Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Manpower Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Manpower Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manpower Polska Sp. z o.o. w Wrocław

zawiedziona

Jestem mocno rozczarowana osobą, która miała ze mną porozmawiać na temat pracy w ich podległym oddziale, najpierw sami Cię znajdują po przez Twój profil zawodowy w internecie, proponują Ci rozmowę na temat pracy w ich strukturach, potem przez długi czas milczą, a kiedy dzwonią do Ciebie i informujesz ich o tym, że jesteś w tej chwili w pracy i nie możesz rozmawiać, a prosisz o telefon np. koło 20.30 tego samego dnia lub następnego nawet o 8 rano to nikt nie raczy w ogóle do Ciebie oddzwonić, rozumiem naprawdę wiele kwestii choćby takich, że nie oddzywają się bo była przerwa świąteczna, albo ponieważ trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko i czekają na jeszcze jakieś zgłoszenia kandydatów lub choćby to że, mają swoje godziny pracy i np. o 20.30 nie skontaktują się z Tobą, ale prosiłam o kontakt następnego dnia nawet o 8 rano! Już nawet nie wspominając o choćby wiadomości sms lub mailu z jakąkolwiek informacją zwrotną, po to by człowiek nie czekał. No cóż Pani Edyto M. daleko Pani nie zajedzie w rekrutacji tego typu zachowaniami, ponieważ tendencja na rynku pracy jest taka: to PRACA SZUKA CZŁOWIEKA więc należy tego człowieka jak i jego zasoby czasowe szanować, bo zawsze może ktoś Panią wyprzedzić, a tym samym straci Pani możliwość posiadania potencjalnie dobrego kandydata do pracy!

BigNine
@zawiedziona

Wszystko przygotowane żeby ogolić ze wszystkiego....

MomteMglisto
@zawiedziona

Mówię oczywiście o super przygotowanym salonie fryzjerskim do jakiego zostałem skierowany, ale nie mam pewności czy nie pomyliłem się wybierając tu firmę w necie.

Klient

Jeden wielki syf i oszustwo! Zaprosili mnie na rozmowe. Po paru dniach wyslano mnie na rozmowe do firmy w ktorej docelowo mialem pracowac. Stanowisko magazyniera na wozku wysokiego skladowania, wysokie zarobki, dobrze platne nadgodziny i cuda na kiju. Okazalo sie na rozmowie juz w firmie ze malo tego ze chca wrzucic mnie na jakies inne stanowisko za smieszne pieniadze, nadgodzin niema, a MAŁO TEGO, tam nawet nie ma wozkow wysokiego skladowania. Pani w firmie byla "zaskoczona" i uznala ze zle zrozumialem Pania z Manpowera, rekrutantka z Manpower byla "w szoku" ze cos takiego powiedziano mi w firmie. Wypytuja po pol godziny czy interesuje cie ciekawa praca, czy chcislbys sie rozwijac i awansowac, a w rzeczywistosci chca dac ci stanowisko tak "ambitne" ze rece opadaja. Swietnie. Pelen profesjonalizm. NIE POLECAM! Nauczka: Nigdy wiecej pracy przez posrednikow ( szczegolnie tak gównianych ). Pozdrawiam.

BigGay
@Klient

Bo, pracownik manpowder ma wyglądać ale czy być mądry ? To nie wiem...

Weunu

Serio, szkoda tracić na nich czas. Byłam na rozmowie, pani piała nad moim świetnym CV, wyborne kwalifikacje na to stanowisko, firma odezwie się do pani pod koniec tygodnia, a potem podpisujemy umowę. I zero odzewu do tej pory. Spoko, rozumiem, że są zajęci, ale chyba można kandydatowi po ludzku napisać maila, że jednak nie? Nieprofesjonalne.

BigCry
@Weunu

Potwierdzam, zero profesjonalizmu, traci się bardzo dużo, i potem wstyd na świadectwie pracy :/ żałuję oj bardzo żałuję :((((

jużspadamcześć

też mi śmierdzi ta firma...unikałam do tej pory jak ognia zatrudnienia przez agencje, wiadomo dlaczego, tłumaczyć tego zbytnio nie trzeba, ale teraz jestem w innej sytuacji, chciałam się zatrudnić na dużo niższym stanowisku względem swojego wykształcenia i dotychczasowego zajęcia, pod firmę z niezbyt ciekawą opinią, ale co zrobić, to w końcu Bangladesz Europy, mija tydzień i wciąż brak umowy, badania, szkolenia wstępne i inne pierdoły oczywiście są, nawet data rozpoczęcia pracy, a o umowie, ubezpieczeniu nawet, cisza, dobrze że jeszcze jej nie podpisałam, chyba pora zwijać żagle i spadać. Jeszcze te zapewnienia, że firma nie odciąga prowizji, jakoś nie chce mi się wierzyć :)

BigMama
@jużspadamcześć

Cóż, hmm szczerze radzę chodzić samemu bezpośrednio z pracodawcą rozmawiać bez pośredników. A firmy które chcą tylko pośredników dla mnie nie szanują swoich pracowników więc nie są warte mojego za angażowania w pracę dla nich. W końcu to Ja sprzedaje siebie, więc czy w sklepie cenę ustala klient czy sprzedawca ?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Manpower Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

BigMan

To tak jak z ładną żoną, za plecami daje każdemu...

Pani Anonim

zastanówcie się dobrze zanim podejmiecie decyzjie. Ta firma to jeden wielki wałek ,pracowałam w niej i to śmiech na sali co innego robisz co innego obiecują. NIE POLECAM !!!!!

NICK
@Pani Anonim

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Po to jest umowa, żeby ją renegocjować i przedstawić swoje warunki, prawda? Więc co za obietnicę Panu złożono i jej nie spełniono? Dodam, że słowa krytyki powinny być konstruktywne - konkretny problem i propozycja lepszego rozwiązania - jeśli niemożliwe jest rzeczowe zdefiniowanie takowych, najwidoczniej problemem nie jest firma, a (wygórowane) oczekiwania pracownika nieadekwatne do jego umiejętności i możliwości. Wybacz oschłą wypowiedź, ale staram się oddzielić złośliwe komentarze konkurencji i roszczeniowych leniów (tak tak, oni zawsze mają najwięcej do powiedzenia) od komentarzy informujących o rzeczywistej sytuacji firmy, ponieważ między innymi w Manpower szukam zatrudnienia. PS: ku refleksji poszukujących (szczególnie tej pierwszej w życiu) pracy: Zauważcie, że gowork stał się miejscem hejtu pracodawców - każda firma komentowana na gowork wydaje się fatalnym miejscem pracy - niech to Was (właściwie to NAS :D) nie zniechęca. Wiadomo, każda praca ma plusy i minusy, ale po to jest okres wypowiedzenia, żeby się wzajemnie sprawdzić :).

Może się rozczarowali i dlatego nie dzwonią??

(usunięte przez administratora) oszustwo syf na hotelach a najgorsza ta w czechach

Dd

Żałuję że nie przeczytałem tu opinii zanim tam poszedłem... Stawke przez telefon pani podała mega zadowalającą pojechałem na miejscu okazało się że niższa ...Nie polecam strata czas

Destroyer

Hmm od miesiąca pracuje przez nich w 3M hmm stawki i zasady takie jak ranstad.16.3 brutto trafiłem na rzetelną konsultantke . Trochu dali ciała z ciuchami dostalem w komplecie 2 koszulki 2 polówki 2 spodnie i buty zabrakło polaru w razie alarmu lub na wtryskarkach mogło by mnie przegwizdać , ale zgłoszone i załatwiane jak mi zimno moge założyć swoją bluze

PracownikMP

Kiedyś spoko firma. To co tam się teraz dzieje to masakra, korpo pod każdym względem. Popsuło się wszystko a szkoda.

zawikłany-zawikłana

Brak możliwości rozwoju. Kolesiostwo, nie masz układów - nie ma awansu, nie ma rozwoju.

Niezadowoly

Banda oszustów i nie kompetentnych idiotów, wysyłają ludzi do Czech, na miejscu oferta nie zgadza się z tym co obiecują, liczą chyba na to, że skoro ktoś przejechał taki dystans zgodzi się na wszystko. Zamieszanie i bajzel jest nie do opisania, a jak wyjdzie szydło z worka to potrafią dzwonić co godzinę, żeby nie uciekać, bo wszystko się wyjaśni... Po prostu brak słów

Majki dajar

bo ja nie jestem pierdrolonym robotem.....

Wks

Nie dbają o rzetelny kontakt i informowanie kandydatów i klientów. Bałagan organizacyjny, niestety taka jest prawda pani Anno D. i Patrycjo K. Nie potraficie docenić klientów i to się co raz bardziej przekłada na sposób w jaki postrzegany jest Manpower na rynku pracy. Nie polecę nikomu kontaktu z tą agencją , zresztą Wasi klienci też szybko się poznają lub poznali na Waszej amatorszczyźnie.

dziekas

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy na stanowisko stażystki. Pani prowadząca ten proces rekrutacji zapewniła, że poinformuje mnie o efekcie końcowym. Odzewu nie było... Bywa.Wiem, że to nie jest najważniejsze stanowisko dla tej firmy, ale skoro ja poświęciłam swój czas na to spotkanie, to wypadałoby napisać chociaż maila. Ponad miesiąc później... Pani znów do mnie zadzwoniła, czy może jestem jeszcze zainteresowana (na szczęcie znalazłam już staż na dużo lepszych warunkach. W tej firmie proponowano mi 20 godz tygodniowo przez 2 miesiące bezpłatnie a później 7zł/h+ premia za scora)

olo

Zgadzam się z przedmówcą eee. Nie dość że biorą i tak prowizję za każdego zatrudnionego pracownika gdzie stawka już jest okrojona przez taką agencje, to jeszcze nie potrafią dopilnować spraw kadrowych od których oni są. Te pseudo agencje powinni w cholerę wykopać bo to jest faktycznie żerowanie jak te pasożyty na biednych ludziach!!!!!!.

OnA

Totalna masakra!!! Oferują człowiekowi największe(usunięte przez administratora)na śmieciowych umowach, po czym człowiek zostaje zwolniony na zbity pysk przed samymi świętami i słyszy tylko "przepraszam"!!! To jest jakaś kpina!

rnd

nie poważna firma. sami powiedzieli ze o decyzji pozytywnej czy negatywnej zadzwonią na pewno. kilka razy powtarzała pani i nie zadzwoniła ))) kasę ekonomi czy co. chociaż ja nie pytałem czy będzie dzwonić itd.

Gregory

Zamiast zatrudniać w jakiś normalnych firmach we Wrocławiu, to wolą wysyłać ludzi do kołchozów pracy jak Biskupice Podgórne, czy inne wioski. Oczywiście na śmieciowych umowach (za którymi trzeba co tydzień samemu do biura biegać i się upominać, bo bałwanowaty konsultant zapomniał wydrukować) i za najniższą stawkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Manpower Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manpower Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manpower Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manpower Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Manpower Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manpower Polska Sp. z o.o.