Opinie o Mars Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mars Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mars Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Warszawa

Czy pracownicy w Mars Polska dogadują się między sobą?

Marsianin

Nie tam jest wielka rywalizacja o stanowisko nie polecam tej firmy

Rafał
@Marsianin

Czyli taki wyścig szczurów? A w ogóle jest szansa na lepsze stanowisko? Bo jak ludzie tak konkurują ze sobą to chyba awanse się zdarzają, co?

Witam , Czy może ktoś napisać jak w praktyce wyglada praca na PH ds rozwoju sprzedaży ? Ile wizyt dziennie ?Jakie auta gps limit km itp ? Z góry dziękuje

Rockystar99
@Marek

Witam, ja również jestem zainteresowany powyższym stanowiskiem ? Na jakiej wysokości podstawa wynagrodzenia jest proponowana w tej firmie ? Jak z wizytami i użytkowaniem auta. Czy firma oferuje szkolenie? Czy jest jakiś socjal ? Czy jest szansa na awans ? Jak traktowany jest dobry handlowiec ?

Kriss
@Marek

Ja osobiście nie polecam. Praca na zasadzie ułożyć wyczyścić raportować często nowi po miesiącu mówią dziękuje

@Kriss

A napiszesz bardziej szczegółowo jak to wyglądało? A relacje z ludźmi jak czy nawet nie idzie pogadać?

Jacek22

W Imieniu pracownikow prosimy o nie kasowanie komentarzy, po to sluzy forum wolnosc slowa, prawda, w oczy kole?

MaJa888
@Jacek22

Dokladnie po co kasujecie komentarze, ludzie chca sie dowiedziec jak jest w pracy i co sie dzieje

@Jacek22

Niewygodne dla firmy komentarze są permanentnie kasowane. Po co komu taki zakłamany portal???

Jakub

co niby zostało usunięte? może napiszesz o co chodzi?

Toad

Serdecznie nie polecam firmy Mars. Nadgodziny, krzyki i nagadywanie na siebie za plecami jest normalnością. Managerowie również zachęcają by donosić na innych pracowników. Przełożony nie ma żadnej wiedzy dotyczącej twojej pracy, nie jesteś w stanie się go w żadnej sprawie poradzić. Kalendarz spotkań wypchany po brzegi, pod koniec dnia można zacząć wykonywać swoje obowiązki. Praca w weekendy też jest normalnością. Benefity i pieniądze nie są warte utraty zdrowia fizycznego i psychicznego.

@Toad

A to też w sumie nie zależy indywidualnie od człowieka? Niektórzy serio bywają mocni psychicznie i dla spoko kasy mogą uważać, że warto? Bo nie żeby coś ale mają aktualnie jakieś braki kadrowe czy wszystko po brzegi wypełnione?

Aplikowałeś do firmy Mars Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Kultura naiwnego optymizmu, idealna dla ludzi bez ambicji i umiejętności. Pod względem ogłupiającej pracy ciężko o mocniejszego kandydata, dlatego przyznaję 10/10. Masowe zwolnienia, człowiek jest tylko cyferką. Ogólnie atmosfera tonącego statku.

Natalia

To smutne, co piszesz o traktowaniu człowieka jak liczby w systemie. Czy zarząd Mars nie docenia pracowników? Nie ma tam żadnego systemu motywacji?

Beck

"Masowe zwolnienia?" hahaha, od kiedy? Ludzie, czytając Wasze komentarze mam wrażenie, że piszecie o Mars Polska z przed połączenia z Wrigley. Może faktycznie wtedy był gnój, ale teraz?... Wpadły zasady Wrigley, jest normalny GM, spoko kasa, luźny klimat, szacun dla pracowników... Po co te herezje? A jak się nie podoba to "pa". Chociaż z drugiej strony - to co się może podobać, skoro tu jest: -socjal naprawdę kozacki -kasa na koncie zawsze w terminie -można ładnie zarobic -sciezka rozwoju otwarta (oczywiście dla chętnych, nie dla (usunięte przez administratora) -raz w roku podwyżki -całkiem przyzwoite premie -fura skóra i komura PS. Nie podoba się - rynek pracy czeka.

marek
@Beck

komura... Szacun dla pracowników? Luźny klimat? Gdzie? Podczas układania boxów w biedronkach? Nie bądź śmieszny. Ja mam zupełnie inne odczucia. Wg jednego z... TFU... menadżerów, pracownicy to tylko cyferki, które mają wykonać plan. To że korpo daje dobry socjal, podwyżki i wypłaty w terminie to naprawdę nie jest jakiś fenomen. Każda szanująca się firma daje takie rzeczy. Niektórzy kamowie nie potrafią centralnie załatwić planogramów w sieciach; przedstawiciele muszą to robić we własnym zakresie albo po prostu spadają im wyniki. Zresztą co ja piszę... jacy przedstawiciele. Merchowie w przepłaconych passatach. Zero szacunku do ludzi, zwłaszcza tych, którzy pracowali kiedyś w Marsie.

Kk

Jak wyglada proces rekrutacji? Czy są jakieś testy?

Normalny
@Beck

Szkoda, że ten portal to skupisko ludzi o skłonnościach do wiecznego niezadowolenia. W 100% zgadzam się z Beck. A robię tu już prawie 20 lat. Przedtem w 3 innych firmach - tu w końcu jest sprawiedliwa ocena i traktowanie. Jak rozmawiam ze znajomymi z innych korpo - to mi ich żal. Bo w Mars-Wrigley ludzie są traktowani wyjątkowo fair. Skąd byłoby tyle osób, które odeszły i wracają?

Wiktoria

A opowiesz więcej konkretów o warunkach pracy w firmie? Odpowiadasz na komentarz sprzed dwoch lat, nic sie nie zmienilo?

Senior
@Normalny

Absolutna prawda. Pracuje tu 21 lat, przedtem w 2 innych firmach. Nie zmieniłbym na inną, tu czuję się doceniany i bezpieczny. Te wszystkie wredne komentarze to jakiś chłam.

Senior
@Wiktoria

Przeczytaj, co pisze Normalny. Nie ma wątpliwości, że to świetna firma z dużą dbałością o ludzi. No chyba, że komuś się nie chce myśleć, pracować i próbuje się obijać. Niestety dla takich nie ma miejsca. Ale jeżeli doceniasz, co dostajesz i widać że się starasz, to dostajesz maksymalne wsparcie. Zarówno od szefa jak i innych kolegów.

Lekarzweterynarii

Muszę przyznać,że to co napisał Były pracownik określa w 100 procentach tą firmę. Bo firma to ludzie.A ludzie pracujący na stanowiskach kierowniczych w tej firmie posiadają przerost formy nad treścią.Dziękuję za uwagę .

@Lekarzweterynarii

A skąd oni mają właśnie tego typu nastawienie? Bo stosunek do pewnych spraw zawsze chyba można przecież zmienić?

Lekarzweterynarii

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć,że gorszego bałaganu i indolencji nie widziałem nigdzie,a mam ponad 20 letnie doświadczenie w tym segmencie biznesu. Kontakt z moim przełożonym był praktycznie niemożliwy.Nie odpowiadał zarówno na moje maile i telefony jak i na telefony dystrybutorów.Po hurtowniach pełno przeterminowanego towaru.

Zdumiony
@Lekarzweterynarii

Znane są takie przypadki, że ktoś się kompletnie nie odnalazł w zbyt dla niego skomplikowanej organizacji dużej firmy, po 3 miesiącach odchodzi, bo się po prostu nie nadaje do dużej firmy. Mam nadzieję, że czytający te opinie nie wierzą w takie dziwne wpisy.

Weronika
@Lekarzweterynarii

To słabo jak ciężko z kontaktem. Może warto było zwrócić uwagę??

LekarzWeterynarii
@Zdumiony

A ja mam nadzieję,że bardziej wierzą mnie niż tobie.Szczegòlnie jak się poczyta inne dostępne tu opinie. Ta organizacja ma po prostu nieodpowiednie kadry i dlatego wygląda to bardzo słabo.Nie polecam.

@LekarzWeterynarii

Naprawdę tak sądzisz? Ogólnie to prawdę piszesz odnośnie tego przeterminowanego towaru? Co się z nim dalej dzieje?

Kandydatka

Cześć czy ktoś może napisać jak to wyglada w przypadku pracy zdalnej na cały etat? Jest jakaś aplikacja do sprawdzani pracy lub ruchów pracownika? Często są spotkania online? Chodzi mi o dział Marketingu No i jak zarobki? 5 na rękę/ mniej/ więcej?

Rozum

A pomyślałeś Kraku, że w Rosji w tej firmie pracuje 6 tys niewinnych ludzi? Czy mają nagle zostać bez środków do życia? I czy wiesz o tym, że od początku wojny cały zysk z ich pracy jest przekazywany na wsparcie Ukrainy?

@Rozum

To prawda.

Ankas
@Rozum

Potwierdzam cały dochód z Rosji idzie na Ukrainę.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Mars Polska?

darco

wystarczy że przyjdziesz bez spóźnienia...

@darco

Serio nic nie trzeba więcej spełniać aby dostać się do pracy w tej firmie? Milutko :)

Moim zdaniem rekrutacja na staż Finance leadership odbyła się w wyjątkowo kiepskiej atmosferze, szczególnie w porównaniu do rekrutacji innych firm na podobne stanowisko, które przeszedłem. Miałem poczucie, że cały czas rekrutujący czekają, aż powie się coś źle, żeby potem wypytywać o to, aż się nie wie co powiedzieć. Cały czas bardzo mili i uśmiechający się do siebie nawzajem, mówiąc o "rodzinnej atmosferze', a jak kandydat próbuje coś powiedzieć to od razu zmienia się podejście na niezbyt sympatyczne.

obcyObserwato

na dole przy centrum medycznym wisi ogromny plakat z mailem i telefonem "do centrali, ... gdzieś wyżej" gdzie można wszystkie takie skargi i żale składać... Myślę że każdy kto tylko by zechciał znajdzie inny kontakt "gdzieś wyżej" aby wszystkie lub część nieprawidłowości zgłosić. Ludzie!! tutaj to są gorzkie wasze żale które czytacie jedynie między sobą!! uderzcie wyżej! zapewniam ZADZIAŁA ;)

Krzysiek

A jak wygląda praca w Mars Global Services w Poznaniu? Czy ktoś może napisać jak wygląda rekrutacja, zarobki, czy atmosfera w firmie dobra, itp.?

Aga
@Krzysiek

MGS Poznan omijaj szerokim lukiem, no chyba że chcesz skonczyc z nerwicą

Ada K

Dzien dobry, Proszę o podzielenie się opinia na tenat pracy w dziale księgowości w Poznaniu. Czy jest możliwość awansu lub podwyżek? Jak wygląda sprawa szkoleń i rozwoju w firmie? Pozdrawiam

Program Menedżerski - Warszawa

Opinia dotyczy biura rynkowego, działu czekoladowo-gumowego. W dziale petcare jest lepiej lecz podziela on wiele z poniższych bolączek. Sam program menedżerski był ciekawy na przestrzeni lat ale końcówka pozostawiłą ogromny niesmak. Wiele osób może kojarzyć Marsa z ziemią obiecaną, gdyż kiedyś faktycznie tak było. Po integracji z firmą (usunięte przez administratora)codziennością stało się kolesiostwo (80% najwyższych stanowisk zarządczych piastują byli pracownicy (usunięte przez administratora)), zwolnienia (ostatnio zwolnienia grupowe), (usunięte przez administratora), 12h pracy dziennie. Ale psycholog gratis w pakiecie medyczny ;) Piszę tę opinię by przestrzec stażystów przed dołączaniem do tego tonącego statku. Menedżerowie, od których moglibyście się wiele nauczyć pracują dla konkurencji. Staże otwierane są by uzystkać tanią siłę roboczą. W momencie tworzenia oferty pracy wiadomo już było, nie raz, że dla tej osoby nie będzie miejsca w organizacji. Moją ulubioną sytuacją jest przekazanie 23 grudnia stażystom (ostatni tydzieńich zatrudnienia), że od stycznia mogą szukać nowej pracy, bo jednak w Marsie jej nie dostaną. Grupki wsparcia dla płaczących pracowników są czymś "normalnym".

@Program Menedżerski - Warszawa

Hey, chciałbym zadać kilka pytań poza forum jeśli jest szansa na priv?

ono
@Program Menedżerski - Warszawa

brawo!!!! nic dodać nic ująć!

J

Na jakie zarobki można liczyć dla przedstawiciela tj specjalisty ds rozwoju sprzedaży?

Kasiabass

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja. Bardzo mało merytorycznych pytań związanych z doświadczeniem zawodowym. Za to pełno korpo-bzdetów typu „ile bochenków chleba konsumuje się rocznie w Polsce". W sumie odbyłam 3 rozmowy (2xskype). Zostałam zapewniona, o otrzymaniu feedbacku maksymalnie 2 tygodnie po ostatniej rozmowie. Oczywiście firma i rekruterzy zapadli się pod ziemie. 2 miesiące później otrzymałam automatycznie wygenerowanego maila z wiadomością, ze dziękują bardzo i ze nie są w stanie dać żadnego feedbacku. Szokuje mnie, ze tak duża firma, która aż kipi od korpo bzdur typu „szanujemy swoich pracowników i ich czas” nie jest w stanie pokusić się chociażby o informacje zwrotna w obiecanym przez siebie terminie. Ogromna strata czasu.

F
@Kasiabass

AC kryterium po co cv..

grte
@Kasiabass

Akurat rekruter zachował się bardzo profesjonalnie! Pomoc kandydatom w procesie rekrutacyjnym to podstawa. Skoro nawet po takim wsparciu nie byłeś w stanie przejść pozytywnie procesu rekrutacyjnego, to współczuję.

Witam. Pracowałam W Marsie w 2006r. obecnie chcę ponownie wrócić na fabrykę. Proszę o prawdziwą odpowiedź czy są przyjęcia czy wręcz przeciwnie?? czytam tutaj sprzeczne opinie....

+ dwa tygodnie oczekiwania odpowiedz ...

Taka ciekawostka, po godzinnej rozmowie rekrutacyjnej, nawet nie raczyli zadzwonic z informacja o odmowie, o informacji zwrotnej nawet nie wspomne. Niby taka firma, taka lokalizacja, a zachowania co najmniej dziwne. Lakoniczny mail z agencji to wszystko.

bobo 7171

pracowatem z dwuch no flotpaku ole ze chadztem na wzutki to mi nie przedtuzono umowy na rekrutacj z bytom p kierawnik nie byto mowy o wzutkach pozdrawiam zmiane niebieskom

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mars Polska