Handlopex S.A. Filia

Wrocław

Opinie o Handlopex S.A. Filia

John71 2014-01-29 17:23:05
Pracowałem w oddziale wrocław przez 3 miesiące na stanowisku opiekun klienta a tak naprawdę jako kierowca bo z opiekunem klienta to miało niewiele wspólnego. Ogólnie nie polecam z paru powodów -
- Jesteś opiekunem klienta a każą Ci biegać z mopem i z miotłą (sprzątanie szatni, zamiatanie placu przed firmą) Sorry ale czy takiej firmy nie stać na sprzątaczki??
- W biurze pracują same naburmuszone osoby których nawet nie można o nic poprosić bo zaraz zaczynają się fochy i odszczekiwanie.
- Zacząłem prace na początku sezonu i nikt nawet nie pomyślał żeby mnie wprowadzić i pokazać jak wygląda praca.
- Odrazu dostajesz do podpisania milion papierów na odpowiedzialność finansową - za towar, za samochód, za telefon.
- Nie można liczyć na niczyją pomoc, można tylko usłyszeć "dzwoń do Rzeszowa i sam się dowiedz!"
- Zwolniłem się po okresie próbnym bo okazało się, że chcieli mi dać mniejszą kasę niż obiecywali bo ponoć były na mnie skargi, tylko najlepsze jest, że nie wiadomo od kogo i za co, bo nikt mi takiej informacji nie chciał udzielić.

Jesli chodzi o plusy to mają całkiem nizły social, ale też bez szału, np na firmową wigilie firma przeznaczyła 30zł brutto na pracownika z czego jeszcze trzeba zapłacić podatek!!! Śmiech na sali!!!
katrin 2014-04-02 12:06:50
Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów przed kupnem opon w firmie Handlopex oddział Wrocław.Przed odbiore dokładnie sprawdzajcie czy nie ma przypadkiem jakichś uszkodzeń mechanicznych.Wxzoraj zamówiłem komplet opon 205/60/16. Będąc przekonanym,że dokonuję zakupu nowych opon nie sprawdziłem.Prowadzę myjnię samochodową wraz z usługami wymiany i serwisu opon we Wrocławiu pod nazwą Kurka Wodna. W trakcie montażu opon na oczach klienta okazało się,że jedna opona jest z boku lekko uszkodzona mechanicznie.Ma delikatne rozcięcia gumy.Wydawało mi się,że oczywistym jest,ze firma natychmiast wymieni mi oponę na nową,tym bardziej,że auto klienta jest w zakładzie na podnośniku.Niestety dowiedziałem się od osoby zajmującej się w firmie reklamacjami,że prawdopodobnie uszkodzenie jest z mojej winy powstałe podczas nieprawidłowego montażu.Jest to oczywistą bzdurą i nieprawdą.Firma rozkłada teraz ręcę mówiąc,ze teraz musi być wdrożona procedura reklamacyjn a która potrwa.A auto klienta jest na podnośniku..Jestem głęboko rozczarowany taką postawą firmy Handlopex tym bardziej,że współpracę z nimi rozpocząlem dosłownie dzień wcześniej i było to pierwsze zamówienie jakie złożyłem w tej firmie.Aż się boję jaka była by reakcja firmy gdyby klient wyjechał za bramę zakładu..
katrin 2014-04-02 12:15:11
Oczywiście poinformuję na forum w jaki sposób zastała załatwiona reklamacja przez dział reklamacji.Ja nie chcąc tracić zaufania w oczach mojego klienta zdecydowałem natychmist o zakupie nowej opony na mój koszt.Nie mogę sobie pozwolić na pozostawienie auta klienta na podnośniku i poinformowania go,że została wdrożona procedura..Co po takim oświadczeniu klientowi..?? Zapłacił za opony i chciał wyjechać z zakładu z nowym kompletem na aucie.Sądziłem,ze Handlopex to rozumie ale okazało się,że nie.. Wobec powyższego poinformuję wszystkich Państwa o decyzji jaką podejmie firma Handlopex.
normalny 2014-04-05 08:15:42
Lipa, z tą odpowiedzialnością. Powinni przecież przepisać auto i telefon na Twoją właność - to by ułatwiło sprawę. Jedyny ich błąd polegał na tym, że chcieli Ci przedłużyć umowę, ja bym ją rozwiązał po miesiącu.
John71 2014-05-16 10:24:21
Przyczepiles sie tylko do kwesti odpowedzialnosci, co tylko mnie utwierdza ze napisalem prawde.
Robert 2015-01-18 15:21:09
Czy kierownik we Wroclawiu jest do dogadania i czy wogole da siectam pracowac, jaka atmosfera tam panuje.
taczka 2015-09-10 19:29:26
Pcha sie robote do przodu ...
Mik 2016-05-18 21:39:29
No tak, sprzedają opony, fajnie jest naprawdę polecam
Zostaw swoją opinię o Handlopex S.A. Filia - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handlopex S.A. Filia