Opinie o Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawa

Zapracowany

Warunki kierowców to (usunięte przez administratora) Szacunku zero i kierowca jest od wszystkiego. Samochody u większości przewoźników nie nadają sie do jazdy. Wszędzie patrzą gdzie tu kogoś uwalić. Wiem co mowie, bo przepracowalem tu ponad 10lat, ale od ostatnich 2 jest poprostu masakra. Nie polecam pracy, ani na piekarni, ani jako kierowca. Dyrektorzy to swięte krowy które wiedza wszystko najlepiej i zadne argumenty nie docieraja, doslownie beton. Nie polecam

Kierowca

Witam serdecznie. Pracowałem w tej firmie już jakiś czas temu jako kierowca. Warunki pracy tragiczne nocne wstawanie normalna sprawa dla charakterystyki tej pracy natomiast to co się wyprawialo na piekarni to był śmiech na sali poszanowanie pracownika to dla kierownictwa pojęcie obce (delikatnie powiedziane) nie pozdrawiam również ekspedycji poza paroma osobami że starej gwardii to każdy ma tam wszystko w pupie

Klientka

Witam. Chciałabym pochwalić nowego pracownika ze sklepu przy ulicy Krakowiaków. Pan jest bardzo miły i pomocny. Potrafi doradzić i zna się na sprzedawany pieczywie. Jako jedyny do tej pory, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Serdecznie pozdrawiam.

@Klientka

Jeśli chodzi o Pana,który pracuje tam od kilku dni, to przychylam się do zdania poprzedniczki. Kulturalny , zna asortyment , aż milo się robi zakupy. Również pozdrawiam :)

@Klientka

Dziś również jest ten nowy Pan. Sympatyczny, kulturalny i bardzo zaangażowany w pracę.

Zosia
@Anna

Jak ten Pan ma na imię , bo jest kilku ?

Helena49

Chciałabym zgłosić iż na Jana Kazimierza11 pracuje młody chłopak jest arogancki i nieuprzejmy robię tam często zakupy robi łaskę że obsługuje tak mnie zranił że robię zakupy u dwóch pań one zawsze doradza co fajnego jest w państwa ofercie Jak będzie ten pan nie będę robić zakupów.Prosze o interwencję on zachowuje się jakby był co najmniej właścicielem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Sklep przy Chuczulskiej

Sklep przy ul Chuczulskiej .Bardzo sympatyczna Pani kiedy bym nie był w sklepie zawsze proponuje coś dodatkowego i zawsze chętnie kupuje .Czysto w sklepie zawsze poukładane produkty .Aż chce się tam robić zakupy .Pozdrawiam stały klient od wielu lat .

Idźcie na Piekarnie a za miesiąc się zwolnicie

Ani be

Za to u prywaciarza będziesz robił ponad 200 h za te same pieniądze ????

Ale Pan czy Pani nadal pracuje i pewnie nie zamierza się zwolnić?

Jakie są warunki zatrudnienia w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska?

Ani be

Zadzwoń do działu personalnego i zapytaj

Dużo w tym prawdy szkoda ze nikt z drekcjiy nie reaguje poza wypisywaniem bzdurnych odpowiedzi pod pseudonimem.

Potwierdzam te opinie. W sklepach bardzo źle nie wiem jak w piekarni . Ty zasuwasz i nawet nie zjesz a przychodzi z biura i bierze co chce na swoje balety a potem się nie zgadza w remamencie i ty płacisz za manko. wszyscy o tym mówią a nikt nic nie robi. S pie przać z tąd.

on

Nie bardzo to rozumiem. Bo jeśli faktycznie jest az tak źle, to dlaczego jeszcze tam pracujesz? Wszyscy narzekają, a jednak pracują. I jeśli ktoś bierze nie płacąc za to to przecież można to zgłosić do dyrekcji,

Rumiana

Nie rozumiem? Napisz konkretnie kto i co bierze, bo nie wiem o co chodzi? Czy do ciebie do domu też ktoś przychodzi i coś bierze bez twojej zgody? To wygląda na zwykłe wypisywanie bzdur, żeby kogoś odstraszyć. Napisz konkrety i udowodnij to, albo sama zwijaj się stąd. Ja nie pozwoliłabym na takie bzdury!

@Rumiana

Czego nie rozumiesz? Z sufitu się urwałaś. Do kogo iść na skargę, do tego co bierze ? Wybór jest jeden albo płacisz albo kombinujesz żeby to pokryć z zaciśniętymi zębami.Chyba w sklepie to ty nigdy nie pracowała. ...

J23

Tutaj zgadzam się w 100 procentach w tej firmie to pracują na pewnych szczeblach i stanowiskach to całe rodzinki ,czy potrzebny czy nie potrzebny aby tylko wkręcić kogoś z rodzinki i załapał jakąś posadkę ,[ i to jest biurowiec] a jeżeli chodzi o produkcję to tam są żołnierze panów kierowników i pani Dyrektor ,którzy tylko donoszą i po..........ą bo tylko to im najlepiej wychodzi a są tacy co nie powinni zarządzać i wydawać polecenie pracownikami to są ludzie co nie są przygotowani do takiej pracy.To są ludzie gdzie powinni pracować gdzieś na roli albo na jakieś fermie (usunięte przez administratora) ,trzody chlewnej ,porobione są grupki gdzie traktuje się na etapie równi i równiejsi(usunięte przez administratora)

samotna
@J23

Jaki masz problem idź i porozmawiaj z Dyrektorką albo z kierownikiem a nie plujesz, myślisz że na innych piekarniach jest lepiej.

dzika
@J23

Tak jest w biurowcu jak mowisz. Jak trafi się normalny to nie pasuje albo sam ucieka . Bo trzeba wsadzić swojego przed wyborami do władzy a że nic nie umie albo (usunięte przez administratora) to jeszcze lepiej. U nas w sklepie jest nieźle bo pracujemy razem kupę lat. Teraz to przenoszą po parę dni w różnych sklepach i na sklepie zostaje dwie i ja się pytam jak pracować całe dnie i całe w soboty. Niedziela wolna i od nowa. Gdzie przepisy. i kto na to pozwala. jak u nas tak zrobią to nie wiem.

Myszki3

Pracuję w tej firmie dość długo i wiem że kariery nie zrobisz chyba że jesteś znajomym bądź z rodziny kogoś dobrze postawionego .Na olx są ogloszenia ale większość do sklepów. Całe biuro obsadzone jest znajomymi i pociotkami dyrektorów. Więc jeśli ktoś lubi pracę po godzinach i brak wolnych dni to zapraszam. Otwierają nowe sklepy i nie mają chetnych jeleni za kiepskie pieniądze

Rumiana
@Myszki3

To może jesteś jeleniem...??? Ja też pracuję w SPC od wielu lat i nie uważam się za jelenia (sarnę)... i nie jestem pociotką a pracuje mi się DOBRZE. A jeśli jesteś niezadowolony (niezadowolona) to może poszukaj swojego raju w innej firmie. Przecież mamy rynek pracownika i pełno ofert pracy. Po co się tam męczysz???

Myszki3
@Rumiana

Co mnie trzyma? Sytuacja życiowa. Na szczęście już niedługo będę tam pracować. Widać miałaś szczęście trafić na dobry sklep. Powodzenia i oby tak dalej było

Martusia
@Rumiana

jak nie jesteś pociotkiem dyrektora albo prezesa i dobrze ci się tam robi to pewnie jesteś jedną z NICH. Nie ma co gadać sami zasuwajcie bo teraz tyle ludzi przenosić bez zdania racji czy dojedzie czy ma swoje życie. kiedyś się dało normalnie i jak ktoś nawet przenosił to '' proszę i dziękuję'' i z chęcią się przechodziło . (usunięte przez administratora) i tyle

Konkret
@Rumiana

Ktoś z firmy pisze. Widać po stylu pisania, a przede wszystkim czasownikach.

mentor

jak widzę masz świetne rozeznanie sytuacji... A może jesteś jednym z "pociotków"?

Martusia

Pisałam już ale chyba zablokowali. Nie idzcie tam do pracy za żadne obietnice. Dyrektorka uciekła bo nie wytrzymała z prezesem a fajna koordynatorka od sklepów odchodzi.(usunięte przez administratora)Uciekać!!!!!

Kub
@Martusia

Zgadza sie to co teraz jest w sklepach SPC to pomyłka bo praca od 4 rano a ludzi nie ma do pracy bo nie szanują kierownik to dupek i tylko myśli jak tu coś ze sklepu (usunięte przez administratora). z daleka od nich ja uciekam.

Obecny pracownik
@Kub

A gdzie idziecie ? Putka Grzybki czy coś innego. ja tez myślę o odejściu. poradźcie cos.

KUB
@Obecny pracownik

Ja idę do Grzybków. Byłem na dzień probny dużo mniej roboty, spokojnie i z usmiechem a kasa większa. Zobaczy się jak bedzie .

Jak długo trwa proces awansu w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska?

Piecowy

Ahhaahaha Awans jak długo ,jak Masz znajomości to od razu a tak musisz tyrać 20 lat na awans

mysza

nawet 30 lat a potem potrafią ponizyc i rzucić na niższe stanowisko z mniejszą pensją

Piecowy

Totalna poraszka Pani Dyrektor czuje się jak na własny (usunięte przez administratora) zero poszanowania pracownika, jestes dobry do póki nie wyciagniesz reki o swoje jakieś chore różnice stawek na tych samych stanowiskach, faworyzacja pupilków mimo ze na pewne zeczy pracują 3-4 osoby a jest nagradzana jedna ,pupilek ,, kierownictwo nie rozumie slowa ,,nie nie mogę przyjść w niedzielę do pracy,, wychodzisz z pracy o 14 .a o 15 i jest kolejny telefon z pytaniem przyjdziesz w niedziele,,,,,, to jest chore, górę nie ma zelonego pojęcia co sie dzieję na produkcji !!!!!!!

Edyta
@Piecowy

Różnice w stawkach na tych samych stanowiskach mogą wynikać także i doświadczenia - niektórzy maj większe, a niektórzy mniejsze. Jestem ciekawa, jak to jest jeszcze z premiami w Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej. Według jakich kryteriów są one przyznawane?

@Edyta

Jak są wyznaczane nie wiadomo jak Pani Dyrektor mówi jedno ,Kierownik jeden mówi co innego następny kierownik co innego,i kto wogul przydziela te premię, i jak jest tak naprawdę wyliczana na pewno nie względem pracy lecz Znajomości ,jakieś nagrody niby ze sie wyróżniasz gadka bleblbe miód na uszy a co sie okazuje ze to wszyscy dostali, sa trzy zakłady jednej firmy a w każdej co innego panuje

Edyta
@Piecowy

Rozumiem, czyli nikt Wam nie wyjaśnił dokładnie, na czym polega system premiowy w tej pracy. Może warto o to dopytać. A macie jakieś benefity?

Antoni

Zbyt mało opinii na temat Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska pojawiło się w tym roku, a z całą pewnością byłyby one niezwykle cenne dla przyszłych pracowników. Mogę prosić kogoś z obecnie zatrudnionych w tej firmie o wypowiedź na temat tego pracodawcy? Jakie warunki/atmosfera?

nikola

czy ktos zaproponje prace w piekarni na produkcji warto tam isc i jaka stawka miesięczna i ludzie mili sa

Lok

Totalana Poraszka

Marzena
@Lok

Jak przypuszczam - nie masz zbyt dobrego zdania na temat Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej, co oczywiście szanuje. Mam jedynie problem z tym, że nie wiem, dlaczego w tak złym tonie napisałeś o tym pracodawcy. Nie jesteś zadowolony z warunków pracy, jakie tam obowiązują, czy masz jakiś inny powód swojej niechęci? Czekam na wyjaśnienia.

Olga

Macie jakiś powód, że od dość dawna nikt nie zamieścił opinii o aktualnej sytuacji w firmie?

Kama

Pojawilo sie ogloszenie pracy na stanowisko Specjalista ds Laboratorium, powiedzcie, czy warto aplikowac? Jakie sa zarobki, atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska - Warszawa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska