Opinie o Główny Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Główny Inspektorat Farmaceutyczny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Główny Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawa

pp

W GIF zatrudnia się mało kompetentnych inspektorów.

Nightmare
@Klient

Nie da się załatwić absolutnie nic. Jeśli chcesz jechać coś załatwić to tylko zmarnujesz swój czas. Za każdym razem coś im się nie podoba. Koszmarny urząd.

Lola

Dyrektor generalny w tym urzędzie widzi i słyszy tylko to co chce widzieć i słyszeć. Feudalne relacje odstraszają. Każdy dba tylko o siebie. Zazdrość i plotkarstwo. Manipulacje, zastraszanie, kumoterstwo i dziwne układy. Przyzwoitość to rzadkość w tym urzędzie. Taki to teraz GIFowski folklor. Jednostka w tej instytucji chcąca uczciwie pracować bez wchodzenia w układy jest nikim. I choć szkoda tylu lat to lepiej odejść.

@Lola

Potwierdzam. Praca zdalna tylko dla znajomych dyrektora generalnego.

Nie polecam pracy w tym urzędzie na stanowisku inspektora. Brak możliwości rozwoju (wyższe stanowiska są dla znajomych), słabo płacą (wynagrodzenia dużo niższe niż rynkowe), słaby socjal, na obietnicach się kończy, nie dbają o pracowników z doświadczeniem ( specjaliści odchodzą a rekrutuje się ludzi bez doświadczenia), dyrekcja i naczelnicy dbają wyłącznie o siebie, bardzo toksyczne relacje między pracownikami. Pracownik mądrzejszy i lepiej wykształcony jest niemile widziany w GIF przez naczelników i dyrektorów , którzy chcą zachować swój stołek do emerytury. Podwładny powinien przed obliczem podwładnego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, aby swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

@Marek

A co trzeba zrobić, żeby być tym wybranym? Ktoś napisał , że wyższe stanowiska są tylko dla znajomych. Kogo trzeba być znajomym, żeby móc awansować?

Karolka Nowy wpis

Witam, czy jest tu może ktoś kto realizował praktykę w Inspektoracie? Ze strony GOVu wiem, że przyjmowani są obecnie studenci wszystkich lat. Chyba będę składać dokumenty. Możecie proszę ocenić czy wato? Nie widzę by pojawiła się opinia dotycząca praktyk

praktykant Nowy wpis
@Karolka

Praktyka w tym urzędzie to jest tylko strata czasu.

firma Nowy wpis

Inspektorki od wytwarzania masakra. Są wyprane z uczuć i wszelkich innych ludzkich odruchów patrzą jak tylko człowiekowi uprzykrzyć życie.

Lola

specjalista
@Lola

Bo MW to najgorszy dyrektor generalny jaki w tym urzędzie był kiedykolwiek. Jedyne w czym bardzo dobrze się sprawdza to bycie karłem koronowanych głów dyrekcji i naczelników oraz ich kolesi. Człowiek ten nie ma żadnego pojęcia o wytwarzaniu i branży farmaceutycznej co wszelakie manipulacje takim karłem upraszcza. Sprzątaczka z portierem mają więcej oleju w głowie aniżeli ten człowiek.

Sara Nowy wpis
@Lola

Potwierdzam. Praca zdalna tylko dla znajomych dyrektora generalnego.

Witam, wcześniej pisano ze sytuacja zależna może być od departamentu a teraz niedawno została dodana opinia, w której ktoś wskazywał na jakieś źle traktowanie wobec pracowników. Czy faktycznie takie jest? jeśli tak to których departamentów może dotyczyć? Chce sprawdzić czy to ten którym się interesuje

Firma Główny Inspektorat Farmaceutyczny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zawiedziny

Urząd tragedia, (usunięte przez administratora) , straszenie pracowników i nadużywanie władzy zwierzchników. Nie polecam. Zastanówcie się dwa razy za czym złożycie tam papiery.

Lilka

a na których jeszcze innych departamentach pracuje się jak dobrze jak na tym wspomnianym ds. wytwarzania? Ktoś także widzę, że o zarobki pytał lecz odpowiedź nie została na to zapytanie bezpośrednio udzielona. Jak przy tym wszystkim sami współpracownicy są zintegrowani?

A co konkretnie dzieje się teraz na tym całym wytwarzaniu? Czy mi napiszecie? teraz zauważyłam te opinię, że atmosfera może zależeć od departamentu i właśnie ten ds. wytwarzania wyszczególniono. Czy mógłby ktoś opisać pracę w nim nieco szerzej? Jak przekłada się to na zarobki?

Kompetentni i pomocni dyrektorzy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Główny Inspektorat Farmaceutyczny?

Sara

Zależy od departamentu, depsrament ds wytwarzania jest super, fajna dyrekcja, merytoryczna. Robi co może żeby się dobrze pracowało.

opiniodawca

Inspektorzy od wytwarzania niedouczeni, złośliwi. Stare baby bez żadnego pojęcia. Brak jakiegokolwiek ludzkiego spojrzenia na sprawę. Wszystkie rozmowy radzę nagrywać, wszystko na piśmie, konsultacje telefonicznie nie mają pokrycia w ich późniejszych decyzjach.

@opiniodawca

A czy któryś z pracowników by się do tego odniósł? Zaciekawiła mnie ta opinia, zwłaszcza wzmianka o tym, że cos się nie pokrywa. Czy to od jakichś błędów w procesach zależy czy o co chodzi? i jeśli o warunki pracy chodzi to wszystko w nich się w razie czego zgadza? od nowego roku czegoś szukam, interesuje mnie wasze odniesienie

Larson

Braku szans na współpracę z kierownictwem oraz brak szacunku do pracownika, sprzeczność w wydawaniu poleceń, niezdrowa atmosfera między pracownikami stąd taka rotacja pracowników w szczególności w departamencie inspekcji do spraw wytwarzania i w biurze dyrektora generalnego. Pracowałam na wysokim stanowisku- pensja była marna, bez szans na choćby złotówkę podwyżki. Dorzucanie obowiązków nie powoduje wzrostu - choćby symbolicznego- wynagrodzenia a atmosfera jeszcze gorsza wyczerpująca psychicznie, mile widziane donoszenie na innych to był chleb powszedni. W ostatnim okresie atmosfera tylko się pogarsza.

@Larson

A jak wyglądają sprawy podwyżek u osób zatrudnionych bez doświadczenia? Po okresie próbnym dorzucają coś do wynagrodzenia? Czy w późniejszym okresie, jak już się tego doświadczenia w firmie złapie, można liczyć na podwyżkę?

pp

W GIF zatrudnia się mało kompetentnych inspektorów.

$$$$$
@pp

Dokładnie. Niekompetentna i niedouczona dobro zmianowa dyrektorka departamentu inspekcji wytwarzania z tyle samo wart zastępca i naczelnikami doprowadzili departament inspekcji do upadku. Dobrzy inspektorzy odchodzą a zostają tacy co ich nigdzie nie chca. Ostatni ich nabytek inspektora przybywa z zakładów mięsnych. To teraz bedzie taka kontrola wytwórców substancji czynnych i leków jakiej jeszcze nie widziiano. Śmiech na sali.

Tak , te dwie zakały i miernoty AR i LM nadal tu pracują a ręce maja tak zajęte trzymaniem sie stołków dyrektorskich że aż przykro na to wszystko patrzeć . Departament inspekcji w stanie agonii.

@pp

Co ? ??? A jeden taki naczelnik i wicedyrektor z wydziału oceny dokumentacji URPL niejaki PP to ponoć ma małego i może krótko.

Klient

Kierownictwo powinno mieć nieustanne coachingi a najlepiej powinni ich często zmieniać jak się nie nadają. Poprzewracało się najwyraźniej tym ludziom w czterech literach.

Nightmare
@Klient

To co wchodzi w skład socjalu, że jest taki słaby? Możesz wymienić? Są te podstawowe już teraz czyli karta sportowa i opieka medyczna? Można prosić o informacje, o ile tak mniej więcej są niższe wynagrodzenia od tych rynkowych? Tak procentowo choćby? Fajnie byłoby wiedzieć, czy faktycznie jest tak źle, jeśli chodzi o zarobki. Pełno negatywnych opinii ale w końcu chcę poznać konkrety...

Zabrali darmową opiekę medyczną np. Teraz pracownikowi kwota będzie potrącana za pensji, dodatkowo nagrody są tylko dla wybranych

@Marek

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Główny Inspektorat Farmaceutyczny?

Sara

Raczej nie, wystarczy popatrzec na ogłoszenia o naborach na KPRM

Nicknamer

Dużo się dzieje w tym urzędzie, protekcje, nepotyzm itp. pracownikom bez "pleców" jest w niektórych komórkach ciężko się przebić. Zrezygnowałem z pracy widząc że ambicja i pracowitość to za mało żeby coś tam osiągnąć. Pracuję teraz w korporacji i jest lepiej.

yia

Obowiązków mało, wypłaty jak na urząd dobre ale atmosfera w pracy i relacje pomiędzy pracownikami toksyczne. Struktura bardzo podniesiona za dużo dyrektorów i naczelników. Do kierownika pracownicy są traktowani jak szara masa i z tego powodu jest duża rotacja a powyżej jest tylko i wyłącznie walka szczurów o stołki. Jeśli przychodzisz z korpo to licz się z tym że cofniesz się o 20 lat. Da Ci to stabilność i środki finansowe ale o poważnym rozwoju tutaj nie ma co myśleć. Dla młodej osoby zdecydowanie odradzam. Jak przyjmie te nawyki zawodowe to w żadnej korporacji się nie odnajdzie bez degradacji o kilka poziomów we wlasnym zakresie rozwoju zawodowego

Rabotajetsie

Rotacja pracowników duża. Do pracy chętnych brak. Nie zmieniają się tylko PANIE ZASŁUŻONE INACZEJ- jedna cieszy się sympatią naczelnika, druga dyrektora, wykazując się wdziękami, bynajmniej nie intelektualnym. Wykorzystując swoją pozycję (raczej uwłaczającą) nie jedną osobę wyruszyły już z urzędu (usunięte przez administratora)i dołki pod nią kopiąc. Tragedia.

Siasia

Praca tu to absolutny dramat, omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Kadra zarządzającą nie ma pojęcia o zarządzaniu, pracownik z problemami zostaję sam,pomoc? Jaka pomoc? Tu jest raj dla wszelkiej maści psychopatów nad którymi nikt nie panuje i robią sobie co im się żywnie podoba. Jeżeli ktoś temu wizerunkowi nie odpowiada to wykończy się , zapadnie na zdrowiu. Krzyki, wrzaski na pracownika, poniżanie to tutaj normalne, nawet nie dziwi się takim praktykom. Nie polecam nikomu normalnemu tego miejsca, chociaż na rozmowie będą was mamić że wszystko co tu pisze to jest nieprawda, gdyż po rozpoczęciu pracy szybko przekonacie się że to jest prawda i przekonacie się o tym na własnej skórze.

(usunięte przez administratora)Niewielkie możliwości awansu, żadnej ścieżki kariery,żadnych perspektyw.Kreatywni ludzie są gnojeni,nikt nie ma prawa stać przed szeregiem.Naczelnikom trzeba się kłaniać w pas,bo są jak bogowie na panteonie.,a ich wierna świta biega i liże im tylki. Nowy=intruz. Wstyd że za pieniądze podatników robi się taką chałturę. Sama praca to sztuka dla sztuki, przekładanie papierów z kąta w kąt i adekwatne do tego wynagrodzenie.

Bodzio

Po przeczytaniu tych opinii zrezygnuję że składania CV. Z tego co piszecie, to jest jakieś kiepskie miejsce pracy a ja nie mam ochoty mieć za współpracownika kogoś kto rewiduje mi moje rzeczy osobiste albo stosuje inne metody inwigilowania mnie i mnie nie obchodzi czy sam z własnej woli robi to żeby podlizać się kierownictwu czy kierownictwo tego oczekuje bo taki ma model zarządzania albo kierownika który nią ma pojęcia o pracy i każdy lepiej wykształcony pracownik to dla niego wróg numer 1 - to toksycznie wpływa na zespół.szkoda marnować czasu na takie miejsca. To już nie lata 70-80 te i w wielu miejscach jest normalnie . A z tymi zatrudnieniami po znajomościach to śmieją się ludziom w twarz więc porażka na dzień dobry na maksa. Ja nie jeleń a myślący człowiek (usunięte przez administratora)

Inspektor były

Pracowałem tam jako inspektor kilka lat i odszedłem.(usunięte przez administratora) , nękanie, inwigilowanie, pomówienia, donoszenie itd. w czystej postaci. Myślę że dużo osób tego doświadcza i widzi, widziało. Sprawy są zamiatane pod dywan. Nikt sobie z tego nic nie robi. Ciągłe problemy ze wszystkim . Teraz mam fajną pracę w kontroli jakości i jestem traktowany z szacunkiem. Do dnia dzisiejszego żałuję, że sprawy nie załatwiłem na wysokim szczeblu . Ale czy dałoby się? Wątpię, przy tych układach.....

Cibi

Ja również bardzo odradzam kandydowanie do pracy w Dep. Inspekcji .(usunięte przez administratora)klimat ,naruszanie godności i dóbr osobistych pracowników ,totalna bezkarność osób dopuszczających się takich działań , rotacja poniżanych pracowników .Pracodawca nie przeciwdziała (usunięte przez administratora) zachowaniom w miejscu pracy i nie wyciąga konsekwencji wobec dyrekcji i naczelników bo to z góry taki przykład wytyczne i przyzwolenie do tych zachowań płyną. Wstyd dla Służby Cywilnej, wstyd dla urzędu , wstyd na arenie międzynarodowej......

Zostaw merytoryczną opinię o Główny Inspektorat Farmaceutyczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Główny Inspektorat Farmaceutyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Główny Inspektorat Farmaceutyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Główny Inspektorat Farmaceutyczny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 1 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Główny Inspektorat Farmaceutyczny