intrac polska

Opinie o intrac polska

Zawiedziony 2015-12-13 18:44:16
Witam,

Przepracowałem tam kilka wiosen....
Stwierdzam że były czasy lepsze o gorsze (lepsze nie mylić z dobrymi).
Niestety pomimo szacunku do kolegów i koleżanek którzy pracują lub pracowali muszę potwierdzić, że 90% opinii negatywnych to prawda. Nie chodzi tu o wyniki bo nawet z wynikami współpraca nie jest łatwa.....
otton 2015-12-15 20:18:46
Pozytyw, o jakich fantastycznych narzędziach pracy mowa, o jakich godnych warunkach płacowych, najniższa podstawa i premia której nikt nigdy nie widział.Żenada !!!!!!!
Heniek 2015-12-17 10:06:58
Jeżeli masz ochotę podpisać odpowiedzialność materialną na jakaś horrendalna kwotę w zamian za 2tys do łapki przy dobrych wiatrach, to życzę powodzenia. Lepiej weź sobie młotek i uderz się w mały palec u stopy. Efekt będzie podobny tylko nie oddasz całego swojego majątku i nie będziesz do końca życia pracował na to co ten przed Tobą (wszyscy wiedzą kto go tam posadził i opowiadał jaki to jest cudowny) "zgubił" albo "zapomniał dokąd wysyła".
Kudłacz 2015-12-17 12:29:01
Pracuję w firmie jeszcze od czasów Agrexu , takie bzdury wypisujecie tutaj że to jest dopiero żenada. Premia wypłacana zawsze, odpowiedzialność dopiero pierwszy raz w historii firmy jest podpisywana , i naprawdę nie znam przypadku by ktoś z moich kolegów zarabiał 2 tys. lub najniższą podstawę. Nie powiem że jest idealnie, firmę tworzą ludzie czyli my wszyscy mamy udział w budowaniu jej wizerunku na zewnątrz. Nie wiem jak jest w Wolicy ale nie myślę by było inaczej, wielu z nas pracuje tak długo jak ja , trzon firmy to ciągle ci sami ludzie od lat.
pozytyw 2 2015-12-17 19:57:54
Ja również uważam, że nie jest najgorzej... mawiają że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"... FAKT ZAWSZE MOGŁO BY BYĆ LEPIEJ... ale nie jest źle! ja polecam! wszystko zalezy od człowieka i jego podejścia do pracy. Jeżeli ktoś do pracy chodzi po to by zrobić swoje najlepiej jak potrafi i tylko na tym się koncentruje to na pewno bedzie zadowolony. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy, żeby poszukać dziury w całym to znajdzie i potem to opisze na tym forum... wszystko zależy od człowieka...
olo66 2015-12-17 20:04:35
spokojnie dostaniesz 2700 na reke + premia- ale to indywidualnie musisz wynegocjować- powodzenia!
Julek 2015-12-18 12:01:06
Hahaha. Tosmy pozartowali. Teraz przejdźmy do faktów. Oprócz kilku osób w wolicy (mechaników) + tzw. góry, nie ma w firmie innych osób które pamiętają czasy agrexu. Wśród ludzi od części, koordynatorow serwisu, gwarancji, ostatnio też mechaników, przemiał ma miejsce co kilka miesięcy. Zatrudniani są nawet Ukraińcy. To raz. Dwa. Premie to się dostaje na papierze nawet, a potem w życiu się jej na oczy nie widzi, chyba że jest się jedną z osób które nie mają wyników, a potem i tak premie, podwyżki, awanse, sława i splendor. Pytanie w zamian za co? Pozostawiam bez odpowiedzi. A co powiesz o sytuacji w której są pracownicY którzy chcą, potrafią, robią dużo dla firmy, a i tak nagradzani są jw? Odnośnie odpowiedzialności. A znalazł się już głupi co podpisał? Oto jest odpowiedź na to pytanie.
kudlacz 2015-12-18 13:50:36
Chłopie żebyś przynajmniej pisał prawdę.Tz. góra nie pamięta czasów AGREXU bo wtedy nie pracowali. Premie otrzymują wszyscy , nieznam nikogo w firmie by nie otrzymał premii, chyba ze nie pracował lub nie miał wypracowanych godzin. Odpowiedzialność w naszym oddziale podpisali wszyscy i obrażasz nas nazywając nas głupkami bo nas nie znasz, a nikt z nas nie chcialby poznać Ciebie. My mamy zaufanie do siebie, pracujemy prawie w tym samym składzie od lat i nie mamy czego się obawiać. Boją si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lenie, pseudo koledzy co nas obrażają na tym forum a o których dopiero by napisał jakimi byli pracownikami. Większość z tych co odeszła ciągle szuka swojego miejsca w pracy , u nowych pracodawców też jest im źle , oni zawsze będą narzekać i płakać.
Jd 2015-12-18 15:51:30
Choooopiiieee. Już chyba wszyscy w takim razie wiemy skąd jesteś ;) jeżeli tak jest, to faktycznie jesteście ewenementem na skalę tej firmy. We wszystkich innych oddziałach w większości nowe twarze.
kudłacz 2015-12-18 16:06:37
Ciekawe gdzie ty widzisz w tych wszystkich oddziałach nowe twarze??a może białe myszy widzisz?? Albo ciemność??
ktoś 2015-12-18 18:39:30
aż muszę też dopisać swój komentarz :) - co prawda moja kariera w tej firmie nie trwała zbyt długo.. bo tylko pół roku... jednak nie mogę złego słowa powiedzieć -może jestem jakiś inny, ale uważam, że jak na polskie realia naprawdę nei jest źle, pracowałem w dużo gorszch firmach pod względem płatności, wyzysku, oszukiwania, naginania praw pracowników itp.... naprawdę intrac jest OK! - wynagrodzenie zawsze na czas, dobre wynagrodzenie, umowy o prace....ludzie którzy tutaj piszą to nei wiem chyba im się w du*ach poprzewracało! Moja obiektywa ocena na PLUS. Pozdrawiam wszystkich intrakowców, a ludziom, którzy czytają te opinie proponuję się samemu przekonać i tyle.
bony 2015-12-18 18:52:11
to jak było tak super w intracu to ciekawe czemu tylko pół roku tam pracowałeś.....
ktoś 2015-12-18 19:09:26
sam odszedłem, bo dostałem "lepszą ofertę" pracy-więcej kasy, ale żałuję bo kasa to nie wszystko....praca po 12h, wyścig szczurow,3 zmiany, rodziny prawie nie widuję ..etam... szkoda gadać. doceniajcie to co macie.
Nowy 2015-12-18 19:43:04
Pracuję w tej firmie od niedawna, na razie jest ok jeżeli chodzi o moje stosunki z firmą. Ale to co widzę w firmie szczególnie jeżeli chodzi o moich kolegów i niektóre koleżanki to horror. Niedawno była wigilia firmowa, towarzystwo napite jak świnie, jedyny temat przy stole a potem w pokojach to firma w czarnych barwach. Niebyło szefa i innych z zarządu na którym pozostawiono by suchą nitkę, towarzystwo z Wolicy wiedzie w tym prym. Jedząc firmowe jedzenie, pijąc firmową wódkę wypowiadali się bardzo, bardzo negatywnie o firmie. W firmie jest przedszkole, szefostwo bardzo tolerancyjne, łamanie dyscypliny na porządku dziennym, wręcz sabotowanie pracy. Dobrze że pracuję daleko od centrali, pracując w takim towarzystwie odszedłbym w 5 min. W poprzedniej firmie by pójść na przerwę musiał zastąpić mnie szef by klienci byli ciągle obsługiwani. W centrali po przyjeździe pierwszy raz, dopiero po 20 min pojawiła się jedna z koleżanek, tel. w tym czasie dzwoniły a tu cisza ...... ponoć jest tak zawsze jak szefostwo wyjeżdża.
Gb 2015-12-18 20:17:51
Nie no gdzie nowe twarze: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Rzeszów, pół Wolicy. Chyba że przyjmiemy że pół roku-rok w tej firmie to już starzy wyjadacze. A to chyba o czymś świadczy.
sprawiedliwy 2015-12-18 21:02:47
pracuje od 2 lat.czy polecam?tak i nie.tak dla ludzi chcących zdobyc doświadczenie , zarobić kase itd.. nie dla ludzi szukających IDEAłÓW.pozdro
Case 2015-12-19 13:03:59
Dużo zależy kto w którym oddziale robi. Wyrazy współczucia dla koleżanek i kolegów z Wolicy.
nowy 2015-12-20 08:53:32
Ja tez współczuję chłopakom z Wolicy, to co opowiadali na wigilii to zgroza.
Nowy 2 2015-12-22 06:29:26
Ja też zaczynam się zastanawiać, w sumie premie cały czas otrzymuję ale koledzy w Wolicy na częściach i na serwisie cały czas mają zabieraną....hmmm
Jlo 2016-03-15 19:21:24
Panie kierowniku, lepiej idź pan już do domu, a nie o 18tej tutaj głupoty wpisujesz próbując ludzi oklamac jak to jest kolorowo. A potem standardowo, obiecana premia, lojalka i mamy pacjenta na uwiazanego. Zwolniliście połowę mechaników w Wolicy to teraz szukajcie jelenia. Nie zapomnij opowiedzieć o szwedzkim socjalu i kulturze organizacyjnej w trakcie spotkania.
Antek 2016-03-16 09:15:14
Tak, tak. Z tymi nadwyżkami na magazynie to jak w tym dowcipie, że w Moskwie na placu czerwonym rozdają rowery.. Nie w Moskwie tylko w sankt petersburgu, nie na placu czerwonym tylko na placu zwycięstwa, nie rowery tylko samochody, nie rozdają tylko kradną, a poza tym wszystko się zgadza.
Tomek 2016-03-18 06:20:41
Nie bardzo rozumiem sytuację, zwalniają i przyjmują?? Raczej nie wygląda to na redukcję....
:) 2016-03-18 18:41:08
roboty jest dużo, tylko że do intraca już nie dzwonią. te zwolnienia to był strzał w kolano. ci co zostali w większości też roboty już szukają.
konk 2016-03-19 09:43:20
Właśnie wyrzucili najlepszego handlowca z Wolicy, a ciekawe czy wielki Pan kierownik L. wie ze jest ukryta rekrutacja na jego miejsce.
. 2016-03-20 14:51:07
Nie najlepszego i nie zwolnili tylko sam odszedł.
Jejn 2016-03-20 17:03:24
O kogo chodzi? a to w Wolicy został jeszcze jakiś handlowiec? :D
qwert 2016-03-20 20:29:22
zależy na czyje potrzeby liczysz - bywało że nawet w/w kierownik był zaliczany do handlowców ;)
Julek 2016-03-21 10:03:44
Hahaha. Nie tylko on, ale nawet dziewczyna z biura jak trzeba było wykazać ile to się handlowców nie zatrudnia.
3b6 2016-03-22 09:34:26
Ale pieprzycie wszyscy 3 po 3, nudne juz te wasze komentarze, nigdy żadnych konkretów tylko bajki dla dzieci....
Julek 2016-03-22 11:40:22
Tzn co tutaj dla Ciebie nie jest konkretne. Jak były bardziej konkretne informacje to na wniosek zainteresowanego zostały usunięte.
qwert 2016-03-22 15:00:20
tylko trochę smutne te baki jak dla dzieci..
Alek 2016-03-31 02:43:52
Koniec miesiąca - jakieś nowe zwolnienia będą?
case 2016-04-01 08:01:55
Nigdy żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników. Intrac bardzo często przyjmuje pracowników którzy kiedyś odeszli a byli dobrymi pracownikami. Pracuję w tej firmie od jej powstania i największym problemem w firmie byli tz. Narzekacze, szczególnie w Wolicy. Zawsze jak ktoś od nich dzwoni to tylko płacz i narzekanie i to dosłownie prawie wszyscy . Dobrze ze tej od floty już nie ma , ta to dopiero ploty rozsiewała...
@case 2016-04-03 14:07:49
no przecież już jest ta od floty
case 2016-04-03 17:00:33
To nie ta, tę B zwolnili w tamtym roku...
Julek 2016-04-06 08:09:17
B wróciła?! Hahaha :D widocznie brakowało R informacji o czym ciemny lud gada między sobą i co się we firmie dzieje :D
Obiektywnie 2016-04-11 14:11:07
Romanse w firmie się skończyły to przynajmniej będą nowe tematy
captain america 2016-05-07 20:36:38
Najważniejsze byś chciał pracować, był chętny do nauki i był uczciwy. Te trzy cechy wystarczą by być dobrym , dobrze opłacanym serwisantem. Idź na oddział i porozmawiaj z ludźmi, z tymi co chcą pracować i pracują od lat w firmie. Każda opinia negatywna pochodzi od złodziei, kombinatorów i wszelkiej maści cwaniaków. Niech pokażą swoje świadectwa pracy, swoje wypowiedzenia !!! na pewno będzie się czym pochwalić.....
szczery 2016-05-27 20:12:16
nie brakuje szkoleń?! jak się sam nauczysz to umiesz. albo jak masz szczęście i wyślą cię na fajne szkolenie to musisz podpisać lojalkę na kilka tys.. @captain - a kto pracuje w firmie od lat i szczerze mówi o niej dobrze? i przyhamuj trochę z tymi złodziejami.. nie masz podstaw do takich ocen
captain 2016-05-28 12:20:40
Przepraszam tych normalnych co odeszli z firmy bo fakt byli tacy , ale ich było zaledwie kilkoro, reszta to szkoda mówić..... Co do mówiących źle o firmie a ciągle pracujących to świadczy tylko o ich głupocie i braku inteligencji. Nigdy bym 5 min nie pracował w firmie w której mi źle, ale w Intracu jest kilkoro jeszcze pracowników, od czasów Agrexu wiecznie płaczących i narzekających.
Case 2016-07-22 21:00:40
Tragedia. Wystarczy posłuchać jaką maja opinie w branży.
rmwituszynski@gmail.com 2016-07-25 08:42:42
Panie i panowie. Pracownicy obecni, byli, a także pretendujący do pracy. Sieć jest takim zjawiskiem że czujemy się bezkarni i wypisujemy bzdury. Rozumiem że w kwestii pracy w jednej czy drugiej firmie można mieć własne stanowisko. Jednak nie rozumiem czemu obrzuca się inwektywami rękę która karmi. Jestem byłem pracownikiem Intrac. Nie pracuję tam, ponieważ sam się o to postarałem. Aczkolwiek żałuję. Intrac nie jest bezduszną korporacją, nie jest tez firmą w której rządzi widzimisię szefa. Stoi twardo, ma swoje miejsce na rynku, ma perspektywy na rozwój. Jak w każdej firmie tak i tam, są ludzie i ludziska. Ale nie ma przeszkód aby pracować w normalnych, ludzkich warunkach. Nie pieprzcie o braku szkoleń. Nie pieprzcie o burdelu, i o innych bzdetach. To naprawdę normalna firma, i stara się swoich ludzi kształcić. Oczywiście jak w każdej dziedzinie, w ramach potrzeb, ale także możliwości. Są pracownicy zadowoleni, inni nie. Lecz jeśli maja takie aspiracje, to czemu nie pracują w podobno wzorcowym Volvo czy Cat'cie. Nie zniechęcajcie tych którzy chcą pracować w Intrac, bo to nieuczciwe. Uwaga: ta opinia nie jest laurką, tylko normalnym spojrzeniem na firmę. Nie lubię anonimowości sieci. Kojarzy mi się to z bezkarnością. Podpisuję się swoim mailem w którym jest moje nazwisko. Jeżeli ktoś chce iść do tej firmy, może napisać.
case 2016-09-08 22:36:06
Wituch, nie p.....ol głupot, żałosne jest to co mówisz, to min. przez takich ludzi jak ty, przez brak kompetecji, lekceważenie klientów, załatwianie prywatnych interseów, opinia ze strony klientów o Intrac jest taka jaka jest. Natomiast z perspektywy pracownika ta firma to niestety to ciągłe cięcie kosztów, widać to bardzo po redukcji oddziałów (szop, komórek) i rotacji pracowników oprócz prezesa Rafała prezesa i mechanika, kierownika Lucjana mechanika kierownika.Nie polecam tej firmy.
123 2016-10-03 11:32:26
Najbardziej mnie dziwią ciągle rotacje pracowników, W-wa, Gdańsk i inne oddziały. Wystarczy wejść na stronę intraca i co chwile nowe nazwiska na stanowiskach koordynatorów, handlowców itd, to jest zastanawiające, w żadnej normalnej firmie rotacja nie jest aż taka duża.
jaa 2016-10-08 11:06:07
to jedno wielkie kolesiostwo....
obserwator 2016-10-08 11:13:23
nie zapominajcie o nieśmiertelnej B !!
abc 2016-10-11 00:17:46
nie znam drugiej firmy z tak dużą rotacją pracowników - to nie jest normalne
moja opinia - trzymać się z daleka
żałują pieniędzy na premie motywacyjne;
ciężko wyjść poza podstawę ;
firmę boli jak ma wydać extra 100 pln ; śmiech na sali przy tych obrotach
kasą trzeba obracać , doceniać tych dobrych i najlepszych
byznes musi się kręcić panie prezesie
plusy - tak płacą na czas, jest umowa o pracę ; ciekawe kto by tu został gdyby było inaczej

wielka niewiadoma 2016-10-12 18:39:31
skoro tak Ci źle to co jeszcze robisz w tej firmie ? Kasa wpada za siedzenie i nic nie robienie -sprzedaż handlowca na poziomie dwóch maszyn na rok ( o ile w ogóle ) to nazywasz dobrym i najlepszym, za to chcesz premie? Firmę nie boli jak ma wydać i wydaje, bo faktycznie są tacy co mają . Tobie jak widać siedzenie i narzekanie weszło już w krew....może pora pomyśleć nad zmianą a nie użalać się nad sobą-droga wolna...nikt Cie na łańcuchu nie trzyma !!
Nikt jak nikt 2016-10-20 09:44:24
Pracowałem w Intracu kilka lat temu. Miałem nagraną pracę i pochwaliłem się koledze, że idę złożyć wypowiedzenie w dniu jutrzejszym. Nie zdążyłem niestety, bo jeszcze tego dnia L poprosił mnie na dywanik. Wręczył mi wypowiedzenie i z uśmiechem powiedział, że mnie zwalnia. Nie wiem czy to przypadek czy ktoś doniósł, nie wnikam. Mam nową pracę z której jestem zadowolony (pracuję w niej prawie 3 lata). Jak oceniam pracę w Intrac`u? Za moich czasów był tam mocny bałagan. L postrzegał wszystkich jako złodziei i manipulatorów. Ja z serwisantami znałem się bardzo dobrze, nie byli złodziejami. Nie wiem czy mierzył wszystkich swoją miarą, czy może więcej wiedział ode mnie. Nie wiem też kto otrzymywał premię, ja jej na pewno ani razu nie widziałem. Fakt jest taki szefostwo uważało wtedy wszystkich za złodziei. Prezes R to jak w tym dowcipie-szef pedał- trzeba wszystkich wypierd...
Ogólnie miło wspominam tę przygodę, ale jeśli miałbym tam wrócić to maks na miesiąc. Nie zniechęcam nikogo, niech każdy spróbuje kto ma możliwość. Moim zdaniem praca nie jest stabilna bo ciągle kogoś wyrzucają.
Ja daję ocenę dostateczną.
nick 2016-10-28 15:55:54
Pani prezes ;)
Zostaw swoją opinię o intrac polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intrac polska