Nest Bank S.A.
counter
2 75 554 5 1
Beka

Widze ze beka w najlepsze w tym banku hehehe, rzeczywiscie najlepsi odeszli albo ich wywalili a zostali desperaci... Kto normalny robi w banku za 2500 na reke? Premi nie ma, wiec robic sie nie oplaca

Tak14Nie
@Beka

Ale przecież mamy wspaniałą Akcję Wspierania Przedsiębiorczości i takie premie za tą akcję? Jak to nie da się na tej akcji zrobić premii? Nie da się wyrobić wolumenu planu? To po co ona jest :-)

Ona
@Beka

A skąd opinia, że nie ma premii? Ja dostaje co miesiąc. P.s. Pracuje w oddziale...

TakNie4
@Ona

Premię dostajesz z tych obcinek co inni nie dostali zs swoją ciezką pracę albo z lojalek, których nie wypłacił pracodawca pracownikom.

Ona Nowy wpis
@Sisi

Jest ciężko, ale gdzie teraz jest lekko w Bankowości? Też wolałabym aby wróciły inne czasy. Nie zmienia to faktu, że premie da się wyrobić, a co do lojalek...komu ich nie wypłacają? Jeśli się samemu odchodzi z pracy to chyba normalne, regulamin zawsze tak mówił.

Sisi1 Nowy wpis
@Ona

Pip będzie weryfikował regulamin pracy.

@magda Nowy wpis
@Sisi

Czy poproszę będzie weryfikować również zapis o potrąceniu z premii proporcjonalnie za okres l4

Bank Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czyżby Nest kasował posty?

Fakty

Cześć Czytając wszystkie wasze komentarze pierwszy raz sam chce zabrać głos. 1) nie ma szans obecnie na realizację planów, wcześniej było to trudne kiedy Nest Bank dla klientów był bankiem ostatniego wyboru, w swej pysze Zarząd i jego doradcy wciąż twierdzą, że są świetni i najlepsi na rynku "o zgrozo tak o sobie ostatnio pisali ", Produkty Banku są jedne z najdroższych na rynku i niech nie zmyla was oprocentowanie.. bo reszta narzutów na kredyt powoduje , ze kredyt jest bardzo drogi ( ktoś na górze uznał, że jak w zawoalowany sposób ściągnie się z klienta szmal, a na umowie pokarze mu się niskie oprocentowanie to będzie super ( relacyjność z klientem made in Nest )... jak potem utrzymać tego klienta jak po paru miesiącach klient dojdzie do wniosku , że został zrobiony jak dziecko bez możliwości naprawienia swojego błędu nie tracąc na przy olbrzymich pieniędzy...6% za wcześniejsza spłatę ) 2) przez jakiś czas wszyscy w całej Polsce udzielali kredytów na robione ( robione to znaczy nie przygotowane przez księgowość klienta ) kpir dla profesjonalistów, wszyscy z góry do dołu to akceptowali, już widzę te maile... jak trzeba brać z jednego czy drugiego doradcy przykład... rozmowa Dyrektora z doradcą gdzie pokazuje się jak inni sprzedają 200% planu jednym kredytem... ba doradca który unikał takich praktyk był niechlubnym przykładem w niejednym oddziale... Pytanie oczywiście- do Dyrektorów z Centrali po Regionalnych- czy możecie stwierdzić, że nic kompletnie o tym nie wiedzieliście dopóki żarło i mieliście z tego premię? Ba.. czy nie ma jakichkolwiek śladów w postaci mail, nagrań, prezentacji. Wysyłaliście pochwalne maile i stwierdzaliście, że taki doradca to skarb a na końcu okazało się , ze dostał z tego tytułu wypowiedzenie z art.52( mile typu pochwalnego jak w firmie amway są do dziś.. śmiać się z tego chce )... Bo jeśli taka wiedza była w posiadaniu to za takie praktyki, które były akceptowane powinna ponosić kadra zarządzająca, nie pracownik na dole... trzeba zachowywać się honorowo i ponosić odpowiedzialność za podejmowane decyzje. A tak ... mnożą się pozwy przeciwko pracownikom, a osoby , które to wymyśliły w najlepsze siedzą w centrali i śmieją się Wam wszystkim w twarz wymyślając dalej hasła " najlepszy Bank :) Obecnie Bank tylko i wyłącznie szanowni Pracownicy może Was rozliczać z wykonanych telefonów i do klientów tylko takich, którzy są Waszymi klientami... nie chciałbym być w Waszej skórze jak kiedyś jeden czy drugi klient pozwie Was za telefon , na który nie wyraził zgody... wtedy zapomnijcie o jakiejkolwiek pomocy ze strony Centrali... jedynie co możecie od nich dostać to art.52, wprawdzie macie formułkę jak zacząć rozmowę... na 20 sekund... gdzie po pierwszym zdaniu macie rzucona słuchawkę... a 30 sekundowe telefony musicie wykonywać...więc musicie wybierać sami we własnym sumieniu albo narażać własną osobę i omijać formułkę co jest nie zgodne z zaleceniami Centrali albo nie wykonywać tych telefonów i mieć billing, który będzie podstawą do tego aby codziennie mieć stresowy dzień... Wiele oddziałów zostało zamkniętych lub zostaną jakieś nieliczne jeszcze zamknięte... Mam pytanie do pracowników może być odpowiedź anonimowa ... ilu z Was dostawało pochwały i niesamowite maile jacy to jesteście świetni i najlepsi na świecie , a potem z tego tytułu dostaliście art52 lub ciągniecie L4... Drugie pytanie... w ilu przypadkach przełożeni ...chodzi o regionalnych wiedziało o tym, a teraz umywa ręce...?

Tak30Nie
Ja
@Fakty

A co się wydarzyło w Elblagu ? Super oddział „czasowo zamknięty” a wszyscy chyba na l4? Ktoś coś??

Tak16Nie
mm
@Fakty

ja przez rok byłam najlepsza, po czym zostałam dyscyplinarnie zwolniona za to czego mnie sami nauczyli, teraz mam sprawę w sądzie, na razie odwołaną ze względu na pandemię

Tak13Nie
Pokrzywdzonyprzeznest
@mm

Zapraszam do naszej grupy, jest nas więcej

Mm
@Ja

Elbląg cały poleciał ? Wywalili wszystkich ? (usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
Analizujący
@Ja

Elbląg sam się zwolnił, poszli na l4 bo problemy mieli z dep.bezpieczeństwa... jak Regionalny o tym wiedział i nic z tym nie robil bo wynik mu dostarczałi tylko jak się za nich wzięli to gdzie Regionalny?

Dziwne
@Analizujący

Czy rzeczywiście regionalny nic nie wiedział? To pytanie oczywiście :) Jak bierze regionalny premię to wtedy udaje się ze nic nie widzi.. żre..kasa jest.. gorzej jak ten kolos na glinianych nogach się przewroci. . Już nie ma wtedy ani regionalnego ani innej osoby która pomoże.. każdy umywa ręce i traktuje taki oddział jak trendowatego..:) trzeba mieć honor.. Ale trudno go tam szukać.. Regionalny powinien stanąć murem za swoimi pracownikami.. ? Taki Dyrektor ma setki argumentów do obrony swoich pracowników .. nawet zahaczajac o system szkoleń i webinarow gdzie mowiono jak obejść księgowość..:) Tylko gdzie takich dyrektorów szukać..? Ale że Centrala Relgionalnych nie przeswietla.. zagadka dla mnie wielka.. Cóż... łatwiej zrzucić winę na szeregowego pracownika..

Wlossiejeży
@Fakty

Ciężko to czytać szczególnie ze to prawda. Pozwy w sądach się mnożą. Pracownicy z 52 zostali pozbawieni nie tylko dobrego imienia ale i zdrowia . Zastanawiam się tylko co się wydarzy jak bank stanie po drugiej stronie i zostanie odpytanych o swoje poczynania, zreszta te pytania zadał KNF z początkiem toku 2020 a można o tym poczytać na stronie banku .Karma wraca a sądy mam nadzieje są niezależne a sędziowie rozsądni . Trzymam kciuki za wszystkich pokrzywdzonych , pracowników i klientów - szczególnie tych id kart optimum - spłata przez 911 mcy ??? To już nawet nie absurd .

Nowy
Klient

Szukam ludzi do zbiorowego pozwu którym bank udzielił karty kredytowej optimum.

Ehh

A po co zes to brał?? Kazał ci kto?? Nie lepiej pozyczke bylo wziasc to teraz problemy same... Optimum to studnia bez dna

Nic nie kumasz
@Ehh

Wyobraź sobie że przychodzi do Banku X klient i chce zawnioskowac o kredyt gotówkowy na 50 tyś..Paniusia po wprowadzeniu wniosku informuje że nie ma oferty kredytowej na 50 tyś.. brak zdolności ale jest zdolność na 120 tysięcy na karcie nazwijmy ja maksimum ( pamietajmy ze ta karta to nie karta typowo kredytowa , co miesiac splacana kwota minimalna bez okresu odsetkowego, taki kwiatek )gdzie tutaj logika..?jakie podejście do klienta.. można domniemywać ze klient celowo jest ożeniony z kartą o zabojczych kosztach.. czy Bank X mógł to celowo zrobić..? Czy to było intencją Banku X I takie pytania powinien zadawać w sądzie klient przedstawicielom Banku X Bank X szybko się z niej wycofał... Ciekawe czy twórcy tego bubla są z siebie dumni..?

911 miesiecy:(

911 miesiecy to ponad 75 lat.. w takim razie plac do śmierci, a potem niech Bank się martwi..:( Tak to sobie chyba Bank wymyślił...

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PiP

No to sprawa zgloszona z niewyplacaniem lokat!! Oddajcie to co nam sie nalezy 20 % naszej premii!! Tego zaden pracownik nie popusci!! Ciezka robota , to nic za darmo nie dajecie i łaski nie robicie!

Me
@PiP

Ciekawe jaki będzie efekt, z tego co czytałem pip ma chyba miesiąc na kontrole prawda ?

Me

@PiP

Też jestem ciekawa jaki będzie odzew ze strony PIP.

Sisi1
@PiP

Ktoś ma już info odnośnie lojalek? Pip?

Mfo

Siema, jak tam Mfo? Ja mam dosc nie wiem jak wy, premi nie da sie zrobic ,bo tna za wszystko Klientow nie ma, przemieleni wszyscy Podstawa marna... bank za kilka miesiecy sie kładzie... widze ze 80 proc ludzi na l4 , Niestety trzeba szukac roboty I wieczny bat telca pewnej pani :) Pozdr

Tak8Nie1

Tyle mfo już na L4 ???

@Mfo

9 spotkań dziennie i 40k przychodu jako „must have” xD ciekawe kto będzie te wyniki robił bo kadra się wykrusza, ile można za darmo sprzedawać....

Covidowy wzrost planów

Bez wchodzenia w szczegóły. Ktoś w Banku zdecydował się ograniczyć finansowanie dla nowych klientów (zrozumiałe), a jednocześnie, w jednym momencie, znacznie obniżyć premie dla doradców i... horrendalnie zwiększyć ich plany. Nie żartuję! W dobie covida, gdzie większość firm planuje cięcia, ogranicza inwestycje lub zamyka się, Bank podnosi doradcom i dyrektorom placówek plany o około 40-50%. W jakim przedziale czasowym te trzy zmiany? W ciągu tygodnia. Czy to jest uczciwe traktowanie ludzi?

Tak14Nie
Seba
@Covidowy wzrost planów

I z czego oni maja te plany zrobic?? Z wora sobie wytrzepac?? Kazdy kto ma olej w glowie zwolni sie albo el cztery...

@Covidowy wzrost planów

Bank się zamyka, kto ma wiedzieć już wie. Nie bez powodu zamknęli się na nowych i dowalili plany żeby w tych ostatnich miesiącach zarobić sobie na sowite odprawy ;)

No to grubo
@Lol

To do wrzesnia zywej duszy nie bedzie juz... wogole bankowosc to juz sie robi totalna lipa... nie ma gdzie isc wszedzie czekają z batem... Zlota zasada: nie ma premii w banku nie oplaca sie robic...

aaa
@No to grubo

Jako pracownik innego banku napiszę Ci że kadra rządząca w bankach myśli że wszystko załatwią automaty i infolinia. Co tylko można outsorcują na zewnątrz. Tak wygląda rzeczywstość w bankach i nie jest ona dobra dla wyrobników na dole ale i kadry typu kierownik czy dyrektor w Oddziałach bo Oni też są już zbędni

@Covidowy wzrost planów

Szkoda że tak się zaczyna tu traktować pracowników. Przecież chyba głównie na pokładzie zostali sami z długim stażem, którzy już wiele tu przeżyli. Każą nam zamykać plany daremnymi leadami z niskim wolumenem a resztę robić faktoringiem ktory jest słabo opłacany dla doradcy. Jeślibym chciał sprzedawać faktoringi to zatrudnilłbym się w firmie faktoringowej gdzie lepiej mi za to zapłacą a nie jak ochlap do premii. Dlaczego call Center może dalej sprzedawać nowe kredyty na dotychczasowych cenach tak głosi plotka, a oddziały na 15% prowizji i 8% marży ???

Hehe
@NN

15 % prowizji hahahaah to trzeba byc kompletny m (usunięte przez administratora) zeby wziasc taki kredyt... ludzie kiedys łykali jak pelikany ale teraz juz nie...

Tak1Nie
Dlaczego tego nie widzicie?
@Covidowy wzrost planów

Opisane przez Was zmiany nie mają na celu uratowanie banku.. osiągnięciu zyski.. macie 2,5 na rękę i zero perspektyw na premię... Jedyny cel takich zmian to zmniejszenie zatrudnienia bez ponoszenia kosztów i wypłat lokat lojalnościowych... Macie oczy pozamykane czy co..?

obserwator
@Dlaczego tego nie widzicie?

warto poczytać, może nie wszystko w całości, ale warto. ktoś tu kiedyś pytał jakie wyniki ma bank- to tu jest wszystko, oprócz wyników jaki stan zatrudnienia, restrukturyzacja czy o kontroli KNF. Jednostkowe sprawozdanie finansowe sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej za rok zakończony dnia 31 grudnia 2019 roku

Oli
@obserwator

Z ciekawości rzuciłem dziś na to okiem, ok 208 mln straty, dość poważna cyfra. Ktoś jeszcze wierzy ze ten Bank się trzyma ?

Klaswr
@Covidowy wzrost planów

Czesc. Wiele Banków teraz niestety tak robi. Chcą nadganiać to czego nie zarobiły w marcu i kwietniu. Pracuje w innym banku i jest dokładnie to samo.

Oczu nie macie?
@Covidowy wzrost planów

Mój wpis został usunięty nie wiem dlaczego.. to był tylko wniosek jaki mi się nasunal analizując obecne działania banku..nie koniecznie trafny... Napisałem,ze: Podwyżka planów sprzedażowych i drastyczne zmniejszenie premii przy podstawie 2,5 tyś nie ma na celu uzdrowić sytuację finansowa banku tylko moim zdaniem zmniejszyć zatrudnienie jak najmniejszym kosztem bez wypłacania lokat lojalnościowych i odpraw..bo ludzie sami będą się zwalniać. . A każdy. jakieś zobowiązania posiada ...rodziny..dzieci.. A tu takie zaskoczenie, ze mój wniosek nie do końca musiał być prawdziwy a ktoś go usunął. ..dziwne.. to tylko moja interpretacja działań Waszego Banku..

Ja

(usunięte przez administratora) I nikt z nas nie jest desperatem mamy fajna prace fajnych kolegów z pracy fajna atmosferę I pracujemy tu bo się nam podoba !!! A nie dlatego ze jesteśmy desperatami Wiec nie wyjeżdżaj z takimi podsumowaniami które jeszcze piszesz anonimowo sorry ale co ty musisz mieć w mózgu żeby takie rzeczy pisać o Banku ? Dobrze ze już u nas nie pracujesz i rzeczywiście wstyd dla Banku ze zatrudnił kiedyś tak mało inteligentnego człowieka. Przestań nas trolować i kłamać - skup się na swoim własnym życiu człowieku i swojej karierze. Odszedłeś z tego Banku to wes się w końcu od nas odczep i odp.(usunięte przez administratora) - może ten język będzie dla ciebie bardziej zrozumiały .

Tak2Nie13
@Ja

Po języku tego wpisu faktycznie nie ma wątpliwości ze to pisał obecny ( jeszcze) pracownik tego „banku” xD

???
@Ja

Wspaniałą pracę i zadowolenie to może mają pracownicy centrali, którzy wymyślają te bzdury..obcinaja premie , dodają plany.. I we własnym towarzystwo czują się wspaniałe.. ja myślę że taki pracownik centrali dostaje premie za wymyślanie dodatkowej przykrości pracownikom oddziałów.im ciekawiej przykrecona śruba pracownikom oddziałów tym lepsza premia.. w ukryty sposób dowalic doradcom .. a niech mają.. jesteśmy kreatywni..:) I oczywiście Warszawiak nonie e ma 2500 netto na rękę..

Magdambank
@Covidowy wzrost planów

Widze ze we wszystkich bankach plany sa ambitne:)

Nowy
Klient

Witam wszystkich mam pytanie czy z Nest Bankiem można dojść do porozumienia jeśli chodzi o dobrowolne spłaty, ponieważ bank wypowiedział umowę i zada zapłaty wszystkiego a moje pisma które przedstawiłem z moimi propozycjami spłaty bank odrzuca może podpowiecie jakie pismo napisać żeby byłaby szansa na podpisanie ugody z góry dziękuję

@Nowy

Proponuje złożyć wniosek o restrukturyzacje kredytu, jest dostępny na stronie.

Marek

Mamy 1 lipca;) kto dotrwał a kto zwolniony? Chwalimy sie:) show me the l4

Tak10Nie1
@Marek

Duzo ludzi samych odeszło w czerwcu....

Nie wierzę
@Sisi

Nie wierzę, ze sami odeszli.. z najlepszego banku w Polsce jak twierdzi naszą centrala nie zwalnia się samemu. .. maile jakie dostajemy ze jesteśmy poza konkurencją, produkty jakie mamy w ofercie wyprzedzają swoją epokę. .od zawsze tak było.. niech tylko wwspomne kartę optimum.. nikt na rynku nie.miał.takiego produktu.. nasi produktowej to geniusze .. biją się o nich wszytkie banki .. nawet my na dole nie wiemy z jakimi geniuszami mamy zaszczyt pracować... (usunięte przez administratora)

Kaska
@Marek

Ale musi byc lipa ze ludzie sami odchodza... Zreszta jak portfel to 2-3 klientow to z czego tu zrobic plan (usunięte przez administratora) znam takie osoby co mialy 1800-1900 na reke to juz wogole jakis odlot Zdrowka!

@Kaska

Dokładnie. Ciekawe jak długo ktoś myślał nad tą akcją Wsparcia dla Firm oby 5 minut bo jeśli godzinę to źle o nim chyba świadczy? Jak oddział ma zrobić ogromny plan jak maksymalny wolumen w leadach nawet nie wystarczy żeby połowę planu zrobić? Szkoda że Nest Bank tak traktuje swoich pracowników ...tak tak wiem, że sky is The limit ale jak mają Ci pracownicy zamykać plan samymi leadami z akcji ...tak tak wiemy że jest faktoring, limity dla Firm i w razie czego kredyt z prowizja 15% dla każdego ale marzę o tym by pomysłodawcy tych wszystkich genialnych produktów i strategii sami usiedli za biurkiem z telefonem wykonali 450 połączeń dziennie obsluzyli ludzi z ulicy i telefonów do oddziałów którzy coś chcą od nas w związku z obsługą ich produktów, łączyło.sie w ciągu dnia na szkolenia rozwiązywali co tydzień testy, pilnowali procedur i dokumentów wprowadzali kilka wniosków dziennie które i tak zostaną odrzucone na weryfikacji a za plecami cały czas byli straszeni audytem, zwolnienia mi i obcinką premii. Serdecznie zapraszam. Może zmienilibt by perspektywę patrzenia bo na razie jesteśmy dla nich słupkami w słabej skali z marnymi wynikami a nie ludźmi. A i jeszcze otrzymali na koniec miesiąca 2,5 na rękę . Serdecznie zapraszam na dół ...

Mfo
@NN

Mfo jakie premijki na inwestycyjkach w zero ;) Podstawka zostaje , ;)

@Mfo

Mfo ponoć weszli na wyższy level i już ni maja 0 a nawet mniej niż 0 xD Ale jak to mówią to nie jest bank dla każdego i nie każdy musi tu pracować xD

Lol

Nowa rzeczywistość i jak tam ? 10 klientów w portfelu a plan 2 mln ? :p zabawa zabawa

Tak10Nie
sisi
@Lol

A oddziały do zamknięcia maja jeszcze mniej xD

??
@sisi

Będą jeszcze zamykać kolejme oddziały? Przeciez zapewniali na początu roku,że nie przewidują już likwidacji żadnego oddziału? To jak to z tym bankiem jest?

Ex

Z tego co usłyszałem za maj i kwiecień najlepsi mfo są bez premii. Premia za cały miesiąc pracy wynosi 0 ( SŁOWNIE ZERO) bo klient nie odebrał telefonu. Lol A jak u kogoś nawet jakimś cudem odebrał to naprędce wymyślili nowy wskaznik żeby obciąć i np nie wysyłasz koperty z doksami następnego dnia ? Nie masz żadnej premii. Ale jak to piszą w ogłoszeniach - premia jest sky is the limit xD

Tak18Nie
Hmmm
@Ex

Czemu nikt nie zgłosi tego do PIP ? Oni w miesiąc się rozprawiają z takimi sytuacjami

Hah
@Ex

Brawo ! Niech sie slynni MFO naucza pokory i tego, ze praca i zarabianie pieniedzy kosztem totalnie nieswiadomego klienta nie trwa wiecznie. A "Królowie" i "królowe" w koncu beda musieli zdjac Nestowe korony..

zainteresowany

Czy ktoś się orientuje na jakim poziomie są stawki na stanowisko MFO? W jaki sposób i na jakim poziomie są naliczenia prowizje za sprzedaż, ewentualnie obcinki?

Gośka
@zainteresowany

Teraz Mfo juz premii nie mają, siedza na sluchawce call center, podstawa i tyle

Dzozef
@Gośka

Nie gadaj głupot bo tylko chętni poszli na słuchawkę, reszta robi plany i premie.

Karo
@Dzozef

Plany?? Hahahah z czego? Jak ludzi nie ma Albo sa zrażeni albo bez kasy...

@Dzozef

Chętni? Hm

Sisi

Niestety tak nie jest. Batdzo się mylisz.

EX
@zainteresowany

Stawka podstawowa MFO jest o tys. zł brutto wyzsza niz jako doradca kredytowy. Natomiast pracy na tym stanowisku nie polecam. Chyba ze jestes osoba, ktora potrafi wciskac nieswiadomym ludziom gown*o a potem spac spokojnie w nocy. Nazwa stanowiska ma sie nijak do prowadzonej pracy.

Abc

A jak tam premie mfo? Podobno mocne tąpniecie było ? Wszyscy w komplecie ? Hm

Marek
@Abc

Premi mfo nie ma...sama podstawa zostala Kiedys bylo dobrze ale to sie skonczylo Pozdro

Analizujący

Jak myślicie czy Faktoria dlugo przerwa w Nest czy macie może jakieś info o zamknięciu factoringu?

Lucky
@Analizujący

Faktoring będzie robiony przez bank, a FinFaktoria pójdzie w ślady Sparty ;)

Sisi

Pracodawca będzie się podpierał regulaminem.

Rafcio
 Problem

Widząc, ze Nest Bank wciąż prowadzi rekrutacje w Warszawie, jako były pracownik, chciałbym przestrzec wszystkie osoby zainteresowane pracą w ów Banku. Swoją opinie poprę tym, że dyrektor oddziału nakazywał pracownikom wprowadzanie wniosków bez dokumentów, stosował praktyki ocierające się o mobbing oraz podawał nieprawdziwe informacje wprowadzając pracowników w błąd. Dodatkowo faworyzował jednego z pośród dziesięciu pracowników, któremu oddawał wszystkie wnioski, zamiast rozdzielać je po całym zespole. Ze zgromadzonych przeze mnie informacji wynika również, iż rozliczał się z tym pracownikiem „pod stołem”. Dyrektor Regionu, pomimo prób zgłaszania sytuacji nie reagował. Jeśli ktokolwiek chce się rozwijać w sprzedaży produktów bankowych, polecam inną drogę niż przez Nest Bank O/ Warszawa.

Tak21Nie
Lucky
@Rafcio

W każdym oddziale są takie praktyki. Wiele dyrketorow rozlicza się za tematy pod stołem. Są i tacy co zabierają pracownikom polowe lokat lojalnościowych. #tematdlauwagi

Tak10Nie
@Lucky

Niektórzy dyr nawet po zwolnieniu wyciągają od ludzi ich lokaty haha patologia

Sprawiedliwa
@Lol

Haha ... No to rzeczywiscie (usunięte przez administratora) po obu stronach... Czytam i nie wierze... Nikt z tych pracujacych nie wpadl jeszcze na pomysl by to nagrac? ????

kornisz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
 Problem

Bank ogólnie kiepsko sobie radzi i mydli pracownikom oczy. Miałem przyjemność pracować w warszawskim oddziale. Pani dyrektor jest specjalistką od tworzenia fikcyjnej statystyki. Puste wnioski, praktyki podchodzące pod mobbing. Wszystko świetnie wygląda na papierze. Do tego faworyzowanie konkretnych osób, a kasa dzielona pod stołem. Dyrektor regionu w odpowiedzi na zgłaszane problemy powtarza wyuczone formułki i kłamie w żywe oczy. Do tego dochodzą niejasności z przedłużaniem umów, dobrych i rzetelnych pracowników wymienia się na znajomych. Białe jest czarne, jeśli lubicie takie klimaty, to NestBank cały czas rekrutuje - można pod nadzorem ekipy dyrektorskiej stawiać domki z kart i czekać aż zawieje wiatr.

Jadowite oczko

Heh:) taka zabawa w bank. Wielu ludzi myśli że są zatrudnienie w najlepszej firmie świta i podniecają się swoimi marnymi stanowiskami. Życzę smacznych owocowych wtorków i mniejszej guli w gardle jak patrzycie w portfel każdego 28 dnia miesiąca:)

Lokata 20%

Sprawe lokat dla pracownikow trzeba zglosic do PiP nie moze byc takiego dziadostwa ze one nie sa wyplacane!!!

Lokaty!!!!

Rzadamy oddania 20% za lokaty lojalnosciowe!!! To byly nasze premie, jesli ktos zabiera a nie oddaje to nie jest wporzadku!!! Ludzie to sa nasze pieniadze!!!

Tak13Nie
Noice
@Lokaty!!!!

No to trzeba bedzie sad zatrudnic do tego - tak jak Nest zaganiał za swoje bledy tak my mozemy go zagonic.

Propozycja
@Noice

Niech ktoś stworzy adres mail gdzie byli pracownicy się zrzeszą, podadzą swoje dane i wtedy można myśleć o jakiejś zbiorów w, wiedząc ile osób jest chętnych do walki z pracodawca i jego regulaminem premiowania czy obcinania premii. Twórca maila musi zastanowić się nad weryfikacja uczestników aby wykluczyć osoby z centrali które będą chciały utrudnić to działanie .

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nest Bank S.A.