Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

JJ

Prawdopodobnie jeden z gorszych (usunięte przez administratora) z jakim kiedykolwiek miałem styczność: a) technologicznie bank żyje w 2010 roku b) duża hierarchiczność, nie poparta niczym. Menedżerowie to największy (usunięte przez administratora) c) spora część przyjmowanych to zrzuty z innych banków, bo tam już nie mogli progresować, a przyjście do nesta to automatyczny awans o 2 poziomy (usunięte przez administratora) e) duża rotacja

@Eustachy

Z asystentki na dyrektora to rzeczywiście niezły awans. Tylko pytanie jak takie osoby sobie potem radzą na manadżerskich stanowiskach. Bank zapewnia duży wachlarz szkoleń? No i ta duża rotacja w oddziałach to z jakiego powodu? Pracownicy sami składają wypowiedzenia?

Klaudia

Hej. Czyr ktoś dostał info o wykradzionych danych wrażliwych z bazy pracowników? To chyba żart!!!! Już dawno nie pracuję a tu taki numer ... Czyli jest nam przykro ale ktoś sobie weźmie pożyczkę na twoje dane !!!

bez_zwiazkowiec
@Rafał

błagam....zwiazki. przecież ta łaska ze związków gra pod siebie i swoje sprawy. Ona trzyma stronę centrali nie członków. Tak wielce mieli walczyć o lepszy system premiowy a obcinki jak były tak dalej są a nawet kiedyś słyszałem że ten system był lepszy niż teraz. Namawiają by się zapisywanć o nie nie nie ja dziękuję już sie nasłuchałem nic dobrego zwiazki zawodowe nigdy i nigdzie nie zrobiły. Dane wyciekły i co zwiazki coś pomogły??? a pracodawca potem ręce umyje. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji zabezpieczenia musiały być słabe a firma najtańsza zapewne. Może można złożyć zbiorowy pozew o odszkodowanie-bo przecież takie dane mogą posłużyć do różnych celów ktoś może falszywe dokumenty tożsamości fabrykować na ich podstawie i dopuścić do przestępstwa . A pracodawca proponuje jednorazowy raport BIK za 49 zł śmiech na sali. .Ciekawe czy w innym banku w Polsce też do czegoś takiego dopuszczono i jeszcze tak to bagatelizują I zwiazki i centralka. ....maila napisali i to w porządku. HA HA HA

Jak wygląda praca na stanowisku asystenta ds obsługi klienta? Jak zarobki i godziny pracy?

@Krllllll

Czy orientujesz się czy płacą jest minimalna czy większą? Czy jest szkolenie w centrali banku czy zdomu?

Obecny pracownik Oddziału Nowy wpis

Drodzy, jak czytam te opinie to odnoszę wrażenie, że pracuję w jakimś innym Banku. Jestem pracownikiem sprzedaży od ponad roku. Pracę znalazłam przez pracuj.pl, nikt mnie tutaj nie polecił, nikogo nie znałam. Przez ostatni rok nastąpiło mnóstwo zmian bardzo pozytywnych, jest mnóstwo nowych osób zarządzających. Bardzo dużo pozytywnych zmian dla klientów. Wynagrodzenie powyżej rynkowego. Bank zatrudnia osoby TYLKO z doświadczeniem, popartym sukcesami zawodowymi. Wynagrodzenie podstawowe na niezłym poziomie oraz bardzo duże możliwości premii, uzależnione od wyników. Bardzo dużo możliwości i swobody działania. Bardzo otwarta komunikacja nawet bezpośrednio z Zarządem. Dużo konkursów sprzedażowych, nagród, wyróżnień. Jeśli chodzi o rekrutację, to ogłoszenia są na bieżąco publikowane, wybierane są osoby, które pasują kompetencjami do organizacji. Ja polecam z czystym sumieniem.

@Obecny pracownik Oddziału

Co do zatrudniania jedynie osób z doświadczeniem, to od Doradcy ds. Relacji z Klientem MŚP wymaga się min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów i usług bankowych klientom firmowym (segment micro/mśp/korpo). A przeglądając do końca to ogłoszenie trafiłam na zapis o Nest Rodzinie – programie wspierającym pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym. Napiszesz więcej, jak on działa? Nie zetknęłam się jeszcze z takim rozwiązaniem.

Niestety na stronie firmy brak jest ofert (usunięte przez administratora) często się coś pojawia, bo nie wiem czy czekać? Najbardziej zależałoby mi na etacie doradcy. Generalnie piszecie tutaj o różnych rodzajach umów, więc jestem też ciekawy jaką umowę mógłby dostać doradca.

Niko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy pracownicy IT na Uop mają premie? Podwyższone koszty uzyskania przychodu? Jakieś dodatkowe dni wolne ? Widełki dla programistów javy czy ios są atrakcyjne (do 35k), a jakie wielki są na uop ?

Sporo ofert firmy o pracę, ma to związek z jej rozwojem? Wspominał ktoś o rotacji ale tylko w poszczególnych działach. Jako Specjalistka ds. Obsługi Ubezpieczeń jak to się prezentuje, stabilnie? Po okresie próbnym, firma daje możliwość pracy hybrydowej, ile trwa taki okres próbny?

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
YYY

Proces rekrutacji w tym banku to jest dramat. Trzy miesiące po zakończeniu publikacji ogłoszenia, Pani z hr dzwoni z pytaniem czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany rozmową rekrutacyjną. Kobieta była zaskoczona, że od miesiąca mam już innego pracodawcę i nie czekałem na ich telefon ...

JJ

AML KYC
@JJ

Jakie są widełki płacowe dla znanych Ci działów? Dzięki za odpowiedź.

@JJ

A wiadomo, czy ta rotacja to jest na niższych posadach np. w oddziałach banku, czy też na lepszych stanowiskach w centrali? Jak jest rotacja to czy jak odchodzi osoba na wyższym stanowisku to wtedy ktoś awansuje, czy jest kolejna rekrutacja z zewnątrz?

Eustachy

Rotacja jest cały czas, ale największa w oddziałach. W Centrali spodadycznie, a jak jest to zazwyczaj po znajomości - nie ma nigdy otwartych zewnętrznych rekrutacji na stanowiska dyrektorów, menagerów, bo są obsadzane według jednego, głównego kryterium: jak bardzo opanowałeś sztukę podlizywania się byłemu dyrektorowi, albo czy przypadkiem nie jesteś dobrym przyjacielem Pani z Zarządu z którym wspólnie imprezuje w piątki. Zazwyczaj awanse są już ustawione i wręczają wypowiedzenia z zegarkiem w ręku, ale zdarzyło się, że kumplowanie się z "odpowiednią" osobą w Centrali (mimo braku umiejętności odpowiednich na stanowisko menagerskie) skończyło się awansem na Dyrektora z Asystentki pt. przynieś, pozamiataj.

@Eustachy

Były

Czy jest jakos rozwiązana sprawa wycieku danych? Nie pracuje od dawna wiec nie powinni przetrzymywać tak dlugo takich wrażliwych danych.

@Były

A co to za historia, chodzi o Twoje pracownicze dane osobowe? Możesz coś więcej dodać o pracy w banku, o poziomie szkoleń, czy wysokości zarobków, patrząc na to, ile zadań i odpowiedzialności?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Nest Bank S.A.?

Edzio

Niestety nie polecam tego banku dość że (usunięte przez administratora) to jeszcze mieszają się w sprawy swoich klientów. Wiem że jest bez opłat ale są natarczywi swoimi telefonami a sama obsługa klienta jest beznadziejna. Nie polecam i radzę uważać gdzie przekazujecie swoje pieniądze.

Zuzanna

Wiele pytań, mało odpowiedzi, pracownicy gdzie wy się podzialiście? :) Interesuje mnie ogłoszenie dla Asystentki ds. Obsługi Telefonicznej. Praca zdalna więc super, do tego umowa o pracę. Wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa plus prowizje, podzielicie się info ile wynosi podstawa a ile można wyciągnąć z prowizji? Zanim aplikuje chciałabym wiedzieć.

Julia

Cześć, jakiej stawki mogę się spodziewać w dziale marketingu w centrali? Zespół jest stały czy następuje rotacja?

Baska

Hej, wielka prośba o opinię nt stanowiska Analityk Aml Kyc, jaka atmosfera w zespole, na jakie zarobki można liczyć, czy jest może premia kwartalna lub roczna? Z góry dzięki za wszelkie odp :)))

@Baska

Cześć wam, też jestem zainteresowana tym działem i pracą. Od siebie dodam pytanie, jak wygląda opcja rozwojowa i awansów w dziale? Są możliwości uzyskania lepszego stanowiska z czasem, czy na wyższe posady rekrutują z zewnątrz? Analityk może pracować zdalnie całościowo lub częściowo?

sernik949

tragiczna firma od poczatku wakacji nie moge wypacic skormnych wplywuw dordzam zakladnai konta

AML/KYC

Witam. Jak wygląda system pracy hybrydowej w dziale AML/KYC? Jest to podobno praca 24/7, jeśli tak to w jakich godzinach zaczyna się zmiany? Pozdrawiam

Bka

Też chętnie się dowiem jaka atmosfera panuje w zespole i jakie zarobki na tym stanowisku

Maria
@Bka

Cześć, no i jak tam? Będę wdzięczna jak dasz znać, czy cokolwiek ci się udało dowiedzieć o tej pracy. Bo ja bym też była zainteresowana i mam nadzieję, że praca jest od zaraz ponieważ niedawno straciłam pracę i nie miałam nawet wypowiedzenia. A tu właśnie jak to wygląda, jaka umowa?

Ana

Stanowisko Asystent ds obsługi klienta 3/4 etatu. Praca od 8 do 20. Jak mniej więcej wygląda grafik? Praca po 12 h ?

Krrrrrl
@Kandydat

Hej ! Praca wygląda tak ,ze obsługujesz Klientów Banku :) dzwonią z różnymi zapytaniami i problemami, czasem ze 'spruta'. Ty starasz się rozwiązać ich problem :) godziny pracy tak jak infolinia 8-20 . Grafik jest raczej sprawiedliwy :) Podstawa nie jest wysoka ,bo trochę ponad najniższa krajowa , ale za to system premiowy daje kopa . Nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym nie dostała premii (nawet podczas szkolenia). Wysokość premii zależna od paru czynników, przede wszystkim trzeba uważać na podstawowe błędy.

Grażyna
@Krrrrrl

A jakie plany sprzedażowe są? Trzeba tym klientom dużo produktów sprzedać żeby dostać tą wspaniałą premie?

Krlllll
@Grażyna

Nie, infolinia nie zajmuje się sprzedażą :) pracuje od zeszłego roku i nic nie sprzedałam. Oceniane są rozmowy, bierze się też pod uwagę ilość rozmow , jakość. Jeżeli wyrobisz ileś tam rozmow w miesiącu, to jest jeszcze dodatkowy bonus .

nika
@Krlllll

A jakie są zarobki? Podstawa?

@Krlllll

Czy grafik obejmuje także weekendy? Możesz nakreślić czy pracuje ci się dobrze? zastanawiam się nad aplikowaniem. Jak wygląda szkolenie jesli mieszkam daleko od siedziby itp. No i generalnie czy jest spokój tzn, czy szef nie wariuje

Paula
@Ewa

Też jestem ciekawa jak wygląda szkolenie i czy praca jest w weekendy?

Weronika
@Krlllll

A jest możliwość pracy zdalnej na infolinii? Pytam bo teraz dużo cc oferuje taką formę pracy.

Krllllll
@Ewa

Praca od poniedziałku do piątku. Szkolenie jest również zdalne, na początku dużo teorii, ćwiczeń. Wszyscy są życzliwi i zawsze pomogą. Trochę stresu zawsze jest , jak przy początku każdej pracy :) szefostwo tez super :)

Kandydatka
@Krllllll

A jeśli ktoś ma problem z dostępem do komputera żeby odbyć szkolenie to co wtedy? Super, że ludzie jednak chcą pomagać. A jeśli ktoś kto pracuje dłużej potrzebuje pomocy, również służą pomocą?

Hania
@Krllllll

Płacą za ten czas na szkoleniach? Czy firma płaci pensję za ten czas, czy on jest za darmo i pracownik spędza czas, ale nie ma za to kasy żadnej? Wiecie coś?

@Krllllll

Wiecie może, czy w Nest Bank S.A. szukają chętnych na staż?

Gal Anonim

Dziwna sytuacja zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną do oddzialu we Wrocławiu z polecenia. Miałem przyjść w poniedziałek rano i spotkać się z (usunięte przez administratora). Chciałem zadzwonić że jednak nie mogę przyjść w poniedziałek i przełożyć na wtorek (mój obecny pracodawca jednak nie pozwolił mi przyjść na późniejsza godzinę) Żenada- zero kontaktu całkowite olanie mimo SMS i telefonów bez odpowiedzi. Trochę czytałem opinie na temat Banku i teraz rozumiem.... przestrzegam przed pracą w tej instytucji

Programista

Dosyć słaby budżet na pracownika. Tragiczne zarządzanie projektami, przestarzałe technologie, legacy code. Duża strata czasu, brak wyzwań i okazji do rozwoju. Nie polecam.

Ala
@Programista

Budżet na pracownika, co to znaczy? Chodzi o budżet na jego rozwój np. na szkolenia, kursy? Czy chodzi o jakąś inną kasę? O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.