Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

Tomasz

@Pracodawca dzień dobry, czy mogę otrzymać kontakt mailowy do osoby odpowiedzialnej za rekrutację w centrali w Gdańsku na stanowisko asystenta ds. Obsługi telefonicznej?

Justa
@Tomasz

A na co ci ten kontakt? Wysyłałes CV i czekasz na odpowiedź czy jak? Ktoś może mi powiedzieć po jakim czasie od wysłania CV można spodziewać się od nich kontaktu? No i sam proces rekrutacji jest rozległy w czasie czy raczej szybko idzie?

Tomasz
@Justa

Wysłałem CV i czekam i czekam...więc chciałem bardziej bezpośrednio się skontaktować.

Brak work-life balance, kultura (usunięte przez administratora), coś na zasadzie ciesz się ze masz prace i nie wymagaj, tylko rób swoje i się uśmiechaj.

Maja

To jakieś nadgodziny się robi albo zabiera pracę do domu skoro mówisz ze nie ma work life balance? I czego wymagać nie można? Podwyżki chociaz dają jakoś regularnie? Albo premie?

Eliza

Ale to tak u was wygląda codzienna praca czy o co chodzi? Jak ktoś na telefonie siedzi w pracy to nikt nie zwraca na to uwagi? Czy jednak kontrolują tu pracowników trochę?

Klaudia

Hej. Czyr ktoś dostał info o wykradzionych danych wrażliwych z bazy pracowników? To chyba żart!!!! Już dawno nie pracuję a tu taki numer ... Czyli jest nam przykro ale ktoś sobie weźmie pożyczkę na twoje dane !!!

Poszkodowany
@Klaudia

Ja też to wczoraj dostałem, jakim prawem z powodu niedbałości pracodawcy mam cierpieć? No i z treści pisma jasno wynika, że moje dane zostały wykradzione w kwietniu, a pismo dostałem wczoraj. Bo nie można było poinformować o tym od razu?? Przez ten czas ktoś mógł wziąć na mnie kredyt lub zaszkodzić w jeszcze inny sposób... To jakiś żart ze strony Nestbanku?

@Poszkodowany

W następnym tygodniu idę do prawnika w sprawie wycieku danych...to jest (usunięte przez administratora) !!!!

Byłypracownik
@Klaudia

Ja też jestem wśród „szczęśliwców”, których dane wyciekły, a też nie pracuje od 2020 roku, jeżeli moje dane zostaną wykorzystane w przestępczych celach natychmiast wystąpię na drogę prawną o odszkodowanie i zadośćuczynienie od firmy Hrk, to się w głowie nie mieści jak taka firma nie potrafi zabezpieczyć swoich danych.

@Byłypracownik

Nie ma prawa tam być takich danych. Po zakończeniu współpracy dane RODo potrzebne są jedynie w związku z rozliczeniem czyli np.podatkowe ,swiadczena zdrowotne itp. W komendzie policji poproszono mnie o dostarczenie pisma. Jeszcze w /w dokumencie napisali, że im przykro no hit! Hahaha . Przykro...

@Klaudia

Pytanie główne czy mogli przez okres już 3 lat trzymać dane pracowników. Dane kontaktowe tak ale nie dowod i pesele. Może tak pozew zbiorowy w celu wyciągnięcia konsekwencji za bezpodstawne przechowywanie danych po ustaniu stosunku o pracę?

Rafał

Pytanie czy związki się będą angażować ? Czy trzeba we własnym zakresie się zebrać i wspólnymi siłami działać ?

bez_zwiazkowiec
@Rafał

błagam....zwiazki. przecież ta łaska ze związków gra pod siebie i swoje sprawy. Ona trzyma stronę centrali nie członków. Tak wielce mieli walczyć o lepszy system premiowy a obcinki jak były tak dalej są a nawet kiedyś słyszałem że ten system był lepszy niż teraz. Namawiają by się zapisywanć o nie nie nie ja dziękuję już sie nasłuchałem nic dobrego zwiazki zawodowe nigdy i nigdzie nie zrobiły. Dane wyciekły i co zwiazki coś pomogły??? a pracodawca potem ręce umyje. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji zabezpieczenia musiały być słabe a firma najtańsza zapewne. Może można złożyć zbiorowy pozew o odszkodowanie-bo przecież takie dane mogą posłużyć do różnych celów ktoś może falszywe dokumenty tożsamości fabrykować na ich podstawie i dopuścić do przestępstwa . A pracodawca proponuje jednorazowy raport BIK za 49 zł śmiech na sali. .Ciekawe czy w innym banku w Polsce też do czegoś takiego dopuszczono i jeszcze tak to bagatelizują I zwiazki i centralka. ....maila napisali i to w porządku. HA HA HA

Rafał

Czy związki będą podejmować jakieś działania w kwestii wycieku danych pracowników byłych jak i istniejących?

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Nest Bank S.A. traktuje ludzi?

tak, że chociaż możesz mieć wyniki, ale niestety miałeś pecha być przyjmowany na projekt, który okazał się w totalu porażką, to i tak nie masz propozycji przedłużenia umowy.

Ina
@były pracownik

Czy w trakcie trwania umowy jest możliwa zmiana tego projektu? Albo co w sytuacji kiedy projekt zamykany jest wcześniej? Rozwiązują umowy? Czy jest szansa na zmianę projektu w takim wypadku?

Dzasbel

Hej, jestem zainteresowana ogłoszeniem asystent ds. Wideoweryfikacji. Czy kros mógłby cos więcej powiedziec na ten temat? Jaka pensja, jak sie pracuje? itp

Proponuje abyście w końcu zamknięci te oddziały i zwolnili tych oddziałowych nierobów co nic nie robią tylko tu siedzą i narzekają … w centrali jest super bo są super ludzie pozytywni chcą zrobić coś fajnego. Lubią swoją praca - jak nie lubią to szukają czegoś nowego a nie sa takimi ofiarami losu jak oddziałowcy / związkowcy. A te oddziały tylko ciągną w dół .. zamknijcie to - fajnie ze rozwijacie digital jeszcze ze 2 lata i zapomnimy o tych oddziałowych nieszczęściach :)

Julia

Jak to nic nie robią? Przecież pracują, więc no muszą coś robić. Może warto w pracy o tym porozmawiać? Jak w ogóle wygląda atmosfera poza oddziałowcami? Jest w porządku?

Bolo

Te oddziały to ciągną ten Bank...bo centrala co pół roku ma jakiś chory pomysł, który i tak ginie śmiercią naturalną, niestety uprzykrzają życie klientów i doradcom, którzy biorą na siebie ciężar utrzymania relacji z klientami. W centrali siedzą ludzkie oderwani od rzeczywistości, którzy w życiu nie widzieli na oczy klienta i nie mają pojęcia jak wygląda proces sprzedaży.

Szukający pracy

Jak wyglada obecnie praca w Nest Banku na stanowisku Dyrektora w Oddziale ?

Kandydant

Czy może ktoś powiedzieć dlaczego tak długo trwa rekrutacja na (usunięte przez administratora) ?

Beata
@Kandydant

Kiedy byłeś na rozmowie, że mówisz, że rekrutacja trwa długo? Na jakie stanowiko aplikowales, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat samej rozmowy, chciałabym aplikować ale wcześniej chciałabym się dowiedzieć z czego dobrze się przygotować?

Zaaplikowałem
@Kandydant

To prawda że dlugo trwa rekrutacja wisi i wisi zatrzymało się na rozpatrywanie i nie ma odezwu czy biorą czy nie. Aplikowałem na inne stanowiska to nawet moje dokumenty nie są otwarte..

Mashia

Czy łatwo dostać pracę? Trzeba mieć doświadczenie?

zmobbingowani

Nie polecam pracy tutaj - mobbing pełną parą, a gdy to zgłosisz to nagle HR udają, że wszystko jest w porządku i nie ma sprawy. Nawet nie zadzwoniono do mnie po zakończeniu pracy. Wszystko tam leży i kwiczy. Ludzie są tak sflustrowani, że marudzą, ale nie odejdą z tego Banku mając syndrom sztokholmski. Nigdy tego nie zrozumiem jak można tak długo obrażać ten bank, a nadal tam pracować - chyba psychicznie nie dałbym rady być takim (usunięte przez administratora) Stawki mocno średnie na rynku pracy i w porównaniu do tej branży - nie ma rozsądnych benefitów i tak jak ktoś tu kiedyś napisał - zostali sami leserzy i średniacy, a wszyscy co mieli trochę oleju w głowie odeszli, bo jak można za taką pensje wyżyć? Moim błędem było podjęcie tej decyzji stanowczo za późno. Rasistowskie żarty na poziomie dziennym, obrażanie kolegów z zespołu/oddziałów za plecami, klientów i nie tylko - cały czas ocenianie siebie nawzajem (wyglądu pracowników), brak zrozumienia i empatii, a do tego obrażanie nowo przyjętych osób - to jest ta rodzinna atmosfera, którą buduje gniazdo? System zero-jedynkowy. Nie pomożesz, bo nie masz tego w obowiązkach? Jak to? WSPARCIE JEST NAJWAŻNIEJSZE! Nie ma tu możliwości rozwoju - podwyżka 10% - 300zł raz i to jak się przypomnisz, bo budżetu brak. Naprawdę? Stanowiska dostaje się po znajomości - piękny przykład kilku ostatnich sytuacji, ale to akurat mnie nie dziwi - dlatego drodzy kandydaci nie dostaniecie się tutaj, chyba, że jesteście kolegą dyrektorki ze szkolnej ławki lub liżecie sobie nawzajem pewne części ciała. Zaczynając miałem zupełnie inne podejście do tego Banku, w tym momencie nawet wrogowi bym nie polecił pracy tutaj. Praca w Centrali nadmorskiej miejscowości, dzięki Bogu już trochę czasu minęło - dobrze, że jeszcze został czas na złożenie pozwu o (usunięte przez administratora), ale z tym zaczekam do ostatniej chwili - wisienka na deserze dla działu prawnego.

Karola
@zmobbingowani

To , co opisujesz jest straszne.Aż nie chce się wierzyć.Może po prostu tam były żarty nie na miejscu i tak odbierasz.Jeśli krótko pracowałeś i Cię zwolnili to raczej z jakiegoś powodu.

zmobbingowani
@Karola

@Karola - Dlaczego nadinterpretujesz moją opinię o tym miejscu pracy i założyłaś, że mnie zwolnili i pracowałem krótko? Nigdzie nie napisałem, że mnie zwolnili, ani, że pracowałem tam krótko tylko, że stanowczo za długo (patrząc na rotacje i ilość dyrektorów, która pozmieniała się w tym czasie). To ja sam złożyłem wypowiedzenie, więc nie rozumiem czy to ktoś z HR próbuje ze mnie zrobić idiotę i sprawdza kto to mógł napisać stawiając takie osądy, żebym się tylko podłożył pisząc coś nieodpowiedniego czy naprawdę czytanie ze zrozumieniem jest nadal w Nest Banku na miernym poziomie. Niestety to prawda i żarty żartami, ale nie uważam, że cokolwiek co napisałem mija się z prawdą i tak, to straszne pracować w takim środowisku.

Bsbs
@zmobbingowani

Wiesz co Ty po prostu za mądry nie jesteś skoro cię mobbingują :) :) widac ze jakaś ofiara losu od razu po tym jak piszesz. Mi się pracuje fantastycznie ! A ciebie musieli wylać wiec jako życiowa (usunięte przez administratora) siejesz teraz anonimowy hate. Jak taki jesteś nieszczęśliwy to czemu się ukrywasz ? Idź gdzie indziej super pracowniku i tam się spełniaj.

old
@zmobbingowani

@zmobbingowani Łatwo Ci widzę przychodzi atakowanie innych. Innych użytkowników, pracodawcy, przełożonych, kolegów i koleżanek z pracy. No nic - niektórzy tak już mają.

Sajonara
@Bsbs

Zbiorowe wieszanie na szubienicy. Ładnie, ładnie. Wygląda jakby Human Resources wzięło się za wizerunek Nest Banku na go worku tylko dlatego, że ktoś faktycznie ma negatywne wspomnienia. Jestem w szoku, że macie takie klapki na oczach i bez problemu przychodzi Wam krytyka osoby, która sama złożyła wypowiedzenie. Jak dla mnie wstyd. Może gdyby nie te wypowiedzi to po prostu byłaby to zwykła negatywna opinia pracownika, któremu faktycznie przydarzyła się fatalna sytuacja w pracy, bo żadne miejsce pracy nie jest idealne oraz żaden człowiek perfekcyjny nie jest, ale jechanie obecnych pracowników po byłym koledze (?), że musiał być po prostu do (usunięte przez administratora) i go wyrzucili jest już niesmaczne. Chętnie jakkolwiek ominę to miejsce szerokim łukiem. Ręka rękę myje, a na ludzi wylewa się pomyje.

Kinia
@Sajonara

(usunięte przez administratora) Te oddziały to żart i niepotrzebne są zupełnie .Chłopak tego wszystkiego sobie pewnie z palca nie wyssał.Atmosfera jest najważniejsza w każdej pracy.To działa w dwie strony . Pracownik powinien być szanowany a jego prawa przestrzegane.(usunięte przez administratora)Ci , którzy nie dają już rady , psycha siada i męczą innych.Jedyny sposób dla nich na " oczyszczenie ".Słabe ale prawdziwe .

Roman
@Kinia

Ty wiesz coś o pracy w tym banku i tym, jak ludzie się tu traktują nawzajem? Po Twoim wpisie nie jestem w stanie tego stwierdzić. A chcę się też dowiedzieć, ile mogą mi zaproponować na stanowisku opiekuna ds. klienta inwestycyjnego? Piszą tylko w ogłoszeniu o stałym wynagrodzeniu i systemie prowizyjnym. Czy podwyżki, to jak pisał wcześniej były pracownik, 10%?

Patryk

Cześć, Jaka atmosfera pracuje w IT? Czy firma jest otwarta na rozwój, wytwarzanie nowego oprogramowania oraz zakup najnowszych technologii? Jestem zainteresowany pracą w IT Security.

Klient

Żenada. Oddawać pieniądze (usunięte przez administratora) dziś chciałem wypłacić blikiem pieniądze z bankomatu , wszystko dobrze zrobiłem a pieniedzy z bankomatu nie zobaczylem! Co lepsze konto zostało obciążone na nie małą sumę! Ciekawe co za (usunięte przez administratora) na pchał kabze moimi pieniędzmi. Dzwonie do was w poniedziałek rano nieudaczniki i składam reklamację, bo oczywiście tylko niepoważni ludzie pracują w soboty na infolinii, tfu wam w mordę (usunięte przez administratora) i prawdziwi nieudacznicy.

Damian

Kto dał wam prawo dzwonienia do moich 3 firm z informacją o przetwarzaniu naszych danych. Pytam jakim prawem?! Czy wy chcecie u nas zamówić jakiś towar? Nie macie żadnego prawa korzystać z danych naszych pracowników o ile nie chcecie od nas coś kupić. Czyżby nowa technika (usunięte przez administratora)pinów do banków? To nadaje się do prokuratury

kdjvod
@Damian

Ten portal jest naprawdę żenujący. Coś jak ściana płaczu dla nieszczęśliwych ludzi. Totalnie bezużyteczne informacje..

Izabela
@kdjvod

no zdecydowanie lepiej jak więcej od pracowników można wyczytać. Ale nawiązując do tych danych to tu w banku wszystko legitnie się odbywa pod tym względem jeśli o te dane chodzi?

Wdzięczny i zadowolony klient

Bardzo dziękuję za pomoc - serdeczne profesjonalne podejście do mojej osoby i sytuacji. Na ulicy Targowej pracują osoby z sercem do klientów i swojej pracy. Szczególnie Pani Natalia. Bardzo Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Natalia

Jak wygląda praca w dziale HRu banku? Mam wrażenie, że nikt nie mówi o pracy w tym miejscu. Wszyscy pytaja o stanowisko konsultanta czy o prace na ifnolini :) Może jednak znajdzie się jakiś pracownik tego działu i opowie o warunkach?

Ivonne96

Witam, czy jest tutaj ktoś kto pracuje na infolinii w Rzeszowie? Jaka jest stawka na start na umowie o pracę?

Ola W.

Jakie zarobki są na stanowisku : Doradca klienta biznesowego? Jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie doświadczenie jest wymagane do podjęcia jej ?

Gabinet

(usunięte przez administratora)e

Morał
@Ola W.

Lipa średni proces na kliencie biznesowym trwa 40 dni. Bank daje pomysły co bankier ma po swojej stronie zrobić, żeby przyspieszyć proces - nie chcą słychać, ze mają może 5 weryfikatorów terenowych na kraj, ze proces to dramat, ze klient uruchamia się 3 dni, ze nie ma priorytetów tylko twój temat za każdym razem z każdą zmianą wpada na kolejkę na koniec, może być tam umowa na 300 tys.. trudno kolejka na końcu, jak zwykle marketingu sporo. Bankierzy zamiast sprzedawać i pozyskiwać, myślą o tematach, które są na uruchomieniu… wiec myślami nie pracują….. idź do innego banku, tutaj się tylko mówi o akcji kredytowej proces po stronie banku to tragedia, ja myśle o zwolnieniu nie ma kiedy spinać wyniku, nie daj Boże błąd na wniosku to masz 4 dni czekania na odpowiedz… i tak bujasz się…

@Morał

Dziękuję za odpowiedź. Nie zdecydowałam się na pracę tu i jestem obecnie bardzo zadowolona . Dostałam posadę w innym banku .

@Gabinet

Dziękuję ! Odpowiedź bardzo merytoryczna i na poziomie -:). Zapewne , tak dobra , jak praca . Po zamieszczonych " minkach " wnioskuję , że to standard emocjonalny wywołany niesamowitym entuzjazmem , wynikającym z zadowolenia zawodowego. Pozdrawiam bardzo przyjaźnie i życzę więcej radości z pracy i życia !

Emilia
@Ola W.

Czemu piszesz że zapewne tak dobra jak praca? W sensie byłaś chociaż na rozmowie rekrutacyjnej żeby mieć jakieś podstawy do oceny firmy?

Edi
@Emilia

Ona chyba napisała to odnośnie jakiejś wypowiedzedzi , którą admin usunął.Może ktoś chamsko się odezwał i dlatego ?Tak ten wpis brzmi mi tutaj .Może miała już pierwszy proces rekrutacji i chciała wiedzieć czy warto w to iść.Tam było pytanie o zarobki.Ale to by chyba jej powiedzieli a może nie zapytała .

anna

to prawda, w czasach covidu dbali o bezpieczeństwo pracowników wysyłając do oddziałów maseczki, rękawiczki żel dezynfekujący do rąk Dziś o tak podstawowe rzeczy nie ma co sie upominać bo nie mają budżetu aby wysłać do oddziału chociaż żel dezynfekujący dla kasjerki - żenada

szogun
@anna

popros logistyke, teraz jest nowy dyrektor moze wiecej potrafi niz poprzedni :)

Tom
@szogun

Nie ma co pytać, nie ma na to kasy bo bank jest w trudniej sytuacji. Ponoć są rozmowy o zwolnieniach grupowych bo bank chcę wyjść na plus przed anacap. Na ludzi bank ma już wyjexx Wprowadzili takie zmiany aby ludzie sami się zwalniali (nowe specjalizacje w oddziałach) przychodząc tu do pracy 2 lata temu nie pisałem się na pracę tylko na telefonie i robienie z siebie wariata pozyskując zgody marketingowe. Jest inflacja Bank ma rekordowe przychody ze względu na stopy procentowe - ale czy pracownikowi dać podwyżkę? Sopol się nam wszystkim śmieje w twarz

Gdzie mój system premiowy

Związkowcy - pracuje ostatni miesiąc i za luty nie mogę wyrobić sobie premii bo związek zawodowy zablokował wprowadzenie systemu premiowego dla sprzedaży!!!! Jak możecie tak ludzi traktować których powinniście wspierać. WSTYD - co za kraj - napisze na Was skarge - ale zapewne nic wam nie zrobia bo związki to w tym kraju robia co chcą. Proszę niech odpowiedzą mi wszyscy aktywni na tym forum członkowie związku co nas tu zachęcały się aby zapisywać - jaka to Aga super jest i wszystko dla nas załatwi. Czekam na odpowiedz dlaczego pozbawiliście mnie szansy na premie ? Agnieszka - kim Ty jesteś zeby setkom ludzi takie świństwo zrobić?

Brawo
@Gdzie mój system premiowy

Sprzedaż przyprowadziła do Banku związki. Sprzedaż utrzymuje związek ze swoich składek. Związek zablokował sprzedaży premie. Hmm jak to nazwać ? :):):):) ironia losu czy macie teraz za swoje - co się skarżycie - chcieliście to macie !

Ku przestrodze

Współczuję Wam Nestowicze. Związki nic nie wnoszą :(

NN
@Ku przestrodze

O czym wy tu piszecie??? skoro nowy system jeszcze nie został zatwierdzony to działa poprzedni, ale rozumiem wynajmowane trolliki internetowe ,nie znają sytuacji. Co to w ogóle ma znaczyć, że sprzedaż przyprowadziła związki?Pracodawca ma swoich pracowników za idiotów i leni ;łatwiej siedziec przy komputerze i pisać peany pochwalne o tym, że nestbank ma najlepszy system premiowy. Szkoda ze głośno nikt nie mowi tu o podstawach. Najniższe na rynku bankowym. A premia nie jest zawsze dostępna i nie zawsze jest się w stanie ja zrobić , gdy co 2 wniosek odpada na weryfikacji, albo klient wymieka gdy ma dostarczyć 8 dokument, którego domaga się analityk, bo takie jego prawo . Co to za nagonka na związki? Może już za długo myszy siedziały za cicho pod miotłą i naly się odezwać...

Uwaga prywatna
@NN

A ile jest takich sytuacji, gdzie klienci wysyłają dokumenty firmowe a się ich najzwyczajniej w świecie nie wprowadza we wniosku i poddaje na starcie,bo nawet u lekarzy są spadki w dochodach. Inne profesje to samo nie mówiąc o zwykłych firmach. Budowlanki i transport owszem booommm ale oni nie chcą finansowań czy faktoringów? Nie narzekam ale teraz trzeba się dwoic i troić żeby w ogóle znaleźć klienta z dochodem nadającego się do wniosku kredytowego. Potem żeby wyszło. Potem żeby kupił kredyt...potrzebujemy wsparcia a nie presji i krytyki

myslcie
@NN

czy ty czytasz maile ? przecież napisali i w mailu do wszystkich i regulaminie sprzedażowym jest napisane jak wół ze obowiazuje do 31 stycznia. To wygasł wraz z czasem i nie ma w lutym nic dopóki nie wdrozona nowego - którego związki nie zatwierdziły dlatego od lutego nie ma na razie nic - wiec nie nazywaj mnie trollem - bo raczej pisze ten komentarz ktoś kto nie czyta maili od szefa sprzedaży... albo ktos spoza banku - pewnie zwiazkowiec - żeby nas nie wkurzac i dalej mydlic nam oczy ze jest system premiowy. Ludzie nie wierzcie w te anonimowe fora tylko sami przeczytajcie dokumenty które wam daje prawcodawca

Odp
@myslcie

To skoro tak pracodawcy zalezy na pracownikach to jaki problem aby przedluzyc system premiowy ze stycznia? Wiecie wogole co zostalo zakwestionowane przez zz w systemie premiowym za luty? Ustalcie to moze najpierw zamiast wylewac hejt na zz.

dd
@Odp

jednak w tej sprzedaży to mało logiczni ludzie - bo na system prem ma dac zgode ZZ - na przedłużenie tez - przeczytaj w intenecie. Najwyraźniej ZZ uważa ze lepiej sprzedaży premii nie dawac - ja się z tym zgadzam i popieram - bo przez to tylko naciągacie tych biednych klientów na kredyty na które ich nie stac. Wiec się to w końcu skończy.

@dd

Bez tych sprzedawców nie siedziałbyś w centrali zbijając bąki tylko (usunięte przez administratora)kopiąc rowy, bo większość pracowników centrali to co najwyżej do tego się nadaje. Skoro centrala stworzyła system, który premiuje nieetyczną sprzedaż, a do tego biznesowi pracują na podstawie jaką daje się kasjerowi bez doświadczenia, to co się dziwisz, że doradcy wciskają kit przy sprzedaży. Dodatkowo system oparty o zasadę sprzedaj - zapomnij. Sami doprowadziliście do sytuacji gdzie była duża szkodowość. No, ale co się dziwić gdy ktoś próbuje się bawić w bank (tak kiedyś całkiem słusznie powiedział jeden z klientów o Nest Banku)

Brawo!!! Zgadzam się w 100% centrala ma (usunięte przez administratora)i resztę sprzedaży za ameby umysłowe. Mogę się z przyjemnością zamienić z jednym czy drugim takim pracownikiem centrali. Nie ma problemu. Od marca siedzą na home officach, jakieś tam pojedyncze osobniki miały covid, bo gdzie taki jeden z drugim się zarazi, co najwyżej idąc po bulki do sklepu. Doradcy natomiast zaiwaniają w oddziałach, niby oddziały maja zamknietą część dnia dla klientów, ale to bez sensu bo ludzie i tak non stop laza, wala i kopia w drzwi. Prawie większość pracowników w oddziałach przeszła covid, ludzie dmuchają, sypią nie noszą masek. Mogę się z przyjemnością zamienić na ciepła kanapę lub biureczko w Warszawie. Idzie 3 fala. No tak dostajemy 50 zł brutto za pracę w oddziale. Łaska boska na nas zstąpiła. Potem jak jesteśmy chorzy to i tak nam się to zabiera przez L4 i brak realizacji planu. Kolejne kuriozum to dojeżdżanie do likwidowanych oddziałów niekiedy po 60 km. Gdzie łatamy za karę etaty po ludziach, którzy poszli na L4 gdy dowiedzieli się o zwolinieniach. Centrala zamiast szybko takie oddziały wtedy zamknąć. A potrafią przecież w kilka dni oddziały likwidować. To nie. Maja tania sile roboczą to im robi przyslugi za darmo, bez aneksów o zmianę miejsca pracy. No i ta śmiechu warta oferta super procent o tak zgodzę się ale co z tego jak trzeba doliczyć opłatę haraczową do raty plus 3.99 prowizji . Tacy super lekarze jak chce nest idą do mBanku czy ING bo tam taniej. A teraz każdy patrzy na koszt . A i tak główne winę kladzie się po doradcach bo nie potrafią sprzedać cudownego produktu w czasach spadków przychodów u klientów gdzie nie wychodzi oferta i obawy ludzi o zaciąganie nowych kredytów. To niechęć czasy co wcześniej . Łatwo się siedzi przed komputerem i dyryguje innymi, z chęcią bym się zamienil!!!

NN

Zgadzam się z kolejkami przed jeszcze otwarciem oddziału. Bank dodał opłaty do wplat na konta prywatne i firmowe. Zapominając o wpłatach na kredyty. Babcie i dziadkowie po 80 lat potrafią przyjechać z drugiego końca miasta i z okolicznych wiosek, aby wpłacić 38.97 raty za posciel, garnki i cieply koc z prezentacji. Kredytu udzielał nest bank.zgadzam się że- Sapią, maski ściągają, debatują i narzekają po 15 minut przy kasie. Gora powie: crossseling. Co takiemu sprzedasz? Kredyt indywidualny? Inwestycje? Kredyt firmowy? Faktoring ? Leasing? Góra trochę nie zna naszej rzeczywistosci oraz codzienności

rety

A kto Ci karze tu pracować jak Ci się nie podoba? Jak jesteś taki cwaniak co wiesz jak Bankiem zarządzać to idz załóż swój Bank - albo przenieś swój niezadowolony tylek gdzie indziej. To nie jest praca przymusowa!!!! PAPA - idz narzekaj sam na siebie i przestań sobie tłumaczyć, że Twoje życiowe niepowodzenia / niezadowolenie - to jest wina innych osób - sam decydujesz o swoim życiu - wiec jak Ci się nie udaje, nie podoba - to sam jesteś temu winien. Dorośnij Człowieku

szef oddziału

A kto Cie zmuszał żebyś został pracownikiem oddziału ? ! - jak jesteś taki dobry to trzeba było iść na rekrutacje do centrali ! Widzisz jaki jesteś beznadziejny. Nie podoba Ci się w oddziale praca bo jest covid bo klienci przychodzą i na Ciebie chuchają - to wypad stąd !!! Idź pracować do sklepu - gdzie nie ma klientów. Albo gdziekolwiek chcesz - tak żebys byl zadwowolony w końcu. Jestem szefem oddziału - jak pracujesz u mnie to zrób mi przysługę i swoim kolegom i sam odejdź jak ci sie tu nie podoba - bo nam podoba sie i cieszymy się ze szczególnie w pandemii mamy pracę i możemy utrzymać nasze dzieci. Było super - rzem świętowaliśmy, przyszedł ciężki czas pandemii dla całego świata to go razem przetrwamy pomimo że jest ciężko. Wiec odejdz stąd. A ja chętnie przywrócę swoich super pracowników przyjaciół których musiałem zwolnić w ramach grupówek z przyczyn ich niedotyczących - oni chętnie wrócą - i nie będą pluć we własne gniazdo które im pensje płaci. Tak więc idź stąd i nas nie obrażaj. Zostaw miejsce dla tych którzy szanują swoja pracę i swoich kolegów z którymi w oddziale pracują

Wspolczuje

Wspolczuje Twojej rodzinie ze ma w domu takiego (usunięte przez administratora) nawet jak się nie podpiszesz na anonimowym forum to i tak nadal słoma z butów widac ze ci wysoko wystaje ... a wystarczyło uczyć się w szkole jak rodzice prosili ...

Askier
@Wspolczuje

Powtórzę bo jesteś teraz jako współczuję i masz dalej problemy ze zrozumieniem...Pisz cepie jednym nickiem i nie wstydź się swoich bredni. I nie mieszaj do wpisów na forum banku swoich rodziców. To niesmaczne

Alicja
@Gdzie mój system premiowy

Związki nie zablokowały premii. Piszesz bzdury, obwiniasz publicznie koleżankę z pracy nie mając żadnej podstawy ku temu. Pisz, pisz, co niektórzy się ucieszą.

Ola
@Gdzie mój system premiowy

Stary Nest bank był szybki, nowy Nest bank - wolny jak żółw. Kiedy mam zarabiać skoro podpisuje umowę z klientem przykładowo 24.10 a jest 3.11 klient dalej nie ma uruchomionego kredytu…… ogarnijcie się! Bo to nie jest normalne, rozumiem błędy sprzed lat, ale na etapie umowy, ktoś podjął już decyzje….dajcie spokój, zbieracie więcej dokumentów niż ING lub PKO BP - pracowałam I w jednym i w drugim

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.