Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Kobra

Witam wszystkich. Tez swego czasu miałem te nieprzyjemność, aby pracować w tej pseudo firmie. Zgroza. To jest wprost nieprawdopodobne, aby tak traktować pracowników. Niestabilność firmy a przez to brak poczucia bezpieczeństwa pracowników były na porządku dziennym. W tej firmie co chwile jest kryzys a co za tym idzie zwolnienia grupowe i już nawet nikt nie chce w nia inwestować. A do tego kombinacje, przekręty na każdym kroku. Brak szacunku do działu sprzedaży. Nie wiem, moze ktos jest zadowolony, ze tam pracuje, chociaż ja sobie tego nie potrafię wyobrazić, bo widziałem i poczułem na własnej skórze, co sie tam wyprawia. Przestrzegam każdego, kto ma zamiar tam pracować. Pożałujecie tego gorzko, jak ja i wielu, wielu innych. Za mojej "kadencji" przewinęło sie tylu PH, ze glowa boli. Pracowałem tam pare miesięcy i niestety to jest za dlugo, o wiele za dlugo. Na szczęście ten rozdziali mam juz za soba, czego wszystkim ph, ktorzy wdepnęli w to go..no życzę:)

alka
@Kobra

kryzys jest na calym swiecie , wazne jak sobie z nim radzimy, jedni lepiej inni gorzej, uwazam, ze wazne jest aby w kryzysie ludzi ebyli rowniez normalnie nastawieni i pomocni, jak ekipa jest zgrana i chetna do pracy to mozna gory przenosic, my taka mamy i jakos nie widze tych przekretow i niestabilnosci o ktorej piszesz

ciekawy

Znowu ten brak szacunku! Umówiliście się? Płacą mało? To przecież od Ciebie zależy ile zarobisz, masz wyniki więcej zarabiasz. No i może Ty się pochwalisz do jakiej firmy przeszedłeś, myślę, że nie tylko ja chętnie poznam idealnego pracodawcę.

Anon

Jak się pracuje w pp niestety nie jest to dobra firma do jakiejkolwiek współpracy , o możliwości rozwoju można zapomnieć, prowizja niestety najniższa na rynku, brak narzedzi pracy, brak podstawy, brak szacunku wobec ph, niestety w firmie panuje totalny chaos nie można nic załatwic a poza tym w sprzedaży pracuje niewiele osób a to oznacza ze wszyscy odeszli ponieważ ta firma nie ma nic do zaoferowania. Zgadzam się z kolega powyżej warunki zatrudnienia zmieniaja się bardzo często,…bez jakiegokolwiek porozumienia albo akceptuje się zmiany albo podpisujesz wypowiedzenia. Niezalezy im na ludziach wielu bardzo dobrych ph odeszło ponieważ miało dośc takiego traktowania.

arek

Tak jak powyżej stwierdzam że w tej firmie nie ma co szukac. Nic tam się nie dzieje sprzedaż słaba ponieważ oferta mało konkurencyjna i nieciekawa dla klienta. Opinia wiemy jaka jest nikt nie chce z nimi pracować ani współpracować. Ta firma już wielokrotnie miała zwolnienia grupowe ponieważ nie stać ich na ludzi i tak jest co 2 miesiące, wiec nie warto się w to mieszać.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Igor

Kilkadziesiąt osób budowało firmę i odeszło? Rozumiem, że jak zwykle fakt potwierdzony? Roczne przychody na poziomie 40 milinów złotych, 3 tysiące klientów, z czego 90% przedłuża umowę też jakoś nie pasuje mi do permanentnych problemów finansowych i zarządzania na niskim poziomie. I może Ty mi wyjaśnisz na czym dokładnie polega „Brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiej osoby”, bo może mamy inną definicję słowa „szacunek”.

Jolll

Firma bez perspektyw !!! Co do terminowości w płatnościach to bywa różnie i nie jest tak słodko jak tu niektórzy piszą.Wystarczy zapytać tych którzy pracowali w tej firmie. Niestety sprzedaz jest na tak niskim poziomie ,ze ta firma na pewno nie odbije sie od dna.

hania

nei zgadzam sie, ja pracuje pol roku, od poczatku sie angazuje, staram, robie wszystko jak umiem najlepiej, wydaje mi sie ze sie znam calkiem neizle na mojej pracy i nigdy nikt mnie nie orznal na wyplacie, juz awansowalam i na pewno nikt mnie nie szpieguje, ktos tu sobie stworzyl jakas dziwna teorie spiskowa

Kurczak

Wprawiłeś mnie w pewien rodzaj konsternacji, bo ja raczej PP kojarzę jako przyjazne środowisko pracy, fajnych ludzi i atmosferę zdecydowanie nieformalną. Mam problem dzwonię i nigdy nikt nie zostawił mnie bez wsparcia. Masz pomysł od czego to zależy, inna kategoria ludzi?

Gufi

Lepiej się trzymać z daleka od tej pseudo firmy. Praca z darmo!

Zniesmaczony

Potwierdzam wszystkie słowa pracowników rozczarowanych praca w pp. Współpracy z nimi nie polecam, szczególnie po zmianach, które następują raz na 2 miesiące. Naprawdę ta firma nie ma nic do zaproponowania wszyscy najlepsi PH odeszli stamtąd i na pewno nie dlatego ,ze byli tacy zadowoleni z pracy tylko dlatego ,ze mieli konkretne powody co do tego np( problemy z wyplatą, niskie prowizje, odebranie narzedzi pracy )

glegola
@Zniesmaczony

lub totalny brak wyników i odejście "na prosbe" szefa ...Gdybys/scie (choc nadal mam pewność, ze wiekszość tych opinii pisze jedna osoba), pisali tak umowy, jak te posty pewnie dalej bysmy razem pracowali ;)

irek

Nie wiem co dla ciebie znaczy sensowny zarobek ale jak dla mnei pieniądze są naprawdę oki. Za paliwo od zawsze ma zwracane, a po okresie próbnym dostałem auto, więc nie wiem dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd

Golab

Co można powiedzieć o pracy w pp? Handlowcy uciekają a nawet już uciekli a w tym momencie zespól sprzedaży liczy 8 osób, ponieważ tam nie da się sensownie zarobić. Ci, którzy nie uciekli często oszukują klientów na temat warunków umowy....Własne narzędzia, samochody i paliwo. Kiepski pracodawca

Mentos

Tak w pp jest tak cudownie ,że ludzie z niej odchodzili najszybciej jak tylko mogli!!!!Odchodzili bo byli oszukiwani! A te wszystkie prawdziwe opinie, które mówią jedynie o faktach które działy sie w pp a mianowicie ciągłe zmiany warunków umowy itp to powstały od tak sobie.... Gdyby ta firma działała jak nalezy tyle osób nie ostrzegałoby przed praca w pp..zastanówcie sie.

asd
@Mentos

Pytanie tylko czy tyle ludzi ostrzega, czy pisze to jedna osoba, bo ja mam wrażenie że pojawiają się cały czas te same zarzutu, które nie są prawdziwe. Nie wiem tylko jaki masz z tego pożytek

Kurczak
@asd

To jest trafne pytanie, ale tego jak sądzę się nie dowiemy. Pada zarzut braku podstaw, tylko system prowizyjny w PP. Rzeczywiście komuś, kto osiąga gorsze wyniki może to nie pasować, ale dobry handlowiec będzie zadowolony, bo dużo zarobi. Jak zawsze ile osób tyle opinii.

Mario
@asd

A to ciekawe a te sztuczne pozytywne opinie sa niby takie odkrywcze, za kazdym razem czytam coś "wyjątkowego" o pp oczywiscie ,że NIE tylko cały czas słysze "zawsze marzyłem o pracy w której bede mial jedynie system prowizjny i nie bede miał narzędzi pracy...i jestem z tego powodu taki szczęśliwy " haha zalosne. Dziwi was powtarzalności opinii troche to niezrozumiałe od poczatku dzialalności ph byli oszukiwani w tej firmie... narzędzia , podstawę to wszystko zabrali całemu działowi sprzedazy. A kazdy z nas przyszedł do pracy na innych warunkach wiec nie FAIR jest zmienianie zasad zabawy w trakcie gry!!!

janka
@Mario

pewnie ze nie fair, tyle ze tutj nikt niczego nie zmienia w trakcie gry, owszem kilka osob odeszlo,ale tylko dlatego ze sie nie nadawaly, wiec lepiej dla nich i lepiej dla pp, ze poszly szukac pracy gdzie indziej

Tomasz

Nie polecam tej pracy nikomu. Ja tam pracowalem kilka tygodni i za kazdym razem robilo mi sie slabo na mysl o kolejnym dniu spędzonym w tej pracy.... I jak tu sprzedawac ... jak oferta jest najdroższa na rynku w ogóle nie opłacalna dla kLienta.

michu

i negatywów ciąg dalszy. i w takim samym tonie wszystkie. faktycznie komuś chyba zależy żeby pp zmieszać z błotem. a jak ktoś będzie chciał to i tak przyjdzie i sprawdzi czy to prawda, bo nie raz i nie dwa okazywało się że negatywne opinie w necie mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. w tym przypadku jest dokładnie tak samo. ciężko żeby wiedziały o tym osoby które w firmie już nie są, bo jakiś czas temu zaszło sporo zmian. do tego jeśli ktoś pracował krótko to co może powiedzieć? niewiele. firma nie ma kłopotów finansowych, prowizje są wypłacane i jak ktoś się stara to nie ma co narzekać na kasę, bo jest na dobrym poziomie. plus atmosfera którą sobie cenię.

pmn

Ja mam wrażenie, zę działa czarny pr tylko nie wiem dlacego komuś zależy na tym, zęby nikt w pp nie pracował. Jak tobie się nie powiodło to przykre ale daj innym szansę i niech sami podejmą decyzję. Ja spróbowałem i zwalniać się ne mam zamiaru

kamil

Zależy co znaczą dla Ciebie godziwe pieniądze, bo miom zdaniem w pp można je zarobić. Ja pracowałem wcześniej w 2 innych firmach ale o takich pieniądzach i do tego zawsze wypłacanych o czasie mogłem tylko pomarzyć

Benjamin Guzik
@kamil

"moim zdaniem można je zarobić" - Moim zdaniem, to albo urwałeś się z jakiegoś objazdowego cyrku, albo Twój "diler - chyba "Dyrektor" albo sam Pan e-prezes . To gdzie Ty pracowałeś wcześniej, w fundacji non profit, że mogłeś o takich pieniądzach pomarzyć? Może jeszcze dzień wypłaty nie nadszedł i dalej marzysz? Ludzie dajcie sobie już spokój z obroną tego chorego tworu jakim jest Polski Trąd, no chyba że człowiek z e-wuwuzelą każe Wam takie farmazony wypisywać. Jest sporo normalnych, uczciwych, wypłacalnych firm z branży, więc Wasz świat na PP się nie kończy...

Mariusz

Wielu ludzi przekazuje prawde o tej firmie.Ta firma rzeczywiście nie szanuje ludzi i nikomu nie daje zarobic godziwej kasy. Ludzie tam sprzedawali ciezko pracowali a oni jak nie zabrali podstaw , to zabrali narzedzia, to podniesli ceny bazowe lub obniżyli prowizje. A ta dyskusja która się tu toczy sama mówi o tym ze w tej firmie nie dzieje się dobrze…. Od rozpoczęcia działalności cos tam nie dziala zmiany inwestorow…warunków itp. Przez te firmę przewinęło się wielu ludzi z doświadczeniem w sprzedazy , którzy przyszli zarobic kase a tak naprawde odeszli ponieważ zostali oszukani. Na pewno nikt z tej firmy nie odszedł od nadmiaru bogactwa….tylko każdy miał istotne powody.

odradzam

Haha pozytywna propaganda nadal trwa, tylko szkoda ze te opinie sa bardzo żałosne i nic nie wnoszą , „prowizję sa super” jasne w dzisiejszych czasach ludzie maja wiele kosztów stałych a mianowicie: kredyty, żłobki, przedszkola itp. I KAŻDY chciałby miec podstawę ….a tu prowizje jeszcze sa obcinane zawsze znajda jakis sposób żeby nie wypłacić całości. A do tego prowizje sa najniższe i kompletnie nie konkurencyjne……NIKT w tej firmie jeszcze nie zarobił, wszyscy jedynie stracili i wpakowali swoja kase ponieważ przychodzili do firmy na innych warunkach a po paru tygodniach pracy ich warunki pracy się zmieniały. W tej firmie nie ma stabilizacji …zmieniają wszystkie warunki zawsze na niekorzyść dla ph.

Daro

Firma co 2 miesiące przechodzi kłopoty finansowe sam uczestniczyłem już w kilku (ciecia kasztów, zwolnienia grupowe itp.) i widać to jak na dłoni, że pracowników jak i klientów mają za idiotów.Tam wytrzymają tylko Ci którzy są bez sumienia i godności. I Ci którzy chca świadczyć wolontariat. Ta firma nie daje zarobić. Nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A