SILBET SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o SILBET SP. Z O.O.

Pracowity

@leon Wydaje mi się, że pomyliłeś się z wyborem pracy. Firma nie ukrywa jaką prowadzi działalność i wiedziałeś, że to praca fizyczna. Ja w każdym razie nie narzekam, dobrze sie tu pracuje w fajnej atmosferze

leon

Pracowałem na magazynie w tej firmie jest to mały obóz pracy. Firma towar sprowadza z chin kontenerami które trzeba rozładowywać ręcznie jak jest lato w kontenerach jest temperatura iście piekielna zależy od miesiąca ale czasami zdarza się że codziennie jest kontener jak nie dwa a potem robi się paczki bardzo ciężkie ich ilość też jest imponująca stanowczo odradzam pracę w tej firmie no chyba że chcesz być wołem roboczym

leon

Pracowałem na magazynie w tej firmie jest to mały (usunięte przez administratora). Firma towar sprowadza z chin kontenerami które trzeba rozładowywać ręcznie jak jest lato w kontenerach jest temperatura iście piekielna zależy od miesiąca ale czasami zdarza się że codziennie jest kontener jak nie dwa a potem robi się paczki bardzo ciężkie ich ilość też jest imponująca stanowczo odradzam pracę w tej firmie no chyba że chcesz być wołem roboczym

Joanna

@Stykrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Silbet. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, co najbardziej odpowiada Ci w pracy w firmie? Chętnie dowiemy się też więcej na temat Twojej pracy. W zależności od zakresu obowiązków/działu firmy zarówno praca jak i jej warunki mogą się znacznie różnić, dlatego jeśli możesz podaj również tą informacje.

Styk

No jeśli pytacie o SILBET SP. Z O.O. tojest naprawdę fajnie

byly pracownik

( usunięte przez administratora ) w dziale handlowym pracuja same kobiety o sredniej wieku to 45 i jedyny temat jaki poruszaja to co zrobic na obiad i co z ich dziecmi. generalnie nie polecam!!!

Zostaw opinię o SILBET SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILBET SP. Z O.O.