Opinie o BPO Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BPO Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BPO Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO Poland w Warszawa

Czy w BPO Poland są paczki/bony świąteczne?

Niki

Nie, niestety nie ma.

Czy zdarzają się nadgodziny w BPO Poland?

Niki

Już nie.

@adamus

Każdy wypisuje o atmosferze o benefitach, nikt nie wspomina że firma nie daje umowy o pracę, albo działalność albo śmieciówka, naprawdę jesteście w stanie sprzedać się za herbatę i owocowe dni?

Luiza

3 lata spędziłam w bpo i z perspektywy czasu doceniłam możliwość rozwoju i próbowania sił w różnych miejscach (wypuścili mnie z jednego zespołu do innego, żebym mogła zdobyć nowe umiejętności, menagerka dość dobrze to przyjęła, kadry pomogły), a także atmosferę - głównie luz który jak się potem okazało był niepowtarzalny, do dziś mam kontakt z ludźmi stamtąd, czego nie mogę powiedzieć o mojej obecnej pracy

@Luiza

Dobrze wspominasz firmę i koleżeńskie relacje, które w niej miałaś. Jeśli chodzi o możliwość rozwoju to napisz w jakich szkoleniach brałaś udział i czy pracodawca był także otwarty na awans? Czekam na Twój komentarz.

Radca Prawny

Pierwsza rozmowa do działu przedsiębiorców polskich. Dwaj poważni panowie z niepoważnymi opisami stanowiska. Przez miesiąc cisza. Po miesiącu druga rozmowa do działu przedsiębiorców zagranicznych - mile spędzone 4h ale bez ustalenia stawki. Na koniec mailowe "negocjowanie" umowy, gdzie odmawiają jakichkolwiek merytorycznych zmian ale z każdym sprzeciwem zmniejszają proponowane wynagrodzenie (naprawdę!).

- Odnośnie zainteresowań: dlaczego lubi Pan przepisy z kuchni brytyjskiej? - Czy zna Pan ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Stanislav

Pracowalem 5 lat na czeskim rynku, odeszlem i chcialem po pol roku wrocic, aplikowalem do rekrutacji, ale firma nie reaguje chociaz nadal poszukuje pracownikow . Zarobic sie da dobrze, mozna pracowac zdalnie, placa za kazda odpracowana minute, elastyczny grafik, przelozony spoko ........

Stanislav

Pracowalem 5 lat , czesciowo zdalnie, odeszlem bo pojawila sie rzekomo lepsza praca ...... chcialem wrocic, aplikowalem na rekrutacje, ale firma juz nie reaguje chociaz daje ogloszenia ze szuka pracownikow .........

D.

Pracowałam w BPO prawie 3 lata. Odeszłam ze względu na inną ofertę, lepszą finansowo. Czy żałuję? Poniekąd tak. Chyba już nigdzie nie trafię na taką atmosferę, na tak wspaniałych ludzi jak w BPO- multikulturowe środowisko, zdecydowana większość pozytywnie nastawiona, otwarta na pomysły, a do tego integracje, dni tematyczne (pozdrawiam Entertainment!), owocowe dni, herbaty więcej niż w sklepach, ekspresy do kawy, eventy, play station, ping- pong i czego tylko dusza zapragnie. Zawsze będę wspominać to miejsce z ogromnym sentymentem.

Warto przeczytać

Zacznę od plusów - elastyczne godziny pracy, spokojnie pogodzisz pracę na pełen etat i studia dzienne. Nie wymagają doświadczenia, liczy się dyspozycyjność i możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Biuro fajnie zlokalizowane - centrum Warszawy otoczone knajpami i bardzo dobrze skomunikowane, oprócz tego nowoczesne i ze wszystkimi udogodnieniami na pokładzie (parkingi, prysznice, duże kuchnie, taras na dachu). Benefity pokrywane w 50%, owocowe wtorki i herbatki (multum do wyboru!). Niestety, z plusów to by było na tyle. Z formalnego punktu widzenia nie mam pojęcia jak firma funkcjonuje.(usunięte przez administratora) Wszystko owiane tajemnicą, podczas rozmowy nie powiedzą Ci o możliwości otrzymania płatnych dni wolnych, musisz o tym wiedzieć sam (pytanie tylko jak, skoro nikt o tym nie wspomni?), awanse po kryjomu. Wpływa to mocno na atmosferę(usunięte przez administratora) Największą jednak zagadką są "klienci" (usunięte przez administratora) Nikt klienta nigdy nie widział, nigdy z nim nie rozmawiał, ale wszyscy o nim wiedzą i co lepsze - słuchają się. Klient zdecydował, klient postanowił, "ja jedynie przekazuję wolę klienta"... Na pytanie "Czy klient faktycznie istnieje?" nikt odpowiedzi nie zna i wszyscy szukają jej wzrokiem w podłodze albo na suficie. Reklamowane/sprzedawane produkty to czysty pic na wodzę, kłamstwo i zwykłe żerowanie na ludzkiej naiwności. (usunięte przez administratora) Ja przepracowałam X miesięcy, wystarczająco dużo, aby znaków zapytania było więcej niż odpowiedzi i wystarczająco dużo, aby wyrzuty sumienia dosięgały mnie nawet w domu. Mam nadzieję, że opinia będzie przydatna i chociaż część zastanowi się zanim zaaplikuje. Pozdrawiam

@Warto przeczytać

Wspominasz o przyjmowaniu osób bez doświadczenia. Firma zapewnia im szkolenia, czy inni bardziej doświadczeni pracownicy wdrażają ich do pracy?

Warto przeczytać
@Dariusz

@Dariusz Bardziej doświadczeni pracownicy wdrażają do pracy

tetiana

hej a jak przechodziła twoja recrutacja

@tetiana

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem i dlatego pytasz o przebieg rekrutacji? Na stronie https://www.praca.pl/772182,bpo_international,warszawa,firma.html jest kilka aktualnych ofert pracy. Napisz jeżeli zdecydujesz się na złożenie CV.

Rachel

BPO to najlepszy pracodawca na jakiego trafiłam w ciągu ostatnich 7 lat pracy. Dba o komfort pracy, relacje w zespołach, o integrację pracowników, co uważam, jest bardzo istotne. Prawie 2 lata pracy to był piękny czas, spędzony w świetnej atmosferze ze wspaniałymi ludźmi. Bardzo za tym tęsknię. Polecam BPO!

@Rachel

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy w BPO Poland. Ciekawi mnie natomiast, dlaczego, skoro masz taką opinię o tym pracodawcy, nie pracujesz już w tym miejscu? Wspominasz o kilku ważnych kwestiach, w tym takich jak integracja pracowników - napisz proszę coś więcej na ten temat.

Rachel
@Kamila

Z bólem serca zmieniłam tę pracę, bo otrzymałam ofertę, która była ściśle związana z moimi zainteresowaniami. Z przykrością stwierdzam, że żałuję tej decyzji - z miejsca, w którym szanuje się każdego pracownika trafiłam do korporacyjnego piekiełka, jakich wiele. Co do integracji - BPO czesto organizuje imprezy i wyjścia integracyjne dla pracowników. Szczerze mówiąc, atmosfera jest tak dobra, ze z czasem sami zaczelismy wychodzic po godzinach na piwo. Nie pracuję w BPO juz kilka miesięcy, ale nadal mam stały kontakt z osobami, które tam poznałam. Warto dodać, że jest to pracodawca, który w pelni rozumie fakt, ze istnieje zycie poza pracą, co niestety nieczęsto się zdarza. Nie miałam tam umowy o pracę, za to godziny pracy byly bardzo elastyczne.

@Rachel

Nie myślałaś o tym, aby spróbować wrócić do pracy w firmie BPO Poland? Widzę, że bardzo pozytywnie wspominasz swoją pracę w tym miejscu, dlatego może warto by było znów zasilić szeregi tego pracodawcy.

Dariusz

Jestem ciekaw, czy firma daje możliwości zatrudnienia osobom, które nie mają doświadczenia zawodowego w branży IT? Może takie osoby mogłyby rozpocząć pracę od stanowisk związanych z telefoniczną obsługą klientów? Możecie napisać, czy istnieje taka możliwość? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Brygida

pracowałam ponad rok w zespole BPO - bardzo dużo pozytywnych ludzi, duża elastyczność pracy co pozwoliło mi łączyć życie prywatne (dzieci) z zawodowym, no i chociaż banał to po odejściu do innej firmy okazał się ważny - benefity w postaci pysznej kawy, herbat i mlek roślinnych robią swoje ;)

@Brygida

Nie tak długo pracowałaś w BPO Poland, ale na pewno przez ten czas mogłaś wyrobić sobie zdanie o tym pracodawcy. Z Twojej relacji dosyć jasno wynika, że warto byłoby rozpocząć tam pracę. Nadmieniasz o benefitach w postaci kawy, herbaty itp. A czy dostajecie tam inne dodatki pozapłacowe, typu dofinansowanie do wczasów?

@Kamila

kawa i herbata jako benefit? hahahahahahah

@9

Każdy poprzez słowo "benefit" może rozumieć coś zupełnie innego. Dlatego proszę, żebyś przestał już sobie z tego żartować i przeszedł do opisania firmy BPO Poland jako pracodawcy. Dostajecie tam, oprócz oczywiście pensji podstawowej, jakieś premie? A może pracodawca przewidział jakieś interesujące dodatki do wynagrodzenia na święta?

Gerda
@Kamila

Kamila, zatrudnij sie tam i zobaczysz co daja... Jak bedziesz dobrym pracownikiem, to moze sfinansuja Ci wakacje w Tajlandii... Wszystko w rekach pracownika.... Dopytujesz i pouczasz, dostan sie tam, a sama sie przekonasz jak tam jest i nam powiesz :)

Ryszard
@Gerda

Również chciałbym ponowić pytanie związane z benefitami, ponieważ brakuje informacji o tym, jak wyglądają możliwości uzupełnienia pensji podstawowej o ewentualne dodatki. Przed podjęciem decyzji o pracy w danym miejscu dobrze jest dowiedzieć się podstawowych kwestii związanych z danym miejscem pracy, dlatego proszę, aby ktoś odpowiedział, jak to wygląda.

Gerda
@Ryszard

z tego co wiem o tym jakie sa benefity pracodawca informuje juz w ogloszeniach o prace, a o szczegolach mozesz dowiedziec sie na rozmowie rekrutacyjnej, jesli to cie w ogole interesuje. i jeszcze jedno pracowalam w wielku miejscach i trzeba miec wybitne szczescie, by oprocz pensji podstawowej dodatkowo otrzymywac jakies dodatki z reguly jest tak, ze jak sie umowisz z pracodawca, tak przewaznie masz. czasy platnych nadgodzin generalnie sie juz skonczyly i pracodawcy tego pilnuja.

babe
@Ryszard

w tamtym roku mieli opieke medyczna, multisporta, wyjscia integracyjne i zabawy dla dzieciaków, plus owoce z friko

Ryszard
@babe

Czy prócz benefitów, o których piszesz pracodawca zapewnia także premie uznaniowe? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, czy jest ono według Ciebie satysfakcjonujące? Na jakie bonusy może liczyć nowo przyjęty pracownik? Dodawajcie proszę swoje komentarze na temat firmy, jeżeli w niej pracujecie lub jesteście zainteresowani zatrudnieniem.

babe
@Ryszard

są premie uznaniowe - albo jak coś super dowieziesz albo jak coś nowego wymyślisz/zrobisz; wynagrodzenie czy dobre - zawsze mogłoby być wyższe :-) to co jest fajne to że nie mają procedur awansów - jak jesteś dobry to i dwa razy w ciągu roku możesz awansować. bonus na początku? nie spotkałam się z czymś takim ale chętnie bym brała!

gerda
@babe

chyba rozmawiamy o dwoch roznych firmach... od kiedy bpo jest firma transportowa, kurierska, czy logistyczna? od kiedy oni cokolwiek dowoza?

@gerda

Myślę, że użytkownikowi powyżej mogła się wkraść literówka. Pewnie chodziło o słowo 'dowiedziesz' zamiast 'dowieziesz'. W tym wypadku byłoby to sensowne - za wykazanie się w pracy dostajesz premie. Czy tak to właśnie wygląda w BPO Poland?

Stella

Może trzeba przyjąć ze spokojem fakt, że był ktoś inny , lepszy i firma go wybrała?

logika się kłania
@Stella

Lepszy? A może raczej tańszy? Firma, która chwali się "benefitami" w postaci kawy, herbaty i mleka raczej poważna nie jest i jedyne co potrafi zaoferować to właśnie kawa, herbata i mleko,(usunięte przez administratora) Co nawiasem mówiąc tłumaczy powód, dla którego rekrutacje z tej firmy pojawiają się regularnie co kilka mies. Gdyby faktycznie było tak dobrze, to nie mieliby takiej rotacji. btw. Zapytam pracowników działu HR, naprawdę jesteście tak durni i niekompetentni, że wierzycie iż ktoś się złapie na te wasze teksty o kawie i herbacie? W sensie, że pisał to naprawdę jakiś zwykły pracownik a nie durna studentka? Błagam wymyślcie coś lepszego. Robiąc ochy i achy nad mlekiem i kawą wychodzicie na ... (usunięte przez administratora). Naprawdę.

Szok

Wszystko było bardzo bardzo dziwne. (usunięte przez administratora)Zero informacji zwrotnej po spotkaniu rekrutacyjnym - mimo oczywistych zapewnień. Tak naprawdę nie wiadomo (usunięte przez administratora).. Zero informacji zwrotnej po spotkaniu rekrutacyjnym - mimo oczywistych zapewnień. Telefonów nie odbierają.

Lis
@Szok

Potwierdzam. Dokładnie tak samo było w moim wypadku, ale czytając opinie na forum, wcale nie żałuję. Firma (usunięte przez administratora)Po prostu szkoda czasu.

Katikumba

Często zatrudnianie na (usunięte przez administratora) b2b. Praca związana ze sprzedażą i procesowaniem sprzedaży a więc wszystko dokoła. Klimat spoko, bez dresscodu, w miarę w porządku, ale potrafią mimo zapewnień zwolnić z dnia na dzień. Ogólnie polecam studentom, nie osobom poszukującym stabilizacji.

Magda

widzialam ogloszenia na praca.pl do BPO ale nic z zakresu marketingu - co mnie glownie interesuje - czy BPO szuka osob z backgroundem marketingowo/sprzedazowym?

Szok

Administrator Goworka wpisuje to wszędzie, już na wielu stronach widziałem taki tekst.....

garry

pracowalem w marketingu, duzo nauczylem sie o pressie, atmosfera baaaardzo luzna, zespoly projektowe bez scislej struktury - czasami to bylo ok, czasami brakowalo silnej reki; ale nauczulem sie duzo, w tym silnego nacisku na dzialania marketingowe maxymalnie zwiekszajace sprzedaz, co bardzo mi pomoglo w nowej firmie; z minusow to czasami duzo chaosu i brak komunikacji miedzy zespolamj, ale generalnie wspominam bardzo pozytywnie!

niewiemjakinick

Podziwiam tych, którzy dają tam radę na call center. Ciężka i wyczerpująca praca (ja pracowałem na mailach). Plusy to zdecydowanie luźna, miła atmosfera - chociaż to zależy od ludzi w zespole. Mi się podobał tryb pracy - można było samemu wybierać godziny i zostać w domu, jeśli była zła pogoda. Zarobki nie były wysokie, także bardziej praca dla studentów. Firma nie była również zbyt profesjonalna, czasami panował chaos. Mimo dobrych wyników nie przyznano mi premii. Nie polecam.

JK

Widzę, że ciągle szukają prawnika. Osobiście odradzam. Przeszedłem przez rekrutację, a potem dostałem absurdalną umowę, nieodpowiadającą dotychczasowym ustaleniom czy choćby udającej symetryczny podział obowiązków. A sposób negocjacji tej umowy? Tak wysoce nieprofesjonalny, że to paranoja.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w BPO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BPO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO Poland?

Kandydaci do pracy w BPO Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO Poland