Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Jola z Sosnowca

Dostałam na święta kartę podarunkowa ale bez środków finansowych ????. Takie rzeczy to tylko w stokrotce mogą się wydarzyć. Pracowałam tam prawie 13 lat i przeszłam na emeryturę 23.11.2019,zgodnie z wiekiem, ponieważ zdrowie straciłam przez mobing i złe traktowanie RKO i dyrektora z naszego regionu. A teraz na święta dostałam kopa w du...... Mądrzy ludzie powinni uciekać z tej firmy jak najdalej i nikomu nie polecać pracy w stokrotce szczególnie w Sosnowcu

Aaa
@Jola z Sosnowca

Czyżby chodzi o rko BSF?

@Aaa

I nie tylko ona, pani w księgowości też zachowuje się tak jakby ze swojej kieszeni robiła przelewy na karty podarunkowa a nie z funduszu świadczeń socjalnych. Pani Beata Siłuch dziękuję bardzo.

Anna Brzeg

Kim jest Pani B S (usunięte przez administratora), bo też przydałaby mi się jej pomoc?

Qwe

Chyba obowiązuje regulamin do ZFŚS. Więc proszę najpierw zapoznać się z regulaminem a dopiero potem robić afery i zamieszania. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z funduszy ZFŚS jest złożenie (poprawnie) oświadczenia o przychodach za rok ubiegły. Ale żeby je wypełnić to najpierw trzeba umieć czytać, bo niektórzy mają z tym problemy.

Miro
@Qwe

Już wy umiecie czytać i wszystko wiecie...

Qwe
@Miro

Wyrażam się z punktu widzenia z- cy kierownika. Jak widzę co pracownicy dają do przekazania do centrali to mnie krew zalewa, jak zwracam uwagę że złe wypełnione to zaraz mi się pracownik oburza że pouczam i że wogole jak ja mogę zwrócić uwagę i patrzeć co mi dają do wysłania.v Największa satysfakcję daje mi potem wydrukowanie maila od kadr że dany dokument jest do praprawy dokładnie w tym samym miejscu gdzie zwracałam uwage

:-(

A rękawiczki na kasie dalej nosicie ?

@:-(

Od niedzieli już NIE ! :-))) ale wody nie dali a 30+ na zewnątrz... :/

Mima
@255

Wodę dostajesz jak pracujesz w temperaturze przekraczającej 28 stopni. Na sklepie jest max 23. Pierwsze się do ucz a potem upominaj.

@255

To że wody nie macie to już pretensje do kierownika i RKO. Kierownik powinien wysłać maila do swojego rko o zgodę na wodę dla pracowników. Wtedy jest woda ściągana ze stanu w typie BHP . Więc jako pracownicy poproście swojego kierownika by to zrobił nawet gdy jest na sklepie 20 stopni.

fela
@Mima

wodę dostajesz jak zmierzysz temperaturę w sklepie swoim termometrem i zażądasz jej od kierownika gdy temperatura przekroczy 28 st.C. Ten max 23 st C to masz chyba u siebie w lodówce. Uczcie się kierownicy przepisów prawa pracy i bhp bo jest tragicznie.

Mima
@fela

Jeżeli udowodnisz że na sklepie jest 28 c to to siłą rzeczy wodę dostaniesz, powiem więcej zrobisz kierownikowi przysługę bo sam będzie miał za free... Ps lodówki mają max do 9 c

iza
@255

na zewnątrz, a Ty pracujesz wewnątrz, masz klimę prawdopodobnie, także dokładali nie będą. Ja osobiście uważam że na dworze może być nawet -10 a woda dla pracowników bezpłatna powinna być.

kurnik
@iza

tak rzeczywiście mają 9 stopni jak kierownik poprawi wpis pracownika w HCCP z 20 stopni do 9 stopni na warzywach.Porażka i (usunięte przez administratora) Kto wypije te zepsute soki i kto zje sałatki???? Może Monia?

@Wściekła

U mnie w sklepie przez 4 czy 5 dni z rzędu temperatura dochodziła do około 29 st Celsjusza,ponieważ od kilku tygodni była zepsuta klimatyzacja O wodzie dla pracowników kierownicy nie pomyśleli. Warunki pracy były tragiczne w tak wysokiej temperaturze w maskach na twarzy w zamkniętym pomieszczeniu bez okien i klimatyzacji. To chyba cud,ze ktoś nie zemdlał bo wszyscy czuli się tragicznie. Poprosiłam kierowników o wodę dla pracowników. Wodę wydano ale od zastępców kierownika i od kierownik regionalnej usłyszałam, że jak mi się warunki pracy nie podobają to mogę się zwolnić.....

TylkoPytam

Witam :) czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabia zastępca kierownika w Stokrotce ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

@TylkoPytam

Pierwszy z-ca ma 2700

Jaja
@Anna

Ja byłam pierwszym zastępcą i brutto miałam 3400 ale sama się zwolniłam, stawkę ustala regionalny kierownik

Roman

Jaki sklep?

Dokładnie tak. Walka o przerwę w pracy, walka o grafik, walka o prawidłową zapłatę za pracę, czy zwolnienie lekarskie , walka o higieniczne warunki pracy, walka o butelkę wody w upały...To jest mobbing kierowników przez pracownika. ŻENADA

Jakub
@174

brawo

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
wstyd

Skierowane do sklepu 174 bo kierownicy maja duży problem z normami dźwigania ciężarnych kobiet i innych pracowników' Pracownic ciężarnych oraz matek karmiących piersią dotyczą jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy. To znaczy: kobieta w pracy stałej może podnosić i przenosić najwyżej 3 kilogramy. Jeżeli posiada pracę dorywczą, wówczas jest to 5 kilogramów. Ta sama pracownica może wnieść po schodach czy na pochylnię towar ważący maksymalnie 2 kilogramy (przy pracy stałej) albo 3,75 kilograma (w pracy dorywczej). Drogie panie ciężarna nie może dźwigać do 15 kg jak twierdzicie. Zanim skrzywdzicie jakąś kobietę w ciąży poczytajcie normy dźwigania.

Lidka
@wstyd

No tak . kierownicy maja tylko siłę w rękach a głowy puste i zawistne. Odporne na wiedzę.

Zażenowana Bychawa

Pracuję w Stokrotce pod Lublinem ,która przynosi najwięcej zysków w okolicy.Jest to miejsce specyficzne zarówno pod względem klientów jak i kadry kierowniczej.Ludzie tu robią zakupy zwłaszcza na weekendy w ilościach hurtowych, natomiast kierowniczka bawi się w zwalnianie i zatrudnianie.Jest grono osób, które pracują z nią z czasów Groszka i Carrefura, nowo przyjęci nie wytrzymują natłoku pracy lub ciągłego obgadywania za plecami.Nowy pracownik ciągle obserwowany jest przez monitoring przez kierownika wraz z jego nadwornym błaznem magazynierem M, któremu wszystko wolno.

@Zażenowana Bychawa

Tak to niestety wygląda w tej żałosnej firemce.Szary pracownik pracuje za trzech, a kierowniczki siedzą, dłubią w nosach i wpatrują się w kamery.

Kacperek
@666

Kierowniczki nie siedzą ale to prawda, że śledzą pracowników w kamerach. Często kierownik wykonuje prace ponad swoje siły, ale to nie wina pracownika. To wina całego chorego systemu pracy. Uzależnienie premii kierownika od wykonania pracy, do której brakuje ludzi stwarza atmosferę mobbingu i poniżania pracowników wolniej pracujących z powodu swojego wieku , braku predyspozycji ,nieumiejętności pracy w dużym stresie a często pracuje się w koszmarnych warunkach przy zepsutej klimatyzacji w maskach. Kierownicy nie radzą sobie z emocjami. Często nie potrafią ocenić prawidłowo ile pracownik może pracy wykonać pracując na drugiej czy trzeciej kasie. Niestety z żalem stwierdzam, że niektórzy z nich przekraczają granicę i nie panują nad sobą. Nie potrafią, bez poniżania pracownika zmobilizować go do większego wysiłku. Pani Elu proszę panować nad sobą i nie wyżywać się na pracownikach.

Roman
@666

wpadły na lepszy pomysł. od razu informują pracownika, że nie będą się wysilać bo boli je kręgosłup albo nogi.....Niezły sposób....

Ona
@666

Pokaż mi sklep na którym kierownik i zastępcy siedza w biurze ????????????

@Ona

Jestem przekonana , że te negatywne opinie o firmie i kierownikach piszą osoby które zostały zwolnione lub są leniami , którym ciężko ruszyć 4 litery do pracy.

Ona.
@Wściekła

No też odnoszę takie wrażenie :/ u mnie każdy równo zasuwa są dni kiedy mamy więcej luzu i takie gdzie trzeba zapierniczac . Ogólnie pracuje jako zastępca i rano do godziny 8 jestem w biurze ( ogarniam swoją robotę) ale potem tylko i wylacznie sklep.

Bhp inspekcja
@Ona.

Nie zapomnij w tym biegu,że są upały i należy pracownikom dać wodę do picia. Z tym jest u was tragicznie. Nie czytacie maili z centrali i nie przestrzegacie przepisów BHP, Jak się ktoś upomni o wodę to go potem zwyzywacie i będziecie sugerować aby się zwolnił.

@Wściekła

Popieram twój wpis w 100% ,wszyscy narzekają, to skoro tak źle dlaczego się nie zwolnią i nie znajdą innej pracy,towarzystwo jest rozwydrzone,wszystkim się należy najlepiej by było nic nie robić a brać kasę, w każdym sklepie pracuję kilka osób, powinno być jak to się mówi "Jak w rodzinie tu ciągle wszystkim źle.Ja jestem pracownikiem szeregowym od roku i nie przyszło by mi do głowy narzekać, praca jest do wykonania to się wykonuje,A kierowniczki u mnie są ok,też pracują na sklepie, te wpisy że siedzą w biurze,zamień się jedna z drugą z nimi posiedź w tej starcie dokumentów to zobaczysz czy to by ci odpowiadało ,i na dodatek rób tak żeby regionalny się Ciebie nie czepiał o byle bzdurę, pozdrawiam wszystkie koleżanki, które pracują u są zadowolone,wiem że nie ma nas wiele

Zażenowana
@Ona.

Najlepiej powiedzieć, że ludziom nie chce się pracować, albo jak nie pasuje niech się zwolnią.U mnie nie często się zdarza, że nie chodzimy ma przerwy, bo jest tyle pracy. Oczywiście spróbuj nie podpisać przerwy. Stawiasz się to w grafiku same środki lub drugie zmiany. Rzeczywiście krzywdzące jest wrzucać wszystkich kierowników do jednego worka, u mnie zastępcy też ciężko pracują natomiast główna jak sobie weźmie na język, do jest mobbing.

wioska
@Jola

Ty sobie znajdź inną pracę. jakim prawem sugerujesz komuś aby się zwolnił. Bezczelność pseudo kierowników nie ma granic w tej firmie.

@wioska

Ja nie muszę szukać innej pracy bo jak napisałam z tej jestem zadowolona,A sugeruję takim prawem że skoro komuś jest tak źle to po co się męczy niech zmieni pracę,

Fujara
@Jola

Taka prosta prymitywna wypowiedź. Zastanów się lepiej dlaczego się komuś nie podoba. Tobie wystarczy kop w cztery litery i idziesz do przodu. Inni są mądrzejsi od Ciebie i wiedzą co pracodawca powinien im zapewnić.

Jakub
@Ona.

Gdyby nie tak prymitywnie myślący ludzie w Stokrotce byłyby lepsze warunki pracy.

@Fujara

Dlaczego mnie obrażasz ,dlatego że praca i relacje z kierownictwem mi odpowiadają.A skoro inni jak piszesz są mądrzejsi to dlaczego nie zgłoszą do odpowiednich instytucji łamania praw pracownika,tylko wylewacie swoje żale w komentarzach, bo co brak odwagi ,bohaterowie Goworka,nie pozdrawiam

kurnik
@Jola

zanim zmieni to pójdzie do Sanepidu i Inspekcji pracy, która oceni czy warunki pracy są prawidłowe!!!!!!

Kierownicy nie znają norm dźwigania ciężarów. I nie jest to żart ale prawda. W dniu dzisiejszym dwie kierowniczki i Kierownik Regionalna wmawialy mi, że mam dźwigać 30 kg bo takie są przepisy. Jestem kobietą. Szkoda nawet komentować. Porażka,że ludzie tak nieprzygotowani do funkcji kierowniczej zajmują te stanowiska. Pracownicy tylko cierpią. Wstyd

Kierownicy nie znają norm dźwigania ciężarów. I nie jest to żart ale prawda. W dniu dzisiejszym dwie kierowniczki i Kierownik Regionalna pastwily się nade mną, że mam dźwigać 30 kg bo takie są przepisy. Szkoda nawet komentować. Porażka,że ludzie tak nieprzygotowani do funkcji kierowniczej zajmują te stanowiska. Pracownicy tylko cierpią. Wstyd

jakaś

Lublin jak u Was z systemem rozliczeniowym trzymiesięcznym ? ? Od kiedy macie teraz liczone ? W kodeksie pracy i w dz.ust. jest napisane, że w 2020 roku, okres 3miesięczny liczony jest tak : styczeń-marzec, kwiecień-czerwiec, lipiec-wrzesień itd. Jak to u Was wygląda i co wmawiają Wam kierownicy ? Dodatkowo, czy u Was bez waszej wiedzy zmieniany jest grafik, nawet pod koniec miesiąca ? Dopisywane są godziny ? Wy nic nie wiecie, że macie przyjść do pracy ?

@jakaś

grafik jest notorycznie zmieniany, bez uprzedzeń, bez powiadomienia i w sumie gdybym chciała sprawdzać godziny to chyba trzeba by było pisać samemu godziny bo i tak nie wiadomo jaki grafik w końcu idzie do kadr. Niby kierownik przynosi do podpisu na koniec miesiąca listy w którym jest napisane ile godzin było przepracowanych ale zawsze robi to znienacka przy kolejce że nie ma kiedy spojrzeć co się podpisuje, bo tylko popędza

Grzegorz
@ziuta

Celnie napisane." NIE WIADOMO JAKI GRAFIK IDZIE DO KADR" Powinniśmy zapoznać się z tym grafikiem i go podpisać przed oddaniem do kadr. Protestujemy przeciwko łamaniu praw pracowniczych.

@Grzegorz

W Stokrotce łamanie prawa pracy to norma.Tą firemką już dawno powinna zająć się prokuratura.

quinlan vos
@ziuta

Masz prawo przecież go nie podpisać.Nikt nigdzie nie może Cię zmusić do podpisania czegokolwiek,bo to podlega już pod paragraf.Dlatego są robione 2 grafii.Jeden dla kadr,a drugi rcp,bo ten nie przepuszcza niektórych zmian.Jak jest tylko grafik rcp to jest gorzej dla pracownika,bo teoretycznie z nikim się nie możesz nawet zamienić,bo później wszystko się sypie.

@quinlan vos

zgadza się , i od nowego okresu rozliczeniowego będę sama spisywać godziny i porównam z rozliczeniem miesiecznym

@jakaś

Liczy się: I kwartał od grudnia: czyli grudzień -styczeń -luty II kwartał -marzec-kwiecień maj i tak dalej. Jeżeli masz dopisywane godziny to zgłaszaj to na zieloną skrzynkę lub do związków ja tak zrobiłam i skutek był natychmiast grafik został zweryfikowany

Kasieńka

Ile łącznie godzin ma być przepracowane w ciągu 3-miesięcznego okresu rozliczeniowego? I jak wychodzi to teraz? Sierpień jest ostatnim, a potem zostaje 4 miesiące. Jak oni to wyliczą?

Www
@Kasieńka

Godziny wynikaja z kalendarza. Liczba dni roboczych w miesiacu razy 8 godzin. Okres rozliczeniowy konczy sie w sierpniu, nastepny jest wrzesien - listopad, grudzień - luty itd

@Kasieńka

czerwiec-168 lipiec -184 sierpień 160 . Czwarty to wrzesień -pażdziernik - listopad

Zenek

Ruszają kontrole PIP odnośnie zabezpieczenia pracowników przed koronawirusem. Nawet maski jednorazowe się pojawiły(usunięte przez administratora)

KLAUDIA
@Zenek

Weź proszę nie nie mów ,ze pojawiły się maski.Oczerniacie firmę,w której pracujecie,przecież maski,przyłbice i płyn do dezynfekcji są na sklepach od kwietnia.

@KLAUDIA

Dokładnie tak. Owszem były dostarczone płyny, maski, rękawiczki, przebice. Teraz gdy brakuje np. płynów czy masek można ściągnąć ze stanu w typie RW za zgodą RKO.

bara
@KLAUDIA

mowa o maskach jednorazowych. czytać nie umiesz?

@bara

U nas były jednorazowe i wielokrotnego użytku. Jednodniowe się skończyły to można było wziąć ze sklepu dla pracowników.

Praca w tragicznych warunkach w temperaturze około 29 st przy zepsutej klimatyzacji od kilku tygodni. Kierownicy nie sprawdzają temperatury na sklepie pomimo,że są upały na zewnątrz a pracownicy skarżą się na złe samopoczucie z powodu przegrzania i niedotlenienia. Temperaturę na sklepie sprawdziłam termometrem zakupionym przez siebie . Upały są od kilku dni. Wody nie dostawaliśmy do momentu kiedy temperatura została zmierzona przeze mnie a termometr wykazał około 29 st C. Dopiero wtedy pojawiła się woda i to na moje żądanie wydania takiej wody pracownikom. Ja otrzymałam tylko informację od zastępcy sklepu,że nikt mnie nie zmusza do pracy w tym sklepie. Zastanawiam się, czy towar na półkach przy takiej temperaturze jest jeszcze zdatny do użytku. Jajka poza chłodnią pewnie są już na pół miękko. Nie mówię o warzywach i rzeczach na których jest informacja o przechowywaniu w chłodnym miejscu czy do 25 st C. Niekompetencja kierowników i zupełne łamanie kodeksu pracy.

ziuta

a jak u Was z urlopami dwutygodniowymi? Bo u mnie w tym roku na nasz dwutygodniowy urlop składa się np. 8 dni urlopu a reszta są to DW dni wolne. Czy moze tak być ? Bo okazuje się że dni wolne mam wlepione w urlop czyli resztę miesiąca muszę (usunięte przez administratora) bez dni wolnych. Czy jest to zgodne z prawem?

@ziuta

Ja tam bym się cieszyła gdyby było tak , że 8 dni urlopu a reszta dni wolne gdzie w sumie bym była 14 dni ciągiem na wolnym.

@Wściekła

Co za bzdura! Pracownika prawo do zaplanowania 2 tyg w ciągu roku, czyli 10dni urlopu +4 dni wolnego przerwanie pracownikowi urlopu wiąże się naliczaniem go od początku. Proszę nie pisać że ktoś ma wolne, które mu się należy i ma się cieszyć, jeżeli stokrotka będzie miała takich pracowników, to może zrobi pracę w ramach wolontariatu? ŻENADA

@Ask30

Gdyby pracownik miał ciągiem 2 tyg urlopu to w ciągu pozostałego miesiąca czyli np dwa tygodnie miał by tyle wolnego że w sumie tylko by był w pracy tydzień w ciągu miesiąca. To jest chore !

ale to nie tak. ciagiem należy się 10 dni urolopu, a tu jest np. 7dni ur i 3 DW

@Wściekła

mam się cieszyć że należy mi się nieprzerwany urlop dwutygodniowy? że łaskawie ktoś mi tego udzieli?no faktycznie jest z czego

@Wściekła

Tak to jest chore że łamany jest kodeks pracy, że pracownicy nie znają swoich praw, że ktoś wciska im taki kit jak wściekła.. 10 dni urlopu + 4 dni wolne od pracy, reszta dni wolnych wydana w ciągu miesiąca, lub jeżeli brak jest pracowników, wtedy taka osoba przychodzi do pracy i ma naliczane nadgodziny. Stokrotka ma rozliczenie kwartalne więc zaległe godz. Można wydać w następnym miesiącu.

Grzegorz
@Ask30

Masz mieć przynajmniej 14 dni nieprzerwanego wypoczynku. 0 dni urlopu i 4 dniu wolne to jest ok bo tydzień ma 5 dni roboczych. Urlopu w niedzielę się nie planuje,

@Grzegorz

Urlop w dni robocze sobota niedziela dni wolne to chyba nawet nowy młody pracownik wie? W niektórych sklepach urlop na żądanie w soboty nie wchodzi w grę bo system grafików go wyrzuca

@Ask30

no w moim właśnie jest pierwszy tydzień ok a w drugim: poniedziałek wtorek środa UR a czwartek piątek DW

Jola

Mam pytanie,jak u Was jest z przerwami,pytam dlatego że u nas na dziale mięsnym jesteś Sama od 16 lub 17 do 22 i nie masz możliwości skorzystać z przerwy bo nikt za ciebie nie stanie,żadna z kierowniczek nie ma uprawnień na to stanowisko i jesteś przez całe 8 godzin o suchym pysku,do toalety idziesz biegiem,podzielcie się swoimi doświadczeniami,pozdrawiam

Była pracownica
@Jola

Pracowałam na dziale mięsnym ,sytuacja dokładnie taka sama żadnych przerw a jeśli już były to po 20 jak spadał ruch wtedy przychodziła za mnie jedyna w sklepie kasjerka i gdy tworzyła się jej kolejka szybko biegła na kasę a luźniej zpowrotem na mięso . WSTYD

@Jola

u nas jest w tej sprawie ok., staje za nas kasjerka lub kierowniczka i nie ma z tym nigdy problemu

była pracownica

Potwierdzam było to samo

tori

Czy ktoś z Was kasjerów ma wrażenie że jest śledzony przez kierownika? Ja mam takie wrażenie. Nawet jak zbieram paragony z podłogi do kosza to kierownik przychodzi i zagląda pod kasę. Zastanawiam się czego się spodziewa. Dziwne zachowanie. Totalny brak zaufania ....

Róża
@tori

U mnie w sklepie też kierowniczka śledzi i widzi każdy ruch pracownika. Niby ona robi swoją robotę, ale obserwuje, co robią pracownicy. I jeżeli coś jest dobrze zrobione to nie pochwali, ale jak jest coś nie tak to od razu (usunięte przez administratora)...

mixx

Pracował ktoś jako kontroler jakości w Lublinie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zainteresowana pracą

Powiedzcie ile dostaje średnio na ręke kasjer-sprzedawca na umowie o pracę?

@Zainteresowana pracą

Co wy się uparliscie na pytania o kasę ?!?! Przyjdźcie do pracy to zobaczycie. Co miasto to inna stawka. Inna będzie w Warszawie a inna w Świnoujściu.

@Zainteresowana pracą

Najniższa krajowa, plus premia absencyjna jak nie chorujesz ,to wszystko chyba że gdzieś jest więcej nie wiem ,ja tak mam.

@Mika

Oczywiście jest to kwota brutto ,na rękę ok 2000.

Supalonely
@Wściekła

Być może dlatego się pyta o kasę, bo do pracy się chodzi po to, żeby zarabiać? ¯\_(ツ)_/¯ Odpowiadając na pytanie, przy wszystkich możliwych premiach, absencyjnej, stałej, uznaniowej możesz wyciągnąć max 2400 zł a to bez nadgodzin, godzin nocnych jest trudne do osiągnięcia. W rzeczywistości ok. 2100-2200.

zdrowy

Hejka, dostaliscie ju,ż forsę z socjalnego?

@zdrowy

Tak przy wypłacie za czerwiec.

Proszę o opinię pracy w centrali na ul. Projektowej w Lublinie.

Ktoś
@11111

Zależy w którym dziale... jak wszędzie są normalni przełożeni i popaprańcy

Pytanie - Dlaczego wszyscy mają karty lojalnościowe a my nie? Klikęci regularnie "nam wiercą o to dziurę" no i jeszczę o kartę dużej rodziny.

Sara

Pewnie, niech "klikęci" rozdają swoje numery na lewo i prawo a firma niech je zbiera, nie ma co. A co do karty dużej rodziny to dlaczego ma to być? W czym małżeństwo z jednym czy dwójką dzieci jest gorsze od rodziny z 3+ dziećmi, że ma płacić więcej? Jeżeli ktoś sobie tworzy gromadę dzieciaków to powinien chyba mieć środki, żeby je utrzymać?

Wściekła

A wiesz , że nawet ci co pracują w centrali mają karty rabatowe do stokrotek ?! A dlaczego nie dadzą takich dla pracowników sklepu?! Tego lepiej się upominajcie bo nam też się coś należy a nie tylko tym co siedzą (usunięte przez administratora)

quinlan vos
@Wściekła

Zawsze możesz się przenieść do centrali?Kto Ci broni?

Aaa

Naprawdę?? Pierwsze słyszę a pracuję w Centrali

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 555.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 480, z czego 36 to opinie pozytywne, 183 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.