Opinie o Pyrylandia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pyrylandia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pyrylandia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pyrylandia Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Pyrylandia Sp. z o.o.?

Ile jest zmian w Pyrylandia Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Jedna zmiana. Nienormowany czas pracy. Jak trzeba to 24/7 zasówasz. Nikogo nie obchodzi, że jesteś zmęczony, robotę trzeba zrobić i tyle.

Wojtek Nowy wpis

Cześć, mówisz o serwisie, czy innych działach? Jest tam miejsce dla kogoś, kto chce projektować układy radiowe?

Pracownik Nowy wpis
@Wojtek

W tej firmie są tylko 2 działy. 1 to serwis razem z produkcją, a drugi to dział jajogłowych którzy sprzedają ten towar. Ogólnie w firmie nic się nie projektuje. Korzystamy podwykonawców.

N.N

Za moich czasów było podobnie. Zakłamane kierownictwo, brak szacunku dla pracowników. Przykro czytać że dalej bezkarnie funkcjonują.

@były

Niestety muszę się zgodzić z opiniamii poprzedników, pracowałem tam kiedyś niedługo i widzę że na przestrzeni wielu lat nic się nie zmienia. Firma Pyrylandia traktuje siebie jakby była jedyną na świecie, która jest łaską spływającą na pracowników za to że pozwala im pracować. Podejście mocno (usunięte przez administratora) jeden donosi na drugiego, podsłuchy i gpsy w autach, nieustanny wyścig szczurów, krzyki i pogarda, szok że takie firmy jeszcze istnieją. :(

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pyrylandia Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
@Greenhorn

Słabo orientuje się w układach jakie tutaj panują ponieważ pracuje w tej firmie od niedawna. Struktura firmy to, tak na dobrą sprawę dwa główne pomieszczenia/działy (serwis i handlowcy). W serwisie szefem/koordynatorem jest Wojciech który, do pomocy ma Leszka -kierownika technicznego. Wojciech chyba już w pełni doświadcza męskiego przekwitania natomiast Leszek, zaczyna w pewnym stopniu papugować po swoim zwierzchniku. Olbrzymi problem stanowi fakt iż koordynator Wojciech jest technologicznym dinozaurem i to bardzo wpływa na pracę całego serwisu. Gość na pierwszy rzut oka jest fajny "ludzki".. niestety, przy bliższym poznaniu traci wszystko, kłamie w żywe oczy (mało umiejętnie), ogólnie, niezbyt dużo wiedzy, dużo gadania a ostatnio, coraz więcej krzyków. Z tym przedstawicielem "starej szkoły" należy wszystko brać na papier -podpisany przez niego a jeszcze lepiej, poświadczony notarialnie bo, i tak wkręcał będzie się -stara szkoła???? Leszek natomiast wie całkiem sporo ale, niechętnie wiedzą dzieli się, zdecydowanie chętniej wyśmieje Cie. Śmieszne jest też to, że na osobności nadają na siebie ci kierownicy niczym czlonkinie jakiegoś klubu gospodyń wiejskich???? Generalnie, na pierwszą pracę nie polecam bo, ryzyko spore, pensja podstawowa słaba gdy bierzemy pod uwagę całkowity czas pracy a i słuchanie tych krzyków przyjemne nie jest. Mi po dwóch miesiącach odechciewa sie... Co prawda da się wykręcić z nadgodzinami, wyjazdami i dodatkami jakieś 7tys ale, trzeba zasuwać grubo ponad normę i poza domem no i trzeba dawać sobą pomiatać. W przeciwnym razie, najniższa krajowa i to też przy nadgodzinach.. dodam jeszcze kwestie bezpieczeństwa ponieważ tutaj też jest komedia -tragikomedia.. montaże na lokomotywach szefostwo bagatelizuje do tego stopnia że wysyła do realizacji ludzi bez jakichkolwiek szkoleń, takich którzy w życiu lokomotywy z odległości mniejszej jak 5m nie widzieli????

Dzięki Bogu już były pracownik

Tragedia ! Dyrektor straszny wieśniak, który obraża każdego . Prezesi wyłącznie nastawieni na kasę . Zero pozytywnych odczuć ! Pracowałem na serwisie i nie raz słyszałem jak obrażają pracowników zarówno Pyrylandi jak i ich drugiej firmy „Sawa Taxi”. Pensje na żenującym poziomie minimum krajowego bez żadnych premii oraz dodatków . Praca bez harmonogramu i nigdy nie wiesz kiedy będziesz musiał wyjechać na tydzień bez dyskusji i bez żadnych dodatków za delegacje. Samochody służbowe w tragicznym stanie ( w jednym wypadł silnik po drodze )…. Sprzęt tej firmy jest bez dopuszczenia do użytkowania w ruchu kolejowym co może wiązać się z tragedią. Jeden z „prezesów” wyzywa notorycznie pracowników od wieśniaków i (usunięte przez administratora) …No i nie płacą na czas pensji . Generalnie każdemu radzę unikać tego miejsca jak ognia ! Nawet uchodźcą nie życzę pracy w tej firmie oraz w Sawa Taxi .

były

nie zatrudniają na śmieciówki, płacą przyzwoicie, atmosfera przyzwoita, ale dużo zależy kto kieruje serwisem

Pracuś

Firma nieprofesjonalna. Wykorzystuje pracowników płacąc śmieszne pieniądze. W zamian za dobrą pracę dostajesz po głowie od przełożonego a sam zbiera pochwały od Prezesów! Ogólnie szkoda czasu i zdrowia na takiego pracodawcę. Omijać szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Pyrylandia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pyrylandia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pyrylandia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pyrylandia Sp. z o.o.