Opinie o WSP Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WSP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WSP Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSP Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Przemysław

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Ludzie po studiach są traktowani jak śmieci. Jawny mobbing na który każdy się zgadza w imię utrzymania stanowiska. Nie polecam.

Proj
@Przemysław

Łatwo kogoś oczerniać anonimowo, na czym ten (usunięte przez administratora)polegał? Idealnie w tej firmie nie jest ale dramatu też nie ma. Czy aby na pewno pracowałeś w tej firmie?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to wybierz inną firmę. Brak porządnego zarządzania i komunikacji między pracownikiem, a pracodawca wprowadza w firmie chaos. Dobrym aspektem jest to, że posiada dobre narzędzia do pracy, dostęp do najnowszego oprogramowania branzowego. Niestety kierownictwo nie potrafi tego potencjału wykorzystać, a szkoda.

Małgosia Nowy wpis

Czyli to nie wina samego pracodawcy a kierowników jeżeli chodzi o to co napisałeś o nieumiejętnym zarządzaniu. Jako pracownicy próbowaliście coś z tym tematem zrobić? Zgłosić bezpośrednio do pracodawcy albo podać pomysł na rozwiązanie problemów? Jakieś plusy widzę, że się znajdą, firma inwestuje w pracowników i organizuje im jakieś szkolenia albo kursy? Jak byś określił temat rozwoju?

@pracownikx Nowy wpis
@Małgosia

Jeśli w kierownictwie 'ręka rękę myje' to nie ma opcji zgłosić, że coś jest z firmą nie tak. Uważam, że najlepszym dowodem jest fakt, że wszyscy dobrzy inżynierowie już dawno odeszli.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w WSP Polska Sp. z o.o.?

Przemysław

Ilona
@Przemysław

Tylko ludzi po studiach tak traktują? Dlaczego? W ogóle masz na to jakieś dowody? Jaką w ogóle umowę tu proponują jak się studia ukończy?

Proj
@Przemysław

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie WSP Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pojęcie płatnych nadgodzin nie istnieje. Jeżeli jest potrzeba dłuższej pracy, to w oczach pracodawcy jest to wina niedołężności pracownika. Co oznacza, że nie ma możliwości ich odbioru a tym bardziej zapłaty za nie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie WSP Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy WSP Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jak najbardziej zatrudniają, na pewno można spróbować tu pracy i np. łączyć równolegle ze studiami (np. w MEP). Dodatkowo można nauczyć się Revita. Najlepiej aplikować przez stronę www.

WSP

Tak. Proszę wysłać wiadomość w tej sprawie do Anna.szlaska@wsp.com

PROJ

Kierownik MEP rasowy karierowicz co to bez wazeliny wejdzie komu trzeba. Wielu dobrych pracowników przez niego odeszło. Nie da się z gościem pracować.

@PROJ

O kierowniku MEP można by napisać kilka ciekawych postów ale nie to, że jest karierowiczem. Może jakieś konkrety podasz?

X

Moja opinia o firmie niestety nie będzie pozytywna, za co serdecznie przepraszam kadrę zarządzającą. Musicie jednak stawić czoła prawdzie. 1. Tak jak już ktoś pisał, nie można odbierać nadgodzin (poza szczególnymi wyjątkami). Jeżeli zostajesz dłużej to znaczy, że źle pracujesz - Twój problem. 2. Mobbing jest na porządku dziennym. Kiedyś był tylko w stosunku do asystentów, teraz jest nawet między projektantami a szefową działu. 3. Panuje bardzo napaięta atmosfera - ciężko sie dziwić jeżeli każdy wyrabia bezpłatne nadgodziny, jest przepracowany i zmęczony. 4. Panuje całkowity brak szacunku dla drugiego człowieka. Wyładowywanie negatywnym emocji na innych, zrzucanie winy, obrażanie. Zdecydowanie nie polecam.

Opiniodawca
@X

Jeszcze bym kilka rzeczy dodał, ale zgadzam się z powyższym. Z tych wewnętrznych konfliktów wynikają później opóźnienia na projektach, błędy i generalny brak motywacji pracowników.

Darek

Generalnie jest w firmie dobrze więc i na tym forum nie ma zbyt częstych wpisów , ogólnie polecam pracę.

@Darek

Kiedyś było ok, teraz zależy od działu. W jednym jest dobrze a w innym wręcz przeciwnie. Tylko ludzie nic nie piszą bo wiedzą że to nic nie da.

@Darek

Hahaha

Maciej
@Piotr

Twoja reakcja jest nieco dziwna dla mnie, więc może będziesz tak uprzejmy i napiszesz do czego ona się odnosi? Chciałbym, jak najwięcej dowiedzieć się o firmie WSP Polska, więc może mi pomożecie?

Nie Piotr, ale pomogę
@Maciej

@Maciej Najwyraźniej koledze Piotrowi chodziło o to, że kolega Darek pisze bzdury :) Co wywołało u niego napad śmiechu.

Czy praca w firmie WSP Polska jest stabilna? Mam na myśli, czy jest duża rotacja pracowników (zwolnienia)?

Adi

Atutem firmy jest projektowanie duzych ciekawych inwestycji, dzięki czemu pracownik zyskuje doswiadczenie, a co za tym idzie rozwój zawodowy.

Byly
@Adi

Tak tylko projektujesz mały fragment niestety nie ucząc się rozwiązywania problemów inżynierskich w całości. Plusy są ale na pewno nie jest to miejsce gdzie czegoś się nauczysz

Ona
@Byly

Powierdzam. Firma nastawiona jest na to, że przyjdziesz po studiach i wiesz wszystko. Nikt nie ma czasu ani ochoty nic tłumaczyć.

(usunięte przez administratora)jak jest rozmowa o nadgodzinach do odbioru lub zaplaty to uwazaja, ze ich nie bylo. Szukaja tylko niewolnikow do pracy. W zupelnosci odradzam tam prace.

ghost
@Adam

Potwierdzam. Za czasów mojej pracy panował odgórny ZAKAZ wpisywania nadgodzin do programu rozliczeniowego. Każdy projekt miał przypisaną ilość godzin (absurdalnie małą) i w momencie wyczerpania się limitu czasu na projekt kazano w rozliczeniach wpisywać godziny bezproduktywne. W rezultacie pracownik robi ponad normę a dokumentowano jego bezproduktywność. Odbiór pieniędzy lub czasu za nadgodziny w momencie odejścia z firmy nie wchodzi w grę - pretensje, oskarżenia i brak możliwości wykazania ilości nadgodzin.

Grzesiek

@Adam Chyba pomyliłeś firmy? WSP jest zbyt dobrym pracodawcą żeby tak postępować.

Ola

@rider słabe zarobki, czyli ? Jak wiemy dla każdego wyglada to inaczej a jestem ciekawy jak to tam wygląda. Są jakieś benefity ?

Izabela

Z internetowej strony firmy WSP Polska można się dowiedzieć, że jest to firma,która u swoich pracowników ceni nieszablonowe myślenie a misją jaką sobie obrali to tworzenie nowatorskich rozwiązań dla trudnych problemów. Kto z pracowników WSP odniesie się do tego zdania? Jak wy oceniacie te firmę?

admin

Pracujesz w firmie WSP Polska Sp. z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o WSP Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WSP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WSP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSP Polska Sp. z o.o.?

WSP Polska Sp. z o.o.