Opinie o Intrac Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intrac Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intrac Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intrac Polska w Warszawa

qwert

tylko trochę smutne te baki jak dla dzieci..

Julek

Tzn co tutaj dla Ciebie nie jest konkretne. Jak były bardziej konkretne informacje to na wniosek zainteresowanego zostały usunięte.

3b6

Ale pieprzycie wszyscy 3 po 3, nudne juz te wasze komentarze, nigdy żadnych konkretów tylko bajki dla dzieci....

Julek

Hahaha. Nie tylko on, ale nawet dziewczyna z biura jak trzeba było wykazać ile to się handlowców nie zatrudnia.

Czy po rozmowie w Intrac Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Jejn

O kogo chodzi? a to w Wolicy został jeszcze jakiś handlowiec? :D

qwert
@Jejn

zależy na czyje potrzeby liczysz - bywało że nawet w/w kierownik był zaliczany do handlowców ;)

Nie najlepszego i nie zwolnili tylko sam odszedł.

konk

Właśnie wyrzucili najlepszego handlowca z Wolicy, a ciekawe czy wielki Pan kierownik L. wie ze jest ukryta rekrutacja na jego miejsce.

roboty jest dużo, tylko że do intraca już nie dzwonią. te zwolnienia to był strzał w kolano. ci co zostali w większości też roboty już szukają.

Nie bardzo rozumiem sytuację, zwalniają i przyjmują?? Raczej nie wygląda to na redukcję....

Antek

Tak, tak. Z tymi nadwyżkami na magazynie to jak w tym dowcipie, że w Moskwie na placu czerwonym rozdają rowery.. Nie w Moskwie tylko w sankt petersburgu, nie na placu czerwonym tylko na placu zwycięstwa, nie rowery tylko samochody, nie rozdają tylko kradną, a poza tym wszystko się zgadza.

Jlo

Panie kierowniku, lepiej idź pan już do domu, a nie o 18tej tutaj głupoty wpisujesz próbując ludzi oklamac jak to jest kolorowo. A potem standardowo, obiecana premia, lojalka i mamy pacjenta na uwiazanego. Zwolniliście połowę mechaników w Wolicy to teraz szukajcie jelenia. Nie zapomnij opowiedzieć o szwedzkim socjalu i kulturze organizacyjnej w trakcie spotkania.

Nowy 2

Ja też zaczynam się zastanawiać, w sumie premie cały czas otrzymuję ale koledzy w Wolicy na częściach i na serwisie cały czas mają zabieraną....hmmm

nowy

Ja tez współczuję chłopakom z Wolicy, to co opowiadali na wigilii to zgroza.

Case

Dużo zależy kto w którym oddziale robi. Wyrazy współczucia dla koleżanek i kolegów z Wolicy.

sprawiedliwy

pracuje od 2 lat.czy polecam?tak i nie.tak dla ludzi chcących zdobyc doświadczenie , zarobić kase itd.. nie dla ludzi szukających IDEAłÓW.pozdro

Gb

Nie no gdzie nowe twarze: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Rzeszów, pół Wolicy. Chyba że przyjmiemy że pół roku-rok w tej firmie to już starzy wyjadacze. A to chyba o czymś świadczy.

Pracuję w tej firmie od niedawna, na razie jest ok jeżeli chodzi o moje stosunki z firmą. Ale to co widzę w firmie szczególnie jeżeli chodzi o moich kolegów i niektóre koleżanki to horror. Niedawno była wigilia firmowa, towarzystwo napite jak świnie, jedyny temat przy stole a potem w pokojach to firma w czarnych barwach. Niebyło szefa i innych z zarządu na którym pozostawiono by suchą nitkę, towarzystwo z Wolicy wiedzie w tym prym. Jedząc firmowe jedzenie, pijąc firmową wódkę wypowiadali się bardzo, bardzo negatywnie o firmie. W firmie jest przedszkole, szefostwo bardzo tolerancyjne, łamanie dyscypliny na porządku dziennym, wręcz sabotowanie pracy. Dobrze że pracuję daleko od centrali, pracując w takim towarzystwie odszedłbym w 5 min. W poprzedniej firmie by pójść na przerwę musiał zastąpić mnie szef by klienci byli ciągle obsługiwani. W centrali po przyjeździe pierwszy raz, dopiero po 20 min pojawiła się jedna z koleżanek, tel. w tym czasie dzwoniły a tu cisza ...... ponoć jest tak zawsze jak szefostwo wyjeżdża.

ktoś

aż muszę też dopisać swój komentarz :) - co prawda moja kariera w tej firmie nie trwała zbyt długo.. bo tylko pół roku... jednak nie mogę złego słowa powiedzieć -może jestem jakiś inny, ale uważam, że jak na polskie realia naprawdę nei jest źle, pracowałem w dużo gorszch firmach pod względem płatności, wyzysku, oszukiwania, naginania praw pracowników itp.... naprawdę intrac jest OK! - wynagrodzenie zawsze na czas, dobre wynagrodzenie, umowy o prace....ludzie którzy tutaj piszą to nei wiem chyba im się w du*ach poprzewracało! Moja obiektywa ocena na PLUS. Pozdrawiam wszystkich intrakowców, a ludziom, którzy czytają te opinie proponuję się samemu przekonać i tyle.

bony
@ktoś

to jak było tak super w intracu to ciekawe czemu tylko pół roku tam pracowałeś.....

ktoś
@bony

sam odszedłem, bo dostałem "lepszą ofertę" pracy-więcej kasy, ale żałuję bo kasa to nie wszystko....praca po 12h, wyścig szczurow,3 zmiany, rodziny prawie nie widuję ..etam... szkoda gadać. doceniajcie to co macie.

kudłacz

Ciekawe gdzie ty widzisz w tych wszystkich oddziałach nowe twarze??a może białe myszy widzisz?? Albo ciemność??

Jd

Choooopiiieee. Już chyba wszyscy w takim razie wiemy skąd jesteś ;) jeżeli tak jest, to faktycznie jesteście ewenementem na skalę tej firmy. We wszystkich innych oddziałach w większości nowe twarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Intrac Polska - Warszawa

Intrac Polska