Opinie o QN-EUROPE w Warszawa

Międzynarodowa firma QI Group - jedna z największych azjatyckich firm E-commerce. Poszukuję osób do dystrybucji produktów i usług online za pomocą sprawdzonej globalnej platformy. Lukratywne wynagrodzenie dla najbardziej skutecznych osób. Kwalifikacje : -Osoby przejawiające inicjatywę, nastawione na biznes oraz rozwód osobisty. -Otwarte na naukę i wdrożenie sprawdzonego systemu na rynek polski. -Minimalnie 21 lat -Dodatkowo uwzględnione będzie wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży oraz marketingu z udowodniona lista osiągnięć. Tylko poważne propozycje aby uniknąć straty czasu Twojego i Mojego :)

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QN-EUROPE w Warszawa

Karolina Jakubaszek

Moim zdaniem najlepsza odpowiedź na wszystkie wasze pytania ktore padają na forum to film na you tube - dlaczego 95% ludzi nie zarabia duzych pieniedzy w network marketingu. Odpowied jest bardzo prosta i nie ma co dyskutować. Ciekawych zapraszam do obejrzenia.

Spotkania w biurze odbywają się tylko dlatego zeby kontrolować osoby pod sobą i mówić im co maja robić . To nazywacie swoją ciężka praca no bez jaj nie wiem czy się śmiać czy płakać.szefów tu żadnych nie ma wiec jak ktoś może komuś coś narzucać tak samo jak te opłaty . Zastanówcie się za co tak naprawdę płacicie i w jakich kwotach. Ludzie tylko dokładają do tego nic nie zyskując. A te nachodzenia swoich znajomych po domach i przekonywanie ich do biznesu żenada !!! Na nic lepszego was nie stać ?

Maciek

Ja osobiście tez już nie działam ale w QN-Europe ale mam odmienne zdanie niż reszta. Z osobistych powodów już się nie zajmuje network marketingiem ale nigdy w życiu nie powiem zlego słowa na QN-Europe i ludzi którzy tam pracują... Od samego początku mnie szkolono i wspierano na każdym kroku. To ,ze nie odniosłem sukcesu to tylko i wyłącznie moja wina. Poznałem tam świetnych ludzi którzy maja naprawdę szczere intencje i wspierają się nawzajem. Może nie zarobiłem nie wiadomo ile kasy ale za to wiele mnie to nauczyło... Jestem przekonany ,ze duza cześć tych osób którzy tam pracują naprawdę odniosą sukces... Mocno dopinguje ludzi w QN i nie mogę się doczekać czasów kiedy udowodnia na co ich stać a hejterzy zamilkną...

Osiu

Firma kturej siedziba miesci sie w honkogu a wiec nawet jesli nie wyplaca zadnych pieniedzy to i tak nikt nie bedzie dochodzil zadnych roszczen. Droga sprawa zakup np. Zegarka za 3 pkt czyli 8500 zl ktory jest wart nie wiecej niz 200 zl gdy by ta firma byla uczciwa to by sprzedawali cos co jest warte wlozonego wkladu.

Prawda
@Osiu

Dokładnie. I wciskają kit ze są osoby które sprzedały ten zegarek od 7 do 8 tys. Niech mi te osoby udowodnia gdzie ten zegarek był sprzedany bo takie bajki to i ja mogę opowiadać.

Zdziwiony
@Osiu

Znalazł się kolejny znawca haha... Który albo nie był na Prezentacji albo ma problemy ze słuchem... siedziba jest w Niemczech... A skoro zegarek Ci się nie podoba to Tajlandia na Ciebie czeka... Ale nie zaraz powiesz ,ze 2tyg dla 2 osób z ultra all in clisive to przecież koszt 200zl. Byłeś wysluchales... nie chcesz to po co się wypowiadasz? Znajdź sobie hobby i kup cassio ☺ sfluatrowane dzieciaki....

Prawda
@Zdziwiony

Znawcę to chyba ty tutaj udajesz!!! Na prezentacji mówi się o kilku krajach a zegarki nie są wysyłane z Niemiec. Jeśli jesteś taki pewny(a) tego zegarka to wskaż osoby które ten zegarek sprzedały za konkretna cenę i gdzie bo to chyba nie tajemnica ? Jak ludzie pytają się gdzie te zegarki sprzedane były to odrazu zaczyna się ściema że niby po znajomosci komuś tam

Ryszard
@Zdziwiony

Ta widziałeś Tajlandie w opcji all inclusive haha Jak na spotkaniach zaproponowałem właśnie wycieczkę zamiast zegarka to ekipa Qn Europe raptem zmieniła tok rozmowy że jednak wycieczka to nie jest najlepsza opcja bo to tylko przelot jest oplacony w zasadzie i coś tam na miejscu. Masło maślane zero konkretów

Czy po rozmowie w QN-EUROPE rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Mieczysław

Jaka panuje sytuacja w firmie? Interes się kręci?

Net work
@Mieczysław

Cały czas do przodu ;-) na choryzoncie powoli widnieje kolejne biuro w PL

Chlebodswca
@Net work

Byłem na spotkaniu parę miesięcy temu i już mówili ze już wkrótce bedzie

Ciekawa
@Chlebodswca

Ja tez jak byłam na spotkaniu pare miesięcy temu to już miało się otwierać kolejne biuro i jak narazie cisza . Chyba przeliczyli swoje możliwości ze będą odrazu tak zarabiać i otwierać swoje biura. Narazie raczej nie maja za co.

Ciekawski
@Mieczysław

Z tego co wiem to nikt im w ten biznes nie chce wejść bo zamiast normalnie rozmawiać z ludźmi to jeździli po domach ze niby chcą dla nich jak najlepiej. Jakbyście to wy odebrali bo ja odbieram to za nękanie i namawianie. Wiec jak nikt nie chce się rejestrować to szukają w innych miastach ze niby coś nowego przyszło. Wiadomo na początku może i ludzie będą tak naiwni i zaufają im a ci zarobią na tych osobach jakieś pieniądze a jak nie będzie już chętnych to będą szukać jeszcze dalej i dalej ... Przyszło to niby z Warszawy później minsk mazowiecki i garwolin tak to oni przedstawiają. Ktoś jeszcze jakieś miejsca zna ?

powodzenia

Powodzenia tym co wchodzą bo napewno sie przyda i po co pisac o tym biznesie. Ja osobiscie jestem przeciw ale jak ktos chce niech probuje nikt nikomu nic nie broni. Wiec nawet jesli nie jestescie tym zainteresowani to po co wogole o tym pisac niech sie ludzie sami przekonaja jesli maja zaufanie do osob proponujacych im to. A jak nie wypali to niech maja pretensje do tych ktorym zaufali i do samych siebie ze byli naiwni.

Cierpliwy

Poswiecasz tyle czasu ile chcesz. Lider najpierw zbiera informacje ile chcesz poświęcić czasu a później ukladany jest plan dzialania aby efektywnie pracować. Całej grupie zależy na tym aby nowe osoby jak najszybciej zaczęły zarabiać pieniądze. Nikomu nic po prezentacji się nie zabrania tylko uprzedza proponowanie czegoś czego się samemu nie robi jest nie lojalne. I nie są te osoby w stanie przekazać kompletnych informacji. Nie robimy prezentacji dla osób które się jeszcze nie zarejestrowały bo wolimy poświęcić ten czas osoba ktora są już zarejestrowane. Albo zrozumiałeś i podejmujesz własną świadoma decyzje ze wchodzisz i zaczynamy działać albo nie i tyle. Jeszcze nikt nikogo na siłę nie zarejestrował... a przed rejestracją o wszystkim lojalnie uprzedzam... za to nie jest szybki łatwy pieniądz itd... O zarobkach nie mówimy bo to jest każdego indywidualna sprawa. Gdybyście zrozumieli na czym polega budowanie własnych aktyw to byście nie pytali. A skoro Was to tak ciekawi to znak ,ze nie zrozumieliscie... wielkie pieniądze pojawiaja się później... najpierw czeka nas praca. A jeżeli ktoś myśli ,ze będzie dostawał po 200$ tylko dlatego że dokonał zakupu to brawo za słuchanie ze zrozumieniem... ten biZnes jest budowany na szczerości i lojalności. A takiego wsparcia w budowaniu jakiego kolwiek biznesu nikt Wam nie da. Oczywiście nie mam nic przeciwko osobom które nie chcą tego robić. Mamy wolność decyzji. To normalne ze nie kazdy bedzie chciał to robić. Ale dziwi mnie banda hektarów którzy się nie zdecydowali i wylewaja swoją frustrację ,ze inni to robią. Jedyny powód jaki mi przychodzi na myśl. To strach i obawa przed tym ,ze ktoś odniesie sukces a mi zabrakło odwagi by zaczac... Ale będzie śmiesznie ☺

Anka

To oczywiste, że w tych czasach wielu ludzi szuka informacji w internecie... dziwi mnie jednak, że opinie na goworku traktujecie jak informacje zaczerpnięte w encyklopedii, a co najgorsze kierujecie się nimi podejmując decyzje...

przemyśl zanim wejdziesz

Ludzie ktorzy sa w tej firmie to wiadomo ze same superlatywy beda pisac i mowic nawet jak nic jeszcze nie zarobili albo kasa im sie nie zwrocila do konca a dlaczego? bo chca przekonac jak najwieksza grupe osob zeby na nich zarobic to chyba proste. co trzeba zrobic zeby zarabciac kase. wylozyc 9 tys. i do tego znalezc 2 kolejne osoby zeby zrobily to samo czyli TWOJE 9tys i dwoch osob 18 tys. Niezła kasa za 27 tys włozone w firme ty dostajesz ok 1600 wyrownania ale tylko za pierwsze wyrownanie za kolejne masz 800 zl. Kazdy sam podejmuje decyzje ale przemysl dobrze ten biznes zanim wejdziesz gdy ktos cie namowi i bedzie mowil jak jest super. A jeszcze wracajac do zarobkow zastanowcie sie dlaczego nie chca mowic ile juz zarobili dlaczego wszystko jest takie tajne i dlaczego osoby w tym siedzace bedace lewa i prawą strona nie moga rozmawiac o tym biznesie ze soba ? Troszke dziwne nie sadzicie ?

Nik

Pati gadasz takie glupoty. Cały czas zamiast skupiac sie na pracy co robiłaś? Szukalas za wszelka cene haka na firmę. Na tym sie skupialas. Pracujesz za 1600zl a zarobilas w qne wiecej rejestrujac swoje 2 osoby. Dobrze ze zrezygnowalas bo ile mozna prosic aby ktoś zaczal cos robic. Ale spoko biznes nie dziala hehe jakim cudem produkt mi sie zwrocil w 4 miesiace? Kolejna sprawa legalnosc w indiach. Tak byly problemy ale firma wyslala prawnikow ktorzy udowodnili legalnosc firmy. W tej chwili jest to kraj w ktorym biznes najlepiej sie rozwija. Kolejna sprawa ci wszyscy ktorzy sie smieja z kolegow. Tak jedni zarobia inni nie ale jak nie sprobujesz to nie zarobisz. A nie probuja tylko ci co nic nigdy nie osiągną. Wole dac 10tys i spróbować jak narzekac jak to jest zle w Polsce. Donald Trump na pytanie dziennikarzy co by zrobił jak by zbankrutowal powiedzial ze by zaczal robic network marketing. Dziennikarze zaczeli sie smiac a on powiedzial. "I dlatego wyjestescie tam a ja jestem tu gdzie jestem..." W Polsce jest network marketing zle postrzegany o czym nawet mowi Wawrzyniak ktory jest zly z tego powodu. Bo inwestujac w network marketingu 2000$ mozna zarobic tyle samo co w firme w ktorej trzeba zainwestowac 4mln $. Macie 4 mln? Na studiach pojawiaja sie juz kierunki network markieting. Tu jest tak samo jak w innych branzach. Jeden otwiera firme i zarabia inny otwiera i bankrutuje. Kolejna sprawa to nielegalnosc hehe firma robi vicony/szkolenia na 20tys ludzi w dubaju, malezji, londynie, egipcie, turcji. No nielegalna firma. Pati zegarki sa warte 200zl hehe i maja mechanizm jak w rolexie. Kupilem na alliexpres rolexa z chin aby porownac jakosc wykonania. Zegarki z qne sa naprawde wysokiej jakości czego nie powiem o tych z chin. Z biznesu mozna zrezygnowac i firma zwraca kase. Nie opowiadajcie mi bzdur typu Pati wypowiedz ze firma jest nielegalna. Idz na policje zobaczysz co ci powiedzą. Ucz dalej jezyka angielskiego za te 1600zl i nie zaczynaj nigdy tego typu biznesow bo jestes za malo inteligentna. Sprawdz czy dyrektor w szkole twojej nie bierze łapówek bo cenisz sobie legalność firmy przecież. Firma jest jak najbardziej wiarygodna a gląby z grupy niemieckiej zrobili z niej piramide zegarkową. Jest to firma dajaca niewyobrażalne możliwości. Kto zaczal swoj biznes dajacy mozliwosci zarobkowe rzedu 3000$ dziennie i zaczal zarabiac na czysto po pół roku? Wiec nie smiejcie sie z ludzi ktorzy po pol roku malo zarobili. Ten biznes sie buduje i 5 lat. Pamietajcie hejterzy qne network marketing to przyszlosc i szansa dla ludzi biednych. Nie kazdy zarobi ale da sie.

@Nik

jest trochę racji w tym co piszesz że nie wszystko od razu. Pojawia się więc pytanie, czy na samym początku nie zostaliśmy oszukani? na prezentacjach się mówi że to tylko pare godzin dziennie, zainwestuj jak najszybciej bo tutaj tydzień to bardzo długo, pieniądze bardzo szybko się zwracają, a jak przychodzi co do czego to jednak trzeba posiedzieć i ta kasa się szybko nie zwróci ( o ile się zwróci ). Czyli na samym starcie padamy ofiarą oszustwa ( sam byłem na prezentacji robionej przez panią która wystartowała tutaj w polsce z tym interesem )bo lider nie pokazuje nam tej drugiej strony medalu że jednak to nie jest łatwe i przyjemne przynajmniej przez jakiś czas.

Nik
@Andrzej

To nie jest łatwa droga do bogactwa. Jak kazdy jeden biznes wymaga wyrzeczeń i samodyscypliny ktorej niewtety brakuje u wiekszosci ludzi i dlatego nie osiagaja tu sukcesu. Ale ludzie ci nie osiagna sukcesu w żadnej branży. Jeszcze raz powtórzę firma jest jak najbardziej wiarygodna (legalna) a to czy ktos zarabia czy nie to już inna bajka. Ja caly czas się zajmuje tym biznesem i obecne dochody mam już na czysto bo produkt mi sie zwrócił. Jeszcze jedno. Praca na etacie i pół roku w tym biznesie. Ludzie czemu jesteście tacy głupi piszac takie bzdury w stylu on jest w qne juz pol roku i dalej pracuje. Przeciez to normalne ze na poczatku sie nie zarabia milionow tylko zarobki z qne to dodatek do pensji. Jedno wyrownanie w miesiacu to 900zl nie fajnie miec taki dodatkowy dochód? To jest właśnie swietne w tym biznesie ze mozna pracowac na etacie i budowac sobie przyszłość. W jakim biznesie od razu na starcie macie pieniądze? Nawet w pracy na etacie miesiac trzeba tyrac zeby dostac wyplate. Tak czy siak za 2000$ nie rozpoczniecie biznesu ktory da wam mozliwosc zarobienia 1mln $. Ten biznes daje takie możliwości. Wg statystyk Forbes aby zarabiac 1mln $rocznie trzeba zainwestowac 4mln $. Kto ma taka kase? Ale tez powtarzam to setny raz.... jak w kazdym biznesie nie kazdy zarobi ale szanse kazdy ma takie same...

@Nik

czyli wychodzi na to że nie jest tak pięknie jak mówią to na prezentacji i wiele osób wpada we własne sidła chciwości. Szybki i łatwy zarobek tak pewnie pomyśleli ale jednak trzeba się w to wciągnąć na maxa. Mój znajomy w tym jest kilka ładnych miesięcy, codziennie jest w biurze do późnych godzin. Ciężko go teraz gdzieś wyciągnąć bo zajmuje się tylko tym. Wychodzi na to że na prezentacji nie mówią całej prawdy i potem ludzie odchodzą.

Zaangazowany
@Andrzej

Ja nie widzę momentu gdzie na prezentacji jest oszustwo ale zatajenie czegoś. Wszystko jest ładnie objasnione... nikt tam gruszek na wierzbie nie obiecuję. Jest pokazane za co firma płaci i co należy do naszych obowiązków. A jeżeli ktoś nie zna pojęcia "symulacja" i chce bez wysiłku zarabiać miliony no to później jest flustracja i obrażanie się na cały świat oraz szukanie dziury w całym. Na prezentacji jest coś takiego jak "ryzyko" Zaangażowanie i czas. Prawada jest taka ,ze w grupie każdy znajdzie dużo wsparcia i może liczyć zawsze na pomoc w każdej sytuacji. A jeżeli ktoś nie odnosi sukcesów to może mieć pretensje do siebie samego a nie do systemu... firma płaci i jest jak najbardziej legalna. Jeżeli ktoś nie chce poświęcić na jakiś czas spotkań z kolegami... odpuścić sobie piwko i film wieczorem a przy tym wszystkim chce być bogaty no to chyba jest niepowazny. Cieszę się już na te czasy kiedy ludzie którzy się zaanagazowali zaczną zarabiać poważne pieniadze a niedowiarki zamilkna ☺ Hejterzy znajdą sobie inny temat a ludzie ze zdrowym rozsądkiem zrozumieją ,ze network marketing to jedyna szansa by bez dużego nakładu pieniędzy ale z duzym nakładem czasu osiągnąć sukces. Kiedy my pracujemy reszta spędza czas z rodzina przed TV. Familada i do przodu hahha.

nie polecam
@Zaangazowany

czy wszystko jest dobrze wyjasnione to bym sie z tym nie zgodzil... Na prezentacjach mowicie ze to Twoj czas ze ile chcesz to spedzisz go w biurze. Nie ma szefów i nikt Ci nic nie kaze ale prawda jest inna . W dodatku na prezentacji tlumaczycie ze kasa jest co tydzien. Raz ze co tydzien raz ze po zarejestrowaniu 2 osob wtedy juz sami motacje .Na czym polegaja te wasze pomoce innym ? Po co siedzicie w tym biurze ? Uczycie sie tych durnych regułek ktore znaja juz wszyscy bo kto by nie mowil o tej firmie to słowo w słowo mówicie to samo jakbyscie nie mieli swojego zdania tylko jakby ktos kazal wam tak mowic...?

Z MLM
@Andrzej

Jeżeli uważasz, że na prezentacji ktoś oszukuje, nie mówi do końca prawdy to chyba źle słuchałeś.... Czy prezenterzy nie mówią "że bajek nie opowiadamy, nie będziesz milionerem po tym jak 2 osoby znajdziesz", dalej że tu "trzeba pracować, trzeba się poświęcić", że "czas a i owszem każdy inwestuje ile ma, ale ten czas jest najważniejszy, bo im więcej go zainwestujesz tym szybciej będziesz miał wyniki"...... nie takie słowa padają? Ludzie to nie chodzi o TYLKO O QNEUROPE, --------- W KAŻDEJ FIRMIE MLM TRZEBA POŚWIĘCIĆ CZAS I SIE ZAANGAŻOWAĆ ŻEBY ZARABIAĆ!!!!!!!!!!!!!! nie rozumiem tych analiz, porozmawiajcie z liderami innych firm, nikt nie osiagnął sukcesu siedząc i nic nie robiąć jakby wam ktoś opowiadał, że w mlm pieniadze spadają z nieba, nic nie trzeba robić - WTEDY TO BUJDA BEDZIE

Polska pany

Coś chyba temat ucichł bo dawno nie było wpisu. Moze się ktoś wypowie kto tam siedzi od kilku miesiecy i przedstawi ile juz zarobił? Wydaje mi sie ze w tym biznesie panuje jakas zmowa milczenia bo kilku znajomych w tym siedzi i co sie ich pytam jakie juz pieniadze z tego maja to mowia ze poswiecaja swój czas dla lepszej przyszlosci bla bla bla.. Od pol roku siedza niewiadomo po co po kilka godzin dziennie i po zadnym nie widac zeby zarabial kokosy. A ten cały guru z niemiec śpi w biurze na kanapie? Taki z niego milioner a nie stac go na hotel? Co wy tam naprawde robicie? Wydaje mi sie ze kazdy na poczatku sie jara tym jakie to fajne bo kazdy startuje z tego samego poziomu a jak przychodzi co do czego to juz nie jest tak pieknie i trzeba pracowac na drugi etap.

Świadomy
@Polska pany

Pokaż mi osobę która zakłada swój biznes i po kilku miesiącach zarabia kokosy. Widac ,ze pojecia nie masz na czym polega budowanie aktyw. Po drugie zastanów się co Ty robisz od kilku lat godzinami po pracy... robisz coś? Jak człowiek ma mało interesujące życie to interesuje się życiem innych ☺ znajdź sobie hobby albo poczytaj książki... bez rozwoju jesteś w (usunięte przez administratora) br /> A to ile kto zarabia to chyba nie twoja sprawa... Czy Ciebie ktoś pyta ile zarabiasz? ☺ raczej nie... Miłego dnia ☺

@Polska pany

Nikt się nie wypowie ile zarobił bo będzie mu wstyd ze tak mało albo ze nic

nick
@Monika

A czemu w korpo... korpoludki nie chwalą się ile zarabiają?

Iwka
@Monika

Od kilku lat pracuję w różnych MLM głównie kosmetyki ( nie będę tu robić reklamy ) w jednym z nich mam już pasywny zarobek - zarabiam naprawdę przyzwoicie - nie będę się chwalić ile. Wychowuje trójkę dzieci nie potrzebuję żłobków nianiek itp. Do QN rejstruję się za kilka dni. Pozdrawiam całą ekipę.

J&J
@Monika

jestem 5 miesięcy 3 miesiące - odzyskany wkład od 2 miesięcy zarabiam na czysto, co nie oznacza że masz mi zaglądać do portfela

Anka

Też zauważyłam że sporo postów, które przedstawiają fakty znika, Dlaczego? Za to posty, które przedstawiają kłamstwa i wymysły, które oczerniają firmę dalej tu są!!!!!!!!!!

Cierpliwy
@Anka

Ania to jest bardzo proste... taka mamy mentalność w kraju... Sam nie mam odwagi to innym chociaz utrudnie... Usłyszałam kiedyś? "sluchaj ja się w tym nie widze ale jak Ty się w tym widzisz to walcz. Atakuj pokaż na co Cię stać! dasz radę!" Nikt tak nie powie... ale za to teksty typu... "To Ci się nie uda!" "Napewno nie Ty" "Daj sobie spokuj" "To nie możliwe" Ale spokojnie nikt nas nie zatrzyma a cała reszta będzie musiała się z tym pogodzić ☺ Cały czas rejestrujemy ludzi mimo fali hejtów i utrudnień przez admina. Znakiem tego sa ludzie inteligetni którzy umieją odzielić fakty od śmieci. A takich ludzi nam trzeba!!! I taka uwaga do ludzi którzy cały czas pytają czy da się wycofać. TAK DA SIĘ! Jeżeli myślicie o wyjściu zanim zaczeliscie działać to znak ,ze musicie sobie odpuścić ten biznes!!!! Nie marnujcie czasu liderow!!! Zapamiętajcie sobie to nie jest szybki i latwy pieniadz!!!!

Administrator ciagle usuwa fakty ktore sa podawane na forum. Dziwne trochę. Wiec napisze jeszcze raz ze nasza POLSKA mistrzyni olimpijska otrzymala brazowy medal w 1936 roku w Berlinie. Wykonany zostal w odlewni Bernhard h Meyer. Wystarczy wygooglować fakty a nie pisac bzdury.

Ona
@Karolina

Myślę, że usuwane są fakty, ponieważ nie jest to wygodne dla innych. Prawda jednak boli najbardziej. Oq-Europe jest legalą firmą.

Chlebodswca

Witam. Mam pytanie, czy ktoś odszedł z tej firmy? Czy liderzy mu na to pozwolili i czy odzyskała pieniądze. Chciałbym by się wypowiedziała osoba która tam to wszystko przeżyła od kuchni, czy wogule takie osoby są co odeszly

Alicja
@Chlebodswca

Tak odeszłam po tygodniu. Pomogli mi napisać maila, odesłałam produkt. Na konto bratowej z którego robiona była płatność wróciła cała kwota. Kojarzę jeszcze dwie osoby, które też zrezygnowały. Szczerze mówiąc od listopada pluję sobie w brodę, że poddałam się nawet nie próbując... Bratowa działa dalej jest mocno zaangażowana ma już całkiem sporą grupę.

Zick

Zastanawiam się czy wejść... Pati tu nakręciła jakiś negatywny scenariusz. Ja weryfikuję te same informacje i już na wstępie jest mnóstwo rozbieżności. 1/ Zarobki - jestem świadomy że żadne pieniądze nie spadają z nieba, trzeba włożyć sporo pracy żeby zarabiać parę tysięcy a co dopiero kilkadziesiąt. 2/QNET jest partnerem / sponsorem podobnie jak Etihad Airways, NIKE, LG, nissan. 3/ Co do zmian nazw firm, aktualnie pracuje w korporacji, która od 1997 r kilka razy zmieniała nazwę ( podatki ). 4/ Tu chyba wkrada się nie wiedza, brak znajomości branży network marketingu. 5/ Co do dziedziczenia - regulamin firmy § 18 Przeniesienie działalności (§ 18 Transfer of Business Operations or the Sponsored Structure to Third Parties / Death of the Distributor). 6/ 2010 rok, mamy 2017 jakim cudem to nadal działa skoro to oszustwo? ( i to w Niemczech) Poza tym to jedna z wiodących firm zajmująca 6 pozycję w rankingach światowych. 7/ Biura otwierane są przez dystrybutorów, po to, aby było miejsce do pracy i szkoleń. Powiem Wam, że najwięcej i najbardziej rzetelnych informacji na temat Qn Europe jest na stronach niemieckich. Na temat MLM przodownicy to amerykanie. Najwięcej firm jest w właśnie z USA. Tutaj na forum to tylko taka przepychanka... Jedni mądrzejsi od drugich. Jestem zupełnie niezależnym obserwatorem tematu. Dostałem propozycję. Analizuje za i przeciw. Nikt mi nic nie wyprał. Uważam jednak, że jako społeczeństwo powinniśmy otwierać się na nowe możliwości...

@Zick

"6/ 2010 rok, mamy 2017 jakim cudem to nadal działa skoro to oszustwo? ( i to w Niemczech) Poza tym to jedna z wiodących firm zajmująca 6 pozycję w rankingach światowych." Bo to jest tak skonstruowane, żeby część ludzi dała sobie wmówić, że wina jest po ich stronie. Teoretycznie, jeżeli ktoś ma zdolność do wyciągania kasy od innych to może sobie nawet na tym zarobić, są jacyś ludzie, którzy na tym zarabiają, więc interes się ciągnie, ale żeby każdy kto w to wszedł zarobił na tym jest po prostu niemożliwe. Jeżeli firma tylko rekrutuje ludzi, którzy włożą w nią 10000 tysięcy i sami zaczną rekrutować następnych, jeżeli nie ma tu prostej sprzedaży klientom, którzy nie wchodzą do systemu, to to jest piramida finansowa, a w takiej, żeby ktoś zarobił 1000 zł to ktoś inny musi stracić 1000 zł plus to koszty tego interesu plus to co wyciągają z niego organizatorzy.

@Frasiek

Jeśli jeden odniesie sukces w biznesie w którym nie ma konkurencji, a drugi nie, to czyja to może być wina, że ten drugi nie odniósł? Z innej beczki, czy współpracowałeś kiedyś z jakąś firmą "prowadzącą" marketing sieciowy? Podzielisz się swoimi doświadczeniami? :) To prawda, nie każdy na tym zarobi. Mylisz jednak przyczynę. Otóż niektórzy myślą, że pieniądze spadają z nieba. Niektórzy w ten sposób interpretują ten biznes. Ale gdzież tam, to wcale nie ich wina, że nie pracują, albo że poddają się po tygodniu :)

@.

W przypadku Qnet winny jest system, który jest tak blisko piramidy finansowej jak tylko na to pozwala polskie prawo. Byłem dzisiaj na spotkaniu tej firmy, no i było całkiem zabawnie. Ja mówię, że to jest piramida, bo pieniądze jakie się zarabia pochodzą od ludzi, którzy wchodzą w ten system, a nie ze sprzedaży produktu. W odpowiedzi usłyszałem, że można też sprzedawać ludziom spoza systemu. No to się zapytałem ile taki zegarek kosztuje i ile osób w Polsce byłoby zainteresowanych kupnem takiego zegarka, na co usłyszałem, że to nie ma znaczenia, bo oni tutaj zachwalają system, który pozwala zarabiać...

Balantines
@Frasiek

Najlepsze jest to ze nikt ci nie kaze kupowac akurat zegarka ;D Nie, winny jest taki osobnik, ktory mysli ze nic nie robiac zostanie milionerem. Jubilerzy, to dopiero musza byc guru piramid! Jak oni same bizuterie i zegarki sprzedaja! Dzwoncie na policje! Przeciez nikt w Polsce nie kupil nigdy zegarka, wisiorka czy innej wycieczki!

@Balantines

Żeby być jubilerem to trzeba się znać na biżuterii, a jak jakiś zawód wymaga wiedzy to można zrozumieć czemu można w tym zarobić jakieś konkretne pieniądze bez bawienia się w piramidy. Natomiast do QNET biorą ludzi z ulicy bez żadnej znajomości czy to biżuterii czy to zegarków i im obiecują wielkie pieniądze , a podczas rekrutacji większość czasu się spędza nad rysunkiem piramidy...

Balantines
@Frasiek

Jeśli tak bardzo chcesz, to narysuję ci motylka zamiast "piramidy", jaka to różnica dla kogoś kto nie zna planu marketingowego firmy? Wiesz, Lewandowski na pewno też się nie zna na telefonach, szamponach, pewnie nie pije też zbyt często coca coli. A jednak to wszystko reklamuje/reklamował. Pamiętasz, o czym była mowa w kontekście reklamy "konwencjonalnej" a w marketingu sieciowym? Przypomnij sobie i nie pisz głupot ;)

Pati

Moja opinia na temat firmy QN Europe, w której byłam 3 miesiące: 1. Zarobki i wyliczenia które podają reprezentaci tej firmy są BARDZO dalekie od tego co tak naprawde zarobicie, niby to już czarne scenariusze, ale w POLSCE to nie idzie po prostu i nigdy tego nie zarobicie. 2. Qnet nie jest SPONSOREM Manchester City, tylko PARTNEREM, czyli pośredniczy w sprzedaży koszulek. Sponsor brzmi swietnie, ale wyraźnie jest napisane na stronie Qnet 'direct selling partner', czyli już na pierwszej stronie prezentacji KŁAMIĄ. 3. Firma Bernhard Mayer nie powstała w 1871, tylko firma Mint Mayer - ta co produkowała medale olimpijskie i monety, więc zegarki firmy Bernhard Mayer, nie mają żadnej wartości na rynku europejskim bądź światowym - jednym słowem płacisz 10 000 za zegarek wart 200 zł i tak ja ja teraz, nie da rady nigdzie go sprzedać. 4. TO JEST PIRAMIDA!!!!!!!! - firma podszywa się pod sprzedażą bezpośrednią i mówi że jest to MARKETING, absolutnie nie -- w sprzedaży bezpośredniej zależy Ci na sprzedaży produktów, zegarków itp , a nie werbowaniu ludzi, tam gdzie werbuje sie ludzi, jest to piramida. A tu jest wszystko pięknie ukryte, że niby sprzedajesz produkty, ale zastanów się co tak naprawde robisz?? Musisz wciagnąć kolejne osoby w to, bo inaczej nie zarobisz. Ponadto: w planie marketingowym są podane poziomy, im wyżej jesteś tym większe prowizje masz, czyli brednie że każdy zarabia tyle samo. Po prostu piramidka. 5. Jak zweryfikujecie czy firma wypłaca prowizje po Waszej smierci?? z grobu wstaniecie??? Oni specjalnie podają info których nie da sie zweryfikować, nie znasz żadnych nazwisk osób ponad Tobą, ani numerów telefonow - bo..... jak zacznie się sypać wszystko to Ci wyżej ulotnią się. A tłumaczą, że każdy przejmuje obowiązki po Tobie niby. 6. Na prezentacji podane jest, że firma QN Europe należy do firmy QI - wpiszcie w google QI fraud/scam. WYjdzie tyle informacji, że nikt nawet grosza nie włoży w to! FIrma QI utworzyła już wiele takich firm córek jak QNEurope, które są banowane na świecie za oszustwa, osttania sprawa z Indii z 2010 roku, ludzie wyszli na ulice bo firma w końcu przestała płacić. 7. Firma QNEurope, nigdy nie bedzie miała swojej filii w Polsce, bo nikt tego nie zalegalizuje tutaj i żaden bank nie da im konta bankowego. Spotkania są w domu jednorodzinnym ,który jest nazwany biurem. Jest to śmieszne jak na tak poważną firmę. Legalną siedzibę powinno od razu otworzyc się, a nie werbować ludzi i spotykać się w domu i powtarzać tylko: "Tak Tak, staramy sie, otworzymy". 8. Nie wierzcie w piękne słowa, żądajcie faktów, dokumentów i sprawdzajcie wszystko. Ja straciłam pieniądze, może ktoś zastanowi się pare razy zanim wejdzie w tą firmę i nie straci pieniędzy jak ja na zegarek wart 200zł. Jak narazie każdy urząd w którym byłam, mówi że jest to nielegalne w Polsce. Z łatwością można zadzwonić i zapytać się, czy wkręcanie kolejnych osób po 10 000 tys jest legalne. Wkłądasz 10 000, TWoich dwóch znajomych też po 10 000, czyli razem 30 000 zł a Ty dostajesz niecałe 200$, to jest tragedia... Generalnie robią pranie z mózgu i łudzą wysokimi zarobkami do tego stopnia, że sam zaczynasz powtarzać bzdury i kreować się na jakiegos bogacza, mimo że nic nie zarbiasz i dokłądasz do tego jeszcze! Nie polecam tej firmy, zamiast pieniędzy zostaje wstyd wśród znajomych.

Michal
@Pati

Boze kochany az zal to czytac. Mam nadzieję ,ze dzięki twojej sflustrowanej wypowiedzi już nigdy nie zarejestruje się taką nie udolna osoba jak Ty. Z twojej wypowiedzi wynika że liczylas na szybka i łatwa kasę. No niestety trzeba popracować. Wracaj na etat i wmawiaj sobie ,ze będzie dobrze. Nic Ci więcej nie zostało. Firma nie płaci za rekrutację osób tylko za sprzedaż produktów. Pisząc ,ze wszedzie Ci mówili ,ze firma jest nie legalna wychodzisz na strasznego blazna. W skrócie podsumuje to tak. Opinia osoby która była w firmie A nie pracowała... Nienudolna i sflustrowana Patrycja ☺

Metalica
@Michal

Tylko na czym polega wasza praca? Siedzicie po kilka godzin dziennie i uczycie sie tej samej regulki jak wierszyka w podstawowce? Bylem na kilku spotkaniach ciagle ta sama gadka bedziesz mial to zyskasz tamto.. Kilka osob mnie przekonywalo i ciagle ta sama spiewka. Naklaniaja Cie zebys z dnia na dzien wylozyl kase na ktora wiekszosc pewnie wziela kredyt i modla sie potem czy im sie zwroci. Znajomy siedzi tam do 23-24 codziennie od pol roku i jakos sie jeszcze z tej pracy swojej nie zwolnil, a jedna z dziewczyn tak wychwalała a na pytanie czy cos zarobila odpowiedziala ze nie ale na pewno zarobi. Zresztą jak ktos chce sie bawic w to jego sprawa ale na zdrowy rozum niczego nie podpisujesz, zadnej umowy wszystko na slowo az pieknego dnia kontakt sie urwie i bedzie placz.

Maciek
@Pati

Pati widocznie nie byłaś zbyt mocno zaangazowana w swoja pracę. Firma daje mozliwosci zarobkowe jezeli sie pracuje. Byłaś konsultantem networku nie wiedząc czym on jest? Partner jest rowniez sponsorem, robią sobie wzajemna reklamę. Jeśli chodzi o Indie i inne państwa często prawo wewnetrzne nie pozwala im dzialac w takich firmach, bo wydaja pieniadze wzbogajacac panstwa w ktorych kupuja produkt. Ale moim zdaniem zarabiajac dobre pieniadze również rozwija sie swoje panstwo w ktorym sie nastepnie wydaje te zarobione pieniadze. Proponuje Ci zadzwonic na policje i zaaresztowac swoich liderow, wyszlabys przy tym na błazna :-) byloby naprawde śmiesznie. Wracajac do Indii, zmienia wlasnie prawo zeby qnet mogl tam dzialac. Moja propozycja dla osob szukajacych wiadomosci. Sami dobrze poczytajcie, miejcie swiadomosc ze duze zarobki wiążą sie z ogromem pracy. W zyciu nie ma nic za darmo. Kto jest mądrzejszy poczyta rzetelne artykuly i moze nie straci swojej szansy w tym biznesie. Pati z mojej strony nie wiesz czym jest network marketing i sama nie znalazlas regulacji prawnych a siejesz zamet bo nie chcialo Ci sie pracować. Moglas oddac produkt i miec spowrotem swoje pieniadze.

Paula
@Michal

(usunięte przez administratora) wystarczy poczytać jak ważna jest ta firma w świecie marketingowym, a to dopiero początek lepszych czasów. Wiadomo łatwo się zniechęcamy, ale zmotywować się do podjęcia odważnych kroków to nie ma takiego mądrego. Macie okazję, a nigdy więcej się taka okazja może nie trafić, wypisujecie bzdury zamiast wziąć się do pracy.

tajny
@Pati

-witam też byłem bywalcem w takim oto biórze ktoś bliski też mnie do tego nawówił -potem zobaczyłem ze nie ma kokosów dobrze że zrezygnowałem a zegarek był orginalnie zapakowany na szczęście . -Postanowiłem rozwiązać współprace z nimi i oddać zegarek zwrócili mi 90% ceny lepsze to jak chodzić z czymś co nie ma wartości . -na tym całym qn umoczyłem tysiaka - a teraz słyszę że dużo ludzi nie może się pozbyć tego zegarka i że to (usunięte przez administratora) i żeby w to nie wchodzić - największą kwote jaką usłyszałem za zastawienie zegarka było 6tys. a było i po 2 -pozdrówcie tego araba co z budy z kebabem wyrwali gdzies z niemiec i tłumaczył co to on nie zarobił a samochodu nie miał tylko musieli go wozić że niby prawko mu zabrali -były też spotkania w domach w tym biórze to jeszcze składke trzeba było robić na wodę bo tacy bogaci byli że wody nie mieli za co kupić - a najlepsze że na pieniądze czekałem ze 2 miechy. jeszcze musiałem dobrze się wykłucić ale oddali -ale nie zapomnie tego jak mnie namawiali żebym został bo to grube miliony bendą haha a żebym wrazie ci jeszcze rozdzielność majątkową pisał w razie co no jak to usłyszałem to wtedy zobaczyłem jaka jest pazerność tych ludzi na cudze pieniądze -a ile ludzi bało się tego jak by ktoś obiecywał złote góry dobrze że większość ludzi w to nie wchodzi tu ciężko coś takiego rozkręćić - na mieśćie mowili tak SEKTA - a im poprostu robić się niechciało liczyli że pieniądze same im wpadną i to ludzie z wykształceniem po studiach no ale wyszło że patałachy i karjerowicze -Ci co tam są troche wyżej co mają pod sobą te 20, 40 osób zawodowi kłamcy nawet brewka im nie tyknie ale na szczęćie sam się poznałem na ich ściemnianiu jeszcze 2 miechy po słyszałem od kolegi czy może jednak zostane albo wezme konto po kimś innym niektórzy to z pracy na L4 jechali żeby tam robić jak najdłużej siedzieć a szkoda gadać dno prawda jest taka chcesz zarbić musisz się narobić za darmo nic nie ma

Tak właśnie
@tajny

Wkoncu ktoś napisał prawdę jak tam dokładnie jest. Popieram bo tez przekonałem się na własnej skórze . Te składki to niewiadomo za co bo na początku mówią ze jakieś tam drobne na kawę herbatę a wychodzi ze co miesiąc trzeba płacić po 50 czy 150 a może i więcej a za co do tej pory się zastanawiam i może ktoś mi to wyjaśni ? Za co ludzie maja płacić skoro nawet tam nie zarabiają tylko dokładają i się na to godzą ... Wielki mi z tego całego Niemca emeryt który jest przed 30. Śpi w biurze na kanapie czy tam w łazience a przecież go stać na luksusowy hotel tak samo i samochód czy nawet prywatnego szofera. Teraz czekamy na odzew ludzi z Qn co maja ciekawego do powiedzenia. Bo chyba nikt nie zaprzeczy ze tak nie jest jak sami dobrze wiedza

Zazenowany
@Tak właśnie

Ludzie aż żal czytać waszych wypowiedzi... Jeżeli chodzi o biuro to liderzy płacą duże kwoty a nowi 50zl za cały miesiąc aby mieć gdzie pracować ,mieć co się napić i nie targac swojej wody... A może firma powinna za to płacić co? Ludzie wy kompletnie nie zrozumieliscie na czym polega network marketing. To nie (usunięte przez administratora) dla dzieci z autyzmem!!! Network Marketing buduje się na szczerości i lojalności. Wszędzie na etacie jest kłamstwo i obłuda. Każdy patrzy na czubek swojego nosa... Tutaj aby odnieść sukces trzeba pomóc odnieść sukces swojej grupie. Większość z Was którzy tu hejtuja poprostu liczyło na szybko łatwy pieniądz... nie chciało Wam się pracować... mysleliscie ze znajdziecie 2 osoby i zostaniecie milionerami... Zostali wytrwali którzy odniosą sukces dzięki zaangażowaniu i konsekwatnej pracy. Nie mam nic do ludzi którzy się wycofali... Wasza sprawa i wasza decyzja... widocznie to nie dla Was... Ale po co teraz wymyślanie jakieś bzdury i placzecie? Róbcie to cobuwazacie za słuszną dla Was i powodzenia. Następnym razem trochę się bardziej zastanówcie zanim się za coś wezmiecie. Bo tutaj akurat nie ma ryzyka i odzyskaliscie swoje pieniądze. Powodzenia przy zakładaniu własnej firmy ☺ no chyba że kochacie swoją pracę i szefa. Powtarzamy na prezentacji ,ze jedynym ryzykiem jesteście Wy... bez pracy nie ma pieniędZy. KUPNO PRODUKTU NIE CZYNI CIĘ BOGATYM!!! twoja praca wysiłek się liczy... Teraz wypisujecie swoje wywody i szlochacie na forum. Ma nam być Was szkoda czy co? A może chcecie zaszkodzić tym co dalej działają? No faktycznie było by głupio jak się poddaliscie a inni by odnieśli sukces. Ale spokojnie ludzie umieją rozróżnić tani hejt od szczerej wypowiedzi. Spokojnie damy radę a Wam życzę powodzenia w swojej branzy ☺ podrawiam wytrwałych i uprzedzam tych którzy się zastanawiają. TO LEGALNY I DOCHODOWY BIZNES ALE TRZEBA PRACOWAĆ !!!!

Szajs
@Zazenowany

A niby dlaczego chcemy zaszkodzić tym którzy tam siedzą? Żal mi was trochę bo czasami sami się gubicie w swoich wypowiedziach. Dziwi mnie to ze na prezentacjach nie ma mowy o takich składkach w takiej kwocie i o obowiązkowych niedzielnych spotkaniach które byście już sobie darowali bo ciagle to samo. Albo inaczej dlaczego liderzy płaca więcej ? bo maja dajmy na to po dwie osoby i nie dość ze te osoby płaca po 50 to liderzy płaca tak jakby za siebie i za to że kogoś maja pod sobą ? To co to za biznes jak masz dwie osoby one nie zarabiają i ty nie zarabiasz to tylko płacisz za to ze jesteś wyżej. Co do etatów to śmiejecie się z ludzi ze pracują na etacie ale dobrze wiemy ze wy tak samo pracujecie tłumacząc już od ponad pół roku ze rezygnujecie z etatu

@tajny

A dokładnie gdzie dawali Ci 6 tys. za zegarek ? sam szukam żeby go gdzieś zastawić

Iluzja
@Zazenowany

Wielki znawca się znalazł. A pewnie większośc z was nie wiedziała wcześniej że coś takiego jak MLM istnieje. Troche poczytaliscie troche i juz macie poziom ekspert w tej dziedzinie. Może troche hejtuje ale o to wam chodzi zeby wciagnac ludzi ktorzy sa nieswiadomi na czym to polega a potem jest lament. Ciężka praca i poświęcenie? Ciężką pracą można nazwać prace przy budowie przez cały dzien albo 12sto godzinny dyzur w szpitalu. To jest ciezka praca a nie te wasze spotkanka. O skladkach faktycznie nic nie bylo mowy na prezentacjach a przeciez mowili ze pieniadze ktore zostaja w kasie ma byc przeznaczona na dzialalnosc firmy. Mozliwe ze jeszcze sie nie dorobili i zciagaja z pracowników. A miało być tak pieknie. Pozdrawiam

Wiem więcej niż myślisz
@Iluzja

U nich praca polega na tym żeby dzwonić do znajomych i ściągać ich na spotkania. No faktycznie może być ciężko z tymi regułkami których się uczą

Ciekawy temat

W artykule przedstawiono koncepcję marketingu sieciowego w kontekście nauk o zarządzaniu i prawnych, którą następnie zweryfikowano na podstawie badania ankietowego, przeprowadzonego w jednym z przedsiębiorstw opartych na strukturze sieciowej. Celem było przedstawienie funkcjonowania marketingu sieciowego na polskim rynku. Przeprowadzone badania prowadzą do konkluzji, że MLM jest negatywnie postrzegany przez polskie społeczeństwo, pomimo dość wyczerpującego uregulowania w przepisach wielu ustaw. Ponadto, analiza literaturowa pokazuje, że marketing sieciowy ma duży potencjał, jako biznes ponadnarodowy, pozwalający na rozwój jednostki, kładąc nacisk na przedsiębiorczość, kreatywność, systematyczność i umiejętność pracy w grupie. Artykuł udowadnia, że dochód jednostki jest proporcjonalny do osobistego zaangażowania. MLM to także elastyczna struktura obciążona relatywnie niskim ryzykiem, o szerokich perspektywach rozwoju, jednak obecnie w Polsce wiedza na jej temat jest jeszcze niezadowalająca. Polecam cały artykuł. http://www.woiz.polsl.pl/znwoiz/z76/Kuli%F1ska%20poprawiony%20formatka%20zeszyt%F3w%20naukowych.pdf

Wojtek

Prawda jest taka ,ze firma stworzyła plan marketingowy a sposób pracy i spojrzenie na ten biznes to już kwestia liderów. W każdym networku da się zarobić ogromne pieniądze ale czy je zarobisz zależy głównie od Ciebie i Twojego lidera... wydaje mi się ,ze falą hejtów to normalna kolej rzeczy. Zawsze beda Ci ktorzy beda negowac network marketing. Glownie dlatego ,ze zabraklo odwagi by wystartowac albo wytrwałości by odnieść sukces... powodem pojawienia się hejtow jest intensywna praca grupy. Ponieważ network to reklama szeptana. Skoro dużo osób o tym mówi to znaczy że lider robi dobra robote... Osobiście dzialam w lyoness ale od pewnego czasu ciekawi mnie qn-europe. Szukam dobrego lidera... PS Ten artykuł to żenada. Autor nawet nie zapoznał się z planem marketingowym i jego teksty "Pieniądze bez wysiłku"pokazują jego doświadczenie i wiedzę o network marketingu... Żenujące...

pytanie

Witam. Mam pytanie ...Czy po wejsciu do firmy jest pozniej mozliwosc zrezygnowania i odzyskania kasy tak jak mowia ?

working class
@pytanie

Nie. Nie ma takiej możliwości. A jeżeli będziesz nalegać to jeszcze się nasluchasz jakim to jesteś skończonym robolem i żebyś wracał w laski swojego zapewne beznadziejnego szefa. Bo przecież tylko w qn jesteś szanowanym człowiekiem

pytanie
@working class

Ale mowia ze mozna zwrocic produkt i zwroca pieniadze. jak to jest naprawde ?

Czytelnik
@pytanie

Można zwrócić każdy produkt zakupiony przez internet do 28 dni bez podania przyczyny.....poza tym widzę ze na stronie jest regulamin i tam opisano warunki rezygnacji i zwrotu towaru wystarczy trochę poczytać a nie pisać głupoty :-)

yyyy
@Czytelnik

glupota jest ze ludzie pytaja ?

Toja
@yyyy

Dobrze, że ludzie pytacie, tylko zauważcie kogo? Niektórzy albo tego nie pojęli albo nie widzieli całego planu, a "wiedzą" najwięcej. Najlepiej dopytywać osoby, które nas zapraszają oraz tych z biura, a nie pytacie ludzi tu, którzy zapewne nawet tego nie widzieli. Więcej odwagi pytajcie osobiście oni nie gryzą, tylko odpowiadają na wasze pytania. Robicie z tego biznesu problem. To jest tak łatwe, że dla niektórych za trudne. Pozdrawiam i kontaktujcie się z osobami,które was zaprosiły- lepiej na tym wyjdziecie...

Zniesmaczona

Witam wszystkich, przykro się czyta takie negatywne komentarze oraz ten śmieszny artykuł napisany przez jakiegoś "specjaliste" hejtera, który nawet nie zadał sobie trudu i nie poszukał konkretnych informacji na temat firmy. Faktem jest to że ludzie którzy przyszli z niemiec z tym biznesem działają w nie prawidłowy sposób, dowodem na to jest to że od tego czasu pojawiłla się fala negatywnych komentarzy. Kolejnym faktem jest to że w polsce istnieją inne grupy które mają zdrowe podejście do człowieka i są już w naszym kraju od kilku lat. Mogłabym tu wypisywać różne pozytywy i próbować kogoś przekonać, ale po co, każdy swój rozum ma. Dodam tylko że jeśli ktoś ma wątpliwości co do wiarygodności firmy oraz jak to wygląda od strony prawnej niech się pofatyguje do prawników, radców prawnych ogółem do kogoś kto będzie mógł to wam sprawdzić. Pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o QN-EUROPE - Warszawa

• Jak się pracuje w QN-EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy QN-EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QN-EUROPE?

QN-EUROPE