Opinie o Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) w Warszawa

zadowolonyklient

Bardzo miła obsługa, jestem z niej zadowolony służą pomoca, doradza. Kraków(usunięte przez administratora) ;)

Marusia

Nie polecam pracy w tym sklepie [usunięte przez moderatora] jest kiepskim pracodawcą i ajentem stosuje [usunięte przez moderatora] niema tam normalnej atmosfery wyżywienie się na pracownikach a później odbija się ta kiepska atmosfera na klientach wędliny są sprzedawane po terminach ważności dziewczyny je codziennie czyszczą i nabłyszczają olejem żeby wyglądały ekstra za przeterminowany nabiał i spożywke potranca ci z pensji .a ta gruba ochydna baba z wyglądu babochłop to [usunięte przez moderatora]potpierdziela wszystkich do właścicielki takie prawe ucho [usunięte przez moderatora] jak przyjdziecie tam do pracy to zapierdzielacie na te stare królewny one stoją na kasie a ty robisz najgorszą robotę życzę wszystkim stalowych nerwów jak chcą tam pracować bo ta pani jest wiecznie nie zadowolona czy jest dobrze zrobiona praca czy nie nigdy cię nie pochwali a na premie nie licz bo zawsze coś znajdzie żebyś jej nie dostała powodzenia

ada

[usunięte przez moderatora] tam że cholera,wędlina stara ,aż rzuca się w oczy,łapami gołymi podają,[usunięte przez moderatora]

@@@@@@@.....

Praca w tym sklepie trudna,personel non stop skłócony dużo dzwigania,nawet towar dostarczają pod sklep a nie do sklepu,samemu trzeba wszystko wnośić.A poza tym nowa osoba jest tam do roboty ,a stare panie do stania przy kasie i nic pozatym.

Tomasz
@@@@@@@@.....

Witam Chciałem przestrzec przed FRESHEM Burakowska 15 Warszawa ... Ogólnie brud i syf . Bierzesz makaron z półki + 0,5kg kurzu w gratisie, wędliny przeterminowane leżące na półkach po miesiąc-dwa... Hot-dogi czesto z dnia poprzedniego odgrzane lekko parówki, pomarszczone. Do tego jak juz coś weźmiesz z półki to po 4 razy cene trzeba sprawdzac bo albo nie ma podpisanej albo rozni się ona z ceną przy kasie. Do tego warunki pracy: umowa zlecenie 10 zł na ręke,umowa na 1/4 etatu o prace a zapierdzielasz i tak po 200 godzin ( masz tylko jeden dzien wolny w tygodniu i to taki jaki wymysli sobie pracodawca). Brak jakichkolwiek premii. Na życzenie szefa musisz zapierdzielac i frytki mu nosic bo sobie wynajal mieszkanie nad sklepem za prawie 3 koła, ale ściaga z twojej pensji bez pytania za nie zdjety przeterminowany nabial i braki w fajkach (chociaz ma kamery i podgląd w swoim domku na pracowników, to zawsze brakuje papierosow na 200-300 zł) palisz czy nie i tak dostaniesz za fajki po tyłku. Dodatkowo kary za spoznienia od 50-300 zł. Zapierdzielasz w świeta i nie masz złotówki więcej, pracujesz z dzieciakami bez umowy co nie mają nawet 18 :] Mimo ze Warszawa to ajenci (zona i mąż) są ze wsi zabitej dechami zadufani w sobie, powierzchownie mili ale i tak potraktują Cię jak śmiecia bo mają więcej kasy i uważają ze za pieniądze da się zrobić wszystko.

Tom
@Tomasz

"szefowa" jara z tego co widzialem. Palenie to drogi nalog moze pracownicy nie wiedza ze w zakresie ich obowiazkow jest oplacanie fajek szefowej. Skoro zakupy jej trzeba nosic do domku to moze i za fajeczki w ramach wdzieczmosci za niesamowita robote zycia trzeba placic

***
@Tom

Witam Mam do cb takie małe pytanie, czy ty nie masz swojego życia? Ja nie wiem po co ty to wszystko piszesz, to chyba jest kogoś sprawa, że ktoś sobie papierosy pali, a nie twoja. Po drugie Zamiast pisać na forum, to można być odważnym i powiedzieć to posto w twarz

Tom
@***

Ciekawe jest to , że mój wpis zabolał szefuncia ale pana Tomasza wyzej juz niebardzo ( a tak na marginesie - Tomasz i Tom to dwie różne osoby tak żeby pan szef szanowny wiedział - z tego co wnioskuje ze struktury wypowiedzi pan Tomasz musiał być zatrudniony w wymienionym przez niego przybytku skoro tak dobrze zna realia tam panujące wewnątrz Peace I odpowiadając - nie nie mam swojego życia - całe dnie spędzam pod Freshem :)

***
@Tom

Tak dla wiadomości, szef tego nie pisał. Jesteś naprawdę osoba inaczej myśląca jeżeli myślisz, ze "szefunciu" marnowałby czas na taka osobę jak ty. Nie interesuje mnie to, gdzie ty sobie spedzasz czas, możesz stać nawet 24/7 pod freshem.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket).
logo firmy Specjalista IT
Anka.....

Ta ta szczególnie ta[usunięte przez moderatora] wiecznie nadąsana,okropna baba,zero kobiecosci.FUUUUUUUUU.............

KACHA.......

a jak [usunięte przez moderatora] w tym sklepie rano kupisz bułki w innej cenie niż popołudniu,panie wiecznie nadąsane,.....a personel to co miesiąc inny.Ale faktycznie sanepid sie kłania.

@@@@.....

[usunięte przez moderatora],kary,personel wiecznie nadąsany,odradzam tam pracę.....za grosze,jak nie ma ludzi do pracy to po 17 godz trzeba zasuwać...inspekcja pracy się kłania.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) - Warszawa

Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)