logo Media Project Group

Media Project Group

Opinie o Media Project Group

Arex 2014-01-09 16:08:59
Firma jest bardzo dobrze zorganizowana i świetnie się z nimi współpracuje. Mają bardzo pomysłowe i innowacyjne rozwiązania, co jest bardzo ważne w marketingu. Udzielają również wszelkiego rodzaju porad. Także polecam.
Michał 2014-01-09 18:05:48
Ja jestem partnerem tej firmy. Można na tym nieźle zarobić. Firma jest uczciwa i godna zaufania. Polecam.
Ernest 2014-01-09 18:46:02
Również polecam wam współpracę z tą firmą. Naprawdę dobra i solidna firma.
Daniel 2014-01-09 19:08:33
Bardzo dobre usługi reklamowe. Najwyższej jakości projekty oraz strony www. Poleca wszystkim usługi tej firmy.
Tadek 2014-01-09 19:17:23
Również mogę wam polecić tę firmę. Projekty wykonała szybko i w dobrej cenie. Reklamą również zajmują się doświadczeni specjaliści, którym można zaufać. Polecam, naprawdę warto.
Paulina 2015-03-04 09:36:00
Solidny partner w biznesie.
okaj 2016-04-20 18:17:31
jesli masz wydawać jakieś pieniądze to nie wierzę , że znajdziesz w tym czystą przyjemność... ale różni są ludzie. Ta firma to ekspert w branży marketingu nieruchomości oraz reklamy internetowej. Kolega korzystał z ich usług i był w pełni zadowolony
Zostaw swoją opinię o Media Project Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Project Group