Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

wr.

wreszcie zajeci robota nie ma czasu na pisanie

wr.

wreszcie zajeci robota nie ma czasu na pisanie

pip

Co jest, nikt nie dostał kasy w tym tygodniu, ani żadnych innych nowosci?

ul
@pip

no jak jutro jest piatek

xyz

komu za co dajcie jakieś dowody bo tu takich co kasę dostali to wielu..

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
nowy

Ponoć kase wypłaciła wiecie cos ?????

johnetdgp

firma ma podobno inwestora od połowy stycznia. gdyby inwestor faktycznie był to (usunięte przez administratora)by nie przepisał 2 firm jak ktoś słusznie zauważył na bratową. można to łatwo sprawdzić. (usunięte przez administratora)

przedstawiciel 7post

Wiadomość z ostatniej chwili .Jest prawdą że firma ma inwestora , jest prawdą że jeżeli dobrze pójdzie to realny termin startu planuje się na połowę marca .Pierwsze przelewy mają pójść już z końcem lutego . Wiem co to za inwestor , wiem to z pewnego zródła . Więcej spokoju bo niebawem ruszamy i to na całego .

Gosia
@przedstawiciel 7post

Witam szanowne towarzystwo ! Jezeli ten przedstawiciel 7 post ma konkretne info to niech do mnie napisze albo zadzwoni!!!!(usunięte przez administratora)lub pisze gg24386049(usunięte przez administratora)

Ken.
@przedstawiciel 7post

Przedstawiciele Już Dawno Powinni Ruszyć Na Całego - Do Sądu Jak ci nie wstyd opowiadać takie rzeczy - co tydzień , co dwa dni lub pod koniec miesiąca to macie chyba nagrane i tylko odtwarzacie . Inwestor to chyba jeden z was - w połowie marca to ruszy na całego sąd chyba .

hy
@Ken.

bo jest jednych z nich co sie nachlapali

taki sobie

i dlaczego przedstawiciele nie daja sprawy do sadu?

prawdziwy ja
@taki sobie

Sprawy już są w Sądzie Pracy, również Inspekcja Pracy była na kontroli - zgłoszenie od pracowników. Teraz tylko oczekiwanie, kiedy ruszy machina sądowa.

@prawdziwy ja

sad pracy a sad cywilny o kase? a prezesi co na to?

prawdziwy ja
@taki sobie

Dla wyjaśnienia: Sąd Pracy jest bez opłat od pracownika. Jak jest założona sprawa w tym Sądzie Pracy to po co jeszcze Cywilny?

@prawdziwy ja

tak masz racje

aaaaa

Oficjalnie juz koniec czy to znowu takie gadanie ????

mmm

bogate słownictwo, którego używają Panowie z Wrocławia świadczy o nich najlepiej.

Irek wrocław

i teraz przynajmniej z twojej wypowiedzi wynika kim jestes, klientem który nie ma pojecia co sie stało i z czyjej winy. Wymyslaj dalej sobie bajki ale napisałem ci na jakim forum "dla idiotów", dowiedz sie najpierw dokładnie kto odpowiadał za oddz. i do kogo przyjdzie komornik najpierw za nie wypłacone pieniądze a później pisz te bzdury.

Jak widać Ty nawet nie wiesz o czym i o kim piszesz. Gość po którym jedziesz to nie prezes tylko jeden z przedstawicieli.

@987

wiem mnie interesuje co wlasnie przedstawiciele robia w tej sprawie, wy macie pewnie kontakt z prezesami dlatego pytam co oni na to nie ukrywam ze mnie interesuje kasa od jednego z przedstawicieli

mmm

Jak to co? Dziś zapadła ostateczna decyzja o końcu mamienia oczów :) Ile można odwlekać powiadomienie ludzi o tym, że nie ma inwestora i że to koniec??? Nie ma inwestora, nie będzie pieniędzy, koniec firmy- to przez to rozumiem kolego. A Ty na co liczyłeś???

:))

Co przez to rozumiesz kolego?

kj

juz po wszystkim

She_09

Czy ktoś z Was jest chory na główkę? Grzegorz z południa, nie był "właścicielem" oddziału. Wszystko przecież było zarejestrowane na zupełnie inną osobę, której godność widniała w prawym dolnym rogu delivera.

jas

potrzebnie kazdy chce wiedziec czy ktos kase dostal

00.

co wy tu wypisujecie czyżby przez te firme coś z główkami było nie tak kto widział jakąś Kasę - robicie tylko nie potrzebne zamieszanie

kurier

A Grzesiek coś wie? ??

gutowski

a czy oddział katowice dostał pieniadze??

8e

zadzwoncie do grzeska to zobaczycie co wam powie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)