Kamila Jankowska Kierownik Działu HR Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa?

Ponieważ współpracujemy z ponad 30 towarzystwami i mamy w naszej ofercie wiele  produktów proces kształcenia naszych pracowników jest kosztowny i długotrwały. Przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ jeśli wiążemy się z pracownikiem chcemy z wiązać się z nim na długo.

Jak to przedstawia się w praktyce?

a) Selekcja nadesłanych CVb) Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatamic) Zaproszenie do oddziału - rozmowa kwalifikacyjnad) W zależności od stanowiska albo 2 etap (zadania, symulacje) lub Assessment Center

Czy firma zatrudnia studentów?

Tak, pracuje u nas wielu studentów. Ponadto, wychodząc naprzeciw młodym, otwartym na rozwój studentom, uruchomiliśmy program „Dzielimy się doświadczeniem”, w ramach którego organizujemy bezpłatne warsztaty i szkolenia.

Czy firma uczestniczy w targach pracy, organizuje praktyki?

Serdecznie zapraszamy studentów do odbywania praktyki w naszej firmie.

A konkretnie?

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednich punktach, jesteśmy otwarci na młodych ludzi, w których szukamy potencjału i którym dajemy wiele możliwości rozwoju.

Czy praca zdalna wchodzi w grę?

Z uwagi na specyfikę naszego produktu stosujemy zatrudnienie stacjonarnych pracowników.

Czy firma organizuje imprezy integracyjne itp. dla pracowników ? Jeśli tak, to jak one wyglądają (ogniska, spływy kajakowe, bankiety)?

Tak, bardzo lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie i chętnie bawimy się na firmowych imprezach podczas których picowaliśmy bryki, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy JENGA na piasku, a nawet jechaliśmy czołgiem.
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.