Mars Polska

Opinie o Mars Polska

Jerzy

Teraz prowadzą rekrutacje do nowego działu, która składa się z 4 (!!) etapów jeżeli wliczać spotkanie z rekturetem też. Ostatnia rozmowa z 4 managerami trwa 2 godziny(!!). Ale odnosze wrażenie że firmie nie zależy na kwalifikacjach pracownika, bardzo niejasne zasady rekrutacji.

zawiedziona

Brałam udział w procesie rekrutacji do działu HR. Miałam dostać informację zwrotną w przeciągu dwóch tygodni. Pomimo prób kontaktu (email,sms), nie dostałam od Pani HRBP żadnej informacji. Poczułam się bardzo źle, ponieważ uważam że nawet jeśli nie przeszłam do kolejnego etapu, to zostałam zapewniona o udzieleniu mi informacji zwrotnej. Bardzo nie ładnie ;)

Przestancie się oszukiwać, produkty Mars to nie produkty pierwszego rzedu. ajpierw myśli się o chlebie a nie o Snickersie, Marsie czy Pedigree. Zrobia was baranow, napala nadziei i wyjdziecie z placzem. Korpo bzdury. Ludzie niektórzy ok, niektórzy nie. Usmiechaja się do ciebie w biurze a poza biurem wbili by ci sztylet. Roznice miedzye ludzmi bardzo duże, na pozor niby wszystko ok.

morda

ofert pracy posiadaja wiele, firma jest raczej znana na polskim rynku, produkuja słodycze wiec podjerzewam, ze taki przedstawiciel zarobi calkiem dobrze do tego i premie, szukaja teraz glownie ludzi na produkcje.

Ph

Witam, czy ktoś z Was pracował na stanowisku przedstawiciela handlowego? Aktualnie pracuje jako PH w całkiem innej branży i zastanawiam się nad zmianą. Zarobki pewnie jak wszędzie, bardziej interesuje mnie czy monitorują GPSy, czy jakieś ankiety na sklepach trzeba wypełniać, ilośc wyznaczonych wizyt itp. Interesuje mnie większa swoboda w działaniu niż sztywne trzymanie sie zadań, stąd moje pytanie, dzięki i pozdrawiam

mariiii

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Mars w segmencie czekolady. Możecie napisać coś o rekrutacji? Pracy w Marsie, zarobkach? Z góry dziękuje

janek

MAm pytanie odnośnie płac w czekoladzie? jaka kasa i bonusy na warszawę? podstawa 4000 netto to bajka ?

Gonia

Kris pewnie sie nie przepracowywales jesli byles w Tchibo i Cie pozegnal :) slyszalam same dobre rzeczy o M.

jaokis

Hej Jaka płaca na stanowisku PH w segmencie czekolady, jaki socjal, czy targety do wyrobienia?

Kris

Ponoć do Marsa przechodzi obecny Manager Nsm z Tchibo Pan Maciej zwany Królem Maciusiem -serdecznie współczuje!Kamien z serca dla Ludzi z Tchibo :-)

marteczka1204

Halo halo :) Chciałabym troszke odswieżyc rozmowe na temat stażu w Mars Polska w Warszawie. Ktos byl na stażu? Jak wyglada rekrutacja? bo to, ze ciezko sie dostac da sie juz wywnioskowac po wynarodzeniu za staz...

Andrew

Dzięki za info. Na ich stronę zaglądam dosyć często, ale strasznie tam pusto. Kombinuje jak dostać się do Mars Polska jednak nie jest łatwo umówić się nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Całkiem możliwe, że do Mars rekrutuje jakaś firma zewnętrzna ale tego nie wiem niestety. Dodam, że startuje na stanowiska inżynierskie (absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn)

Andrew

Orientuje się ktoś czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska inżynierskie? Ewentualnie jakiś kontakt do działu rekrutacji?

marsjanin

Jakiś czas temu wysłałem aplikację do firmy Mars Polska i chciałbym dostać jakieś aktualne info. Jako, że to spora marka spodziewam się, że opinie będą pozytywne. Napiszcie po prostu jak jest :)

BAT

Czesc, rekrutuje wlasnie na ph w mars polska, mam pytanie odnośnie podstawy plus premii ile da sie wyciągnąc na samym poczatku kariery w w/w firmie??? jaki samochod oferuja??? Porsze o szczere wypowiedzi, pozdrawiam

Kamil

@szafir, a w której przeciętnej firmie pracownicy zarabiają jak szef? Zastanów się i nie wypisuj bzdur, zawsze jest gradacja...

dddd

super firma bynajmniej w uk. ale nawet tu polak jest szefem i zarabia jakies 300 tys funtow miesiecznie....hehe. ja jako operator produkcji tez nie narzekam, ciezkosie dostac ale jak juz pracujesz to masz naprawde super no i mozliwosc rozwoju jest a raczej musisz sie rozwijac i awansowac bo taka polityka firmy.

nowy

Witam wszystkich! Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Doradca ds. Kluczowych Klientów w Segmencie Produktów dla Zwierząt. Pisaliście, że mars zatrudnia poprzez outsourcing. Ogłoszenie na (usunięte przez administratora) zamieściła nie firma zewnętrzna a sam Mars Polska. Ale dzisiaj zadzwonił gość i powiedział, że jest z firmy HRK, która rekrutuje dla Marsa. Wiecie może czy w takiej sytuacji zatrudniają poprzez HRK czy może w samym Marsie? I jeśli ktoś wie to prosiłbym o info jak wygląda praca na tym stanowisku... Mowa tutaj o zwykłych psd czy może o marketach i sieciach? Jakie auto? Ile wizyt itp... Będę zobowiązany. Pozdrawiam.

asw

(usunięte przez administratora) z tego co widać zarobki i warunki nie najgorsze jak na początek.

Kiki

Powedzcie coś o tych rozmowach? trudne? Bardzo sztywne? I jak kształtują się zarobki w tej firmi?

W porowananiu z reszta firm FMCG ich rekrutacja jest swietna, naprawde. Odpisuja, a assesment tez b. fajny, niestresujący. Doszłam do 2 etapu i mimo, ze nie zostałam przyjęta, polecam jako cenne doświadczenie życiowe.

bo cie nie przyjeli??? Jest osobny wielki, rozwiniety i rozbudowany dzial personalny zajmujacy sie glownie rekrutacja!

Joanna

Rekrutacja na bardzo niskim poziomie NIE POLECAM

my

My pracujemy dla MARS POLSKA ale pośrednik TARGET BPO chce z nas wydusić wszystko...uf Jesteśmy robaczkami i tanią siłą roboczą. Własnymi samochodami wozimy ciężkie regały na sklepy i robimy na nich ekspozycje z produktów MARS POLSKA. Robimy promocje na własny koszt nie wspominamy o wymianach przeterminowanych. Świecimy oczami, robimy dobrą minę do złej gry. Nie mamy próbek ani gratisów.......uf ciężko:(

mars

kolego toro, ze wszystkim się zgadzam z wyjątkiem "bez stresu"

toro

Słowa kojarzące się z Mars Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, przyjemna, bez stresu. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniałe. Najbardziej podoba mi się w Mars Polska: otwartość ludzi, równy poziom między stanowiskami. Najbardziej nie podobało mi się w Mars Polska: nie ma takiej rzeczy.

Zostaw opinię o Mars Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mars Polska