Opinie o Mine Best Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mine Best Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mine Best Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mine Best Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka Nowy wpis

Hej, firma w razie czego normalnie działa? Znalazłam ofertę dla Reportera, ale jest tak dawna, że chciałam najpierw zorientować się w aktualnych szczegółach. Tutaj również wpisy nie są jakieś nowe. Firma zmieniła nazwę może? przyjmuje pracowników?

pracownik Nowy wpis

pracuje więcej niż rok w tej firmie i jestem zadowolony. Praca hybrydowa, czyli z pięknego biura czy zdalnie na twoje życzenie, niesamowite osoby (zwłaszcza w moim dziale). Jestem obcokrajowcem i czuję się doceniony w kolektywie. Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów. Polecam

Byly Nowy wpis

Pomimo ze Mine Best nie prowadzi od dluzszgo czasu rekrutacji, z czystym sercem rekomenduje ta firme. Jestem zadowolony osobiscie i pod wrazeniem tempa rozwoju! Oby tak dalej

Kandydat Nowy wpis

Rozmowa przebiegła pozytywnie - otrzymałem pozytywny feedback, ale ostateczna oferta miała pojawić się wkrótce. Niestety od tego czasu zero kontaktu. Bardzo nieprofesjonalne.

Programista

Pracuje tu już od dłuższego czasu. Moje wrażenie jest jedno: Firma się rozwija i dba o swoich ludzi jak żadna inna. W swoim doświadczeniu mam naprawdę dużo firm i mimo różnych ewentualnych problemów w zwiazku z tym że firma bardzo szybko się rozrosła, to jest to moja najlepsza firma w której pracowałem. Cokolwiek się dzieje pracownikami, problemy zdrowotne, ewentualne konflikty czy inne społeczne aspekty są szybko rozwiązywane z korzyścią dla każdej stron. Kto do biura przychodzi to ciastka regularnia, owoce, chill room itd :) Firma i ludzie w niej dbają o siebie, nie tak jak mówią gdzieś indziej, ale tu jest naprawdę. To jest tutaj wyjątkowe. Większość opinii które są na tym portalu wydają się opiniami kilku osób z którymi firma zakończyła współpracę po tym jak dostali wiele szans i z nich nie skorzystali. Ja jestem zadowolony, pracuje tu długo i mam nadzieje że będę jeszcze pracował.

Qwerty1

Obserwuje ogłoszenia tej firmy, w związku z tym jak mnie potraktowali, i ciagle są te same !!!! Miesiąc w miesiąc!!! Przez 6 miesięcy nie znaleźli odpowiedniego kandydata skoro twierdzili ze już go wybrali? (usunięte przez administratora)

@Qwerty1

Przeciez MineBest nie prowadzi rekrutacji :D

Pierwsza rozmowa telefoniczna i podstawowy screening bardzo ok, Pani rzeczowa i uprzejma. Drugi etap rozmowa z (usunięte przez administratora) tragedia. Pani używała pytań z pierwszej strony Googla, nie rozumiała celu stanowiska na które szukała pracownika, a na każde pytanie o rodzaj wykonywanych obowiązków odpowiadała „tajemnica firmowa”. Sam proces rekrutacji trwał prawie 3msc od momentu kontaktu do odmówienia stanowiska, jako uzasadnienie poinformowano mnie, że nie pasuje do przewidzianych obowiązków, o których nie chciano mi powiedzieć. Podsumowując problemem jest nie kompetentny dział HR, który patrząc po LinkedIn i tak zatrudnia swoich znajomych ze wcześniejszy firm.(usunięte przez administratora) Typowe kolesiostwo i brak kompetencji HR nie polecam.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mine Best Sp. z o.o.?

Zadowolony pracownik

Cześć, nie wiem czy maja szanse bo nie znam polityki firmy w tym zakresie, nie wiem tez o jakim dziale mówimy. Ja jestem tu programistą i osobiście z dobrego serca raczej odradzałbym prace komuś z małym doświadczeniem. Priorytety i projekty zmieniają się z tygodnia na tydzień, czasem częściej i to już sporo żeby zaadaptować się do środowiska. Wyobrażam sobie, ze gdybym dodatkowo potrzebował częstego prowadzenia za rękę i wsparcia to mogłoby skutkować przewlekła frustracja. Zanim coś ogarniesz to już robisz coś innego albo masz nowych kolegów w zespole :D dla mnie prywatnie (usunięte przez administratora) przygoda

Dziękujemy za zainteresowanie. Firma MineBest nie prowadzi aktualnie żadnych rekrutacji.

Zainteresowana

Interesuje mnie jedno stanowisko na które aktualnie jest prowadzona rekrutacja z tym że ogłoszenie jest wstawiane przez Cloud Best sp. z o.o. Szukałam pod tą nazwą strony www czy profilu na LinkedIn oczywiście bez skutku. Pod długa formułka o udostępnianych danych zauważyłam mail z MineBest. Możecie wyjaśnić czemu widniejecie pod kilkoma nazwami. Jest to dość niepokojące. (usunięte przez administratora)

kandydatka

Podobno od środka jest super, więc może zmienię zdanie jak dotrwam do końca rekrutacji... Ponoć nawet wówczas wiadomo, że z działem rekrutacji jest jakiś problem. Tymczasem na rozmowie nasłuchałam się, że startupowej kulturze, co oznacza, że dużo się dzieje, decyzje są podejmowane szybko itd... Jak się to ma do zapowiedzi 3-4 etapowej rekrutacji w tym 2 tygodnie na decyzję czy znajdę się w etapie nr 2? Chyba jest jakaś silna teza kogo zatrudniać, co nie wróży szybkiego zamknięcia procesu. Pytania pach, pach, mało zainteresowania odpowiedziami i poznaniem kandydata. I nagle zakończenie rozmowy. Fakt, było zapowiedziane, że potrwa 30 minut. Nawet jeśli pani w pierwszej chwili stwierdziła, że nie jestem osobą, której firma szuka... Co stało na przeszkodzie, by być sympatyczną? Nie wiem. Wydawałoby się, że ten klimat, o którym mi opowiadano ma w swych założeniach budowanie bezpośrednich, pozytywnych relacji. Żeby było sprawiedliwie... Fajne było to, że już podczas zapraszania troszkę mi o firmie opowiedziano i dano przestrzeń na zadanie pytań gdybym je miała. Również spotkanie zaczęło się od opowiadania o firmie i stanowisku, na które aplikowałam. Reasumując... max. 3/10.

Anonimowy kandydat

Mimo negatywnych opinii wzięłam udział w rekrutacji do firmy Cloudbest. Rozmowa z rekruterem, następnie wywiad z jednym z dyrektorów - bardzo szczegółowy i zadania do wykonania w ramach rekrutacji. Oczywiście feedback, ze mimo pozytywnie rozwiązanych zadań, wybrali kogoś z organizacji bo „ ma większy insight” na to co się w niej dzieje. Jeśli maja lepszego kandydata wewnątrz, dlaczego zabierają czas Innym osobom? Już po długiej rozmowie rekrutacyjnej można było zdecydować zamiast dawać kolejne pracochłonne i czasochłonne zadania. (usunięte przez administratora)

skonfundowany

Czy ktoś pracuję jako tester i może się wypowiedzieć? W końcu Mine Best czy Cloud Best?

Specjalista ds. Rekrutacji

Mam bardzo marne wrażenia po rozmowie i to niestety dotyczy wszystkich aspektów tej firmy (tych firm?) Pani która prowadziła interview nie zachowywała się raczej jak rekruter. Yyyy, aaaa, eeee, co nie i podobne zwroty nie świadczą o profesjonalizmie w najmniejszym calu, wręcz przeciwnie. Opisana „struktura” firmy (firm?) jest chaotyczna, nie ma ŻADNYCH poukładanych procesów i procedur, nie ma też strategii. Jeden wielki chaos, procesy rekrutacyjne wyglądają bardziej jak zadania ad-hoc „do odfajkowania”. Działalność branży wokół której produkty technologiczne i rozwiązania produkuje i oferuje firma z tego co wiem nie jest prawnie usankcjonowana w Polsce. Podsumowując nie polecam.

NIck

Najpierw byla rozmowa, totalnie nieprofesjonalna HR ktora na sam start miala na mysli inne stanowisko (Customer Mail Service), a ja zaaplikowalam na stanowisko Social Media. Dlatego, cala rozmowa przebiegla bardzo dziwnie. Potem juz cisza i nie odezwali sie. Czytajac tu komentarze, dobrze ze rekrutacja zakonczyla sie na etapie telefonicznym.

Ula

Odradzam udział w rekrutacji, jest to absolutna starta czasu. Moja rekrutacja składała się z 4 etapów, zostały zaproponowane mi dwa różne stanowiska po czym nikt nie wrócił do mnie z informacja zwrotna, a moim zdaniem taka informacja po długiej rekrutacji, nawet negatywna, powinna być standardem.

Blokczejn

Jak widać, dział marketingu i social media jest bardzo nieudolny....

Jixon

Miejsce z dużą dynamiką i wzrostu i działania. Nie jest to firma do przeczekania, trzeba działać, struktura jest płaska a w niej dużo mega doświadczonych ludzi z ultra wiedzą. Nie jest to miejsce dla korpo ludzi przeczekujących życie zawodowe. Mnóstwo młodych ludzi inspirujących do rozwoju i nowoczesnego myślenia, jestem starszy i daje mi to niesamowitą aktualizację i pozwala nie starzeć się zawodowo. Ale muszę się dostosować do młodego tempa. Do firmy doszło ostatnio dużo nowych osób, które przez covid nie miały okazji się poznać, co czasem nie ułatwia zadania i tworzy nieporozumienia. HR jest pomocny, coach i psycholog pomaga rozwiązywać wyzwania między ludźmi. Genialne biuro ze wspaniałym widokiem. Jestem totalnie zadowolony, ale jest to firma, która wymaga i dynamiki i rozwoju, tylko dla tych co naprawdę chcą ruszyć z miejsca.

B.

@KM, to szkoda że jednak nie złożyłaś :) Każdy dział ma swoją specyfikę, na temat innych zespołów się nie wypowiadam, ale np u nas w marketingu jest mega ciekawie. Fajna atmosfera i otwarte podejście do ludzi. Chwilowo jest dość intensywnie, dużo pracy, ale właśnie dlatego rekrutują - żeby odciążyć pracowników. A z negatywnymi komentarzami wiesz jak jest - tak jak z niezadowolonym klientem. Dużo prędzej niezadowolony złoży reklamację, da negatywną opinię. Z tymi zadowolonymi niestety jest odwrotnie, nie mają potrzeby nic pisać ;) Więc jeśli na firmę liczącą ponad 130 osób masz tu negatywne komentarze 2-3 byłych pracowników - to ja bym się zastanawiała, czy tak od razu przekładać to na całościowy obraz firmy :)

(usunięte przez administratora). Nie ważne czy zwalniają kompetentnych ludzi, którzy chcą pracować zgodnie z sumieniem i wiedzą, którą zdobyli przez lata. Ważne by "wizja" sponsora się realizowała. Przez co jest praca po godzinach i kiepska jakość produktów. Następnie ludzie nastawienie wyłącznie na zysk finansowy są odbiciem postępowań ich przełożonych.

Inna

Słyszałem ze jest duża rotacja czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Mine Best Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mine Best Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mine Best Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mine Best Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mine Best Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mine Best Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mine Best Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Mine Best Sp. z o.o.