Opinie o Ginemedica Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ginemedica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ginemedica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ginemedica Sp. z o.o. w Wrocław

Hania Nowy wpis

Znalazłam ogłoszenie na diagnostę laboratoryjnego w firmie. Nie wspominaliście o tym ale czy można liczyć na rozwój i szkolenia? Chcę się wspinać po szczeblach kariery a nie tkwić w miejscu :)

@pacjentka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Wielkie rozczarowanie! Aby się leczyć trzeba przejść 'zalecaną' przez Ginemedica drogę od jednego specjalisty do drugiego, co wiąże się z niemałymi kosztami. Aby dostać receptę tez odwleka się jej wypisanie powołując się na konieczność kolejnej wizyty. W efekcie wydałam fortunę na nic nie wnoszące konsultacje a leczenie stoi w miejscu. Od 2 miesiecy proszę o udostępnienie dokumentacji diva, bo nie stc mnie juz na leczenie w Ginemedica, udalo mi sie zapisac na nfz.Dostaję info z Ginemedica, ze diva dostępna tylko na miejscu w placówce. Przyjeżdżam a Pani z recepcji nie chce udostępnić. Uważam to za skandaliczne i niemoralne by odmawiać pacjentowi historii jego choroby, dokumentacji medycznej by mógł się leczyć dalej na swoich warunkach finansowych.Efekt:nigdy już nie wrócę do Ginemedica, odradzam z całego serca. A leczenie na nfz potrwa odpowiednio dłużej bo znow muszę robić diva... Czy naprawdę musi tak być?

Nela Nowy wpis

Widzę ze dość kolorowe te warunki tutaj maja. dowolna forma umowy atmosfera chyba ok. dosłownie nie występują żadne problemy w pracy czy jednak jest coś na co lepiej uważać?

Justyna Nowy wpis

Panie na recepcji bardzo miłe, Pani dr Anna Dąbkowska bardzo profesjonalna, wizyta odbyła się punktualnie. Placówka czysta, kontakt z infolinia też ok. Polecam

Firma Ginemedica Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Wynagrodzenie zawsze jest na czas (pracowałam przy obsłudze pacjenta), ludzie bardzo sobie pomagali jeśli trzeba się zamienić w grafiku. Praca w sumie to stabilna - godziny w każdym miesiącu były podobne, nie było spadków. Intensywność zależy od tego na jaką placówkę się trafi - są większe i mniejsze.

Pola

Hej. w ofercie wiem, że podawali wcześniej umowę o pracę i zlecenie a tu piszesz o spadkach w godzinach. Czy to o zleceniu jest mowa? czemu o prace nie udało się wziąć?

@Pola

Nie opłacało mi się brać umowy o pracę że względu na status studenta. Ludzie pracowali i na zleceniach i na umowach o pracę.

Joanna

Przyzwoite stawki, zadowala mnie to co przeczytałam. Również interesuje się ofertą dla położnej, na cały etat oczywiście, najlepiej na umowę o pracę. Jakich zarobków w takim trybie się spodziewać?

Od czego zależy wymiar etatu na stanowisku położnej? Pytam, bo chciałam starać się o pracę i różne warianty są wpisane w ogłoszeniu. Nie widzę żeby o tym napisano, ale czy etat położnej obejmuje również wizyty patronażowe po porodach? Bo ciekawa też jestem jak rozwiązany jest problem dojazdu do pacjentek.

ANONIM

Na stronie nie widnieje taka usługa jak wizyta patronażowa.

Bardzo fajna ekipa w pracy, same dziewczyny :) Grafiki są elastyczne i można pracować w kilku placówkach. Stawki były przyzwoite choć pracowałam tam rok temu :) Nie było na co narzekać

Paulina

Pracuję w tej firmie od ponad dwóch lat. Nie mogę powiedzieć nic złego o pracodawcy, najważniejsze jest to, że wynagrodzenie jest na czas, a kierownictwo jest dobre. Zespół jest świetny i w razie potrzeby każdy stara się pomóc , czasami spotykamy się razem z dziewczynami w przyjaznej ekipie na neutralnym terenie. Jak dotąd jestem zadowolona z mojej pracy i nie zamierzam jej zmieniać na inną.

Czy w firmie Ginemedica Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

kandydat

witam, ponownie szukają koordynatora placówki medycznej.., czym skorodowana jest rotacja pracowników? i jak wygląda atmosfera w pracy?

Hmmm serio, tak w kółko? A ciekawe dlaczego? Może to sprawa finansowa? Ktoś ma info, ile taki koordynator zarabia na rękę samej pensji podstawowej? A może mają coraz więcej nowych placówek i potrzeba kolejnych, nowych pracowników?

Ela

Pracowałam u nich kilka dobrych lat, nauczycili mnie podstaw - obsługi pacjenta, wiedzy medycznej. Ekipa była super, wiadomo, ze raz było więcej pracy a raz mniej. Jak trzeba się było zamienić zmianą to nie było problemu. Fajna praca na czas studencki bo mają elastyczne grafiki. Ja akurat miałam zlecenie bo nie potrzebowałam umowy o pracę, ale z tego co pamiętam to ludzie dostawali normalne umowy bez jakiś wielkich próśb. Co na minus? Lekarze często mieli opóźnienia, ale w moim przypadku (zlecenia) nawet mi to pasowało bo dodatkowe godzinki hihihihi

Czy jako koordynator placówki medycznej można docelowo dostać umowę na stałe? Jakie warunki trzeba spełnić żeby pracować tu na czas nieokreślony? Wolę dopytać przed aplikacją o pewne rzeczy. Za jakie zadania można dostać premie i jakie to są kwoty? Kobiety też są mile widziane?

czyli ostatecznie to po ile godzin się tu pracuje tak średnio?

pip
@Marta

Pierwsze zmiany 8h, druga od 15 do ostatniego lekarza. Czasem 21, czasem 22 a czasem i później.

Kora

Ja pracuje juz troche czasu i jak mowie czego potrzebuje : nadgodzin , urlopu , podwyzki , to jeszcze nigdy mi nie odmowili . Jasnowidzem nikt nie jest , wiec warto isc po swoje . W porownaniu z innymi pracami , korpoprzychodniami nie jest zle . A ze moze byc lepiej to jak wszedzie sie tak wydaje

Elżbieta
@Kora

i rozumiem, że dostajesz te nadgodziny bez problemu? :) ile tej podwyżki? :D Jakas konkretna kwota?

Zojka

mi tam się w ginemedica źle nie pracuje, a jestem u nich już dwa lata ponad. na początku było co prawda trudno, ale jak już się człowiek ogarnął i wdrożył, to zaczęłam dostrzegać zalety pracy u nich. z takich plusów to na przykład szybko można dostać podwyżkę. wystarczy, że nauczysz się nazwisk i specjalizacji lekarzy i już jest dodatkowa kasa co miesiąc. takich premii jest więcej, wystarczy się uczyć, wdrażać w nowe rzeczy, jak ktoś chce to i nadgodziny się znajdą dla niego. tak więc bardzo szybko można mieć znacznie więcej kasy niż na początku, bo ta początkowa stawka nie ma co ukrywać taka sobie jest. dla mnie bardzo ważne jest też, że mają elastyczny grafik. można pracować w zasadzie jak się chce zmianowo, tylko trzeba się dogadać, zgłosić odpowiednio wcześniej. ogólnie można wszystko załatwić z szefostwem, tylko trzeba odpowiednio zagadać, nie wstydzić się jak co poniektórzy. ja na przykład załatwiłam sobie ostatnio w ten sposób urlop, praktycznie na ostaniom chwilę, bo mi opcja ciekawa wyskoczyła :) no więc ogólnie jak dla mnie jest dobrze, nawet i bardzo w niektórych kwestiach, choć do ideału oczywiście brakuje. a te opinie tutaj w zdecydowanej większości krzywdzące, pisane pewnie przez osoby, które ostatnio się zwolniły z różnych względów - nie będę może rozwijać tematu, żeby tych dziewczyn nie pogrążać :)

k.b.
@Zojka

Ogólnie to się zgadzam. Jak ktoś dłużej pracuje, to raczej nie narzeka.

Ada
@Zojka

Tekts ewidentnie pisany przez osobe z administracji, nawet wiemy którą...prawda Kasiu

Placówka be żadnych standardów,(usunięte przez administratora) duża rotacja wsród personelu rejestracji i połoznych, placówki medyczne niby Premium a zasadniczo chaos, ekspresowe zatrudnienie,(usunięte przez administratora) Nigdy więcej GINEMEDICA. Bardzo źle się pracuje.

Agata

Zdrowa i przyjazna atmosfera w pracy jest bardzo istotna - dlatego też szkoda, że, Twoim zdaniem, w Ginemedica nie można na taką liczyć. Napomknęłaś coś o tym, że zatrudniają tam na umowę zlecenie. No ale czy nawet po jakimś dłuższym czasie nie można tam przejść na umowę o pracę - nie ma takiej możliwości?

Na jaki adres mailowy można przesłać CV ?

Ewelina
@Gość

rekrutacja@ginemedica.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Ginemedica Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ginemedica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ginemedica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ginemedica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ginemedica Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Podwale 83 lok. 3
    50-414 Wrocław