Opinie o fru.pl - FRU PL S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fru.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fru.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fru.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

i

Dziwne umawialam sie na rozmowe telefoniczna z rekruterka, nikt nie zadzonil. Brazo nie profesionalana firma.

ciekawy

Dzień dobry, czy w firmie jest szansa na zagraniczne podróże służbowe?

krr

polecam, świetny pracodawca,przede wszystkim daje duże możliwości rozwoju. chyba każdy o tym pisze, ale tak serio jest:)

adamn

Bardzo dobra firma, polecam. Daje ogromne możliwości rozwoju, jeżeli oczywiście tylko się chcę. Pracy jest dużo, ale to jak wszędzie. Wynagrodzenie jak najbardziej satysfakcjonujące

Firma Fru.Pl Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dn.

Firma rozwijająca się mega. Można się dużo nauczyć i ciągle rozwijać. Branża bardzo ciekawa. Zarobki bardzo dobre, luźna atmosfera i fajny socjał. Super lokalizacja i organizacja biur w W-wie.

B.D.

Atmosfera jest super, ludzie czują odpowiedzialność za swoje zadania dzięki czemu większość osób pracuje bardzo samodzielnie, a struktura pozostaje dosyć płaska - nie ma typowego 'korpo-szefowania'. Ogólnie bardzo fajnie się pracuje, w porównaniu do kilku innych e-commerców o których słyszałam i w których pracowałam. Mimo, że firma jest już dosyć duża (100 os w polsce?), nadal czuć rodzinną atmosferę! pozdrawiam!

mp

W żadnej innej firmie nie ma takiej atmosfery :-) Firma daje ogromne możliwości rozwoju i docenia cieżką pracę… ;-) Nie znam drugiej firmy w której można się tak szybko rozwijąć i która nie tylko o tym mówi ale faktycznie to umożliwia. Niesamowitym przykładem są historie sukcesu osób które przyszły do pracy jako tester a w ciągu dwóch lat dostały awans na szefa działu czy project managera. Mało?;-) Pokażcie mi drugą taką gdzie jeździ się razem na narty do Włoch, na rowery do Hiszpanii,a na trampoliny czy na ściankę wspinaczkową chodzi się z szefem;-)

Pracowałam we FRU.pl i aż zdębiałam jak czytam jakie paszkwile tu wypisują niektórzy. Nie wiem jak jest w innych działach, ale ja czułam się bardzo dobrze w Centrum Rezerwacji. Jest tu kilku doświadczonych pracowników, którzy pomagają - zarówno to w technikaliach (oj tego jest trochę do nauczenia), czy to ze zdenerwowanym klientem. Jest sporo pracy (czasami aby sie wyrobic musisz troche zostać dłużej), ale też dużo satysfakcji. Poza tym kwestia premii - ile pracujesz tyle dostajesz (odnosze się do osoby, która napisała powyżej na ten temat). Minusy też są jak w każdej firmie - np. niektórych nauczyłabym zmywać po sobie;). Szkoda, że musiałam zrezygnować z FRU z przyczyn osobistych.

kasia

Firma szuka ciągle pracowników bo się rozrasta :)

Damian

Czemu tak piszesz, przecież to nieprawda, a skoro nie dostałeś premii - znaczy że poprostu na nią nie zasłużyłeś.

Xxxx

Pracowałem tam, wiem jak wygląda sytuacja nagradzanie pracowników. Możesz się starać a i tak dostaniesz po (usunięte przez administratora) Pracujesz 8-16:30, lecz najlepiej by było gdybyś siedział do 20 jeśli tego nie robisz nie dostajesz premi. Nie polecam

ceo and test

jak dla mnie, pracownika z dość sporym stażem, jak widzę zachowanie na rozmowie na zasadzie - Pan zrobi takie a takie zadanie, a z zadania wynika, że ktoś uciekł z firmy i je zostawił- to od razu zapala się czujka- no go- ważne by do Cie też to dotarło bo głupoty piszesz

casio

firma okazuje się żałosna już na etapie rekrutacji - bezczelne wykorzystywanie czasu kandydatów na wykonanie "pracy domowej" rzekomo będącej częścią rekrutacji, a faktycznie to praca,którą ktoś w firmie musiałby zrobić (przynajmniej część); wygodniej zlecić "rekrutacyjną" pracę za darmo nie wiadomo ilu osobom, do których następnie nikt się nie odezwie

yeweiyweihiu

Jeżeli chcesz pracować od rana do nocy + weekendy za najniższą krajową to proszę bardzo.

Karol

Czy ma ktoś informacje dotyczaca zarobkow w tej firmie ?

kto

Tragedia, wyzysk i nic w zamian.

pysiek

Miałem, miałam przyjemność pracować w tej firmie. Ogólnie większość to fałszywe gnidy. Choć nie wszyscy. Księgowość zzawdzięczam depresję z której nie mogę wyjść do teraz. Zamiast nagrody za wyniki kierownicy zamówić dla wszystkich pizzę. Szkoda gadać. Przerost treści nad formą. Szczerze odradzam prace we Fru.

Zostaw merytoryczną opinię o Fru.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fru.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fru.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fru.Pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fru.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fru.Pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fru.Pl Sp. z o.o.