Opinie o Intrac Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intrac Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrac Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrac Polska w Warszawa

Jeremi Nowy wpis

Czyli o firmie Intrac Polska należy już zapomnieć bo nie istnieje i to od dawna?

Czarek

Czy coś dzieje się w firmie? Dobrze sie pracuje?

Krzysiek Nowy wpis
@Czarek

Firma Intrac Polska została kupiona przez firmę Zeppelin Polska. Część pracowników przeszła do Zeppelin Polska, a reszta znalazła (mam nadzieję) nowego pracodawcę.

Paulina Nowy wpis
@Krzysiek

@Krzysiek Mam nadzieję, że jesteś pewien informacji, które nam przekazujesz. Sama to sprawdziłam i nie ma nigdzie informacji odnośnie tego, co nam przekazałeś, a firma Intrac Polska działa raczej normalnie. Byłeś tam kiedyś zatrudniony?

Mądra Nowy wpis
@Paulina

Tak Krzysztof ma rację, Firma zmieniła nazwę na Cartni i schyla się ku zamknięciu filli w Polsce. Z tego co nam było wiadomo Filie Litwa Łotwa i Estonia również przeznaczone są do sprzedazy

case

Ja dobrze będę wspominał pracę w Intrac, ludzie wspaniali, dobra atmosfera, szkoda że przechodzimy do nowego pracodawcy, szkoda ze nie wszyscy....

Krzysiek
@case

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami :-)

grupa wyszehradzka ;)

dokładnie każdy tylko płacze jaka to firma była zła ... ja pracowałem w intrac ... nie całe pół roku , ale tak pomocnych ludzi nie poznałem w innych pracach ..... Panie z księgowości super kobitki , sosnowiec Wiola i Michał - nie ma rzeczy niemożliwych dla Nich :) Mateusz C. , Michał J. , Robert S. , Marcin S. , Michał D. zawsze pomogą . Nie Oceniam Góry , bo jak by nie było firmę tworzą ludzie a nie poszczególne jednostki , ludzie z całej Polski są przewspaniali. A ludzie co tu komentują na minus , widocznie ich boli że już nie pracują. Ja osobiście jak zwalniałem się z poprzedniej pracy nie komentowałem jak było źle i jaka to firma nie była .... Proszę wszystkich złośliwców dajcie sobie na luz .....

@grupa wyszehradzka ;)

ja też się sam zwolniłem, bo znalazłem lepszą pracę, ale dobrego słowa o intracu nie mogę od strony warunków pracy powiedzieć. Współpracownicy z różnych oddziałów, paru było bardzo w porządku, paru zwykle obiboki i cwaniaki jak to zresztą w życiu bywa...

grupa wy...
@były pracownik

ja się sam nie zwolniłem :) część pracowników przechodzi do nowego pracodawcy , a mniejsza część papa ale doświadczenie jakie tu zdobyłem się na pewno przyda :)

Czy po rozmowie w Intrac Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
...

Itrac jaki był, taki był. Ale ja znalazłem tam coś wyjątkowego ;)

OLO
@...

Co ??? Hahaha...

@OLO

To akurat już moja sprawa ;)

...

hahaha w końcu! chociaż szkoda tych kilku normalnych osób, które tam jeszcze były

OLO

To już jest koniec...

abc

nie znam drugiej firmy z tak dużą rotacją pracowników - to nie jest normalne moja opinia - trzymać się z daleka żałują pieniędzy na premie motywacyjne; ciężko wyjść poza podstawę ; firmę boli jak ma wydać extra 100 pln ; śmiech na sali przy tych obrotach kasą trzeba obracać , doceniać tych dobrych i najlepszych byznes musi się kręcić panie prezesie plusy - tak płacą na czas, jest umowa o pracę ; ciekawe kto by tu został gdyby było inaczej

wielka niewiadoma
@abc

skoro tak Ci źle to co jeszcze robisz w tej firmie ? Kasa wpada za siedzenie i nic nie robienie -sprzedaż handlowca na poziomie dwóch maszyn na rok ( o ile w ogóle ) to nazywasz dobrym i najlepszym, za to chcesz premie? Firmę nie boli jak ma wydać i wydaje, bo faktycznie są tacy co mają . Tobie jak widać siedzenie i narzekanie weszło już w krew....może pora pomyśleć nad zmianą a nie użalać się nad sobą-droga wolna...nikt Cie na łańcuchu nie trzyma !!

jaa

to jedno wielkie kolesiostwo....

Najbardziej mnie dziwią ciągle rotacje pracowników, W-wa, Gdańsk i inne oddziały. Wystarczy wejść na stronę intraca i co chwile nowe nazwiska na stanowiskach koordynatorów, handlowców itd, to jest zastanawiające, w żadnej normalnej firmie rotacja nie jest aż taka duża.

rmwituszynski@gmail.com

Panie i panowie. Pracownicy obecni, byli, a także pretendujący do pracy. Sieć jest takim zjawiskiem że czujemy się bezkarni i wypisujemy bzdury. Rozumiem że w kwestii pracy w jednej czy drugiej firmie można mieć własne stanowisko. Jednak nie rozumiem czemu obrzuca się inwektywami rękę która karmi. Jestem byłem pracownikiem Intrac. Nie pracuję tam, ponieważ sam się o to postarałem. Aczkolwiek żałuję. Intrac nie jest bezduszną korporacją, nie jest tez firmą w której rządzi widzimisię szefa. Stoi twardo, ma swoje miejsce na rynku, ma perspektywy na rozwój. Jak w każdej firmie tak i tam, są ludzie i ludziska. Ale nie ma przeszkód aby pracować w normalnych, ludzkich warunkach. Nie pieprzcie o braku szkoleń. Nie pieprzcie o burdelu, i o innych bzdetach. To naprawdę normalna firma, i stara się swoich ludzi kształcić. Oczywiście jak w każdej dziedzinie, w ramach potrzeb, ale także możliwości. Są pracownicy zadowoleni, inni nie. Lecz jeśli maja takie aspiracje, to czemu nie pracują w podobno wzorcowym Volvo czy Cat'cie. Nie zniechęcajcie tych którzy chcą pracować w Intrac, bo to nieuczciwe. Uwaga: ta opinia nie jest laurką, tylko normalnym spojrzeniem na firmę. Nie lubię anonimowości sieci. Kojarzy mi się to z bezkarnością. Podpisuję się swoim mailem w którym jest moje nazwisko. Jeżeli ktoś chce iść do tej firmy, może napisać.

@rmwituszynski@gmail.com

Wituch, nie p.....ol głupot, żałosne jest to co mówisz, to min. przez takich ludzi jak ty, przez brak kompetecji, lekceważenie klientów, załatwianie prywatnych interseów, opinia ze strony klientów o Intrac jest taka jaka jest. Natomiast z perspektywy pracownika ta firma to niestety to ciągłe cięcie kosztów, widać to bardzo po redukcji oddziałów (szop, komórek) i rotacji pracowników oprócz prezesa Rafała prezesa i mechanika, kierownika Lucjana mechanika kierownika.Nie polecam tej firmy.

obserwator
@case

nie zapominajcie o nieśmiertelnej B !!

nick
@obserwator

Pani prezes ;)

Case

Tragedia. Wystarczy posłuchać jaką maja opinie w branży.

captain

Przepraszam tych normalnych co odeszli z firmy bo fakt byli tacy , ale ich było zaledwie kilkoro, reszta to szkoda mówić..... Co do mówiących źle o firmie a ciągle pracujących to świadczy tylko o ich głupocie i braku inteligencji. Nigdy bym 5 min nie pracował w firmie w której mi źle, ale w Intracu jest kilkoro jeszcze pracowników, od czasów Agrexu wiecznie płaczących i narzekających.

szczery

nie brakuje szkoleń?! jak się sam nauczysz to umiesz. albo jak masz szczęście i wyślą cię na fajne szkolenie to musisz podpisać lojalkę na kilka tys.. @captain - a kto pracuje w firmie od lat i szczerze mówi o niej dobrze? i przyhamuj trochę z tymi złodziejami.. nie masz podstaw do takich ocen

Nikt jak nikt
@szczery

Pracowałem w Intracu kilka lat temu. Miałem nagraną pracę i pochwaliłem się koledze, że idę złożyć wypowiedzenie w dniu jutrzejszym. Nie zdążyłem niestety, bo jeszcze tego dnia L poprosił mnie na dywanik. Wręczył mi wypowiedzenie i z uśmiechem powiedział, że mnie zwalnia. Nie wiem czy to przypadek czy ktoś doniósł, nie wnikam. Mam nową pracę z której jestem zadowolony (pracuję w niej prawie 3 lata). Jak oceniam pracę w Intrac`u? Za moich czasów był tam mocny bałagan. L postrzegał wszystkich jako złodziei i manipulatorów. Ja z serwisantami znałem się bardzo dobrze, nie byli złodziejami. Nie wiem czy mierzył wszystkich swoją miarą, czy może więcej wiedział ode mnie. Nie wiem też kto otrzymywał premię, ja jej na pewno ani razu nie widziałem. Fakt jest taki szefostwo uważało wtedy wszystkich za złodziei. Prezes R to jak w tym dowcipie-szef pedał- trzeba wszystkich wypierd... Ogólnie miło wspominam tę przygodę, ale jeśli miałbym tam wrócić to maks na miesiąc. Nie zniechęcam nikogo, niech każdy spróbuje kto ma możliwość. Moim zdaniem praca nie jest stabilna bo ciągle kogoś wyrzucają. Ja daję ocenę dostateczną.

captain america

Najważniejsze byś chciał pracować, był chętny do nauki i był uczciwy. Te trzy cechy wystarczą by być dobrym , dobrze opłacanym serwisantem. Idź na oddział i porozmawiaj z ludźmi, z tymi co chcą pracować i pracują od lat w firmie. Każda opinia negatywna pochodzi od złodziei, kombinatorów i wszelkiej maści cwaniaków. Niech pokażą swoje świadectwa pracy, swoje wypowiedzenia !!! na pewno będzie się czym pochwalić.....

Obiektywnie

Romanse w firmie się skończyły to przynajmniej będą nowe tematy

Julek

B wróciła?! Hahaha :D widocznie brakowało R informacji o czym ciemny lud gada między sobą i co się we firmie dzieje :D

case

To nie ta, tę B zwolnili w tamtym roku...

case

Nigdy żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników. Intrac bardzo często przyjmuje pracowników którzy kiedyś odeszli a byli dobrymi pracownikami. Pracuję w tej firmie od jej powstania i największym problemem w firmie byli tz. Narzekacze, szczególnie w Wolicy. Zawsze jak ktoś od nich dzwoni to tylko płacz i narzekanie i to dosłownie prawie wszyscy . Dobrze ze tej od floty już nie ma , ta to dopiero ploty rozsiewała...

@case

no przecież już jest ta od floty

Alek

Koniec miesiąca - jakieś nowe zwolnienia będą?

Zostaw merytoryczną opinię o Intrac Polska - Warszawa

Intrac Polska