Opinie o Nest Bank SA

koc

Przyznam, ze nie do konca rozumiem te wszystkie negatywne opinie. Sam pracowalem na obsludze i tylko dlatego odszedlem z Nesta - wole sprzedaz. Atmosfera byla spoko, przelozeni w sam raz, nie wchodzili na glowe ani nie zagladali w monitory, pomagali ale tez nie traktowali jak uposledzonego. Kasa jak na obsluge klienta i to, ze nie potrzebujesz zadnych kwalifikacji jest spoko. Nie wiem jak w sprzedazy, poniewaz w Gdansku jej nie ma, a mobilem/oddzialem nie moglem byc. Tak czy inaczej polecam.

Ania

Upadły bank!!! kto ma konto w takim banku???

Ania

Upadły bank!!! kto ma konto w takim banku???

Szukasz pracy?

crazy

CHyba pracownicy hr piszą pozytywne opinie:-(

crazy

CHyba pracownicy hr piszą pozytywne opinie:-(

Kujawiak

Dzwonili do mnie w sprawie rekrutacji, był wtorek chcieli umówić się na czwartek, mi nie pasowało i juz więcej nie zadzwonili . Kiepskie podejście.

Oddziałowy

Pracowałem jeszcze za czasów szyldu FM Bank SA. Kadra w większości jest ta sama, także moja opinia będzie dość aktualna. (usunięte przez administratora) Jedno z gorszych miejsc pracy ze względu na atmosferę. Nie polecam.

Karolina

Kochani zastanawiam się nad pracą w Nest banku w centrali. Zastanawiam się czy w miejscu gdzie stricte nie wyrabia się normy sprzedażowej są jakieś premie np. " uznaniowe" i jakiej mniej więcej kwocie. Ktoś coś wie na ten temat?

Kaktus

Czesto widze rekrutacje do działu produktów? Czy tam jest tak źle że reguslrnie są wakaty (ludzie uciekają czy ich wyrzucają?)

Nest

Pracowałem w jednym oddziale we Wrocławiu Ogólnie bardzo fajnie się pracuje Dużo można zarobić i świetni ludzie, ale do czasu. Przez otatni rok chłodzenie do pracy było horrorem tylko przez jedną osobę która wprowadzała zamęt na całym oddziale i robiła wszystkim za plecami. Mowa o kochanej Asi którą wszyscy znają i zaczynają oddychać jak już jej nie ma.

Arnold

Na ul. Białej we Wrzeszczu

A gdzie w Gdańsku ma być/jest centrala?

Są plusy i minusy jak wszędzie. Plusy: to fajny proces wnioskowania, spore możliwości w sprzedaży, umowa o pracę, w miarę dobre godziny pracy,optymalna podstawa, samochody służbowe, dobry marketing (gadżety ;) ). Minusy: tragiczna wiedza (a raczej jej brak i niekompetencja) przełożonych, brak wsparcia - nikt nic nie wie i nie wiadomo gdzie się dowiedzieć, źle procesowana po-sprzedaż przez centrale i przez to świecenie oczami przed klientami, chyba najgorszy jak dotąd spotkany przeze mnie system premiowy (obcinki za wszystko, nie wypłacanie premii poniżej 100% planu, lokata lojalnościowa... ) , aaa no i najlepsze - wpisywanie ilości wykonanych telefonów i po sprawdzeniu w bilingu tłumaczenie się dlaczego wpisało się o jeden za mało - no fakt tego nie ma w żadnym banku (nooo może jedynie w aliorze i skoku xD ) Niby wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc ciężko jednoznacznie ocenić pracę w Nest Banku :P

szukam pracy

jakie pytania padają na rozmowie kwalifikacyjnej?

Koper

pierwszy pracodawca w moim życiu których jest fair wobec pracowników

Polecam Nest Bank

Bank który nie ogranicza. Duża samodzielność i zaufanie ze strony managementu. Niepowtarzalna atmosfera. Pracuję tam bo lubię.

Poznan

Szkoda Waszego czasu na prace w tej firmie. Moze da sie zarobic, jesli zrobisz plan, ale przez 8h dziennie wydzwaniac i klamac ludzi .. Jak masz dobra gadke to mozze Ci sie kogos uda przekonac. Szefowie oddzialow bardzo slabi, zero podstaw zarzadzania... Sprzedajesz to Cie uwielbiaja, planu nie ma, wiec najlepiej to zeby Cie nie bylo... Nikt nic nie wie... Zero pomocy. Bank ktory nie rodzi zaufania.

Marta
@Poznan 10.06.2017 18:25

Zupełnie nie zgodzę się z przedmówcą. Pracując w neście zawsze mogłam liczyć na pomoc - zarówno z centrali jak i w oddziale. Nie wiem jak w Poznaniu ale u mnie w oddziale dyrektorka była wymagająca ale tak samo od innych jak i od siebie. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i zrozumienie. Rzeczywiście, trzeba się narobić, żeby zgarnąć dużą premię no ale chyba nikt się nie spodziewa, że dostanie kasę za darmo. Jeśli jesteś kontaktowy, umiesz rozmawiać z ludźmi to polecam pracę w sprzedaży w tym banku.

:-)

Ja pracuje w tym banku prawie dwa lata i również jestem zadowolona z zarobków jak i premi za zrobiony plan średnio koło 7000 netto.polecam tam pracę dają duże możliwości finansowe.Pamietajcie nie oceniacie subiektywnie sami się przekonajcie .

@:-) 06.06.2017 21:13

a jaka jest podstawa? czy najniższa krajowa? Jutro idę na rozmowę i jestem przerażona opiniami tutaj.

Miła

Mam pytanko jak zdobyc nowych klientów do nowej nowej placówki. Gdzie pozyskać numery telefonów potencjalnych przyszlych klientów?

@Miła 02.06.2017 07:48

Jak praca i zarobki?Ja idę na rozmowę i czytając TU opinie bardzo się zastanawiam.

Asia

Miejsce i ludzie, których będę wspominała z sentymentem :) Nie jest to typowa korporacja, a miejsce które ma swój klimat. Polecam przygodę z Nest Bankiem :)

jam jest syn królewski

Jeżeli chcecie wciskać produkty które są najdroższe na rynku, gdzie prowizja potrafi sięgać 40% w CF to śmiało. Jeżeli chodzi o produkty dla firm jest podobnie.... W każdym innym banku jest taniej co najmniej o połowę. Praca dla ludzi bez sumienia i o braku kręgosłupa moralnego. Dają do przerobienia szkolenie z mobbingu, ale kompletnie nie stosują się do tego czego uczą. Omijać z daleka, szkoda czasu!!!

Rozczarowany

Z chęcią powiem,że tylko dlatego sprawa o mobing nie wylądowała w sądzie,bo przecież musiałabym nagrywać to,co się dzieje,inaczej nie udowodnilabym tego:( Wg mojego wieloletniego doświadczenia pracują tam (szczególnie na stanowiskach kierowniczych) osoby całkowicie niekompetentne!Kiedy zarzucilam,że panuje balagan, rozgardiasz i totalna degrengolada, nikt nic nie wie i nie otrzymujesz przygotowania do wykonywania pracy na danym stanowisku (bo nie ma szkolenia)....to uslyszalam,że to start up a nie korporacja...Wnioski same sie nasuwają. W moim zespole okropna atmosfera,może w innych lepsza...ale nie polecam jeśli ktoś lubi ład i porządek :)

Paweł

Firma bardzo zmieniła się w ciągu ostatnich kilku lat - zdecydowanie na dobre. Rekordowe wyniki sprzedażowe, dobre premie w sprzedaży, fajne benefity i konkursy dla pracowników, atrakcyjne oddziały (nie to co było kiedyś). Ogólnie - dobra zmiana.

Ja

W marketingu, produktach i sprzedaży w Warszawie bardzo słabo się pracuje. Ekipa, która teraz dowodzi bankiem to grupa, kolesi z kilku różnych banków. Prawie każdy kto tam teraz pracuje w centrali ma poczucie gorszego sortu. Moim zdaniem twn Bank i tam będzie przebiesiony do Gdańska. W warszawie są spaleni.

eni

plusy: - świetna atmosfera (takich ludzi nigdzie nie spotkałam:) - pozdrawiam region CENTRUM! - system premiowy - można wyciągnąć dobrą kasę minusy: - dużo biurokracji

Anonimowo
@eni 21.02.2017 15:34

Lipa totalna - oddziały świecą pustkami, banak ma ujemny wynik finasowy więc o premii można pomarzyć. Oczywoście jest dla kumpli prezesa zarządu zatrudnionych po znajomosci. Ale dla szarych ludzi w centrali praca do D.

nestisthebest
@Anonimowo 23.08.2017 19:42

a ja pracuję w Banku od 4 lat w centrali i po przyjściu nowego zarządu bank odżył - nowe zadbane placówki, bank zatrudnia dwa razy więcej ludzi, ruszyła sieć franczyzowa, reklamy, wzrosła rozpoznawalność, ruszyły imprezy integracyjne, wdrożony został system premiowy dla centrali - czego nigdy wcześniej nie było, jest więcej akcji dla ludzi. Za dawnych czasów rozważałam odejście z firmy - teraz nie wyobrażam sobie gdzie miałabym lepiej. Z tego co wiem to bank bije swoje rekordy sprzedażowe więc te informacje o oddziałach świecących pustkami to sobie chyba z palca wyssałeś:) Śmiać mi się chce jak czytam te głupoty.

Pp

Czekam na opinie juz pracujących tam ludzi tam plany?da się zrobić?ile wynagrodzenie?często się jeździ w teren z umową?będę wdzięczna niedługo zaczynam...

@Pp 13.02.2017 01:47

No i jak tam praca? Ja idę na rozmowę i czytając TU opinie bardzo się zastanawiam.

Zostaw opinię o Nest Bank SA - polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nest Bank SA