Opinie o docFlow w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy docFlow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie docFlow na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o docFlow w Wrocław

Jarek

Podpowiedzcie mi jak się tu pracuje? Czy warto startować? Interesuje mnie taka praca!

D

Dobrze że nie pracuję już w tej firmie. W konkurencji na takim stanowisku znalazłam pracę za pensje dwa razy większa niż w DF.

@D

a gdzie? uratuj chociaz jedna osobe stad ;(

E
@D

Co przy ograniczonych godzinach pewnie nie było trudne.

Gosc
@D

Ja rowniez znalazlem prace w archiwizacji na warunkach jakie tu sie ma po 2 latach,moja obecna firma nie odbiera telefonow od docflow z ofertami biznesowymi.

Domenico
@Gosc

A gdzie jeśli można wiedzieć?

Zainteresowana

Witam,mam zacząć pracę jako pracownik ds. obiegu dokumentów. Nie podpisałam jeszcze umowy,mam pytanie cy warto tam popracować i jak to wygląda z ewentualnym okresem wypowiedzenia,czy jakikolwiek jest,nie wiem po prostu czy mi ta praca będzie pasować.

@Zainteresowana

A na jak długo szukasz pracy?

M

Nie współpracuje z nim ale miałam kilka razy do czynienia ;)) chłopak ma kompleks wyższości i nie powinien być liderem ;)) Robić więc szkolenia na liderów!!! A jak nie dają rady to zmieniać albo zatrudniać osoby wykształcone w tym kierunku (z maturami/po zarządzaniu itp) ;))

Żaneta

Witam, Może nie powinnam się udzielać w tym temacie ale jednak to zrobię. Zarówno ja jak i Dariusz (bo o nim tu mowa) potrafimy zadbać o siebie oraz się obronić. Nie pracujemy tam już od dwóch miesięcy więc nie rozumiem po co rozdrapywać stare rany. Każdy kto chciał i mógł wiedzieć to wiedział dlaczego ja się zwolniłam i dlaczego zwolniono Darka. (Darku, przepraszam że o Tobie wspominam). Poruszając NASZ temat po dwóch miesiącach jest bez sensu bo to i tak nic nie zmieni... Dlatego cieszcie się dalej pracą. A ja jedynie co mogę powiedzieć, bo nie miałam wcześniej okazji: DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM za wspaniałą dwu letnią współpracę i życzę Wam powodzenia. ;) ;*

GOSC

Czyzby Pani logistyk pisala ten komentarz?

End
@GOSC

Czyżby było na pieńku i obrońca rodziny się odzywa?

Mitarbeiter

Masz niezły ból (usunięte przez administratora), skoro wywlekasz zasłyszane (haha) historie sprzed kilku miesięcy. Może zamiast tyle siedzieć w kuchni, weźmiesz się za robotę? Swoją drogą gratuluję ogłady. Następnym razem podaj jeszcze pokój, w którym można znaleźć kolegę, bo same dane to za mało. Żenada.

Ogar

Proponuję aby owy zespół wziął się do roboty, a nie wypisujecie tu takie głupoty. W tyłkach Wam się poprzewracalo.

GOSC
@End

o czyli jednak trafione w 10 :) i nie, nie jestem z rodziny.

Braksłów
@Ogar

Tradycja - każdy lider musi być tutaj obsmarowany. Ludzie nie mają odwagi powiedzieć prosto w oczy więc wolą pisać tutaj. Tym razem padło na Pana B. Co z tego, że tutaj oblejecie go porządnym (z prawdą) hejtem? Będzie się na Was mścić i po co Wam to? Róbcie swoje a tym człowiekiem się nie przejmujcie. Taki typ człowieka, który sam sobie dołki kopie. Jak to mówią - trzeba coś tracić żeby docenić.

Żaneta

Proszę nie wymieniać z imienia i nazwiska. Jak jesteś taki/taka cwany/cwana to się podpisz bynajmniej.

Wkurzony

A czy w ogóle wiecie na czym polega praca lidera, kierownika. Od kiedy pilnowanie ludzi aby przestrzegali zasad jest donoszeniem? Jak ci sie nie chce pracowac i nie lubisz jak ktoś kontroluje twoją prace to sie zwolnij

Bbbbb
@Żaneta

A ja słyszałam, ze zdarzyło ci się tak jak Dareczkowi zle robotę wykonać. Balas sie zwolnienia to sama szybko sie zwolnilas i udajesz ze to gest solidarnosci.

@Żaneta

ciekawe, ale imię i część nazwiska tego lidera ktos podać mógł?

@Bbbbb

Hahahhah no to masz złe informacje bo moje zwolnienie wynikło z całkiem czego innego. Nie wiesz chyba co to jest solidarność - proponuje poczytać. Nie ma nic strasznego w zwolnieniu przez pracodawcę więc nie rozumiem czego miałam się bać. Nie zamierzam wyciągać brudów na stronie, która nie przynosi żadnego pożytku także jeżeli aż tak wierzysz plotkom, które powstają w kuchni to Ci z całego serca gratuluję. Życzę miłego wieczoru ;)

@:/

Pytaj osoby, która to napisała. Jeżeli się coś do kogoś ma to się mówi mu prosto w oczy a nie załatwia sprawy na stronie służącej do udzielania opinii na temat pracodawcy. Już dzieci w wieku przedszkolnym potrafią zalatwiać swoje sprawy tak jak się powinno. Więc jeżeli nie macie już nic sensownego do powiedzenia to skonczcie te żenującą szopkę.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
Rekrut

Witam w firmie tej prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Pracownik ds. Obiegu Dokumentów, czy warto aplikować ? Mógłby ktoś udzielić jakiś informacji ?

Git
@Rekrut

Jest to dobra opcja dla ludzi, ktorzy dopiero zaczynają kariere w pracy biurowej. Ale na pewno nie na dluzej.

Firma działa jak człowiek, niestety z rakiem mózgu [p.prezes]

A kto za to odpowiada?

Gość 2
@Gość

Jednak żeby sprowadzić w dwa lata dobrze prosperujaca firme na takie dno mulaste to trzeba miec talent. Szkoda że za to wszystko tłumaczyć sie musza dyrektorzy i kierowicy a nie osoba za to odpowiedzialna.

@Gość 2

Dwa lata temu tej spółki jeszcze nie było na rynku

Mylisz się, była.

@Gość 2

Popatrz ilu przewinęło sie wartościowych ludzi których zarząd wywalił na bruk jak zużyty karton.

Np kto?

@Mhm

Pytasz czyli nie wiesz. Zapytaj w kadrach

@byłem

Poprostu żal Ci tylek ściska. Jak byłbyś taki "wartościowy" szybko znalazł byś inną pracę.

@Mhm

Żal - po czym? chyba po traktowaniu innych przez Zarzad. he he dobrze sie rozbawiłem

@byłem

W takim razie Panie rozżalony ujawnij kim jesteś xD

Człowiekiem a nie maszyną

@byłem

Widać brakuje Ci ikry aby ujawnić swoją tożsamość.

@Mhm

Jezeli Ty sie ujawnisz pierwszy/wsza to i ja. A tak trzymamy sie anonimowosci.

MAPEt

Wlasnie dostalem u nich mozliwosc bycia kierowcą kurierem we wroclawiu warto ? Powiedzcie cos wiecej jak ta praca wyglada bo sie boje po komentarzach tam isc

Tutejszy
@MAPEt

Nie ma czego się bać. Zapraszamy :) Niektóre komentarze piszą tu pół główki, typowe cebulactwo.

Mapecik
@Tutejszy

Dzieki za super odp pozdrawiam nie ide

he he
@Tutejszy

Nikt nikogo tutaj nie obraza a Ty jestes chyba z rodziny góry że tak piszesz

ggjjkklhg
@MAPEt

Właściwie to praca jak każda, więc nie jest tak strasznie, tylko tal jak tu piszą zarobki są niskie i nie masz żadnej pewności czy później przedłużą Ci umowę. A poza tym to niektórzy pracownicy potrafią się uśmiechać, a za chwilę za plecami obgadywać.

@ggjjkklhg

Ale to nie wina firmy a samych ludzi. Sa fajni i nie fajni jak wszędzie. Niektórzy zadowoleni inni wecznie nie zadwoleni. Najwięcej krytykują ci których dawno nie ma i z jakiś powodów wchodzą tu i głupoty piszą wyolbrzymiają dopowiadają bo z jakiś powodów boli ich ze firma działa a ludzie pracują

ghlalekd
@he he

góra tu pracuje??? i jeszcze z rodziną???

z docFlow
@ghlalekd

Jakiś przykład bo ja pierwsze słyszę

Była Kandydatka do pracy

Ja firmy nie znam więc się nie wypowiem na ich temat, natomiast muszę napisać o jednym ważnym fakcie i niekomfortowej sytuacji jaka mnie spotkała. Mianowicie proces rekrutacji przeszłam pozytywnie na stanowisko Młodszego specjalisty ds procesowania danych i otrzymałam od Pani rekruterki formularze w formie mailowej do wypełnienia swoich danych. Parę dni później otrzymałam od tej samej Pani maila, cytuję"Nie mogę Pani obecnie włączyć do procesu rekrutacji" pomimo, że samą rekrutację (rozmowę i testy ) przeszłam pozytywnie. Kiedy zadałam pytanie ,że nie bardzo rozumiem jej maila,ponieważ proces rekrutacji przeszłam pozytywnie to oczywiście odpowiedzi nie otrzymałam do dziś. Na wiadomość smsową także owa Pani rekrutująca nie odpowiedziała. Dla mnie natomiast samo nie odpisanie na wiadomość źle świadczy o tej osobie jak i Firmie , którą ta Pani reprezentuje. Dziwne zachowanie i przyznam, że do tej pory nie spotkałam się z podobnym ze strony Pracodawców. Jak dla mnie niepoważne to i nieeleganckie.

mkfdkfkf
@Była Kandydatka do pracy

Prawdopodbnie zatrudnili kogos po znjomosci albo znalezli kogos tanszego niz ty na umowe zlecenie. Ja mialem podobnie, przeszedlem proces rekrutacji a potem dowiedzialem sie ze nikogo niby nie zatrudniaja

Radek

Czy polecacie pracę na stanowisku Magazynier?

Totylkoja
@Radek

Popatrz na ich ocenę i poczytaj opinie, zdecydowanie odradzam :)

Nie polecam

jak daja to trzeba brac ile kieszenie uniosą a potem można powiedzieć o szastanku polaczkowa mentalnosc

F

Tydzien temu zwolnili osobę na stanowisku kurier-magazynier,na pracuj.pl oferta pracy z dzisiaj na stanowisko kurier - magazynier ???? Taka logika tylko w docFlow ????????????????

A
@F

Odpowiedź jest prosta. Kurier kurierowi nie równy.

byłam
@A

Kto w taki razie zarzadza kurierami ?

Nikt.ważny

Było kasą szastanko, jest restrukturyzanko. Gratulacje dalekowzrocznosci ;)

Karol

@Monika

NIE

Najlepszy pracodawca :)

D

Nowy handlowiec uratuje firmę :)

Trzeba wymienić zarząd firmy

byłam
@Piotr

Niestety pewnie sie nie da bo góra to sami znajomi

OknoNaSwiat
@byłam

Przyjaciele, rodzina, znajomi.To panuje na górze ;)

fhiggj
@OknoNaSwiat

I to jeszcze ci sami znajomi byli razem już w kilku firmach.

OknoNaSwiat
@fhiggj

Dokładnie ;) część osób znało się z getbacku a część osób ściągali skąd mogli, dlatego na górze to sama rodzina i przyjaciele. Można powiedzieć że DF to wspólny interes. ????

byłem

To bardzo rzeczowy Dyrektor skoro obiecuje a robi co innego. Pewnie następny pozyskany z Konkurencji.

Gosc

Z hoista

Zostaw merytoryczną opinię o docFlow - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy docFlow?

Kandydaci do pracy w docFlow napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

docFlow
2.5/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Aleja śląska 1
    54-118 Wrocław