Opinie o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawa

Dddd

Cały ten oddział to jeden wielki żart psuło się psuło aż zgniło że św Tomaszem na czele

Joljajolka

(usunięte przez administratora)i teraz ma prawo się bać, od tej pory strach będzie mu towarzyszył jak drugie imię, Pozdrawiam Ewelina.

Roman
@Joljajolka

Hmmm, czemu niby? Wyjaśnisz dokładniej o co tu chodzi?

A.
@Roman

Co tam napisała ?

@A.

Skoro nie odpisuje to raczej już pewnie się nie dowiesz... Swoją drogą te wpisy zaczynają się zdawać mniej zrozumiałe i coraz bardziej niepokojące. Ktoś jakieś żarty sobie zaczyna tutaj robić?

LAB

Mówią że zabijesz człowieka, a pójdziesz siedzieć za małpę. Boi się tchórz wojny to będzie się krył pod kołderką urzędu. Przecież takich do woja nie biorą. Chciał do roboty do Strabaga, rozbawil ta wiadomością nie jednego ale Beka była. Co on potrafi oprócz obrabiania 4 liter innemu tj. Nic.

Joolldii

Jak p. Tomek będzie się tak zachowywał dalej teraz jest wydtsszony jak spłoszony zwierz, a będzie tylko kwestia czasu. Już nie jednej osobie kłopotów naczynil, to ktoś mu w końcu maskę oklepie. Albo go może już niebawem szara nasza rzeczywistość rozliczy, no chyba że ma żółte papiery i do woja go nie wezmą, a wiem, że są i to nawet na wysokich stanowiskach, ludzie tacy zatrudnuani w naszym kraju.

Komisja złożona z czterech osób. Test wiedzy z zakresu obowiązków, specyfiki GDDKiA oraz znajomości Exela. Potem rozmowa po zakończonym teście. Krótka, rzeczowa, merytoryczna. Atmosfera komfortowa.

Merytoryczne

Jolldingelling

Joljajolka

Czy nadal peacuje tam ten intrygant (usunięte przez administratora)t. B?

Alicja
@Joljajolka

O kim ty w ogóle mówisz i czym sobie u ciebie na takie zdanie można zasłużyć…?

Kamcza

Tak konfabulat pracuje symuluje i ma się dobrze. A co do problemu jak go zgłaszasz to w dziwny sposób ten problem jest już twoim i tylko twoim problemem i wszystko co złe z nim zwiane obraca się przeciwko tobie. To typowe dla obecnego ustroju.

Ola

Czy trudne są testy ? na rozmowach kwalifikacyjnych ? Bardzo proszę o odpowiedź

Weteran
@Ola

Masz znajomosci to testy niewazne

Pogoda
@Weteran

Moja znajoma dostala pracę, bo jej przyszly teść jest tam wysokim urzędnikiem. Tyle w temacie.

Bartosz
@Pogoda

No co ty? Aż takie kolesiostwo? Bez znajomości nie idzie się dostać? Bo ja nie mam żadnych pleców niestety.

Iwan
@Bartosz

Próbuj może się dostaniesz.

@Iwan

A ile mniej więcej osób tu pracuje? I wiadomo ilu właśnie po znajomości przyszło?

Pogoda 2
@Pogoda

W jakim oddziale?

@Pogoda 2

A to w sumie aż tak istotne? Sam fakt nie powinien już martwić?

Czy w GDDKiA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

No problem

Nie ma żadnej reakcji na zgłaszane problemy... a o skuteczności nie ma mowy. Jak przełożony sam ich nie dostrzega, to czego oczekiwać? Najlepiej jak nikt nie ma żadnych problemów. Problemy są źle widziane a wszelkie inicjatywy dla zmian skutecznie niszczone w zarodku łącznie z "problemowym" inicjatorem. Odbywa się to często na granicy mobbingu. Pozostaje to ignorować lub zmienić pracę i się przynajmniej trochę rozwijać lub wykorzystać swój potencjał. Zapewniam, że wiem coś na ten temat.

No problem
@No problem

Przepraszam najmocniej, ale powyższa opinia nie opisywała Oddziału w Łodzi.

Aga

Reakcja na zgłaszane problemy w Oddziale Wrocław jest zastraszanie przez bezpośredniego przełożonego i przez główna panią dyrektor. Jedyne wyjście to zwolnić się. Nikt tam nie pomoże jak zaczyna dziać się cis złego. Kolesiostwo. Nierówny podział obowiązków.

Robert
@Aga

A nie uważasz, że zwalnianie się tylko wzmacnia negatywne zachowania, o których piszesz? Od czego w takiej sytuacji są Sądy Pracy, oraz Centrala w Warszawie?

Ijoo

Praca w oddziale w Olsztynie również słaba jak w innych oddziałach. Duże wymagania w pracy, śmieszne pieniądze, słaba atmosfera, fałszywi ludzie. Nie ma co się tam pchać...

daniel
@Ijoo

jesteś w stanie pomóc jakie są średnie zarobki w odziale w olsztynie? na stanowsiku inspektor/starszy inspektor ?

Janusz
@Ijoo

Co masz na myśli pisząc o dużych wymaganiach? Trzeba zostawać po godzinach, aby wyrobić się z pracą czy co?

Mona

Mam pytanie, jakie stawki obowiązują na początku zatrudnienia dla osób na stanowisku specjalisty? Specjalista ds. rozliczania kontraktów czy też specjalista ds. mostowych?

interno
@Mona

specjalista- dostaniesz może 3,5 netto, potem długoo nic, kierownicy projektu mają 5,3 do 6 netto . ogólnie robota mało rozwijająca ,przekładanie papierów pomimo dużych ambitnych projektów brak udziału w tym wszystkim . ja się będę zwijał bo nie po to pracowałem na budowach żeby się uwsteczniać. Ogólnie robota dla mało ambitnych lubiących ciepełko.........

@interno

Lubiących ciepełko? Ciepełko czego? Dlaczego to polega tylko na przerzucaniu tych papierów? To co to za bycie specjalistą niby?

Aleksy

na jakie zarobki może liczyć młody radca prawny (3 lata po egzaminie)? w jaki sposób ustalany jest mnożnik?

Oficer

Czesc, Jakich pytań mozna spodziewać sie na teście na drogomistrza?

Co jaki okres czasu w GDDKiA można ubiegać się o podwyżkę?

Gosc

Co 20 lat ;)

Artur

Ubiegać możesz się często - dostać - już niekoniecznie. Nie wiem jak w Łodzi ale w innych oddziałach są przypadki awansów po roku gdzie inni pracownicy dostają awans po 10 latach. Zwróć też uwagę na różnice w mnożnikach w Wydziałach

Były pracownik gddkia.

O co?

Jerzy

@nika, @mik, mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników. Czy na pewno takie sytuacje mają miejsce? To co piszecie to poważne oskarżenia. Forum to miejsce publiczne, w którym powinno się zamieszczać tylko informacje prawdziwe i uzasadnione. Ponadto niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób (w tym podawanie inicjałów), ponieważ jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Wiem
@Jerzy

@Jerzy, to co piszą poniżej o mobingu to czysta prawda (mam na myśli o/Łódź). Sytuacja w jednym dziale dziale trwała od wielu lat. Dopiero na mój donos do centrali w Warszawie zapoczątkował ruchy "pozorne" w tym temacie. Osoba została "przesunięta" po skrzydła koleżanki celem wyciszenia sprawy. Osoba ta już nie pracuje. A dowody ? Proszę bardzo. Rotacja w dziale kilkadziesiąt osób w JEDNYM ROKU. I (co nie jest tajemnicą), proces sądowy wytoczony tej osobie o mobing. Jak i czy się zakończył nie wiem. Jaskółki ćwierkają, że nie stety nic się w tym konkretnym miejscu nie zmieniło. I na koniec, z treści Twojego wpisu wnioskuję, że możesz być jakoś związany z tą instytucją. Jeśli tak, to łatwo znajdziesz dowody na prawdziwość tego co piszę. I już naprawdę na koniec, mobing jest stosowany na nie wyobrażalną skalę, ale ma się dobrze bo pracownicy nie maja odwagi się przeciwstawiać i proces dowodowy jest bardzo trudny. Pozdrawiam

Ela
@Jerzy

A dlaczego niedozwolone jest głośne pisanie o podłości przełożonych? Czasy komuny chyba minęły.

Aga
@Wiem

We Wrocławiu też jest mobing, zastraszanie pracownokow, msciwosc....niszczą każdego kto ma inne zdanie lub domaga się sprawiedliwości...

Lpat
@Aga

A jak wyglądają zarobki?

Koordynator

Panie Jurku,luzik...

Mała

Jak wygląda test na sekretarkę? Pamięta ktoś pytania?

Grzegorz
@Mała

Skąd masz informację o tym, że w trakcie rekrutacji prowadzony jest test dla osoby chcącej pracować w sekretariacie?

Gośka
@Grzegorz

Zaproszono mnie na pisanie testu. Jak go dobrze napiszę to 2 etapem jest rozmowa.

Koordynator
@Mała

Były pracownik napisz swój numer telefonu to Ci powiem...

Maciek

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej są testy ?

Klaudia

Jaka atmosfera panuje w firmie?

Staszek

Bardzo niepokojące opinie piszecie. Może trzeba rozmawiać?

Julka

Do: Owczarek. Zdziwiłbyś się i to bardzo. Wynagrodzenia nie są złe (za wyjątkiem dziwacznych umów zleceń, które są stosowane coraz częściej w stosunku do pracowników biurowych)warunki pracy też ok, ze sprzętem bywa różnie (to efekt braku obsługi informatycznej z prawdziwego zdarzenia). I najważniejsze: Mobbing w czystej postaci stosuje tam dyrekcja. Mistrzynią w tym jest niejaka pani T. Materek. Każdego chce zdeptać, upodlić i wyrzucić. To nie jest dobry człowiek. Ostrzegam.

Pracownik GDDKiA O/W-wa
@Julka

Dokładnie :)

mik
@Julka

jest dużo innych mobberów w gddkia, przykład O/wa, księgowość, słynny PAN AK.

milik
@mik

W Oddziałe Wa-wa niektóre ogłoszenia wiszą już ponad rok. Szczególnie do LD. Chyba to o czymś świadczy, prawda? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Warszawa

• Jak się pracuje w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Zobacz opinie na temat firmy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Kandydaci do pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
1.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad