Manpower Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o.

Gregory 2011-12-23 22:01:48
Zamiast zatrudniać w jakiś normalnych firmach we Wrocławiu, to wolą wysyłać ludzi do kołchozów pracy jak Biskupice Podgórne, czy inne wioski. Oczywiście na śmieciowych umowach (za którymi trzeba co tydzień samemu do biura biegać i się upominać, bo bałwanowaty konsultant zapomniał wydrukować) i za najniższą stawkę.
rnd 2013-12-06 14:59:16
nie poważna firma. sami powiedzieli ze o decyzji pozytywnej czy negatywnej zadzwonią na pewno. kilka razy powtarzała pani i nie zadzwoniła ))) kasę ekonomi czy co. chociaż ja nie pytałem czy będzie dzwonić itd.
OnA 2014-10-24 17:18:56
Totalna masakra!!! Oferują człowiekowi największe( usunięte przez administratora )na śmieciowych umowach, po czym człowiek zostaje zwolniony na zbity pysk przed samymi świętami i słyszy tylko "przepraszam"!!! To jest jakaś kpina!
olo 2014-12-03 15:51:20
Zgadzam się z przedmówcą eee. Nie dość że biorą i tak prowizję za każdego zatrudnionego pracownika gdzie stawka już jest okrojona przez taką agencje, to jeszcze nie potrafią dopilnować spraw kadrowych od których oni są. Te pseudo agencje powinni w cholerę wykopać bo to jest faktycznie żerowanie jak te pasożyty na biednych ludziach!!!!!!.
Klient 2015-07-31 13:26:16
Jeden wielki syf i oszustwo! Zaprosili mnie na rozmowe. Po paru dniach wyslano mnie na rozmowe do firmy w ktorej docelowo mialem pracowac. Stanowisko magazyniera na wozku wysokiego skladowania, wysokie zarobki, dobrze platne nadgodziny i cuda na kiju. Okazalo sie na rozmowie juz w firmie ze malo tego ze chca wrzucic mnie na jakies inne stanowisko za smieszne pieniadze, nadgodzin niema, a MAŁO TEGO, tam nawet nie ma wozkow wysokiego skladowania. Pani w firmie byla "zaskoczona" i uznala ze zle zrozumialem Pania z Manpowera, rekrutantka z Manpower byla "w szoku" ze cos takiego powiedziano mi w firmie. Wypytuja po pol godziny czy interesuje cie ciekawa praca, czy chcislbys sie rozwijac i awansowac, a w rzeczywistosci chca dac ci stanowisko tak "ambitne" ze rece opadaja. Swietnie. Pelen profesjonalizm. NIE POLECAM! Nauczka: Nigdy wiecej pracy przez posrednikow ( szczegolnie tak gównianych ). Pozdrawiam.
dziekas 2016-02-10 16:24:05
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy na stanowisko stażystki. Pani prowadząca ten proces rekrutacji zapewniła, że poinformuje mnie o efekcie końcowym. Odzewu nie było... Bywa.Wiem, że to nie jest najważniejsze stanowisko dla tej firmy, ale skoro ja poświęciłam swój czas na to spotkanie, to wypadałoby napisać chociaż maila.
Ponad miesiąc później...
Pani znów do mnie zadzwoniła, czy może jestem jeszcze zainteresowana (na szczęcie znalazłam już staż na dużo lepszych warunkach. W tej firmie proponowano mi 20 godz tygodniowo przez 2 miesiące bezpłatnie a później 7zł/h+ premia za scora)
Weunu 2016-02-20 13:02:02
Serio, szkoda tracić na nich czas. Byłam na rozmowie, pani piała nad moim świetnym CV, wyborne kwalifikacje na to stanowisko, firma odezwie się do pani pod koniec tygodnia, a potem podpisujemy umowę. I zero odzewu do tej pory. Spoko, rozumiem, że są zajęci, ale chyba można kandydatowi po ludzku napisać maila, że jednak nie? Nieprofesjonalne.
jużspadamcześć 2016-03-04 22:03:00
też mi śmierdzi ta firma...unikałam do tej pory jak ognia zatrudnienia przez agencje, wiadomo dlaczego, tłumaczyć tego zbytnio nie trzeba, ale teraz jestem w innej sytuacji, chciałam się zatrudnić na dużo niższym stanowisku względem swojego wykształcenia i dotychczasowego zajęcia, pod firmę z niezbyt ciekawą opinią, ale co zrobić, to w końcu Bangladesz Europy, mija tydzień i wciąż brak umowy, badania, szkolenia wstępne i inne pierdoły oczywiście są, nawet data rozpoczęcia pracy, a o umowie, ubezpieczeniu nawet, cisza, dobrze że jeszcze jej nie podpisałam, chyba pora zwijać żagle i spadać. Jeszcze te zapewnienia, że firma nie odciąga prowizji, jakoś nie chce mi się wierzyć :)
traku 2016-05-18 19:18:10
no tak tylko kwestia tego aby się jednak odzywali .
Zostaw swoją opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Polska Sp. z o.o.