Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

ZNALAZŁEM JESZCZE TE WPISY BYŁEGO 112! SZCZEGÓLNIE CIEKAWY WYDAJE SIĘ JEGO WPIS, ŻE NIEKTÓRZY SĄ UMOCZENI W RÓŻNE TEMATY I BYŁBY LICZ!!!!! CO TU JEST GRANE???? PRZECIEŻ TO BANDYTA!!! były 112 - 2015-03-27 15:27:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) bo poruszyliście kilkakrotnie moją osobę dlatego , rozstałem się z wami jak z ludźmi pożegnałem i szczerze życzyłem powodzenia , po czym raz drugi ktoś podpisując się moim nickiem snuł jakieś bajdy, tak się robi ? tak robią normalni ludzie czy jacyś durnie szukający wrażeń . były 112 - 2015-03-27 15:30:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) a teraz piszcie sobie co chcecie kończe mój pobyt na tym forum , żegnam , ja słyszałem ha ha co jeden to lepszy as , nie chcecie wiedzieć co przez rok ja słyszałem i widziałem , podejrzewam że kilku tu piszących jest umoczonych w różne tematy o których lepiej żeby koledzy nie wiedzieli bo byłby lincz.

wąsacz

były 112 i oszuście 113 w jednej osobie napisałeś, że "ukrywanie się pod śmiesznymi imionami jest dziecinadą"!!!! A jak nazwać twoje zachowanie??? Jesteś śmierdzącym tchórzem który zniszczył by wszystkich na swojej drodze. Teraz się mścisz na Agnieszce na wpis na komunikatorze a jeżeli zostawią cię nadal to zniszczysz nr 22 bo znowu dostaniesz inny numer i będziesz się ukrywał. Musisz odejść!!!!

TO JEST WPIS BYŁEGO 112 I JESZCZE OBECNEGO 113 Z 26 MARCA!!! TAK SOBIE Z NAS ZAKPIŁ!!! PRECZ Z NIM I TAKIM CHAMSTWEM!!!! były 112 - 2015-03-26 19:25:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) witam ponownie wszystkich , ponieważ kilkukrotnie poruszyliście tu moją osobę i poinformowano mnie o tym więc postanowiłem zajrzeć i cóż widzę , awanturę , patrze na to z boku ponieważ mnie nie dotyczy ( na razie tu nie pracuję ) , aczkolwiek chciałbym wyrazić moje zdanie a mianowicie , panowie apeluje o nieco rozsądku jest to forum nie wewnętrzne lecz ogólno dostępne wasze działanie słuszne bądź nie jest poniekąd strzałem w stopę ponieważ sądze że klienci również czytają to forum i w pewnym momencie oby nie okazało się że zaczniecie wozić powietrze . Zastanówcie się czy nie lepszym rozwiązaniem jest przedstawienie swoich wniosków na comiesięcznym zebraniu i pozostawienie całej sytuacji niejako wewnątrz firmy . No to było tak na szybko, a teraz mam prośbę aby co poniektórzy osobnicy nie posądzali mnie o posty których nie napisałem , wszelkie inwektywy pod moim adresem w związku z tym są co najmniej nie na miejscu dlatego jeśli ktoś ma jakiś żal to proszę się przedstawić i sądze że sprawę rozwiążemy osobiście werbalnie bądź w inny sposób, ukrywanie się pod śmiesznymi imionami jest dziecinadą . Pozdrawiam wszystkich życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzących świętach , długich kursów , i miłych klientów.

!!!!

jutro noc piątkowa i lepiej żeby ciebie stary 112 i oszuście 113 nie było, bo takiego chamstwa nikt nie będzie tolerował. Poleciałeś po bandzie i to ostro!!!!

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ale jakto???

halo halo... 113 to stary 112? Ten co tak szlachetnie się żegnał i tłumaczył tu na forum? Najpierw wypier... kaśkę, teraz dobiera się do agnieszki, a w między czasie do koleżanki kierowcy? Lepiej odejdź chamie, bo widać że jesteś w tej firmie tylko po to żeby namącić. Lepiej nie pokazuj się na mieście bo jak cię zobaczymy to... marnie skończysz

ta i jeszcze 999 rece opadają

nie zależy mi na wybielaniu się a atakowanie agnieszki w taki sposób jaki jest tu trenowany to żenada , każdy wie - a to dobre , powiem ci , tak naprawde gdybyś wiedzial choć trochę więcej jak teraz, to niezłą histerię byś tu odstawiał , ale nie wiesz i tyle twojego co sobie na mnie popiszesz

janek
@113

atakowanie dyspozytorek dokładnie w tym samym stylu co koleżanki 22... Wstyd... to ty jesteś żenadą...

jacek

każdy wie że to ty 113 i już przestań się wybielać!!!! Teraz chcesz pojechać po Agnieszce bo chwytasz się wszystkiego jak tonący brzytwy!!!

Aga fiut

Pracowałem z Agnieszką już w dwóch firmach "taxi"...najpierw Ci pomaga,chce się z tobą dogadac,zlecenia bokiem wydaje(za odpalenie działki kasy)a później się ciebie pozbywa.To parszywa krętaczka i oszustka która nigdy się nie zmieni!Babochłop jeden który oszukuje,a szefów owinęła sobie wokół palca...taka smutna prawda.I oczywiscie swojemu facetowi Zygmuntowi cały czas daje dobre zlecenia po za miastowe i raz na jakis czas Mackowi

jacek
@Aga fiut

Zapomniałeś dodać, że kierowca 113 jesteś ;) I żyjesz żeby psuć opinię każdemu kto Tobie nie pasuje.... A do Kascpra: Ja jestem tu kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę. A kasy tyle ile czasu poświęcisz. Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej.

he he
@jacek

Akurat nie jestem 113

@jacek

spójrz na moje posty i pokaż w którym komuś psułem opinie , ja się umiem podpisać

@113

ty 113 się umiesz podpisać???? czy jesteś tego pewny??? na pewno umiesz osaczyć kobietę!!!!!

@kierowca

Każdy wie ,że 113 to stary 112;) i mąci woda;) Szlachetny rycerz co myśli ,że jest równy chłop ale kto z nim gadał to wie jaki cwaniaczek.

Kierowca

Dla mnie Mega jest spoko i to jest jedyna korporacja która nie bierze wpisowego. Ci którzy nie jeżdżą to nie zarabiają i tak jest wszędzie. 10 godzin dziennie jeżdżę zawsze i wychodzę 1200-1600 na ręke.

kierowca

Lepsza taka praca niż biedowanie. Najważniejsze by wykonywać ją uczciwie i nie naciągać klientów na dodatkowe kilometry. Ja sobie chwalę.

był sobie człowiek

Szef pewnej firmy usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała: - Ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?" Szef na to : - Może o traktowaniu ludzi i uczciwości? - OK - odpowiedziała - To bardzo interesujący temat. Mam jednak wpierw pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?" - Nie mam pojęcia - odpowiedział Szef po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka odpowiedziała: -Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o traktowaniu ludzi i uczciwości skoro temat zwykłego g***a przekracza Pańską wiedzę...

Kacper

witam! Znalazłem ogłoszenie Mega i chciałem sie spytac osób juz pracujących. Czy warto i czy te 3 tys. obiecane ma sie na ręke i jak jest z ubezpieczeniem? Czy to jest umowa zlecenie czy o dzieło?

Marian
@Kacper

Widać że forum umarło bo się wszyscy wystraszyli. Kacper ja ci odpowiem bo wszystkich strach obleciał. Średnio na miesiąc zarobisz 1,5 koła na rękę w porywach może będą i 2, ale trzeba mieć dużo szczęścia i 14 godzin pracy dziennie, na więcej kasy nie licz. Ubezpieczenia nie ma żadnego, bo to nie taxi a przewóz osób i jeździsz tu na czarno. Dyspozytorki co pewien czas podają komunikat, że policja stoi tu i tu i żeby uważać. I to tyle. Byłem kiedyś w tej korporacji i odszedłem i więcej bym nie wrócił. Zaglądałem na to forum bo myślałem, że coś się zmieniło, ale pewne rzeczy są niezmienne. Poszukaj sobie pracę w dosłownym słowa tego znaczeniu albo zrób licencję. Pozdrawiam

kierowca

jaki mieliście obrót w ten weekend? kiedy najlepiej wyjeżdżać, bo już sam nie wiem

KIEROWCA

Co się stało z dzisiejszymi wpisami? Gdzie są 2 strony?

on

To w Halo były te przekręty czy w globie? Bo nie ogarniam

buhahahaha moze on jest KONRADEM

marek

Nie bronie jej bo jej nie znam, ale najpierw nam pokaż te akta cwaniaczku a potem siej takie ploty. To wtedy może coś z tym zrobimy. Bo tak to se możesz gadać... kolego i tak wszyscy wiemy jaki numer hahaha

już wiesz
@marek

niech ten kolega który z nią jeździł w innej korporacji niech napisze jaka to była a wtedy zadzwoni się do jej byłych pracodawców i kolegów z pracy i wszystko będzie jasne!!! bo w uczciwość naszych pseudo prezesów nie wierzę mogą widzieć jej świadectwo pracy a okłamią tak jak z nr 23. Jeździł a wszystko zatuszowali, bo z nią oszukiwali. Kolego napisz jaka to korporacja z wyrzucimy ją na zbity pysk i MEGA rozniesiemy w pył kontrolami urzędowymi!!!! Widocznie nr 113 coś wiedział i dlatego dała ten komunikat. On ma na nich haka i na pewno go nie wyrzucą, tylko numer zmienią, bo innych wyrzucili od razu a tu nic tuszują jak Agę!!!!

marek

To zapodaj dowody, bo sam fakt że wiesz to nie jest dowód... I nie odwracaj uwagi od tematu chamskiego kolegi 113. Bo ewidentnie Tobie na tym zależy.

kierowca

Ze 113 robia temat zastepczy, specjalnie walneli strefami zeby sie na niego wkurwic i odpuscic agnieszce, bo ona uczciwie informuje, uczciwie to o 23 juz informowala

@kierowca

co ona uczciwie informuje???? chyba tylko tym którym chce coś powiedzieć...jedyne co zrobiła to poinformowała nas przez komunikator, że jesteśmy nieuczciwi ale tylko telefonicznie dodała że to przez zachowanie 113!!!

kerowca

Co tu wejde to jakas nogonka super firma ;

Zegnam

piotr
@113

KRZYŻ CI NA DROGĘ!!!! PEWNIE ZMIENISZ NUMER I WRÓCISZ POD INNĄ POSTACIĄ. JESTEŚ ZA PAZERNY ŻEBY ODEJŚĆ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi