Opinie o docFlow w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy docFlow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie docFlow na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o docFlow w Wrocław

J.U.

to miejsce jest żartem, wiem, że pracując na umowie zlecenie nie można być niczego pewnym, ale zwykłą ludzką przyzwoitością byłoby uprzedzenie o zwolnieniu całego zespołu, a nie wręczenie wypowiedzeń w środku miesiąca i pozostawienie dziesiątek ludzi bez pracy, każdy kto zastanawia się nad pracą w tej firmie niech omija ją szerokim łukiem, o ile kogokolwiek będą jeszcze rekrutować, być może brzmi to jak zwykłe narzekanie właśnie zwolnionego pracownika, ale na pewno pojawi się tutaj jeszcze wiele opinii kiedy (byli) współpracownicy otrząsną się z tego co właśnie się wydarzyło, nie polecam 0/10

Alicja

@Zażenowana Każdy ma tutaj prawo do własnej opinii, ale możesz oczywiście z niektórymi się nie zgadzać. Wnioskuję, że jesteś zatrudniona w firmie docFlow. Czy pracodawca oferuje Wam, oprócz pensji podstawowej jakieś dodatki pozapłacowe, czy niekoniecznie?

...

Trafione pytanie

niekoniecznie,

niekoniecznie,

@niekoniecznie,

@niekoniecznie Udzieliłaś mi lakonicznej odpowiedzi, ale i za to bardzo dziękuję. Zdradź nam, jeśli możesz, jakie stanowisko obejmujesz w strukturach firmy docFlow. Wiemy już, że ten pracodawca nie oferuje Wam żadnych dodatków - a co z pakietem socjalnym?

firmaŻart

Mam tylko jedno pytanie. Nie jest wam wstyd?

xd

Komu?

Alicja

@firmaŻart A zatem sprawy w docFlow nie mają za dobrze. Wiesz może, dlaczego dział sprzedażowy został zwolniony? Chodzi o podanie konkretnych przyczyn. @anonymous Może nie trzeba myśleć w taki sposób. A jesteś tam zatrudniony? To jak, według Ciebie, wyglądają tam warunki zatrudnienia na chwilę obecną?

@Alicja

Restrukturyzacja, a właściwie nowa miotła. Ktoś nowy przychodzi, widzi wysokie koszty utrzymania firmy, więc robi to co najłatwiejsze, ogranicza je. Jaki jest sens rozwiązywania działu sprzedaży w firmie, która powinna sprzedawać, żeby się rozwinąć ?

Ogarnij się.
@firmaŻart

Może jakby coś sprzedawali to by ich nie zwolnili ????

prawda
@Ogarnij się.

Jeżeli dyrektor sprzedaży ma 4 (cztery) miesiące na budowę zespołu sprzedażowego, a handlowcy miesiąc, to chyba widać, że to firma żart. Po miesiącu to można ocenić sprzedawcę produktów za 100 czy 200zł, a nie człowieka z kontraktami za 100 czy 200 tyś zł. Takich usług nie sprzedaje się w tydzień :)

Ogarnij się.
@prawda

A co dyrektor zrobił przez te 4 miesiące? jedyne co pozyskał dla tej firmy to znajomych.

Zażenowana
@Ogarnij się.

Twoja wypowiedź świadczy o braku pojęcia czym jest sprzedaż usług archiwizacyjnych oraz tego co wciągu tych czterech miesięcy się działo. Krytykować do tego anonimowo to każdy (usunięte przez administratora) potrafi.

Ojojoj
@Zażenowana

Naprawdę do tego doszło, że ktoś z biura sprzedaży bądź IT żali się tutaj, bo straci(ł) pracę? Może jeszcze oczekujecie współczucia? Sorry, ale każdy jest rozliczany z pracy. Jak komuś się to nie podoba, to na docflow świat się nie kończy. Powodzenia dalej i tyle ;)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alicja

@firmaŻart Dziękuję Ci, że zechciałeś nam objaśnić tę kwestię. Czy widzisz jakąś szansę na poprawę sytuacji w docFlow? @Ogarnij się. Jak widać - nie zgadzasz się z użytkownikiem @firmaŻart. Czyli według Ciebie, co spowodowało taką sytuację? Jesteś w ogóle tam zatrudniony?

firmaŻart

26.09.2018 został zwolniony prawie cały dział sprzedażowy. Dyrektor sprzedaży, któremu dano całe 4 miesiące na wykazanie się (sic), dwaj handlowcy, którzy mieli miesiąc (sic) na przyniesienie zysków i dwóch chłopaków ze wsparcia sprzedaży. Atmosfera na stadionie jest ciężka i po zmianie prezesa i wiceprezesa radzę trzymać się z daleka od tej firmy. Ludzie z działu IT uciekają do innych firm, bo nie wiadomo, kiedy i oni dostaną wypowiedzenia. Żart, a nie poważny pracodawca.

ciekawy
@firmaŻart

a czemu zarzad sie zmienił , przecioeż firma dobrze działala

niestety
@ciekawy

Sprawdź wyniki finansowe, wskazują, że to nie idzie w dobrą stronę. To już drugi raz kiedy firma się restrukturyzuje, poprzednio były ogromne zmiany, teraz jest jeszcze gorzej. Równia pochyła.

@niestety

Czyli co ? Firma pomału bankrutuje ?

prawdziwy
@niestety

no ale żeby od razu zarząd wywalać? cały poleciał czy tylko prezes?przecież można restrukturyzację zrobić na dziesiątki sposobów:

Szok
@prawdziwy

Niestety Zarząd sam do tego doprowadził. Obiecali dużo a robili co chcieli zwalniali pracownikow bo już wycisnęli z nich wszystko.

Lepsze jutro
@Szok

Firma niemal od początku nie działała dobrze.(usunięte przez administratora) nie miały pojęcia, jak ten biznes prowadzić. Ktoś z właścicieli się najwyraźniej wreszcie wkurzył i znajomość z panem Leszkiem Cz. nie pomogła, by zachować stanowisko. Paradoksalnie, właśnie teraz po zmianie kierownictwa (i reszty znajomych „managerów”) firma ma szansę być rentowną. Atmosfera na 100% będzie lepsza, bo gorsza chyba być nie mogła. Mam nadzieję, że odczujemy to szybko i na plus. Pisał ktoś o IT, że się boją. Słusznie. Przyjdzie im być może trafić do firmy, gdzie trzeba coś umieć, rozwijać się i przede wszystkim większość dnia pracować. To może być jednak szok.

Dfhhj
@niestety

A są gdzieś ogólnodostępne wyniki finansowe?

IT
@Lepsze jutro

Wszystko wiedzący jedyny który pracuje. Nic nie wiesz zwłaszcza o naszej pracy w IT. Jeszcze te lepsze jutro wyjdzie ci bokiem. Z tego co pamiętam spółka miała obsługiwać grupę. Jak widać grupy nie obsługujemy więc jest jak jest mądralo.

Alicja

@Byłem tam Jeśli uważasz zatem, że wiesz dużo więcej na temat firmy docFlow, to bardzo proszę, abyś w szczegółach opisał nam jej funkcjonowanie. Mogę Cię o to prosić? Takie informacje mogłyby z całą pewnością przyczynić się do pomocy osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Jakie stanowisko tam obejmujesz?

Popek

Kraina absurdu: - płace- niżej od konkurencji - umowy- śmieciowe : praca dobra dla studiujących desperatów, których nie przyjęli do Amazona,Lidla itp. - wymagania- duże + plus odpowiedzialność - praca na dokumentach klienta - kierownictwo - z przypadku i po znajomości, zdarzali się po technikum hotelarskim, bez matury etc. , większości bez żadnej wiedzy merytorycznej(jest parę wyjątków), ale z cennym doświadczeniem zdobytym np. w call center, albo w firmach typu Getback, jednym słowem Dyzmowie, którzy do mistrzostwa opanowali spychologię , czyli zrzucania odpowiedzialności za swoje nieuctwo i brak kompetencji na podległych pracowników. - możliwości awansu - zerowe - stanowiska liderskie oraz kierownicze opanowała kadra, która się czuję tam jak u pana Boga za piecem, nic nie musi robić tylko kontrolować pracowników- gdzie im będzie lepiej? - podwyżki - hahahaha - ochłap typu 100 zł po 2 latach :) i bonus umowa o pracę za najniższą lub niewiele więcej. Może w dziale IT jest inaczej i na zarobki nie narzekają, ale ich autorskie usprawnienia i soft pozostawiają wiele do życzenia. Wieczne awarie aplikacji, serwerów etc. Reasumując, jeżeli masz nóż na gardle i szukasz pracy na już i na krótko aplikuj, dłuższe tam pozostanie może skutkować chorobą psychiczną. Robisz to na własną odpowiedzialność. Jest jeden plus - jak się trafi do dobrego działu ( nie produkcyjnego na dokumentach) to atmosfera może zrekompensować powyższe mankamenty.

Który?
@Popek

Co masz na myśli pisząc: "jak się trafi do dobrego działu ( nie produkcyjnego na dokumentach) to atmosfera może zrekompensować powyższe mankamenty." który dział na przykład? Mam na mysli ten z plusem :-)

byłem tam
@Który?

Wszystkie działy blisko związane z zarządzaniem ( IT, Zakupy itp) a nie z produkcja

a skąd wiesz?
@byłem tam

Nie rozumiem jak możesz wypowiadać się na temat atmosfery w innych tzw. "nieprodukcyjnych" działach? Jeśli jesteś po pracy w dziale produkcyjnym to guzik wiesz jak jest w u innych :) wbrew pozorom nie jest kolorowo. Nie widać tego, bo ci "inni" pracownicy nie wypisują swoich pretensji na tego typu portalach.

Byłem tam
@a skąd wiesz?

Za mało wiesz o strukturach firmy

a skąd wiesz?
@Byłem tam

Więcej od Ciebie jak widać.

Alicja

@Ktoś Sprawa, o której piszesz jest bardzo niepokojąca. Od Twojego wpisu upłynął już pewien czas - postanowiłeś już zatem coś z tym zrobić? A wszystkich Was upominam, ze na forum obowiązują zasane spisane w regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin , według których nie wolno tutaj używać wulgarnego słownictwa i nikogo obrażać. Jeśli chcielibyście kulturalnie wyrazić swoją opinię o warunkach pracy w docFlow - zapraszam serdecznie.

Osa

Jazda dzisiaj była, co? Trzęsienie ziemi. Znika dusza docflow.

Lel
@Osa

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka [*]

Yes

Byłem
@Mati

Jeszcze trzezwiejemy :D

@Byłem

Dzięki za mega imprezę ????

niezaproszony człowiek ;(
@anonymous

jaka impreza? o co chodzi? było coś firmowego..?

Ktoś

Jak ktoś się zastanawia jak to jest z naliczaniem norm i dlaczego osoba często widziana na przerwach ma tytuł pracownika miesiąca to dlatego że lider ją kryje. Łatwo da się to sprawdzić na kamerach przemysłowych jeśli faktycznie działają i porównać z faktycznymi "problemami technicznymi". Dziękuję i dobranoc.

z docFlow
@Ktoś

Od roku nie ma konkursu pracownik miesiąca. Stale wypowiadają się ci których dawno nie ma. Podobno cieszcie się ze juz tu nie pracujecie, to skąd to żywe zainteresowanie i stałe wypowiedzi które nie mają nic wspólnego z prawdą ;-)

Kowaliczek2
@Ktoś

Buahahahaha, troche przeterminowany temat ;)

jesteś nudziarzem
@Ktoś

Nie pracować w firmie od X czasu i wypowiadać się na temat, który dawno w niej nie istnieje - największa głupota ever. Niestety trolle na zawsze zostaną trollami. Jeśli tak bardzo tęsknisz za docFlow, że wciąż wchodzisz na ten gowork i mimo braku wiedzy o wprowadzonych zmianach nadal wypowiadasz się na stare tematy, to po co odchodziłeś/łaś z tej firmy? Nie masz swojego życia? Nowa praca jest tak nudna i beznadziejna? :) :)

Pepa

Czytam i słyszę osobiście co dzieje się obecnie w tej "firmie" i powiem jedno- to, że zostałam zwolniona było najlepszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała. Przez ostatni rok naprawdę odżyłam, mam świetną, stabilną, dużo lepiej płatną pracę. Na normalnej umowie, ze świetnymi ludźmi i jeszcze lepszą atmosferą. W przeciwieństwie do DocFlow, teraz chodzę do pracy z uśmiechem na twarzy. Jeśli zastanawiasz się czy aplikować- szczerze odradzam. A co do osób, które w ciągu ostatniego roku także poleciały z dnia na dzień powiem tylko jedno: karma wraca. :) Nie pozdrawiam.

Kowaliczek
@Pepa

A gdzie? A gdzie ta lepsza praca? Może zaaplikuje ;)

Ktoś
@Kowaliczek

w poważnych firmach

Kowaliczek2

Odpowiedź na poziomie, mhm

Alicja

@Popek Dziękuję za Twoją niewątpliwie merytoryczną ocenę firmy docFlow. Jak długo tam pracowałeś? W swojej wypowiedzi skupiasz się na wielu istotnych aspektach, ale jeden pominąłeś, a mianowicie kwestię ubezpieczenia - czy ten pracodawca je zapewnia? @lifestyle Tobie również dziękują za wyrażenie swojego zdania o pracy w docFlow. Może napiszesz coś więcej - chętnie poznamy także i drugą stronę tego pracodawcy.

lifestyle

Większość osób, które wiecznie jęczą i narzekają dalej tam pracują. Więc albo zacznijcie poważnie traktować swoje życie zawodowe i znajdźcie pracę, w której nie będziecie narzekać albo za przeproszeniem zamknijcie się i przestańcie miauczeć, bo przy podpisywaniu kolejnej umowy "widziały gały co brały".

Popek
@lifestyle

To jest forum opinii o pracodawcy, więc każdy może ją dodać nawet subiektywną, chyba nie jest to trudno zrozumieć nawet Tobie? A ten tekst :"widziały gały co brały" godny Janusza biznesu, który nie ogarnia, że rynek i czasy się zmieniają. Gratuluję takiego podejścia do pracowników i ogólnie do ludzi.

Alicja

@Gość Dziękujemy za odpowiedź. Jaka dokładniej jest oferowana forma zatrudnienia na tym stanowisku przez firmę docFlow? No i jeśli mogę - na jakie benefity może liczyć pracownik? Jeśli mógłbyś również podzielić się tymi informacjami, wszyscy na pewno będą Ci wdzięczni.

Co powiecie o wynagrodzeniu w docFlow? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Jezeli chodzi o stanowisko specjalista ds. obiegu dokumentów jest to wynagrodzenie 13,70zł/h brutto

Byłem ostatnio u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa z jakimś gościem z magazynu i babką. Rozmowa fatalna. Gość siedział jak obrażony I nadety, ona waliła pytaniami jak z internetu z lat 90. Zero profesjonalizmu. Wrażenie fatalne. Nic ciekawego nie oferują. Potrzebują pracowników na chwilę za 2500 brutto. Śmiech na sali. Nie przyjąłem oferty.

Gościnnie
@anonymous

Jaka firma takie pytania. Dobrze, że nie wziąłeś tej pracy bo tylko byś robił za wszystkich a nic byś nie zarobił.

@anonymous

a co przygotowałeś się tylko na pytania z 2018? no to nie dziwne, że jesteś niezadowolony. Tak bywa jak się nie doczyta...

@anonymous

"Nie przyjąłem oferty." - BRAWO TY, teraz książkę napisz, będzie bestsellerem :)

Dobrarada

Ludzie... Można pisać dużo na temat pracodawcy ale oczerniając go w taki sposób jest nie na miejscu. Nikt nie wnika w Twoje życie prywatne więc i Ty tego nie rób. Skąd Ty masz takie informacje? Kolejna ploteczka wyssana zapewne z palca. Radzę Ci "były pracowniku"usunąć komentarz bo możesz mieć duże nieprzyjemności a dla dobrego informatyka nie problem znaleźć dane skąd zostały te wypociny wysłane. Zajmij się własnym życiem i nie wpier***aj się w czyjeś. Także postaraj się spać spokojnie ;)

Nie polecam

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmowę prowadziła dziewczyna z biura i Gość z magazynu. Ogólnie rozmowa bardzo przyjemna. Stanowisko na jakie aplikowałem: Pracownik ds. archiwizacji dokumentów czy coś w tym stylu. Praca tylko na czas projektu. Nie byli w stanie określić jak długo ten projekt będzie trwał..... Praca na 2 zmiany 6-14, 14-22, nie raz soboty. Nie przyjąłem pracy ze względu na płacę. Zaoferowali gołe 2500 brutto. Moim zdaniem firma i podejście do pracownika słaba. Szukają jelenia który będzie pracował za marne grosze.....

Jan
@Nie polecam

To już w Biedronce widziałem ofertę na kasę za 3000 brutto (UoP). WOW!

Zostaw merytoryczną opinię o docFlow - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy docFlow?

Kandydaci do pracy w docFlow napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

docFlow
2.5/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Aleja śląska 1
    54-118 Wrocław