersze niż copywritng, nie proszono mnie o próbki tekstów (były to raczej case'y, zadania). Ale na interwiew, przygotowałam portfolio materiałów (tekstowo-graficznych, stron www, identyfikacji graficznej produktu wprowadzanego na rynek), które stworzyłam na wcześniejszych projektach zawodowych. I zostały dokładnie analizowane, omawialiśmy je podczas spotkań rekrutacyjnych. I być może do zdecydowało o współpracy. A dziś z perspektywy pracownika tego działu, z kilkuletnim stażem, mogę powiedzieć, że kiedy szukamy do działu osoby o nietuzinkowym podejściu - to fajnie byłoby mieć w zespole kolejnego "marketingowca", który czuje i lubi tę specyfikę pracy - posiada lekkość pióra, doświadczenie bądź otwartość na naukę technologicznego brandu. Jeżeli chodzi o wspomniane programy graficzne - canva, photoshop, doświadczenie pracy z grafiką i zdjęciami - mile widziane, na potrzeby codziennej komunikacji w social mediach, czego dotyczy bezpośrednio zakres obowiązków na tym otwartym procesie. Projekty do druków, składów publikacji prasowych czy materiałów wielkoformatowych, generalnie DTP - realizujemy w innym zespole oraz ze studiami graficznymi i agencjami marketingowymi. Co do innego komentarza, na tym wątku... Praca w zespole jest dynamiczna, wszyscy mamy barwne osobowości, czasem dynamiczne "brainstormy" - a podczas nich pomysły lepsze i gorsze, które omawiamy szukając optymalnej strategii. A tego komentarza nie napisał nikt spośród nas. Zatem po prostu, zapraszam do aplikacji, spotkamy się porozmawiamy.

Maria
@Marzena

A to ciekawa sprawa z tym portfolio i analizą tego. Ale jak mowa o spotkaniach rekrutacyjnych, to ile jest takich spotkań w procesie? One są w biurze czy online? Te portfolio to trzeba mieć online, cyfrowo czy tak materialnie?

Marzena
@Maria

Proces rekrutacyjny - kilka lat temu, był dwuetapowy, a spotkania bezpośrednie. Dziś - dla wygody kandydatów, którzy często preferują tę formułę - spotkania odbywają się online. Ilość etapów czy długość procesu zależy od działu i stanowiska.

Olcia
@Marzena

A wiecie, czy jak te spotkania odbywają się online właśnie, to czy firma je nagrywa? I potem jakoś archiwizuje? I jak nagrywa, to wiecie, czy pracownik ma informacje o tym i musi wyrazić na to zgodę? Zastanawiam się, czy zabezpieczają się w ten sposób przed jakimiś późniejszymi wątpliwościami.

Czy rotacja pracowników w Infonet Projekt SA na Net Developer jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 26 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

odpowiedz usunieto

Niestety usunięto odpowiedz mimo że kilkanaście dni istniała oraz opinię "byłego pracownika" który napisał "niskie zarobki i brak rozwoju robią swoje" Nie mam pojęcia dlaczego ta wartościowa opinia kwalifikowała się do usunięcia ale być może złoty profil gowork lub inne metody pozwalało co niestety przykre infonetowi na coś takiego zamiast ustosunkowania się i podania np widełek płacowych i ścieżki rozwoju co pomogło by odwiedzającym profil wtym i mnie. Dziękuje jednak autorowi tego usuniętego komentarza mi on niezwykle pomógł nie chciałbym pracować w firmie gdzie dyskusja jest tylko w zamkniętym firmowym gronie i gdzie jest brak swobody wypowiedzi.

mario

Praca jako serwisant bądź helpdesk? Ktoś pracował? Jakieś opinie i jak z zarobkami?

gonzo
@mario

Ma ktoś jakieś informacje??

M
@mario

doświadczony
@M

Racja kolego.Zgadzam się z tobą. Dodam od siebie że kluczowe jest jeszcze to w jakiej firmie pracujesz jako serwisant/pracownik techniczny/inzynier itp ,W infonecie to nawet widziałem ogłoszenie tu na forum gowork gdzie oferowali dla biegłego programisty 2100.00 PLN/mc brutto na pełny etat z 2014 roku ogłoszenie, czyli PRAWIE MINIMALNA KRAJOWA wtedy to było. Dlatego niewdzięczna praca i niewdzięczne traktowanie jak to kolego określiłeś w infonecie to nie tylko na serwisie jest/było. Dobrze że teraz nie mam już nic wspólnego z nimi ale wymagało to odemnie szukania pracy gdzie na szczęście się to bardzo opłaciło.

Czy firma daje znać w jakiś sposób czy kandydatura została odrzucona?pytam ponieważ jestem na lodzie od miesiąca. Oraz czy ktoś kto pracował na Bielsku jest w stanie podzielić się opinią jak wygląda atmosfera w firmie :) Dziękuję

Xyz
@Kandydat

Infonet w żadnym stopniu nie informuje w przypdku odrzucenia kandydatury, kontaktują się jedynie jak okazują wielką łaske i chcą Cię zatrudnić

Infonet Projekt SA

Dzień dobry, Na wszystkie pytania dotyczące warunków pracy w Infonet Projekt odpowiadamy pod adresem praca@infonet-projekt.pl. Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy: www.infonet-projekt.com.pl/kariera :) Pozdrawiamy, Dział HR

Xxx
@Infonet Projekt SA

Jestem pracownikiem firmy. Tutaj nie ma działu HR ???? proszę o bycie uczciwym, te wiadomość czytają również obecni pracownicy.

Czy można liczyć w Infonet Projekt SA na prywatną opiekę medyczną?

Karol

Absolutnie, jedynie można liczyć na ubezpieczenie grupowe

Aleksandra

Z tego co widziałam na forum ktoś pisał na temat rekrutacji na dział sprzedaży. Widzę, że obecnie szukają speca do siebie. Piszą w ofercie o ciągłym rozowju oraz dedykowanym zestawie narzędzi do pracy. Co konkretnie na niego się składa, na jaki sprzęt można liczyć i co z tym rozwojem? W jakim kontekście?

@Aleksandra

Laptop i bilet miesięczny ale spokojnie kobiet nie zatrudniają.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Infonet Projekt SA?

Szymon

Z firmą Infonet miałem okazję przez wiele lat współpracować jako klient, a od jakiegoś czasu pracuję dla nich ;-) Wiem, że jak się chce osiągnąć zadowalający sukces, to trzeba wziąć się do roboty, a nie biadolić :-) Tutaj mi się to udało, i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Atmosfera wśród współpracowników jest również bardzo przyjemna, nie ma co narzekać :). Pozdrawiam wszystkich.

Pracowałem przez 3 miesiące w infonecie na serwisie, ogólnie nie polecam. Lepiej było znaleźć nową pracę niż tam dalej siedzieć i marnować swój czas, nerwy i zdrowie...

Aleksandra
@Marcin

po 3 miesiącach zaczynało Ci się już dziać coś ze zdrowiem? co konkretnie i dlaczego? co konkretnie na Twoje nerwy tutaj tak wpływało?

Honorata

A ja zapytam ,czy mają w firmie mają benefity np. opieka medyczna, karnety wstępu, nagrody świąteczne itp.?

zarobki Key account manager
@Honorata

Honorato nie pytałem na forum o inne benefity jak tylko o zarobki Key Account managera w infonecie i czy mieszczą się w standardowych widełkiach branżowych dla IT tj około 20 tyś a nawet podałem żródło ale mój wpis usunięto tj zarchiwizowano i zastąpiono komentarzem Anonim. Inne benefity nie są dla mnie ważne i sam mogę je sobie zapewnić jak będzie mnie stać i płaca będzie rynkowa i dlatego nie pytałem o nie. Po prostu Firma ma wykupiony "Złoty Profil gowork" i zrozumiałem dlaczego moje pytanie usunięto.

Teresa
@zarobki Key account manager

No dobra, a dowiedziałeś się czegoś w końcu o tych zarobkach sam czy nadal nic? Ja też tu weszłam poczytać coś o warunkach i widzę, że trochę pustka. Może innym razem...

zarobki Key account manager
@Teresa

Tak odpowaidając tobie Tereso sprawdziłem zarobki w infonet projekt i dałem sobie spokój bo szkoda by było mojego czasu na pracę skoro według oświadczenia majątkowegoz złożonego w 2018 tzw executive director w infonet projekt w ciągu roku osiągnął tylko dochód 122 709.26 to jak jakiś key account manager taki jak ja miałby mieć 20 tyś miesięcznie? a tyle chciałem,a nie zamierzam dorabiać do swojej pensji np jakimś wynajmem mieszkania itp tak jak w podanym oswiadczeniu byłej radnej było wykazane. W 2018 roku to roczna pensja key accounta managera byłą znacznie większa a co dopiera dyrektora.Dlatego widzę że firma oszczędza i nawet nie dociekam w jakiej wielkości przeznacza środki na rozwój. Aktualnie już jestem zajęty za rynkowe stawki więc temat zamykam

Kuba

Rozmowa dotyczyła pracy w dziale sprzedaży ( Warszawa, ale ponoć połowa zespołu w BB). Osoba ja przeprowadzająca od strony HR - żenada. Zero wstępu, zero informacji o stanowisku, wielce zdziwiona, że o to zapytałem, z łaską odpowiadającą na zadane pytania. Kręci oczami, robi miny, jest niezainteresowana rozmowa i kandydatem. Kobiecina zachowywała się, jakby doświadczenie miała po przyspieszonym, wieczorowym kursie HR Nie polecam, bo pokazuje to stosunek do pracowników.

Maja
@Kuba

A jak z feedbackiem po rekrutacji? Firma się odzywa czy raczej odpuszcza?

@Maja

Każdorazowo kandydatka/kandydat zostaje poinformowany w formie telefonicznej lub mailowej o przebiegu procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Infonet Projekt SA - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Infonet Projekt SA?

Zobacz opinie na temat firmy Infonet Projekt SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infonet Projekt SA?