Opinie o fru.pl - FRU PL S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fru.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fru.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fru.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Designer

Zostałam poproszona o wykonanie złożonego zadania rekrutacyjnego. Miałam na to 7 dni. Po przesłaniu zadania nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, mimo kilkukrotnej próby kontaktu z mojej strony. Nie będę przytaczać nazwisk osób, które stosują tego typu praktyki, ale pewnie powinnam, bo to zdecydowanie nie jest uczciwa firma.

Dominika
@Designer

ześć, jestem Dominika i zajmuję się we FRU rekrutacją. @Designer, przede wszystkim przepraszam Cię że taka sytuacja miała miejsce - to zdecydowanie nie powinno się wydarzyć. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Czy mogę Cię prosić abyś na adres mailowy rekrutacje@fru.pl napisała więcej szczegółów dotyczących tej rekrutacji? Chcielibyśmy tę sytuację wyjaśnić wewnętrznie, kto odpowiadał u nas za ten proces i dlaczego poszło tak źle. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, pokazuje nam, że są obszary do poprawy, a nam naprawdę zależy na prowadzeniu dobrej rekrutacji.

Witam, pracuje tu już dwa lata. Jest dynamicznie, pracowicie i ciekawie. Polecam dla ludzi zdecydowanych na to co chcą robić zawodowo.

ktoś

Cześć. Widzę, że jest zamieszczonych sporo negatywnych opinii. Czy coś się zmieniło na lepsze w tematach o których pisało kilka osób? Bardziej chodzi mi o biuro w Krakowie. Będę wdzięczny za jakąkolwiek nową opinie :)

Dev
@ktoś

Odkąd z IT poszła sobie pani psycholog Marta która nie wnosiła wartości dodanej to tam się trochę polepszyło. Już nie trzeba kiwać głową do tekstów o jakichś freudyzmach tylko można pisać kod w spokoju.

józef
@Dev

Pełna zgoda :D

Konrad
@ktoś

Hej, tu Konrad z "IT" :) Jestem we FRU za krótko aby móc w pełni rzetelnie wypowiedzieć się na ten temat - szczególnie dotyczy to opini które zostały dodane jakiś czas temu. Mogę natomiast Cię zapewnić, że staramy się aby wszystkie, niejasności, niedoprecyzowane ustalenia, braki, etc wyprowadzić na prostą. Dążymy do tego abyśmy mieli pełną jasność i zrozumienie w tym co, jak i dlaczego robimy. Mam nadzieję, że choć trochę rozwiałem Twoje wątpliwości w zakresie tego czy coś się zmienia :)

ad

Slaba firma strasznie, najlepsi ludzie juz dawno odeszli, zarzad od dawna nie wie co robi a nowy cto to jakas porazka. koles juz jedna firme polozyl teraz zrobi to z nastepna

Jj
@ad

Położył złote wyprzedaże. Pl?

ulu
@ad

o kurcze

Firma Fru.Pl Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
Basia

NIE POLECAM FRU.PL ! Zrobiłam ostatnio trzy rezerwacje na fru.pl i za każdym razem (!) już po opłaceniu rezerwacji dostałam informację, że cena się zmieniła i muszę dopłacić, mimo iż cenę odświeżałam zaraz przed opłaceniem. Moje sugestie dla Fru.Pl Sp. z o.o.: Przestać(usunięte przez administratora) klientów

eliw

jakie daja zadanie z excela na rozmowiekwalifikacyjnej?

Fatalnie przeprowadzona rekrutacja na UX/UI Designera (rekruterka: Monika Marczak). Dostałem zadanie projektowe, poświęciłem czas na przygotowanie się do niego, a moje zadanie nie zostało w ogóle zobaczone/odtworzone! (statystyki serwera pokazują, że nikt z Fru.pl go nie odtworzył nawet po 2 miesiącach). Omijać szerokim łukiem.

m
@anonymous

Zdecydowanie zgadzam się z opinią powyżej - duże rozczarowanie tą firmą. Także zostałam poproszona w przytoczonej rekrutacji o wykonanie bardzo złożonego zadania (zanim odbyła się jeszcze jakakolwiek rozmowa lub spotkanie). Nie doczekałam się ani potwierdzenia, że zadanie dotarło, ani podziękowań, ani feedbacku w tej sprawie. Dzięki takim firmom jak FRU.pl kandydaci będą jeszcze bardziej niechętni do wykonywania testów rekrutacyjnych. Po moim upomnieniu się po 2-3 tygodniach przyszła odpowiedź w stylu "sorry, będziemy odzywali się po weekendzie" po czym naturalnie znowu milczenie. Szkoda czasu, omijać fru.pl jak najszerszym łukiem

Marta - FRU.PL
@anonymous

Hej. To ja. Marta. Odpowiadam za rekrutację we FRU. Chciałam tylko powiedzieć: Przepraszam. Masz rację, to nie była dobra rekrutacja. Wybaczcie, że musieliście poświęcić swój czas, a my się nie odezwaliśmy. Powód? (podaję go nie jako wymówkę, tylko żebyście wiedzieli, że jest) - zmieniliśmy w ogóle decyzję biznesową, setup zespołów i zdecydowaliśmy, że przy aktualnych projektach robimy UX na zewnątrz. Jeszcze raz Was przepraszam.

Aneta

@m, rozumiem Twoje niezadowolenie z przebiegu procesu rekrutacyjnego. Jak powszechnie wiadomo rekrutacja jest pierwszym kontaktem przyszłego pracownika z pracodawcą i odwrotnie. Czy mogłabyś jednak napisać o teście, który musiałaś rozwiązać? Jak wyglądał i czy poziom jego trudności był adekwatny do stanowiska, na które aplikowałaś? Na pewno znajdą się osoby, które chętnie poznają Twoją relację.

Aneta

@zniesmaczona, Twoim zdaniem szefostwo nie widziało złego zarządzania działem księgowości. Czy osoby pracujące w tym dziale próbowały przekazywać mu swoje uwagi dotyczące atmosfery w tym dziale? Czy jakieś kroki były podejmowane w tej sprawie?

Zniesmaczona
@Aneta

Owszem. Niestety bez skutku. Wszyscy bagatelizują problem, a po opiniach widać że jednak to nie jest blahostka.

Dodo

Odradzam pracę w księgowości

zaciekawiony

Nie widać tej rotacji u was jakos od ponad roku. Te same osoby ciagle a smiech slychac tak ze zamykamy wam drzwi. fake?

Opinia

Zgadzam się w stu procentach. Firma ogólnie w porządku, poza działem księgowości - ten polecam omijać z daleka. Duża rotacja pracowników, pensje głodowe, brak szacunku do pracowników...

Hejo
@Opinia

Haha co za bzdury wypisujecie ???? Jakaś niedoceniona albo zbyt leniwa byłaś na pracę w księgo!!!

Aneta

@IT guyco według Ciebie wpływa na taką atmosferę w firmie? Rozumiem, że masz na myśli dział IT. W jaki sposób odczuwasz, że kadra zarządzająca nie ma, jak twierdzisz, odpowiedniego poziomu wiedzy?

IT guy

Jedyne co dobre w tej firmię to ładny widok z siedziby. Beznadziejna atmosfera i żenujący poziom wiedzy kadry zarządzającej.

Aneta

@Racjonalnyobserwator chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Fru.Pl Sp. z o.o. z Twojej perspektywy. Jak długo pracujesz już w firmie?

Hart

Gówniana firma, burdel w papierach, burdel w zarządzaniu. Fałszywe uśmieszki szefów i wieczne pretensje. Najlepsza premia to wspomniana wyżej pizza.

niemamniedlanikogo

Juz nie pracuje w tej firmie ale z tego co wiem niewiele sie zmienilo.

niemamniedlanikogo

Praca na infolinii ciezka i bardzo odpowiedzialna. Czlowiek po roku czasu nie ma sily odbierac telefonow ktore non stop dzwonia i bardzo szybko sie wypala. Pensje naprawde bardzo kiepskie i wcale sie nie dziwie ze jest taka rotacja i ciagle poszukauja nowych osob bo malo kto wytrzymuje tam.dluzej.

Racjonalnyobserwator
@niemamniedlanikogo

Niemamniedlanikogo - zgadzam się w pełni że praca bardzo odpowiedzialna i czasami ciężka, ale nie zgodzę się że "non stop" i "bardzo kiepskie". System premiowy daje możliwość podniesienia sobie trochę zarobków. Może to nie praca dla Ciebie - to też ok. Ciągła praca z klientem może wypalać, ale dobrze o tym pogadać z przełożonym i jasno określić co chcesz osiągnąć w miejscu gdzie pracujesz. "rotacja" - jest wtedy kiedy non stop szukają na to samo miejsce - kiedy dział się rozszerza i powiększa się ilość osób pracujących z Tobą to się nazywa rozwijająca się firma;) Powodzenia w następnej firmie, bo jak rozumiem piszesz jako pożegnanie opinię tak?

3erfg

@migdał no tak tak ejst teraz u nich rekrutacja widze ze poszukuja na przyklad kierownika projektu IT w Krakowie taka osoba bedzie sie zajmowac miedzy innymi udżetowaniem oraz zbieraniem wymagań, sporządzaniem specyfikacji technicznych i wdrożeniowych

kotek

już nie pracuję, ale mogę polecić - startowałem u nich i zdobyłem doświadczenie, jakiego nikt inny by mi nie zaoferował. jeżeli szukacie miejsca, gdzie wierzy się w ludzkie talenty i nie odsyła ludzi do robienia szitów, to zdecydowanie dobry wyór

Zostaw merytoryczną opinię o Fru.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fru.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fru.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fru.Pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fru.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fru.Pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fru.Pl Sp. z o.o.