Galena Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Galena Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@mahr takich informacji z pewnością dowiesz się bezpośrednio od Galena Sp. z o.o. podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zamierzasz aplikować? A może już to zrobiłaś?

mahr
użytkownik zarejestrowany

abstrahując od powyższych hejtów, ja chcę zatrudnić się u was jako Asystentka do spraw obsługi klienta - ile płacicie?

sru

Galena płaci dodatki jak chce, czyli PH wykonał jakieś zadanie kwartalne ale staraja się udupić go za byle drobiazg. Potem po wielu bojach okazuje sie że kwartał ma 4 miesiace a płatnośc premii jest na swięta.

TM

Kamila czytaj do ch...y ze zrozumieniem ty tępy brzeszczocie! Niejednemu psu na imię Burek. Niejedna Galena na świecie.

kiełek
użytkownik zarejestrowany

czytałem o tym , że Galena po za samą sprzedażą i produkcją leków zajmuje się również ich pakowaniem. Dlatego w związku z tym szukam informacji na tym forum. Mianowicie interesuje mnie jak często do tego działu firmy prowadzona jest rekrutacja i jesli już tak, to na jakie mogę u nich liczyć wynagrodzenie

archiwum x

uważaj, twoja .... jeszcze pracuje.....

akami

czesc adam ....:)akami pare słów o sobie napiszesz..?

polak
użytkownik zarejestrowany

Wiadomo, że najniższe szczeble kokosów nie zarobią, ale pytanie, czy Galena daje możliwość awansu lub podwyżki?

kochaś
użytkownik zarejestrowany

Obawiam się, że zarobić można ale na wyższych stanowiskach. Podrzędne stanowiska na najniższym szczeblu mogą wcale nie mieć wysokich zarobków. Tak bynajmniej jest w przeciętnej firmie farmaceutycznej, a jak w Galenie - nie mam pewności...

Jogi

Te wcześniejsze opinie to chyba o innej firmie. Galena o której Ty piszesz to nie Sp. z o.o. tylko farmaceutyczna spółdzielnia pracy.

Thomas

PM: Rozmowa prowadzona na wysokim poziomie przez dwóch kierowników. Pytania o branże, doświadczenie, zadania na kreatywnośc, scenki sprzedażowe, zadanie matematyczne

MIckey

Witam, w pon mam rozmowę kwalfikacyjną w Warszawie na przedstawiciela farmaceutycznego. Opowiecie mi coś więcej o tej firmie? Jakieś rady na rozmowę kwalfikacyjną, z czego warto się przygotować?? Dzięki :)

Darek

Kupiłem żonie specjalny materac i poduszki bo mnie prosiła i nawet ja jestem z tego zakupu zadowolony bo inaczej śpię, lepiej.

PM

Nie polecam.. szkoda czasu na prace w takiej firmie. Nie szanuja pracownikow i obiecuja gory.. mam porownanie !

tamtadam

firma Galena z Gliwic nie ma oddziału we Wrocku. jest trochę za mała nawet na Gliwice. kiedyś tam pracowałam i co do kierowniczki[usunięte przez moderatora]. nie mam aż tak złego zdania ale pamiętam, że była to pani z mega fochem bardzo częstym a na stanowisku kierownika to baaaardzo nieprofesjonalne. miałam porównanie z inną osobą, która zastępowała ja przez jakiś czas i jak dla mnie była lepszym przełożonym. umowa była śmieciowa - zlecenie a stawka minimalnie niska. praca w soboty, niedziele, każde święto (wg grafiku) na 2 zmiany (w Wigilię nawet 3 i w pracy na infolinii była cała obsada obowiązkowo). bardzo średnie warunki ale ekipa telbokowa była bardzo fajna i to chyba jedyny mocny plus.

Alex

Widzę świeży wpis, moze odkryjesz rąbka tajemnicy i podasz widełki wynagrodzenia jakie zaproponowali, skoro piszesz, że atrakcyjne. Dla każdego to może być inny poziom. Coś w przybliżeniu?

Monika 28

Byłam w głównej siedzibie we Wrocławiu na Kruczej. Aplikowałam na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, całkiem dobre jak na początek.Dość wysoka podstawa i premie od sprzedaży.

Marta32

Nie rozumiem skąd te złe opinie o firmie. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej we Wrocławiu. Atmosfera bardzo miła, warunki pracy i wynagrodzenie bardzo dobre. Myślę,że warto samemu sprawdzić a nie kierować się złośliwymi komentarzami.

NIEMOJE
@Marta32 19.03.2013, 12:30

(usunięte przez administratora)napisz jeszcze nazwisko, bo tez moge z imienia i nazwiska opisać, kto to pisze....

Dorka....to ty facet jesteś czy baba? Bezstresowo....człowieku najwyraźniej nie masz pojęcia o czym piszesz.

Zostaw opinię o Galena Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galena Sp. z o.o.