Opinie o Intrac Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intrac Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrac Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrac Polska w Warszawa

kudlacz

Chłopie żebyś przynajmniej pisał prawdę.Tz. góra nie pamięta czasów AGREXU bo wtedy nie pracowali. Premie otrzymują wszyscy , nieznam nikogo w firmie by nie otrzymał premii, chyba ze nie pracował lub nie miał wypracowanych godzin. Odpowiedzialność w naszym oddziale podpisali wszyscy i obrażasz nas nazywając nas głupkami bo nas nie znasz, a nikt z nas nie chcialby poznać Ciebie. My mamy zaufanie do siebie, pracujemy prawie w tym samym składzie od lat i nie mamy czego się obawiać. Boją si (usunięte przez administratora) lenie, pseudo koledzy co nas obrażają na tym forum a o których dopiero by napisał jakimi byli pracownikami. Większość z tych co odeszła ciągle szuka swojego miejsca w pracy , u nowych pracodawców też jest im źle , oni zawsze będą narzekać i płakać.

Julek

Hahaha. Tosmy pozartowali. Teraz przejdźmy do faktów. Oprócz kilku osób w wolicy (mechaników) + tzw. góry, nie ma w firmie innych osób które pamiętają czasy agrexu. Wśród ludzi od części, koordynatorow serwisu, gwarancji, ostatnio też mechaników, przemiał ma miejsce co kilka miesięcy. Zatrudniani są nawet Ukraińcy. To raz. Dwa. Premie to się dostaje na papierze nawet, a potem w życiu się jej na oczy nie widzi, chyba że jest się jedną z osób które nie mają wyników, a potem i tak premie, podwyżki, awanse, sława i splendor. Pytanie w zamian za co? Pozostawiam bez odpowiedzi. A co powiesz o sytuacji w której są pracownicY którzy chcą, potrafią, robią dużo dla firmy, a i tak nagradzani są jw? Odnośnie odpowiedzialności. A znalazł się już głupi co podpisał? Oto jest odpowiedź na to pytanie.

pozytyw 2

Ja również uważam, że nie jest najgorzej... mawiają że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"... FAKT ZAWSZE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ... ale nie jest źle! ja polecam! wszystko zalezy od człowieka i jego podejścia do pracy. Jeżeli ktoś do pracy chodzi po to by zrobić swoje najlepiej jak potrafi i tylko na tym się koncentruje to na pewno bedzie zadowolony. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy, żeby poszukać dziury w całym to znajdzie i potem to opisze na tym forum... wszystko zależy od człowieka...

Kudłacz

Pracuję w firmie jeszcze od czasów Agrexu , takie bzdury wypisujecie tutaj że to jest dopiero żenada. Premia wypłacana zawsze, odpowiedzialność dopiero pierwszy raz w historii firmy jest podpisywana , i naprawdę nie znam przypadku by ktoś z moich kolegów zarabiał 2 tys. lub najniższą podstawę. Nie powiem że jest idealnie, firmę tworzą ludzie czyli my wszyscy mamy udział w budowaniu jej wizerunku na zewnątrz. Nie wiem jak jest w Wolicy ale nie myślę by było inaczej, wielu z nas pracuje tak długo jak ja , trzon firmy to ciągle ci sami ludzie od lat.

Czy po rozmowie w Intrac Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Heniek

Jeżeli masz ochotę podpisać odpowiedzialność materialną na jakaś horrendalna kwotę w zamian za 2tys do łapki przy dobrych wiatrach, to życzę powodzenia. Lepiej weź sobie młotek i uderz się w mały palec u stopy. Efekt będzie podobny tylko nie oddasz całego swojego majątku i nie będziesz do końca życia pracował na to co ten przed Tobą (wszyscy wiedzą kto go tam posadził i opowiadał jaki to jest cudowny) "zgubił" albo "zapomniał dokąd wysyła".

olo66

spokojnie dostaniesz 2700 na reke + premia- ale to indywidualnie musisz wynegocjować- powodzenia!

Zawiedziony

Witam, Przepracowałem tam kilka wiosen.... Stwierdzam że były czasy lepsze o gorsze (lepsze nie mylić z dobrymi). Niestety pomimo szacunku do kolegów i koleżanek którzy pracują lub pracowali muszę potwierdzić, że 90% opinii negatywnych to prawda. Nie chodzi tu o wyniki bo nawet z wynikami współpraca nie jest łatwa.....

Jeli

Myślę że jego pracodawca nie doczekał się 20 stron tutaj z opiniami na swój temat. Oczywiście to że większość z nich jest negatywna to przypadek. Po drugie jego pracodawca nie musi pisać tutaj pseudo pozytywnych i bezstronnych ocen na swój temat, aby ludzie chcący poznać opinie na temat tej firmy znaleźli te pozytywne i lykneli głupoty i gruszki na wierzbie opowiadane w trakcie spotkania rekrutacyjnego, jak ich poprzednicy. Których następnie wymieni się na kolejnych lepszych, nieswiadomych w jakie bagno się pakuja. A potem to już tylko kijem i lojalki na 5lat albo 50tys do zwrotu jak koledzy od dźwigów.

koles

On ciągle pracuje w Intracu.... Większość co tu pisze opinie jest obecnymi pracownikami Intraca, sfrustrowani , zagubieni, bez pomysłu na siebie, udających dobrych handlowców , udających przyjaciół......

pozytyw+

*JLO- mam nadzieje, że Twój obecny pracodawca jest tak idealny, że na jego stronie piszesz same pozytywy... tymczasem życzę Ci samych sukcesów!! :)

JLO

To jest chyba pierwszy przypadek w historii, kiedy przedstawiciel tej firmy, którym za pewne jesteś publicznie przyznaje że w tej firmie jest duża rotacja. Do tej pory wbrew oczywistym faktom było to negowane. Jeżeli koleżenska atmosferą nazwiemy fakt donoszenia pracowników na siebie nawzajem, co jest sowicie wynagradzane przy okazji wypłaty premii, do czego namawiani są pracownicy, super narzędziami pracy nazwiemy 10letnie laptopy, rozjezdzone, powypadkowe auta firmowe, które dostają wybrańcy, a pozostali są ciągle straszni że zostaną im odebrane, oraz brud w szumnie zwanych oddziałach, premie przyznawane w imię własnego widzi mi się, a nie wyników sprzedaży, to faktycznie masz rację, wszystko jest super.

pozytyw+

*JLO- fakt duża rotacja pracowników moze być minusem kazdej firmy, jednak to sa sprawy indywidualne, nie znam szczegółów, jezeli ktoś zostal zwolniony niezgodnie z prawem, niesłusznie itd.. to może zawsze dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Jednak nie zmienia to faktu, że firma oferuje swoim pracownikom umowy o prace, dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, super narzędzia pracy, koleżeńską atmosfere. Każde próby oczarniania firmy wynikające z chęci osobistej zemsty, wylania żalu itp. uwazam za niegodne.

ser

Tak, przedstaw listę 50 osób zwolnionych przez Intrac .

JLO

Treści naszych opinii może być mniej lub bardziej obiektywna, chociaż osobiście zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami, jednak jeśli ktoś nie wierzy, z liczbami chyba nie będzie dyskutować. Na ok. 70 osób które zatrudnia firma, w przeciągu ostatnich 2-3 lat zwolnionych zostało lub odeszło na własną prośbę (nieliczne przypadki) ok. 50 osób. Jeśli ktoś nie wierzy lub chce dyskutować mogę przedstawiać tutaj listę. Pytania?

pozytyw+

Hej, jak dla mnie firma jest OK! mają fantastyczne narzędzia pracy, świetną, koleżeńską atmosferę we wszystkich oddziałach, godne warunki płacowe, wynagrodzenia zawsze na czas, umowa o pracę. Kierownik LO jest sprawiedliwy, kompetentny i serdeczny. Nie rozumiem skąd te negatywy, no ale kazdy ma prawo do własnego zdania. Moje zdanie jest na plus. pozdrawiam.

otton
@pozytyw+

Pozytyw, o jakich fantastycznych narzędziach pracy mowa, o jakich godnych warunkach płacowych, najniższa podstawa i premia której nikt nigdy nie widział.Żenada !!!!!!!

frodo

może lepiej znajdź sobie bogatego sponsora będzie mniejsze rozczarowanie

pawel123

evelina4. może i pracodawca jest bogaty. powiedz jak Tobie się tam pracuje? czy rzeczywiście są tam pracownicy traktowani tak przedmiotowo? czytając posty innych mam takie wrażenie. a może to są ludzie typu czy się stoi czy leże się należy. ten Pan co pije tyle kaw dziennie jest kierownikiem serwisu w Warszawie?

pierwszy

właśnie czytam Wasze opinie o firmie i widzę sam bełkot. może trochę konkretów. jest dobrym czy złym pracodawcą? Czy Intrac się zwija?

olo
@pierwszy

poczytaj posty ponizej to znajdziesz odpowiedź.tylko dwie firmy z tej branży mają tyle negatywnych opinii są to Intrac i Interhandler i nie chodzi tu o wynagrodzenia a jak zauważyłeś o sposób traktowania pracowników.Pracuje obecnie w VOLVO i na gowork nie znajdziesz negatywnych wpisów tak samo z Bergerat Monnoyeur dilerem Caterpillara a wymagania w stosunku do pracowników są bardzo wysokie.Czyli przytaczana teza że negatywna opinia o pracodawcy swiadczy ze komus się nie chce pracować jest niestety mylna.

case

Takiego b....lu jaki jest w tej firmie dawno nie widziałem. ,rada omijac z daleka.

Pracownik :)

Powiem krótko - Polecam jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony. Ludzie przestańcie pierd...... . Nie chce wam się robić to szukacie dziury w całym i piszecie bzdury. Jak tak czytam wasze wypociny to w korporacji Google też byście się wypowiadali negatywnie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Intrac Polska - Warszawa

Intrac Polska