Kamila Jankowska Kierownik Działu HR Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa?

Ponieważ współpracujemy z ponad 30 towarzystwami i mamy w naszej ofercie wiele  produktów proces kształcenia naszych pracowników jest kosztowny i długotrwały. Przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ jeśli wiążemy się z pracownikiem chcemy z wiązać się z nim na długo.

Jak to przedstawia się w praktyce?

a) Selekcja nadesłanych CVb) Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatamic) Zaproszenie do oddziału - rozmowa kwalifikacyjnad) W zależności od stanowiska albo 2 etap (zadania, symulacje) lub Assessment Center

Czy firma zatrudnia studentów?

Tak, pracuje u nas wielu studentów. Ponadto, wychodząc naprzeciw młodym, otwartym na rozwój studentom, uruchomiliśmy program „Dzielimy się doświadczeniem”, w ramach którego organizujemy bezpłatne warsztaty i szkolenia.

Czy firma uczestniczy w targach pracy, organizuje praktyki?

Serdecznie zapraszamy studentów do odbywania praktyki w naszej firmie.

A konkretnie?

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednich punktach, jesteśmy otwarci na młodych ludzi, w których szukamy potencjału i którym dajemy wiele możliwości rozwoju.

Czy praca zdalna wchodzi w grę?

Z uwagi na specyfikę naszego produktu stosujemy zatrudnienie stacjonarnych pracowników.

Czy firma organizuje imprezy integracyjne itp. dla pracowników ? Jeśli tak, to jak one wyglądają (ogniska, spływy kajakowe, bankiety)?

Tak, bardzo lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie i chętnie bawimy się na firmowych imprezach podczas których picowaliśmy bryki, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy JENGA na piasku, a nawet jechaliśmy czołgiem.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1308 ocen.
Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.