Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

zły

Ja życzę Agnieszce żeby ją wywalili na zbity pysk!!!!!

zet

życzę Medze by przyjęli jak najwięcej kierowców, którzy nie będą mieli zleceń, bo ich po prostu nie ma i potem, żeby dobrali im się do tyłka. Najgorsza firma!!!

kierowca

Dzisiaj rano miałem swój prywatny kurs do Modlina i zgadnijcie kogo spotkałem dojeżdżając ? Prezesa MACIEJA, przywiózł klienta !!! Nie liczcie na zmianę tu nigdy nie będzie sprawiedliwie. Oni nie wiedzą co to UCZCIWOŚĆ !!

@kierowca

Ja Ci życzę pawia na tylnym siedzeniu o ile to twój samochód a nie twojej kobiety;)

kierowca
@kierowca

i czym jeździ?:)

jan

Nie ma to jak srać do miski z której się je..

@jan

Ty cepie, ty jesz z tej miski, przecież to oni żrą jak wieprze z tego co płacimy a my dostajemy ochłapy. Żeby cię pokręciło cwelu je***y.

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kierowca z Mega

Jestem kierowcą od 2 miesięcy i z mojego punktu widzenia to nie Mega nas oszukuje, ale to my oszukujemy Mega!!! Tak jest!!! Bierzemy liczniki, bo mamy swoich klientów, a ciekawe skąd mamy tych klientów. Są to klienci, którzy dzwonili na bazę i potem my ich przechwytujemy obiecując im niższą cenę. Więc przestańcie oczerniać firmę, a tak naprawdę to nie jesteśmy nic lepsi, a może nawet i gorsi. Ile może być Modlinów w miesiącu. Myślę, że 4 to max, a nr 23 ile mógł wykonać kursów. Maksymalnie dziennie 5 i majątku na tym się nie dorobił. Przestańcie pisać te głupoty i spójrzmy na siebie. Ja spojrzałem i taka mi się nasunęła refleksja i dlatego to piszę.

janek
@Kierowca z Mega

Zgadzam sie z kolega. Nie podoba sie to idzcie gdzie indziej i przestancie pisac tu glupoty, a nie tylko narzekacie i oczerniacie. Mi sie dobrze jezdzi i dalej bede tu jezdzil. A jak tu tylu narzekajacych i wszyscy odejda… marzenie

@Kierowca z Mega

Co ty pieprzysz ja mam trochę swoich kursów i biorę z licznika za darmo nie woze nie stac mnie na zanizanie i tak niskich stawek

janek

jak wam sie nie podoba to odejdzcie z firmy zamiast spamowac. Uniescie sie honorem a nie tylko narzekajcie. Wiecej zlecen zostanie dla nas.

zwykły kierowca

robicie sobie jaja z poważnych rzeczy, nie ma co pisać, bo i tak wszystko zamiatacie pod dywan

PREZES

Prezes ma zawsze rację, nawet jak nie ma racji, bo Prezes jest poza podium.

piąta dyspozytorka

a dobro prezesów i dyspozytorek na którym miejscu?

czwarta dyspozytorka

Na pierwszym miejscu dobro klientów i kierowców!

trzecia dyspozytorka

Uczciwość i rzetelność w pracy na pierwszym miejscu.

druga dyspozytorka

Popieram w 100%. Czas zakończyć już tą szopkę.

dyspozytorka

Dajcie wreszcie Agnieszce spokój! Każdy ma granice wytrzymałości, a wy chcecie ją wykończyć!!!

Było minęło i skończcie już ten temat, bo ile można

Nakręć się trolu:):) Myślisz ,że to wina Po?:)

ŻADEN SPAM NIE ZAGŁUSZY ANI NIE WYMAŻE WASZEJ WINY.

haha trol karmi trola:):)

Znajoma

Ale co do wciskanych wizytówek to kierowcy Mega coś mają. Też jeżdżę od dawna z wami i na różne auta trafiam co się wiąże z różnymi kierowcami. Rzadko się zdarza że naprawdę na silę nie mam wciśniętej wizytówki. Chcesz czy nie kontakt musisz mieć.

I po co to wszystko było szefostwu i dyspozytorce? Przez ich pazerność my mamy zepsutą opinię. Nie na to się pisaliśmy przychodząc do Megi.

Mariusz

ale wstyd!!!!!!