Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Przyszły mąż

W imieniu mojej narzeczonej chciałbym dodać kilka zdań na temat tej pseudo firmy. Stara elita razem z kierownikami na czele wykorzystuje, obgaduje, wyzywa, poniża każdego nowego pracownika na okresie próbnym tylko po to aby jak najszybciej się go pozbyć a potem następne osoby. Kiedy wyczują czyjąś słabość to wciskają cały czas tylko na mięsny i same popołudniówki. Broń boże weź urlop na żądanie albo na L4 to pseudo koleżaneczki będą nękały cię wiadomościami, wmawiając że nie chce ci się pracować i symulujesz a to już idzie pod mobbing. Elastyczny grafik i wysokie wynagrodzenie to jedno wielkie kłamstwo, grafik jest zmieniany codziennie bez konsultacji z pracownikiem i nie obchodzi ich to że nie możesz tego dnia przyjść do pracy bo masz wizytę u lekarza albo nie masz kim zostawić dziecka czy zwierzaka pod opiekę. Moja narzeczona bez przerwy wracała z pracy z płaczem bo już nie wytrzymała psychicznie i fizycznie ale na całe szczęście była tylko na okresie próbnym i kierowniczka nie chciała jej umowy przedłużyć a dlaczego> bo walczyła o swoje prawa. Teraz pracuję w kawiarni i jest bardzo zadowolona

PissOnChrist
@Przyszły mąż

Sama prawda, bardzo dobry wpis.

Jaja
@PissOnChrist

Niestety ta firma to porażka. Jestem byłym pracownikiem i się cieszę, że się uwolniłam od tego miejsca. Mobbing na każdym kroku, zero poszanowania człowieka, brak przerw, ciągle tylko mało i malo. Dźwiganie setek kilogramów dziennie, tragedis. Inspekcja pracy powinna się tą firmą zająć

dziewczyna ratownika
@Przyszły mąż

To prawda, mogłeś jeszcze dopisać że wręczają pracownikom wypowiedzenia zaraz po powrocie z L4

Sama-rha

Heh, składaliście kiedyś wnioski o wczasy pod grusza? Jak to wyglada?

Raduk
@Sama-rha

Jak kiedyś pracowałem to nie było czegoś takiego jak wczasy pod grusza. Chyba że po 2 latach coś się zmieniło. Ale z tego co mi wiadomo od znajomych którzy tam jeszcze pracują to nie ma czegoś takiego. Chyba że jestem w błędzie

@Raduk

w budżetówce jest coś takiego.W firmach prywatnych to zależy już od dobrej woli pracodawcy.

Pryszcz
@Sama-rha

Zapamiętaj skarbie w tej firmie nie ma płatych w "czasów pod gruszą". A jak jakieś chcesz to w grudniu sobie je zaklepujesz a potem miesiąc wcześnie (przed nowym grafikiem) wpisujesz się na listę życzeń, jeśli takie cuś u was jest lub zgłaszasz głównemu kierownikowi

Mika
@Sama-rha

A było coś takiego bo ja tyle lat pracuję i nigdy nie słyszałam o wczasach pod gruszą w Stokrotce

Była pracownik

Jestem naprawdę szczęśliwy, że umowy mi nie przedłużono bo co tam się dzieje to przechodzi wszelkie granicę. Kierownictwo na dzień dobry klamie w żywe oczy, że są wysokie premie , elastyczne godziny pracy, grafik dostosowany do twoich potrzeb a tak naprawdę wszystko jest odwrotnie. Bierzesz urlop na żądanie to licz się z tym że będziesz musiał to odrobić pod groźbą dyscyplinarki. Wyśmiewane się, wyzwiska, zastraszanie i obgadywanie i wieczne poganianie pracowników przez starą ekipę jest codziennością. Nie polecam nikomu a nawet największemu wrogowi pracy w tej firmie!

Żołnierz z boju

pisze jako były pracownik tej firmy. Jeżeli zastanawiasz się nad negatywnymi komentarzami, to w większości to prawda. Premie pracownicze i wynagrodzenia to jest śmiech na sali. Kierownictwo na sklepach porobi sobie jakieś bzdety i idzie pić kawę do kierowniczego, albo sobie gada przez telefon. Kasjerzy są traktowani za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora) do podłogi. Regionalni zwalniają pracowników, bo firma zaczyna nie mieć pieniążków w tym trudnym czasie. Albo się godzisz na przeniesienie na drugi Koniec miasta bez jakiejkolwiek dobrej drogi transportu, albo nara. Pracowałem jako ten durny kasjer-sprzedawca, byłem jako jeden z dobrych pracowników. Nigdy nie zaczynałem konfliktów z innymi pracownikami. Ba, nadal utrzymuje dobre kontakty ze swoimi byłymi współpracownikami, oprócz kierownictwa które pomawia pracowników. Pionki głównej specjalnie prowokowały do tego, żeby część osób albo prosiła o przeniesienie na inny sklep, albo o wypowiedzenie umowy. Główna wprost powiedziała że albo się przenoszę, albo do widzenia. Musiałem się zwolnić, bo niestety nie wytrzymywałem psychicznie. Nawet stali klienci przestali przychodzić na sklep gdzie pracowałem, bo sklep zmienił się na gorsze. Jeżeli jesteś człowiekiem o zdrowych zmysłach, to radzę ci znaleźć inną pracę niż w tej firmie, nawet na start. Jeżeli chcesz tracić zdrowie psychiczne i fizyczne, to śmiało zapraszam. Jeżeli oczywiście cię przyjmą podczas pandemii. A, i pozdrawiam osoby które mydlą oczy jaką to stokrotka nie jest wspaniałą firmą. Oczywiście lepiej przekonać się na własnej skórze, ale czy warto tracić zdrowie?

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Ona

Co jest nie tak w firmie Stokrotka .Mamy problem z kierowniczka marketu. Nie tylko nie umie się zachować do pracowników ale i do klientów. Zastraszane są dzieci przy kasie kiedy nie mają wystarczającej sumy pieniążków. Pracownicy wyzywani na sklepie zwłaszcza Ci z grupą. Zgłaszane było to do przedstawiciela Stokrotki RKO już nie raz a ten choć sam był wyzywany przez kierownika sklepu udaje że nic się nie dzieje. Coś z tą firmą jest nie tak że czekają aż ktoś do sądu ich poda zamiast sprawdzić co jest nie tak z tymi ludźmi.

Raduk
@Ona

Nie bardzo chce mi się wierzyć, że RKO nic by nie zrobił gdyba ona(kierowniczka) go wyzywała. A co do ludzi z orzeczeniem to są różni, tam gdzie pracowałem jedni się obijali przez ten czas i robili wszystko żeby się nie przepracować a był taki chłopak co pracował za dwóch

Mam pytanie, otrzymałam propozycje pracy na stanowisku zastępca kierownika, rozmowę mam w przyszłym tygodniu czy ktoś pomoże jaka jest stawka na tym bądź podobnym stanowisku?

Aska30

Na tym stanowisku przychodzisz wcześniej do pracy i zostajesz po godzinach, oczywiście za darmo, jesteś sprzątaczką, kasjerem, na stanowisku mięsnym, swiecisz oczkami przed Kr, a zarabiasz 300zl więcej od kasjera ???? super

Samanta

3500 zł brutto Ale pamiętaj, ze będziesz robić wszystko to co zwykły pracownik na sklepie a nawet więcej. Ogólnie nie polecam. Każda inna firma ma lepsze standardy.

zła
@Samanta

więcej ???? chyba masz wyjątkowo pracowitego zastępce kierownika. U nas udają wszystkie, że coś robią, a wyręczają się pracownikiem. Nie rozumiem jeszcze jednej kwestii dlaczego zastępcy.(a ciekawe ile kierownicy) dostają po 300 zł premii za pracępodczas koronawirusa, gdy praktycznie nie mają styczności z klientem. A co ze zwykłą kasjerką 100 zł brutto ? No ludzie bez jaj.. czemu większą grupą się nie zmobilizujemy i odmówiny pracy w takich warunkach ????

MMM
@zła

Popieram. Te premie to jakaś żenada. W innych marketach 1000 zł albo więcej a w Stokrotce 100zł.

Gocha
@Samanta

Trudno żeby było 8 pracowników i 4 nic nie robiących kierowników!!!! Ta firma to kabaret!!!

miiu

nie powinno być zastępców kierownika!!!! Sklepy są małe, załoga znikoma. Po co tytułować zastępcami zwykłych pracowników,którzy robią to samo co wszyscy, Kasjer mógłby się sam rozliczyć, A sklep powinna zamykać ochrona.

Xxx
@zła

Skąd takie informacje ze tyle zastępcy mają premii?

Najlepsza załoga
@miiu

Nie powinno być tam gdzie zastępcy nic nie robią prócz siedzenia i picia kawy. U nas w STOKROTCE gdyby nie zastępcy to byśmy słabo stali z pracą ponieważ zawsze możemy na nich liczyć. Pomogą nam w wykładaniu towaru, sprzątaniu i innych obowiązkach. A gdy brakuje ludzi to logują się sami na kasę i obsługują lub stawają za ladę mięsną.

@miiu

kierowników przywrócić na ich poprzednie stanowiska! Za dużo jest osób, które działają na szkodę firmy poprzez swoją niekompetencję.

quinlan vos

kolego znajdź sobie innego nicka,bo ten jest już w użyciu przez kogoś innego,a Ty tą osobą nie jesteś.

Ha ha taa jasne..
@miiu

Ochrony już nie ma - cięcia!

Samanta
@zła

Zastępcy kierownika i kierownik również dostają 100zł premii brutto za prace podczas epidemii.

Xxx
@zła

To chyba tak u Was jest. U nas właśnie pracujemy razem z pracownikami. A oprócz tego mamy inne obowiązki i jakąś odpowiedzialność. Pracownicy co miesiąc otrzymują premię absencyjną A kadra kierownicza niestety nie.

Berti

Dostają 300 zł. Był e-mail na ten temat

Ola
@zła

Dlaczego Wkładasz wszystkich zastępców do jednego wora ?! Nie w każdym sklepie tak jest i Twoja ocena jest bardzo niesprawiedliwa .....Taka odważna tylko na forum? Podaj nr sklepu i wystarczy .O to że kierownicy dostanà więcej Musisz troszkę wyżej pisać bo to nie oni ustalili premię i zapewniam Cię że mają dużo więcej na głowie niż Ty ! NA Twoje miejsce jest masa osób ,które w tym okresie zostały bez pracy ...ogarnij się

Stokrotka
@zła

Myślących jak ty jest bardzo dużo ale każdy sie boi albo często jest tak że mowia że idą za Tobą a potem odwracają się i zmieniają zdanie

Wsciekla
@Ola

Dokladnie jako zastepca zasow na rowni z pracownikami i jeszcze mam swoja robote do zrobienia

rudy
@Ola

Tyle wakatów. Przyjmijcie to grono chętnych.

Ger
@rudy

Zobaczymy, co powiecie jak dzięki nieudolności naszego rządu w walce z wirusem będzie załamanie gospodarki i masowe zwolnienia. Wrócą niestety czasy "nieważne jaka praca, ważne, że jest" i będziecie się zabijali o pracę w głupiej stokrotce.

XD

Około 350 zł brutto od szarego szeregowego więcej czyli minimalna i +- premie około 500 zł brutto oczywiście....

@Wsciekla

To się zwolnij jak masz za dużo pracy. Widocznie jesteś beznadziejna.

Gosia

Nie wiecie dlaczego jest tylu kierowników na tak małą załogę? Wystarczyłby jeden kierownik i koordynatorzy.

Sebek
@miiu

Ja bym poszedł o krok dalej. Niech zrobią same kasy samoobsługowe, towar niech klienci biorą bezpośrednio z palet, sprzątać sklep w nocy będzie 2-3 osoby z firmy sprzątającej. W ten sposób to nawet pracownicy nie będą potrzebni. I każdy narzekacz w końcu będzie mógł zając się własnym hobby.

Irek
@Gosia

U Nas nie ma koordynatorów,za to jedna z-ca kierownika ciągle siedzi na L4 , kilka dni w pracy , i Ciach zwolnienie na 2-3 tyg.! Tak to sobie wykalkulowała...kasę dostaje ?dostaje ! Kilka dni w miesiącu popracuje i ma wylane .....Takich ludzi powinno się od razu zwalniać bez podawania przyczyny ! Jak jest tak obłożnie chora to niech idzie na rentę chorobową ,a nie przychodzi zdrowa na ,,3 do 8 "dni i nagle prawie ,,umierająca" się robi ....kolejne L4 i tak miesiąc w miesiąc!

Baron
@Ger

Dziecinko nie zajmuj się propagandą. Interesuj się swoją miską. Doceniaj to co masz i nie musisz pracować za 5 zł/h na śmieciówce! Te wspaniałe czasy jakie były za PO już nie wrócą??? Wiem że marzysz o bezrobociu, pracy do śmierci na umowach śmieciowych, żenującym wynagrodzeniu, głodujących dzieciach i ukłonach dla Putina.

@Gocha

To widocznie masz wyjątkowo leniwą kadrę Bo na naszym sklepie zasuwa każdy Kasjerki ,dziewczyny na mięsie ,zastępcy kierownika a przede wszystkim sama pani kierownik ! I wzajemnie sobie pomagamy - inaczej sobie tego nie wyobrażamy bo przy takiej ciężkiej pracy i 10 paletach co drugi dzień nie da się inaczej!

@Najlepsza załoga

U nas na sklepie to samo ! Zastępcy i Kierownik są prawie non stop na sklepie - każdy pomaga rozładować palety . Mamy czas w tej gonitwie i na przerwę i na pośmianie się. Bywa czasem ciężko ale wspólnymi siłami dajemy radę :) Pozdrawiam swoją ekipę ze Śląska :)

Daro
@Sebek

Bardzo chciałbym widzieć jak klienci biorą sobie towar prosto z palet. Pomysł ciekawy.

Donald
@Ger

Masz jakiś ciekawy pomysł dla rządu?

Mówisz o czasach za PO?

Benek
@Irek

Takich ludzi przenosi się na inny odległy sklep ,wystarczy rozmowa z RKO ...I sami się zwalniają ,albo nagle zdrowieją, ;)

marek
@Ona

to jakis malutki sklepik jak 10 palet co drugi dzień, u nas codziennie po 15 w zwykłe dni.

Betunia
@XD

????????Premia 500 zł? Jestem zastępcą od wielu lat i nigdy nie dostałam premii wyższej niż 300zl. Poza tym nie-nie leżę i nie piję kawy Nie, nie obijam się. (usunięte przez administratora) Piekę, kroję, myję, sprzątam na kolanach, bywam KAŻDYM.Kasuję, przyjmuję towar, a kierownikiem jestem po pracy, bo niestety w godzinach nie jestem w stanie ogarnąć biura.. A regio tylko wytyka, przytyka, jedno upomnienie, drugie.. Zaniedbuję swoje obowiązki-tak ma rację, bo muszę być tu, muszę być tam i tam. Także nie wrzucajcie każdego kierownika do jednego wora.. Bo się załamuję.

Aska30
@Betunia

I czym się tu chwalić? Że po godzinach zostajesz za darmo, bo z robotą się nie da wyrobić? Gdyby było tyle etatów ile się należy każdy by robił swoje, a że stokrotka wciąż znajduje frajerów co pracują na chwałę firmy to co innego, nikomu nawet najgorszym wrogom nie polecam pracy w stokrotce!!!

Ona

Zależy w jakim mieście. Ale w porównaniu z sieciami takimi jak L i B to marna kasa na Warmii i Mazurach. Jest najniższa stawka porównując nawet innymi Stokrotkami w Polsce.

Jak mam pozostać zdrowa i przestrzegać higieny w czasie pracy ? Od czwartku musimy chodzić obowiązkowo w maseczkach lub szaliku czy czymś co zakrywa twarz i nos. Pracodawca zapewnia jedną materiałową maseczkę - mamy ją prać po zmianie. Według specjalistów (było na tvp w raporcie) maseczka działa 4 godzin ale 15 minut tylko gdy się dużo mówi - a ja jestem kasjerem! A o rękawiczkach nie wspomnę... albo są lateksowe rozmiaru S albo rwące się foliowe te dla klijętów.

Luna

My też dostaliśmy tylko po jednej, a rękawice już dawno prywatne nosimy. Wszystko trzeba na własną rękę załatwiać, bo firma nic nie zapewnia.

Pracownica

U nas to samo (Radom) zwykła szmaciana maseczka bez żadnej fizeliny czy filtra. Rękawiczki albo są albo nie. Oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności naszym kosztem aby można było otworzyć następny sklep. To jest polityką sieci "Stokrotka".

Zebra
@Luna

U nas wszystkiego pod dostatkiem. Zapraszam do Bydgoszczy :)

Oli
@Luna

Przykro się czyta takie komentarze zwłaszcza że w naszej Stokrotce mamy wszystko co jest nam potrzebne i do wszystkiego mamy dojście.Wstawiane są praktycznie negatywne komentarze. Kto je przeczyta naprawdę pomyśli że to prawda. Nie nie wszędzie tak jest. Ale wszędzie jest łatwiej narzekać niż pochwalić tacy już jesteśmy niestety.

Hmm
@Oli

U nas naprawdę brakuje rękawiczek. RKO jak przywiezie to albo xl , które spadają z rąk albo s , które nie da się na dłonie włożyć. ☹️

@Pracownica

Skoro są oszczędności to dlaczego nam premie podwyższyli?

@quinlan vos

Jesteś bardzo ograniczony w myśleniu. Premię podwyższyli bo prawdopodobnie w kwietniu niewiele osób przyszłoby do pracy i byłby duży problem. To jedyny powód. Oszczędności są i to na wszystkim i przez cały czas. Najbardziej oszczędza się na kadrze pracowniczej. Środki ochrony wymusiła ustawa. Jak by nie musieli to by nic nie dali.

Karol
@quinlan vos

Żebyś (usunięte przez administratora) za tą śmieszną premię i nie poszła na zwolnienie .....jak złapiesz wirusa ,co jest bardzo realne od poniedziałku ....Zobaczysz wdzięczność ze strony Stokrotki....i wtedy się Obudzisz

@Hmm

My sobie za zgodą Rko kupujemy sami

@Marek

Nie nie jestem.To pytanie było sarkastyczne.Wiem,ze dali premię,żeby ludzie na l4 nie poszli.U nas na szczęście nikt na opiekę nie poszedł.Niby wprowadzają oszczędności,ale ludzi nie zwalniaja.Gdyby tak było to u nas od kwietnia apt by nie było,a są nadal.Tylko,gdyby ich wywalili to nie miał by kto pracować,a ludzi do pracy nie ma.Z tymi środkami ochrony to też masz rację.My nosimy,a klienci nie,choć maseczki noszą.,bo z resztą to jest tragedia.

@Karol

Nie ona,a on.Czytaj ze zrozumieniem.Do tego nie trzeba jakiejś wiedzy tajemnej.Jakoś nie zachorowałem.Jeśli muszę to idę na l i nie ma dla mnie wtedy znaczenia,czy premia jest taka,czy inna.w stokrotce pracuję,a nie żyję.

Stokrotka Bialystok
@Ania

Naprawde musicie sie pytac o takie rzeczy.Smiechu warte.

Jarek

To noście plastikowe przyłbice. Są na wyposażeniu wszystkich sklepów.

była stokroteczka

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników.

tymek
@była stokroteczka

Niestety to jest prawda. Moja przyszła żona pracowała w tym sklepie i zwolnili ją tydzień przed końcem umowy

N
@była stokroteczka

Do 30.04 mam umowę na okres próbny i też mi nie przedłużają, od 25go kwietnia wysyłają mnie na urlop...

gaweł
@N

Szczęsciara z Ciebie. Znajdziesz pracę w dobrze prosperującej firmie i będziesz się śmiała z tych co wegetują w Stokrotce.

Bluberry
@była stokroteczka

Witam, Może ktoś mi powiedzieć ile ma na umowie kasjerka po okresie próbnym w Stokrotce? Pytam tak z ciekawości...

@Bluberry

Kasjerka po okresie pròbnym ma 2600 zł brutto i 200 zł brutto premii absencyjnej. Do tego dochodzi jeszcze dodatek BHP. Na rękę wychodzi tak 2100 z groszami.

@była stokroteczka

Masz rację,że jak ktoś ma słabą psychikę,to nie masz co szukać w tej firmie.Nerwy to musisz mieć przede wszystkim do klientów.Tym bardziej teraz.

Mima
@gaweł

O jakiej ty pracy mówisz? Słyszysz w ogóle w mediach co się dzieje? Rozejrzyj sie dookoła, wszędzie zwalniają i redukują etaty a ty mówisz o lepszej pracy. Jesteś na prawdę ograniczony piszą takie posty

Ludmilła

Ja też miałam umowę do końca marca. Wysłali mnie na urlop pod koniec miesiąca. Po powrocie 2 dni pracy i na koniec p. (usunięte przez administratora) z Bydgoszczy powiedziała że redukcja etatów i nie przedłuża umowy. Zostajesz na lodzie, nawet nie masz szans na znalezienie pracy w obecnej sytuacji. Pracy nie polecam w tej firmie.

quinlan vos

Z tymi przerwami to teraz też bywa różnie.Tym bardziej na popo.Kiedyś były międzyzmiany,a teraz nie ma i trza sobie radzić samemu.JAk masz ekipę spoko,to się dogadasz.Jeśli nie i są zgrzyty to lepiej szukać innej pracy.

Kapitan morgan
@quinlan vos

Miałem umowę do końca lutego i również nie przedłużyli umowy. Broń boże idź na L4 albo weź urlop na żądanie bo masz pilną sprawę do załatwienia to zaraz uprzejmi koledzy wraz z kierowniczką na czele będą atakować smsa-mi że kłamiesz, symulujesz i że nie chce ci się pracować - a to już idzie pod mobbing. Nie polecam pracy w tym sklepie, nawet największemu wrogowi.

dancelover
@Kapitan morgan

Jestem obecnie na urlopie do końca miesiąca ponieważ umowa nie zostanie mi przedłużona i dzisiaj rano zadzwoniła do mnie kierowniczka i powiedziała że w we wtorek i środę mam się pojawić w pracy i odrobić 2 dni które brałam na żądanie w ciągu miesiąca pod groźbą zwolnienia dyscyplinarnego, co robić? Pracowałam w innych zakładach pracy i nie było takiego czegoś jak skracanie urlopu przez unż..

Bluberry
@Narcyzik

do Narcyzik, Wiesz może kto jest kierownikiem i zastępca kierownika sklepu w Lublinie przy ul. Tatarakowej 24?

Niestety nie.

@Bluberry

Jestem z wojewòdztwa podlaskiego. Nie znam nikogo w Lublinie.

ewa
@Ludmilła

to samo bylo i jest w łekawicy kierowniczka zwalnia lub nie przedluza umowy nie podajac nawet przyczyny i ciagle lapie nowych ludzie przyjezdzaja z odleglych miejscowosci a my na miejscu nie mamy pracy pytam dlaczego tak jest

@ewa

Wykorzystują ludzi. Kończy się okres próbny i następny do ostrzału. Przyjmują nowe osoby pewnie tak taniej dla firmy. Nic nie można z tym zrobić.Popiszemy poużalamy się tu i nic z tego nie wynika. Ja znalazłam nową pracę i jestem zadowolona. Tobie życzę tego samego.

Natka
@Ludmilła

Najpierw przyjmują a później umowy nie przedłużają a potem następni.. Przedłużają tylko tym co trzymają sztamę z kierownictwem i donoszą na swoich kolegów i koleżanki

Ludmiła
@Natka

Napewno masz rację.

iza

tyle samo co przed.

Lady d
@Natka

To prawda też pracowałam przez rok na mięsie. Wszystko było ok niby chwalona ocena na 5 jako jedyna na cały sklep. W okresie zimowym wszystkie z działu chore jako jedyna pracowałam. W ostatnim miesiącu sama zmiany praktycznie miałam bo mało pracowników A na koniec dowiedziałam się że nie przedłuża umowy bo niby redukcja etatów. A tak naprawdę kierowniczka nie przedłużyła bo za dużo upominalam się o swoje. Zresztą sama na mięsie pracowała i była do wywalenia ale znajomość z panią treserka zaprowadziła ja na szczyt stała się główną kierownik i jeszcze z regionalnym kręci. Swoich się zatrudnia i awansuje. Ceniony pracownik to taki który nic nie mówi i boi się jak ognia kierownika A ten co ma swój rozum i się odzywa to od razu wylatuje. Choćby nie wiem co. Jednym słowem gdyby nie fajna ekipa współpracowników to praca (usunięte przez administratora) i nie polecam nikomu. Absolutnie nikomu.

Stokrotka Bialystok
@Narcyzik

A wymagania maja takie jakbysmy zarabiali co najmniej z 5000 tys

Zuza

Czy jest jeszcze premia za pracę podczas epidemii ?

@Zuza

Nie ma.

Tak
@Zuza

Tak. 450 zł chyba wczoraj nawet podpisaliśmy listę .

Kasiula
@Tak

Z tego co wiem to jakieś groszowesprawy na pewno nie 450 zl????

wściekła
@Tak

Nigdy w życiu 450 zł. Obecnie Stokrotka dała jednorazowy dodatek za Covid w wysokości od 200 do 110 zł . Kwota zależy od dochodów na jednego członka rodziny.

A ja mam pytanie do osób pracujący bądź które pracowały: Jaki program kasowy jest w sklepach ktoś może mi napisać ????

Stokrota

Przez lata był Sezam

@Stokrota

Kurcze, nie mogę znalesc informacji na temat tego programu, tylko instrukcja z biura a mi bardziej chodzi o to jak ładować na nim, jak raporty zrobić itp

@Kasia

A po co ci to? Nie powinien nikt tu z kierowników podawać takich informacji.

@Wściekła

Chciałam, sie po prostu zapoznać z program na jakim będę pracować i tylko tyle także nie rozumie co to za tajemnica, po prostu chce iść do pracy przynajmniej choć trochę przygotowana wiem, że go poznam ale chciałam mniej wiecej coś o nim wiedzieć

wściekła
@Kasia

dowiedz się lepiej jak się palety rozkłada... to Ci będzie bardziej potrzebne

Robert
@Kasia

Nie zapoznasz się. System jest tajemnicą przedsiębiorstwa, nie jest to żaden PC-Market, NewPOS ani nic z tych najbardziej popularnych. Jak ktoś wyżej napisał, jest to SeZam z nakładką Stokrotkową, więc nie ma możliwości "zapoznania się" przed rozpoczęciem pracy. Możesz spróbować znaleźć samo DEMO czystego SeZam, ale nie wiem czy jest sens.

Kasjer
@Kasia

Tak proste że 5latek by sobie poradził - kilka guzików wyboru , cyferki i tyle ! Ciebie bedzie interesować pomaranczowy od faktur,paysefecard i temu podobnych, guzik "butelki" do zwrotu kaucji i guzik "doładowania" w domyśle telefonu, enter, deilite, backspace I cyferki oraz escape, który cię cofnie do podstawowego menu a tam schodzisz na pozycję 11 by się wylogować z danego komputera proscizna :-)))

Jaja

U nas Sezam

Jarek

Jakiś czas temu starałem się o pracę w stokrotce w Dorohusku. Niestety pracy nie dostałem. A to tylko dla tego że w tej stokrotce pracuje jedna rodzina . Ciotka . Matka . Córka i tak dalej. Z tego co wiem tak nie może być. Tym powinni zainteresować się odpowiedni ludzie . I wyciągnąć konsekwencje wobec tej rodziny .

Gabi
@Jarek

znajdziesz lepszą pracę. Nie żałuj, bo naprawdę nie ma czego.

Była pracownica
@Jarek

Mobbing i wyśmiewanie na porządku dziennym różne przekręty na polecenie pani D. Wygląd do dokumentów przez siostrę pani kierownik i wyciąganie spraw osobistych innych pracowników ........można tak pisać w nieskończoność . Tylko dlaczego jej nie zmienią

DOROTA2414

W stokrotce w Toruniu na Rydygiera nie można się doprosić zamówienia wody . Idziesz po wodę Bystrą 5 litrów i oczywiście nie ma albo aż jedna. A gdyby były wziąlbym nawet 10.

@DOROTA2414

Niemożliwe , że na całym sklepie jest tylko 1 woda pueciolitrowa. Zawsze wjeżdżają po kilkanaście. Więc albo mają na magazynie albo jest stan fikcyjny i dlatego nie dojeżdża.

@DOROTA2414

Zawsze możesz zadzwonić na numer sklepowy i poprosić o domówienie towaru jeśli chcesz większą ilość.

Gorąca

Jestem waszym klientem w wyszkowie czy wy nie macie serca przecież w tym sklepie nieda się oddychać a dopiero robić zakupy czekolady zaczynają płynąć. W ślepie jest ze 40 stopni????????

@Gorąca

Nie,nie ma.Jest chłodniej niżna zewnątrz.No chyba,że klima jest zepsuta.To już gorzej wtedy.

My !
@Gorąca

K O R O N A W I R U S - zakaz używania klimy ! A co my mamy powiedzieć prze qurwa 8 godzin pracy w ciągłym ruchu i dźwignią po 10 kolonie więcej - ty tylko na chwilkę wpadaćie !

Osiem

Czy ktoś może wie jak wygląda praca w centrali - konkretnie dział kadr? Jakie wynagrodzenie proponują na start, jaka jest atmosfera w pracy?

Ktoś
@Osiem

W Kadrach praca jest spoko. I szefowa jest jak najbardziej ok. Główna szefowa ma ludzi za nic ale z nią nie będziesz pracować- za wysoko Pani sie nosi. Płaca słaba- niewiele powyżej minimum.

@Osiem

Na stanowisku, na które obecnie jest rekrutacja proponują najniższą krajową

Wściekła

Dla twojej informacji powiem, że jak trzeba to wszystkie 4 kierowniczki siadają na kasę. Nie ma dnia żeby któraś nie siedziała .

ivo

widzę kłótnię kierownicy kontra sklep.na takie narzekania mam jedną odpowiedz-idz na kasę.po co się męczyć jako kierownik skoro pensja ta sama a odpowiedzialność żadna

Pan Janusz

A w Stokrotce w Pruszkowie na Powstańców nadal taki (usunięte przez administratora) jak był? Bo z tego co widzę stała klika pupili i mobberów trzyma się tam już od dłuższego czasu. Aż przykro patrzeć jak chodzi się tam na zakupy. Współczucie dla pracowników że muszą znosić taki bajzel i panią "kiehrownik" z miną niezadowolonego pterodonta. O wszechobecnym brudzie i karaluszkach nie wspominajac...........

Inny

Stokrotka w Nowej D. może by się ogarneła i dała jasny regulamin odnośnie znaczków , zamiast egzekwować coś co nie zostało jasno powiedziane , bo wtedy ztaje się to mobbingiem , także łamaniem prawa gdy dochodzi do zwolnienia w oparciu o czyjeś chciejstwo , takie postępowanie prosi się o wytoczenie sprawy w sądzie pracy.

@Inny

jest regulamin,każdy podpisuje jak wchodzi nowy program,podpisałeś,czyli się zapoznałeś,temat uznałbym za wyczerpany...

@quinlan vos

U nas nic się nie podpisuje. Nigdy przy jakiejś nowej akcji nie było do podpisania regulaminu

@Ktoś..

Musieliście dostać do podpisania bo listy z zapoznaniem się przez pracowników z regulaminem i podpisem trzeba było wysłać do centrali

@Wściekła

Nie podpisujemy, poważnie... Nie pamiętam żeby przy jakiejkolwiek akcji było coś takiego podpisywane

Bobuba
@quinlan vos

U nas również się nic nie podpisuje

Willanowyy

Kto zna panią rko na podkarpaciu- Rzeszów- S. B.? co możecie się o niej wypowiedzieć? Mam propozycję na z-ce kierownika, ale sam się zastanawiam czy z tą osobą da się żyć.

ALICJA

Jest ktoś kto odpowie mi na pytanie?! Czy kierownik i zastępca ma jakieś dodatkowe finansowe korzyści za osobę , która przychodzi na szkolenie ( np.miesieczne, trzymiesięczne) z innego regionu, miasta?!?! Właśnie jestem na szkoleniu i nie jestem zadowolona z tego jak mnie szkołą. Wszystko pokazywane byle jak. O wszystko muszę się prosić.

Querty
@ALICJA

Nie maja płacone dodatkowo.

@ALICJA

Jest dodatek uznaniowy za to że się kogoś szkoli

Danka
@ALICJA

Mozesz to zglosic do swojego kierownika i mozna prosic o przeniesienie

Alicja
@Ktoś..

A kto i ile dostaje?

@Alicja

Nie wiem ile, ale dosaje kierownik, który jest odpowiedzialny za szkolenie tej osoby, nazwijmy ze jest on jej opiekunem i to on dostaje za to kasę. Na samym początku szkolenia wpisuje się w papiery kto jest odpowiedzialny za przeszkolenie

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 555.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 480, z czego 36 to opinie pozytywne, 183 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.