Opinie o Predica Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Predica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Predica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Predica Sp. z o.o. w Warszawa

Firmy juz nie ma

@Aga

Dzień dobry, jeśli chodzi o budżet edukacyjny i wellness to każdy pracownik ma do wykorzystania 4000 zł rocznie. Całość tych środków może być wykorzystana na szkolenia bądź 2000zł z tej kwoty może być przeznaczone na wsparcie zdrowia psychicznego (pomoc terapeuty, psychologa, masaż). Sposób wykorzystania środków zalezy od rodzaju umowy pracownika. Pracownik dzięki tym środkom może wziąć udział w szkoleniu, które organizujemy wewnętrznie lub skorzystać z zewnętrznych szkoleń czy udziału w konferencjach o ile pozwalają one na rozwój w obszarze zawodowym, którym się zajmuje bądź umożliwiają szlifowanie umiejętności językowych. Zachęcam do aplikacji, nasi rekruterzy również odpowiedzą na wszystkie pytania :) Pozdrawiam, Joanna Marcinkiewicz Employer Branding Specialist

None Nowy wpis

Od początku roku źle się dzieje. Praktycznie co miesiąc płatność faktury po terminie. Sprzedaż firmy do Software One nie służy pracownikom. Chyba pora na zmianę firmy.

O ile sam proces rekrutacji jak i rozmowa techniczna przebiegły bardzo miło to niestety ale muszę stwierdzić, że firma rekrutuje "bez pokrycia". Być może chodzi o budowę bazy kandydatów. Wysyłają ofertę, następnie po pierwszej rozmowie wspominają, że na to stanowisko jednak nie będą rekrutować ale żeby mimo wszystko odbyć 'luźną' rozmowę, po której po długiej przerwie wracają z informacją o braku projektu.

Nowy wpis

@Kandydat

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i doświadczeniem. Przykładamy ogromną wagę zarówno do drogi kandydata, jak i naszego procesu rekrutacyjnego, biorąc pod uwagę perspektywę kandydata oraz potrzeby biznesowe. Niestety, zdarzają się momenty, kiedy mimo najlepszych intencji, okoliczności takie jak plany projektowe lub wewnętrzne dynamiki mogą wpływać na możliwość zatrudnienia. Naszym celem jest zachowanie przejrzystości na każdym etapie procesu. Czasem sytuacja może się zmienić podczas prowadzonej już rekrutacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wyniknąć z tej sytuacji. Izabela Wiatrowska Recruitment Team Lead

ooo Nowy wpis

Cześć, chciałbym przejść do nich ze swojej obecnej pracy do obszaru Software & Cloud Marketplace. Z waszych opinii wynika, że tutaj byłbym w stanie mocno rozwinąć swoje kompetencje i mocno się dokształcić poprzez szkolenia, które z tego co firma też pisze oferuje pracownikom. W swojej firmie mam umowę o pracę, czy tutaj respektują wyłącznie B2B? Nie widzę też info jaki system pracy obowiązuje, czy praca jest full time office, czy może zdalna lub hybrydowa?

Nowy wpis

@ooo

Cześć, w Predica respektujemy zarówno umowę B2B jak i umowę o pracę. Nasz budżet szkoleniowy wynosi 4000 zł rocznie. Jeśli chodzi o formę pracy to pracujemy zdalnie, natomiast jest również możliwość pracy z biura, przy czym tutaj nie ma narzuconego wariantu takiego jak 2 dni pracy w biurze a 3 dni home office. Każdy z pracowników kiedy ma ochotę i dostęp do biura to może z niego pracować. Zachęcamy do aplikacji na nasze oferty pracy. Nasi rekruterzy odpowiedzą na wszystkie pytania :) Pozdrawiam, Joanna Marcinkiewicz Employer Branding Specialist

Firmy juz nie ma

Dzień dobry, jak najbardziej istniejemy, jednak już jako Predica, a SoftwareOne company. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na LinkedIn, aby być na bieżąco. Pozdrawiamy

Pracownik2
@Predica Sp. z o.o.

Kolega ma racje - Was już nie ma. zostaliście częścią Software One a to taki sam (usunięte przez administratora) jak accenture czy cap gemini i ten sam poziom techniczny 'ekspertów'. Z firmy która napawde coś znaczyła na polskim rynku i która przyciągała talenty zostało... nic

Mila
@Pracownik2

A jaki jest poziom techniczny, to znaczy domyślam się, że Twoim zdaniem niezadowalający, ale może powiesz dokładnie co kuleje? A dlaczego uważasz, że teraz nic nie będzie znaczyła na polskim rynku, może dzięki temu będą mieli lepsze predyspozycje do tworzenia nowych wakatów?

@Pracownik2

Predica zmieni markę na SoftwareOne jednak nadal pozostanie zespołem składającym się z tych samych ekspertów. Firma SoftwareOne jest miejscem o bardzo przyjaznej kulturze i nowych możliwościach. Zachęcamy do obserowania naszego profilu na LinkedIn, gdzie dzielimy się aktualnościami w tym zakresie. https://pl.linkedin.com/company/predica-group

Aga
@Predica Sp. z o.o.

Znalazłam ofertę na konsultanta w Warszawie, bardzo zaciekawiło mnie z bonusów dodatkowe środki do wykorzystania na szkolenie lub wsparcie zdrowia psychicznego. Przyznam, że jest to niespotykany benefit, dobrze wiedzieć, że firma dba o zdrowie psychiczne pracowników - czy ktoś może wypowiedzieć się jak to wygląda w praktyce? Czy często odbywają się też wszelakie kursy i szkolenia które podnoszą kompetencję pracowników?

@Aga

Zmarnowany czas, codzienne telefony i SMS’y od „rekruterki” w celu albo przełożenia albo dodania następnego etapu rekrutacji. Przekładanie spotkania 30 min przed jego rozpoczęciem, zmiana stanowiska(bez poinformowania mojej osoby) podczas ostatniego etapu rekrutacji. Stanowisko z Office Manager zmienili na Recepcje zostawiajac tylko podstawowe i minimalne obowiązki na tym stanowisku typu: skanowanie dokumentow, obsługa gości. - mimo to postanowiłam kontynuować staranie o stanowisko. Początkowo bajeczki o ogromnym funduszu szkoleniowym i ogromnych wynagrodzeniach na stanowisko Office Manager (6-10tys) w późniejszym czasie okazało się ze to brednia i nie maja takich funduszy. Dodam ze rekruterka sama do mnie napisała z propozycja udziału w rekrutacji a właśnie otrzymałam wiadomość ze zdecydowali się na osobę, która posiada większe doświadczenie na stanowisku recepcjonistki gdzie moje doświadczenie pasowało do ogłoszenia na Office Manager- Podczas rozmów z osoba od HR dowiedziałam się ze nawet chętnie zatrudniają ludzi bez doświadczenia:) Jednym słowem cyrk na kółkach.

Przykładowo: Opisz obowiązki na poprzednim stanowisku. Jakie wartości są dla ciebie ważne w życiu? Czego oczekujesz od swojego pracodawcy?

logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Administrator / Administratorka Systemu EZD PUW
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Specjalista AI (m / k) (122)
Oborniki Śląskie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.

Czy w firmie Predica Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

TakiMiłyGość

Pracuję tu jakieś 2.5 roku. O ile raportowanie czasu na początku bywa problematyczne, tak po jakimś czasie przychodzi świadomość tego jak bardzo jest to potrzebne, bo raportowanie czasu nie służy do kontrolowania pracownika czy ktoś pracuje czy nie - więc albo ktoś nie zrozumiał po co to jest, albo ktoś tego nie wytłumaczył. Proces rekturacji wspominam miło, żadnych negatwynych wrażeń. Dużo fajnej atmosfery, niestety w każdej firmie zdażają się wyjątki i jest to nieuniknione. Niestety przychodzi coraz więcej osób z wielkich korpo i wprowadzają taką atmosferę. Jest dużo osób z którymi można porozmawiać na różne tematy, dużo osób z pasjami i hobby. Najbardziej podoba mi się brak szefów, są liderzy - jedni bardziej zaangażowani inni mniej (Ci mniej zapewne ciągle się uczą). OKR-y i Excele są po to aby się rozwijać. OKR-y robisz w ciągu dnia pracy, więc szkolenia różne, kursy etc pokrywa pracodawca i daje Ci na to czas. Czy są uciążliwe ? Moim zdaniem nie. Jeśli ktoś przychodzi tu po to żeby sobie popracować zdalnie, trochę się poprzeciągać i nie ma chęci na rozwój osobisty, to nie powinien składać CV :) Idealne miejsce na internów - bo można poznać jak wygląda prowadzenie projektów, dotknąć procesów, nauczyć się wiele rzeczy - warunek jest tylko jeden - trzeba chcieć. Tak jest w sumie w każdej firmie, Predica nie jest ewenementem - jest jedną z firm, która umożliwia rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia od najlepszych. Osobiście przez 2.5 roku zdobyłem dużo doświadczenia, zmieniłem mindset, firma ta odmieniła w pewnien sposób moje życie - być może dlatego, że jestem na początku swojej kariery zawodowej. Dzięki swojej pozycji w firmie miałem okazję poznać co nie co zachowania osób, które brały udział w rekrutacji i odnoszę wrażenie, że wiele tutaj negatywnych komentarzy pochodzi od seniorów - a przynajmniej osób, które za takie się uważają. Są oni w większości bardzo roszczeniowi. Jak usłyszałem że starszy programista zapytał czy firma kupi mu biurko do pracy zdalnej to się uśmiałem. Podsumowując Predica jest swego rodzaju kuźnią dla osób, którym się po prostu chce. Nie każdy jednak się tam nadaje. Tam idą osoby ambitne, które chcą się czegoś nauczyć, coś osiągnąć i ciągle rozwijać.

Maryla
@TakiMiłyGość

Jestem w podobnej sytuacji do Twojej, tez poczatek kariery, interesowałby mnie staż:) Czyli piszesz, że jeśli ktoś chce to warto? Masz jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? Trochę się stresuje, bo jednak tak jak pisałam, doświadczenia za bardzo nie mam, za to chęci jest dużo:) Odnosząc się jeszcze do tych projektów, to robicie ciekawe rzeczy? W jakiej atmosferze, wszystko na spokojnie, czy czasem jest nerwowo?

Miałem okazję chwilę popracować w tej firmie i dobrze że nie zaufałem jej na 100%. Pod koniec 3 m-ca na 1to1'nie leader podziękował mi za współpracę (tak tak B2B to ryzykowna zabawa zwłaszcza w predica) bez podawania przyczyny. Nie zrobiłem żadnego fakapu, nie dostałem żadnego upomnienia czy ostrzeżenia. Podczas spotkania leader poinformował mnie tylko że postanowił zakończyć ze mną współpracę i chciał zakończyć spotkanie. Gdy poprosiłem o wyjaśnienia to zapytał (z drżącym głosem) czy na pewno chce. Powiedziałem że oczywiście i tu zaczęło sie coś ciekawego. Leader nie potrafił powiedzieć nic merytorycznego, powoływał się na jakieś sytuacje że ktoś sie poskarżył że nie chciałem odbyć jakiejś rozmowy a gdy się nie zgodziłem i poprosiłem o wdzwonienie tej ososby i wyjaśnienie. Leader w magiczny sposób wycofał sie z tego agrumentu i użył czegoś w stylu że jestem nie szczery. Na moje prośby o szanse i że skazuje mnie tym na brak dochodu zamilknął. Z mojego pkt widzenia wyglądało to tak że leader pozazdrościł mi statusu finansowego (nie może być przecież tak że leader ma sie gorzej od podrzędnego pracownika). Nie potrzebnie ale w luźnych rozmowach wyjawiłem że niedawno przeprowadziłem sie do nowego domu, że zmieniłem samochód a w przeszłości byłem dwa razy w Stanach (ostatni raz w ubiegłe wakacje). Więc leader postanowił mi dowalić zwalniając wróć... rozwiązując ze mną umowę współpracy na koniec OnBoardingu żeby czas wypowiedzenia był minimalny, dwa dni poźniej byłby już "normalny". Do tego warunki pracy w rozumieniu rozliczenia czasu pracy porażające każde 15 minut w kalendarzu z dokładnym opisem i inna biurokracja o której wspominają inni. Już po kilku dniach od zaprzestania świadczenia usług na rzecz predica moja głowa ważyła ze 15 kg mniej, odzyskałem energie do życia. Także nie polecam!!! (oczywiście o innych aspektach można by sie rozpisywać). Na potwierdzenie tego co opisałem wyżej zapytałem parę osób z drużyny (z którymi nawiązałem kontakt) jakie powody podał leader na moje zwolnienie? "To moja decyzja i moja odpowiedzialność". To by potwierdziło to co wyżej napisałem.

Halina
@były pracownik

Moje pytanie o Junior DataOpsa zawisło w próżni, więc równie dobrze porozmawiam z Tobą. Czy to możliwe, że leader kierowałby się aż tak prywatnymi niechęciami, a szefostwo nie zauważyłoby, że ma do tego skłonności? Może po prostu nie umie dawać negatywnych feedbacków, wielu liderów tego nie umie.

@Halina

Bardzo długo dumałem nad powodem takiego zachowania ze strony leadera, pytałem zespołu czy wiedzą coś żebym gdzieś zawalił. Nikt nic nie potrafił wskazać. Więc to jedyne co mi przyszło na myśl. Długo w to nie mogłem uwieżyć, ale żyje już trochę dłużego na tym świecie (na pewno dłużej od leader) i wiem co ludzie potrafią robić z zazdrości. A co do szefostwa myślę że się tym nie przejmują.

SF
@były pracownik

Słyszałem, że zwolnienia idą Maj/Czerwiec dość duże więc pewnie to dlatego.

@SF

Mamy świadomość licznych wiadomości na temat zwolnień w branży IT. My w Predica nie planujemy zwolnień. Wręcz przeciwnie, cały czas rośniemy i aktywnie rekrutujemy. Zapraszamy na http://bit.ly/3zst621 oraz na stronę careers SoftwareOne Group  http://bit.ly/3zlghGT Ula Banasik Chief People Officer

Halina

Widełki dla Junior DataOps Engineera to 4 K - 12 K. Trochę duży rozstrzał :3 Realnie ile to będzie na samym początku?

stazysta

Czy w przypadku negatywnej decyzji rekrutacji na staż kandydat jest o tym informowany?

@stazysta

Dzień dobry! Tak, każdy z kandydatów biorących udział w rekrutacji do programu stażowego otrzyma od nas informację zwrotną, bez względu na jej wynik.  Izabela Wiatrowska Recruitment Team Lead

Aktualność
Can an artist and a developer have something in common? We think so! Check out why.

How can the hundreds of thousands of characters of code you write affect the cargo of big tanker ships?

Can a developer help others get notes immediately after an important meeting?

What can you gain from working for Predica?

You will find all the answers in our video!

After watching, check out our latest job offers
Byłem, widziałem

Ta firma to (usunięte przez administratora) z nastawieniem na maksymalne zbiurokratyzowanie każdego elementu waszej pracy. OKRy, excele, procedurki. Rozliczanie pracy co do minutki. Stawki kiepskie.

Paulina
@Byłem, widziałem

A skąd tutaj aż taka skrupulatność w obliczeniach? To naprawdę jest aż tak wydajne?

Byłem
@Byłem, widziałem

Jeśli słowo (usunięte przez administratora) czyli potoczne określenie fabryki, w której nie szanuje się człowieka, a nastawia się na maksymalny jego wyzysk, jest naruszeniem regulaminu to mam niskie pojęcie o swobodzie wypowiedzi na tym portalu.

@Byłem, widziałem

Cześć, dziękujemy za opinie i Twoja perspektywę :) W związku z tym, że firma rośnie, procesy oraz obszary (np. wspomniane przez Ciebie rozliczanie czasu pracy) musiały zostać ustrukturyzowane, by służyły ludziom jak najlepiej. Wszelkie zmiany w procesach wprowadzamy zawsze po konsultacjach z team leaderami i team memberami, zatem mamy pewność, że są dostosowane do odbiorców. OKRy czy też Excele to jedne z narzędzi w naszej pracy, z których można, a nie trzeba skorzystać. Magda, HR Business Partner

Byłem, widziałem
@Predica Sp. z o.o.

>OKRy czy też Excele to jedne z narzędzi w naszej pracy, z których można, a nie trzeba skorzystać. O czym Ty piszesz? Wy tymi OKRami i procedurkami torturujecie pracownika i zabijacie każdą postać samodzielności. Tam u Was nie ma nic wspólnego z samodzielnością.

Paulina
@Byłem, widziałem

Na pewno? Bo napisali, że można ale nie trzeba z tego korzystać, więc chyba jednak to nie jest aż taka procedura?

@Paulina

Paulino, dokładnie tak jak napisała wyżej Magda, nasze procesy czy struktury służą pracownikom, nie na odwrót. Nie są to narzędzia obowiązkowe, jednak ich używanie znacznie ułatwia organizację. Jesteśmy również otwarci na wyjaśnianie naszym pracownikom czy kandydatom w trakcie procesu rekrutacji jaki jest cel poszczególnych narzędzi tego typu, aby pozwolić im zrozumieć zasadność ich wprowadzania. Pozdrawiam, Joanna Employer Branding Specialist

XYZ
@Byłem, widziałem

Ta wymiana zdań mówi wszystko o tej firmie. Osoba powyżej wyraziła swoją ocenę, że firma ta nie szanuje współpracowników i jest nastawiona na wyzysk i OKRy - a HR odpowiada, że ma pewność, że wszelkie zmiany są dostosowane do odbiorców. To tylko pokazuje jak niedojrzała jest to firma i jak zamknięta na dialog.

Bartłomiej K.

Czy Predica posiada również benefity okolicznościowe na Święta Bożego Narodzenia? Np. Paczki czy dodatki pieniężne. Pozdrawiam.

Proces rekrutacyjny na najwyższym poziomie. Szybki kontakt, dobrze zorganizowane rozmowy zarówno z rekruterem, działem technicznym jak i managerami. Widać, że w tej firmie pracują profesjonalni i fajni ludzie co z pewnością przekłada się na dobrą atmosferę pracy. Dodatkowo praca jest ciekawa i daje dużo możliwości rozwoju bo mówimy tu o Cloud Azure co nadal w pewnych kręgach jest nowinką i przyszłością w rozwoju technologicznym.

@Anna

Hej Anna, dziękujemy za opinię! Magda, HR Business Partner

Brałem udział w rekrutacji do Predica na stanowisko Senior Data Engineer jako kontraktor (przez jedną z kontraktowni z którą współpracują). Spotkania techniczne zostało umówione bardzo szybko. Samo spotkanie oceniam na profesjonalne, skupiające się na technicznych aspektach i doświadczeniu. Jedyny minus spotkania to to, iż nikt nie mógł mi nic powiedzieć o kliencie docelowym i opisać projektu, bo wszystko jest pod NDA. I na tym plusy rekrutacji do Predici się kończą tzn. mija już miesiąc odkąd miałem rozmowę, a do tej pory nie otrzymałem żadnej zwrotnej informacji od Predici mimo iż kontaktowałem się z działem HR Predici oraz kontraktownią, przez którą rekrutowałem. Żadnego odzewu na maile ze strony Predici. Niezależnie od decyzji firmy odnośnie rekrutacji jakikolwiek feedback odnośnie procesu należy się kandydatowi. Jak dla mnie podejście do kandydata ze strony działu HR poniżej jakiegokolwiek poziomu i branie udziału w ich rekrutacjach to z mojej perspektywy strata czasu.

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz i uwagi dotyczące procesu rekrutacyjnego. Obecne standardy prowadzenia rekrutacji wymagają od nas przekazania informacji bezpośrednio do współpracującej z nami firmy. W przypadku aplikowania z ramienia naszego Partnera (firmy, z którą współpracujemy) jesteśmy zobowiązani do udzielenia informacji bezpośrednio do współpracującej agencji, a co za tym idzie, do tej pory nie udzielaliśmy informacji bezpośrednio do kandydata. Naturalnie przepraszamy za zaistniałą sytuację – wiemy, jak ważny jest candidate’s expierence nie tylko dla naszych Partnerów, ale również dla nas samych. Z przyjemnością mogę poinformować, że dzięki tej sytuacji wprowadziliśmy nowe rozwiązanie dla naszych kandydatów (usprawniliśmy proces dzielenia się feedbackiem z Partnerami), żeby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości. Edyta, Partners Team Lead

Konrad

Z mojej perspektywy jako kogoś kto zaczął od 1.06.22: 1. Organizacja od początku wliczając proces rekrutacji na najwyższym poziomie 2. Organizacja pracy i onboarding na najwyższym poziomie jaki spotkałem a już kilka firm mam w cv 3. Ludzie bardzo fajni i chętni do pomocy 4. Od początku się czuje, że firmie zależy na pracowniku i nie jedt tam jedynie jakimś numerem jak w typowych korpo 5. Na każdym etapie można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania 6. Jeśli chodzi o specyfikę - trzeba mieć świadomość że praca konsultanta jest wymagająca i trudna zarówno pod względem ciągłej presji projektowej i klienckiej, ale też zmusza/motywuje do ciągłego poszerzania wiedzy. Jednym słowem model pracy nie dla każdego, ale jeśli ktoś się w tym odnajduje to najlepsze możliwe miejsce :-)

Olga
@Konrad

Nie powiem, fajnie to wygląda. A jakieś szkolenia też masz zapewnianie?

Cześć Konrad! Dziękujemy za opinię. Magda, HR Business Partner

Konrad
@Olga

Firma bardzo dba o rozwój pracowników od zaplanowania rozwoju kariery po szkolenia. Sam dostęp do technologii i możliwość dotknięcia i zbudowania wielu rzeczy samemu jest super. Szkolenia oczywiście. Pozdrawiam

Jerzy
@Konrad

Z jakich dokładnie technologii macie te szkolenia :p?

Ten_koleś
@Jerzy

@Jerzy - zadaj pytanie odwrotnie - z czego chciałbyś się szkolić? I jest duża szansa, że takie szkolenie będzie Ci zapewnione. Chcesz się szkolić z technik negocjacji? nie ma sprawy. Z technik sprzedaży? nie ma sprawy. Z ITIL/PRINCE/SCRUM/PMP - o ile to ma szansę Ci zapewnić rozwój - droga wolna. Stąd przejdźmy do szkoleń "z jakich dokładnie technologii" - odwróć pytanie - z czego chcesz? znajdź szkolenie na rynku, wykaż wartość (co dzięki temu będziesz mógł robić) i bezpośredni przełożony może Ci drogę otworzyć, czy to będzie Oracle, AWS, Databrics, Red Hat czy cokolwiek innego.

Jerzy
@Ten_koleś

I to wszystko opłaca pracodawca w 100%?

Aktualność
Are you looking for new challenges? Great! Check out what exciting data analytics assignments are waiting for you at Predica!

❓ What projects have we completed so far?

❓ What tools do we use on a daily basis?

❓ What will you gain by working with us?

You will find out about that from our video!

Marcin N

Jak wyglądają możliwości otrzymania podwyżki w firmie Predica? Czy obowiązuje tak zwane coroczne "wyrównanie"?

@Marcin N

Cześć Marcin, proces podwyżkowy w Predica ma miejsce 3 razy w roku (styczeń, czerwiec oraz wrzesień). O podwyżce decyduje Team Leader, biorąc pod uwagę różne aspekty (np. stopień realizacji indywidualnego planu rozwoju), ustalone wraz z daną osobą. Magda, HR Business Partner

zadowolony

póki co nie mam nic złego do powiedzenia, rozwijająca pozycja, duże wsparcie współpracowników, ciekawe projekty i miła atmosfera

@zadowolony

Cześć! Dziękujemy za opinię :) Magda, HR Business Partner

Czy urlop w Predica Sp. z o.o. jest płatny 100%?

W przypadku umów o pracę kwestię urlopu reguluje Kodeks Pracy. Z kolei w przypadku umów B2B benefit oraz umów cywilno-prawnych każdy współpracownik może skorzystać z płatnej przerwy w świadczeniu usług, w liczbie ustalonej w ofercie o współpracy. Nasi współpracownicy mogą też wybrać umowę B2B non-holiday, która charakteryzuje się brakiem płatnej przerwy w świadczeniu usług. Wybór rodzaju umowy jest decyzją kandydata. Magda, HR Business Partner

Jaka jest umowa w firmie Predica Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Senior Consultant zatrudniają na umowę zlecenie?

W Predica do wyboru dla kandydata są następujące rodzaje umów: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło oraz umowa o współpracy B2B. Osoby na stanowiskach senioralnych najczęściej decydują się na umowę o pracę lub na umowę B2B, ale to zawsze jest decyzja kandydata. Rodzaj umowy jest omawiany szczegółowo podczas procesu rekrutacyjnego i ma na to wpływ także charakter roli, na którą aplikuje kandydat. Magda, HR Business Partner

Zostaw merytoryczną opinię o Predica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Predica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Predica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Predica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Predica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Predica Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Predica Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 41 ocen.

Predica Sp. z o.o.