Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Stokrotka

Czy ktoś już dostał pity do rozliczenia ze stokrotki?

@Stokrotka

Niee

Kelner

Nie polecam, nawet największemu wrogowi pracować w tej pseudo firmie. Na dzień dobry jest wszystko pięknie, ładnie a później stara elita będzie robić wszystko aby pozbyć się pracownika i dalej następni. Wykorzystywanie, poniżanie, lekceważenie i obgadywanie pracowników jest codziennością. Grafik jest zmieniany codziennie bez zgody pracowników a jak nie daj Boże pójdziesz na L4 czy weźmiesz urlop na żądanie to zaraz ci zabiorą dni wolne w grafiku i każą przychodzić do pracy pod groźbą dyscyplinarki. Podpisują z tobą umowę na okres próbny a po 3 miesiącach robią do widzenia.

przepisy!
@Kelner

Tym się zajmie Inspekcja Pracy już wkrótce!

Dawny pracownik
@przepisy!

Prawidłowo. Dość pomiatania swoich pracowników jak i tych z firm zewnętrznych!!!

Elik

Pracuję na markecie jako zastępca kierownika i mam tylko 100 zł brutto więcej od osoby która pracuje na stoisku mięsnym. Czy tak wszędzie jest?

Mika
@Elik

No to cieniutko.a swoją drogą to nawet nie wiedziałam że na mięsie mają więcej aż tyle.

@Elik

niestety tak jest,nie wchodząc w szczegóły różniica w płacy jest bardzo mała,a obowiązków znacznie więcej

Mała Mi
@Elik

Ściema. Albo jesteś nowozatrudniona . Osoby na szkoleniach i nowozatrudnione nie mają pełnej pensji przez pierwszy msc

Edyta
@Mała Mi

Co Ty gadasz ma rację ja pracuję od roku i mam o 100zl więcej niż na mięsie ...

Alto
@Elik

Zadna tajemnica kasjerka najnizsza mieso 100 wiecej magazynier 150 wiecej od kasjerki a potem kierownictwo

Norbi

Wystarczy Ci tyle!!!

Anita

Czy ktoś dostał aneks do umowy z nowymi zarobkami stokrotka to wogole daje pracownika ? Chodzi mi o podniesienie najniższej krajowej

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Koordynator

Jakie są obowiązki koordynatora sali sprzedaży? I czy tylko u mnie robi on dokładnie to samo co kierownicy?

@Koordynator

U nas robi to samo, co zwykły kasjer, dodatkowo ma bodajże 100zł więcej do pensji. Firma już odchodzi od etatów takich jak koordynator czy starszy kasjer. Jeśli odejdzie ktoś z w/w, to nikt już nie dostaje w spadku jego "funkcji ".

@Sowa

W takim razie ciekawi mnie skąd taka różnica w obowiązkach skoro to jedna firma... I czy tylko u mnie tak to wygląda, czy gdzieś jeszcze koordynator ma te same zadania co kierownicy

@Koordynator

Tego nie wiem, mogę jedynie przypuszczać, że zadania koordynatorówi przydziela kierownik sklepu.

Roman
@Koordynator

dokładnie to samo co pracownicy.

@Koordynator

Rozmawiałam dziś z jednym z kierowników w innym sklepie, również Stokro. U nich koordynator w zależności od potrzeby raz wykonuje zadania pracowników, a czasami robi to samo co kierownicy. Gdy ktoś z szefostwa jest na urlopie bądź na zwolnieniu, koordynator wykonuje zadania biurowe, natomiast gdy jest pełna obsada, pracuje na sali. Także co sklep, to inaczej.

honka
@Sowa

ale pewnie nie wspomniał że ma pensje jak zastępca

@honka

Pensje akurat koordynator ma bliższa i to o wiele bliższa do kasjera niż do kierowników, stąd moje zaskoczenie, że mają takie same obowiązki i odpowiedzialność, mimo tak dużej różnicy w zarobkach

@honka

Mówił, że koordynator zarabia 50 lub 100 zł więcej od kasjera, już nie pamiętam dokładnie. Ale przypuszczam, że w każdym regionie kraju płaca może być różna.

inez
@Koordynator

witam jestem koordynatorem i moja pensja jest wyższa od zastępcy kierownika także nie wierzę że koordynator zarabia tyle co kasjer oczywiście jeśli sklep nie robi obrotów to nie ma premii więc zależy od sklepu

Mania123

Hej wszystkim chciałabym spytać o zarobki kierownika sklepu?

Piotr C

Nie jestem pracownikiem lecz byłym klientem. Co do warunków pracy trudno mi się więc wypowiedzieć lecz trochę mogę. Zauważyłem, że w Stokrotce przy ulicy Kraśnickiej jest bardzo duża rotacja pracowników, co chwilę nowe twarze. Wniosek nasuwa się sam jeśli pracownikom było by dobrze to zostawali by w pracy na dłuższy okres. Z punktu widzenia klienta to niby powinno być bez różnicy ale co chwilę na kasie jest ktoś nowy, kto musi się wdrażać co bardzo wpływa na płynność obsługi. Napisałem "byłym klientem" ponieważ poczułem się potraktowany przez tą sieć bardzo nie fair i nie zamierzam więcej u nich kupować. Mam do nich 200 m ale jeżdżę do konkurencji 300m dalej.Co się stało ? Poprosiłem syna aby podjechał do stokrotki i kupił kilka drobiazgów. Po 15 minutach syn wrócił, owszem z zakupami ale oprócz tego z karą za bezprawne parkowanie. Prawnie wszystko niby się zgadza są kryci. Poumieszczali tablice, że parking płatny a po pobraniu biletu pierwsza godzina gratis. Cały system obsługuje firma zewnętrzna. TYLKO po co taki system skoro w tym miejscu kłopoty z nieuprawnionymi osobami do parkowania są sporadyczne. Nie jest to centrum i nigdy nie spotkałem tam kłopotów z zaparkowaniem Wystarczyło by więc tablica "Parking tylko dla klientów sklepu" Trudno więc oprzeć się wrażeniu, że cały ten system nie został stworzony po to by zapewnić klientom miejsca parkingowe lecz po to by dybać na każdego kto się zagapi i go dodatkowo skasować. A zagapić się łatwo ponieważ mimo, że jak wspomniałem są tablice informacyjne to w naszym otoczeniu różnych informacji jest potężny nadmiar a to przecież parking pod supermarketem i wielu osobom, które przyjeżdżają po zakupy nie przychodzi do głowy, że jest on płatny.

@Piotr C

Tak samo jak niektórym osobom nie przychodzi do głowy,aby czytać.Jak napisałeś za parking odpowiada firma zewnętrzna.Pracownik danego marketu nie ma wpływu na decyzje,które zapadają w Lublinie.A tam zapadają decyzje o wszystkim.Podejrzewam,że może być tak,że dycyzji i zrobieniu parkingu płatnym nie decyduje kierownik sklepu.

PiotrC
@quinlan vos

To gdzie zapadają decyzje ma drugorzędne znaczenie, Ja mam pretensje do kierownictwa sieci, nie zaś do kierownika sklepu. Zakupów też nie zamierzam robić w żadnym sklepie tej sieci , a nie tylko w tym jednym konkretnym. Z tego co się zorientowałem to problem ten istnieje od dawna i ludzi którzy się na to skarżą jest sporo. widziałem też często jak parkingowy "przymierza" się do jakiegoś auta a gdy właściciel akurat w tym momencie podejdzie to cichutko się oddala. Wiedzą więc, że postępują nie fair. Skoro więc ten stan trwa to albo kłopot z komunikacją, albo informacja dociera do góry tylko ta ma to w.... głębokim poszanowaniu. A jeśli tak to ja też mam to dokładnie w tym samym miejscu i kupował u nich nie będę. Sam nie będę kupował i wszystkich innych do tego namawiam. Nie chodzi tu bowiem o te nieszczęsne 50 zł ale o zasadę. Zbyt wiele firm - cwaniaczków pojawia się na rynku i po woli zwykłe funkcjonowanie zaczyna przypominać chodzenie po polu minowym. Dużo w tym naszej winy bo jako obywatele na to pozwalamy.

Darko
@Piotr C

Zaraz, czy ty masz pretensje do całego świata, że masz mało rozgarniętego syna, który nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem kilku liter? Jest tablica o parkingu? Jest. Nie została postawiona tam przypadkiem. Może zdarzały się sytuacje, że ludzie z pobliskich domów/bloków czy biur zostawiali tam samochód na kilka godzin albo całą noc.

@PiotrC

Co nie zmienia faktu,że trza czytać.Przy biedrach też są takie parkingi.Nie będziesz robił zakupów,bo syn nie doczytał,że trza pobrać bilet za darmo.Jak dostaniesz mandat za przekroczenie prędkości to będziesz mieć focha na policję,że mandat Ci wlepiła.Parikng powstał,bo jak napisał ktoś niżej ludzie parkowali na noc.Jak masz pretensje do kierownictwa sieci to napisz na lublin.Nie będę robił zakupów w Waszych sklepach,bo mój syn nie pobrał biletu parkingowego.Gwarantuję Ci,że mail będzie bawił wszystkich w centrali.

Rozczarowany

Mam wskazówkę do wszystkich pracowników rejonu KR Pawła F. To jest straszny manipulant!!! Nie chciejcie się o tym przekonać... Jest bardzo nieuczciwy w stosunku do pracowników. Fałsz bije na odległość... niestety...

Kasjer

Byłam w stokrotce przez pośrednika pracy na ulicy partyzantów chełm kierownictwo w niczym nie pomaga jedynie krytykuje krytyka goni krytykę są bez karni za to co robią.wyrzucają z pracy i dają opinie która nie jest prawdą nie polecam tam pracy

Przypominajka
@Kasjer

Przypominam ci o prawie dwóch promilach alkoholu, które miałaś w wydychanym powietrzu, jak policja przyjechała cię wydmuchać. Właśnie dlatego dostałaś dyscyplinarkę. Dorabianie sobie ideologii w niczym nie pomoże. Przychodzisz pijana do pracy, ponosisz tego konsekwencje. Proste jak drut.

Stokrotaaa
@Przypominajka

Hahaaha pijana w pracy... a tylko był alko? A ja wracam do tematu: czy dzisiaj wypłaty pójdą, czy po weekendzie???

@Stokrotaaa

u nas tez jedna przyszla pijana do pracy.Dyscyplinarka od razu była.Przelewy poszły.Jak 10 przypada w sobotę,niedziele lub świeto to wyplata powinna byc przed tym dniem.

Goebells
@Stokrotaaa

Nie możesz złotko wrócić do tematu pod postem, w którym go nie było.

Kasieńka
@Kasjer

To zapraszam do Dorohuska. Tutaj to raj. Kierownik roztrzepana .Pani na mięsie przyszła chyba z targu gdzie jajka sprzedawała. Tak się wydziera , zaprasza , wciska co najgorsze. Żenada. Nie żałuję że już tam nie pracuję.

Obiektywna
@Przypominajka

To niezle ..i jeszcze sie wymandrza

Monika?

Kto u was odśnieża przed sklepem

@Monika?

Ten, kto w danym momencie ma najmniej do roboty. Raz kierownicy, raz my.

255 Pruszcz Gdański

Na jakiej podstawie prawnej kierownik EMILIA chce zapłaty za wczorajszy mandat za odklejone banderowcy z alkoholu od 9 osób - czyli kasjerzy i bióro!!!? W dodatku wybiórczo - Zoja magazynierka i dziewczyny z mięsnego zostały pominięte a one też rozkładają towar, cześć jest na urlope albo choruje. Solidarność zbiorowa...Towar przecierz jest ubezpieczony, to nie nasza wina że przyjeżdza luzem po za kartonami wewnątrz palety i się obija o inny towar. W SOCJALNYM WISI KARTKA : " MANDAT. ZE WZGLĘDU NA USZKODZONE BANDEROLE NA WINIE DOSTALIŚMY MANDAT W KWOCIE 260,- SKŁADA NA MANDAT WYNOSI 28,80,- DO PONIEDZIAŁKU (KAD JERZY + BIURO) " To nawet nie jest prośba tylko polecenie, które wisi przy innych na tablicy ogłoszeń!

Lol
@255 Pruszcz Gdański

To kierownik płaci mandat a nie pracownicy.......Nie dajcie się nabrać .

Veto!
@Lol

Podobno składka dobrowolna ale weź nie zapłać to ci później jeszcze to wspomną... Emilia to nowa kierownik z zewnątrz a Ewelina główny kierownik na urlopie pewnie nawet nie wie co się dzieje... Pamiętam że takie żeczy zawsze były dzielone między kierowników wszystkich !

Taas hahaha. Nie!
@Lol

Może jeszcze ma płacić ta nowa Dżesika? Już to widzę...

luna
@Veto!

zgłoście do zarządu firmy. To bezkarne i karygodne działanie kierownika.

ciekawa

A kto wypisał mandat ?

Eh..
@ciekawa

Nie wiem, wisi mi to! I tak nie zapłacę jak większość!

Odp.
@255 Pruszcz Gdański

A od kiedy wykłada się alkohol z uszkodzona banerola? Pozdrawiam Al.........

Odp.
@Eh..

Wisi jak wszystko

@255 Pruszcz Gdański

Ignorantia legis non excusat. Kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby wystawiać butelkę z uszkodzoną banderolą? Teraz niech płaci.

Ferdek
@Serek

Kierownik zapłaci. To on ponosi odpowiedzialność,że nie dopilnował.

@Ferdek

Jeżeli uważacie się za osoby średnio rozgarnięte, mało inteligentne i kierownik musi prowadzić was za rączkę, sprawdzać wszystko bo nie można mieć do was zaufania to tak zgodzę się, niech płaci. Ale osoba z IQ nieco wyższym niż IQ ameby raczej sama powinna wpaść na to, że jak jest uszkodzona banderola to nie wykłada towaru, w ostateczności idzie do kiero się pytać, gdzie to odłożyć.

Kaśkawiocha
@Serek

To kierownik ponosi winę . Przeważnie to kierownicy są bez znajomości podstawowych przepisów kodeksu pracy, przepisów bhp,przepisów funkcjonowania sklepu. Więc nie są zbyt rozgarnięci. Poniżanie pracowników nic nie da.

@Kaśkawiocha

Nikt nikogo nie poniża. Jeżeli ktoś nie potrafi pomyśleć to sam się już wystarczająco poniżył.

rudy

z pewnością TY

????
@255 Pruszcz Gdański

Dlaczego nie pójdziesz do kierownika pogadać? Tylko wylewasz swoje żale na forum ??? Tylko na to Cię stać? Mruczeć pod nosem i nic więcej.....

Minionek Normatek

Mamy nowy rok i stare normy dźwigania Kobiety – 12 kg przy pracy stałej, 3 kg dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia, – 20 kg przy pracy dorywczej gdy nie wykonujesz pracy stałej np. nie rozkładasz palet ( do 4 razy na godzinę w odstępach 15 min w czasie zmiany roboczej ), 5 kg dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia.

Załoga sklepu

Pani Katarzyno powinna Pani zmienić zawód. Proponujemy do ochrony się przenieść bo na zastępcę kierownika się pani nie nadaje. Proszę przemyśleć.

Minionek normatek

Nowy rok stare normy dźwigania Kobiety – 12 kg przy pracy stałej, 3 kg dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia, – 20 kg przy pracy dorywczej gdy nie wykonujesz pracy stałej ( do 4 razy na godzinę w odstępach 15 min w czasie zmiany roboczej ), 5 kg dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia.

Anitaa

Hallo, czy teraz dostaniemy większe pensje ( podwyżka wynagrodzenia) czy dopiero w lutym ?

Ufo
@Anitaa

W lutym. Wypłatę dostajesz z dołu za przepracowany miesiąc.

Jasiek

Od nowego roku jest podwyżka a ciągłym narzekaniem nie poprawicie sobie nastroju. Trzeba mieć chęci do pracy i tyle

Ja233

Jak z Nowym Rokiem idzie pensja w górę to premię absencyjna też podnoszą??

Prezes
@Ja233

nie nie podnoszą ale obniżają aby wyjść na swoje.

Ja233
@Prezes

To teraz 150 będzie?

@Ja233

Premia absencyjna teraz to 170zł, a jak pracujesz dłużej niż rok to dodatkowe 100 zł jeszcze będzie wypłacane. Za to nie ma już dodatku stałego.

Kasiula358

Dodatku stałego? Chyba takiego nie było?

@Kasiula358

jeszcze jest,ja mam coś takiego na umowie

Pawel

Cześć Praca w centrali w Lublinie Młodszy specjalista ds obsługi sklepu internetowego. Jak wygląda praca? Na jakie zarobki można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.