Opinie o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawa

Elżbieta

Witam czy w oddziałach, rejonach organizuje się jakieś spotkania integracyjne, imprezy, spotkania świąteczne. Pytam tak w związku ze zbliżającymi się Świętami w celu ocieplenia rozmów bo tu widzę tylko mówią o zwolnieniach i nędznych wypłatach i ludziach pijawkach.....

Www
@Elżbieta

Niektóre rejony robią sami sobie. Jeżeli chodzi o oddziały to lipa, przynajmniej u nas nic się nie dzieje. Kiedys były imprezy na Dzień Drogowca, ale i to pandemia zabrała....podobno brak zgody centrali na organizowanie tego typu spotkań.

Elżbieta
@Www

A na Święta jest szansa jak myślicie dostać jakieś nagrody dodatki czy nie ma szans??

@Elżbieta

Podobno w kasie pustka, bo wprowadzili darmowe państwowe autostrady i generalnej się budżet nie spina.

@Annnnna

Może jak zmienia kierownictwo w Oddziałach a następnie w Rejonach to vos rzuca ale zapewne będzie to dopiero po nowym roku. Ja coś słyszałem że zmiany mają być konkretne.Niech się boją Ci co byli pupilkami w ostatnich czasach a takich pełno w moim Rejonie na Lubelszczyźnie co drugi.

Ruda
@Annnnna

I nie informują wprost pracowników o takich rzeczach tylko ludzie się domyślają czy o co chodzi? z tymi profitami na przykład na święta to o co chodzi? ich nigdy nie było czy dopiero teraz są jakieś ograniczenia?

@Ruda

U mnie w Rejonie od dwóch lat kiepsko z nagrodami, a może ja nie dostaje dlatego , że nie jestem pupilkiem kierownika. Są osoby które jakby mogły to by mu w tylek weszły, przeważnie kobiety nowo zatrudnione. Generalna schodzi na (usunięte przez administratora)niestety kto może to ucieka.

@Piotr

Najsmutniejsze jest to, że nikt nic nie powie. Nikt nic nie poinformuje, czy coś będzie na święta, czy nie. Czy w ogóle jakiegoś przelewu należy się spodziewać. Wspaniałomyślnie dali wypłaty 15 grudnia i kolejna ma być 26 stycznia. Bez jakiegoś wspomagania finansowego wielu ludzi jest tym przerażonych....

Adrianna
@Annnnna

Witam podzielcie sue informacja czy distsl8scie jakieś dodatki na Święta? U mnie Rejon z woj. Lubelskiego niestety nic.

@wieloletniPacownik

Witam, tak do wiadomości wszystkich którzy chcieli by aplikować to tej instytucji. Głęboko się zastanówcie. :) Kusząca wydaje się praca w instytucji co buduje wielkie drogi i autostrady, która obraca dużymi milionami, o której można powiedzieć jest największym państwowym inwestorem w Kraju no i jeszcze w nazwie ma dumna "Generalną Dyrekcję" . I mówiąc szczerze na tym ten "róż" się kończy. Jest faktem, że miliony ze środków publicznych przechodzą przez tą instytucję a co za tym idzie jest to ogromna odpowiedzialność, a jak odpowiedzialność to sterta :papierów", często niepotrzebnych, sztuka dla sztuki, ale musza być. Wiadomy specjalne programy, tabele do wypalenia (często się powtarzające bez większego sensu ale musza być bo to dla jednego ministra, dla drugiego, dla posła czy senatora), ciągłe kontrole sprawozdania. I właściwie to wszystko co wiąże się z tą wielką odpowiedzialnością jak darzy nas ten pracodawca. Bo niestety na kasę to się nie przekłada :] Aha jeszcze jedno, oczywiście straszenie "dyscypliną finansową". Co warunków pracy, oczywiście stacjonarnie, no zdalna teoretycznie (i w ofertach pracy) jest ale nikt nie mówi, że na tą zdalną to dyrektor zgodzić się musi a dyrektor oczywiście się nie zgadza bo przecież jest urlop. Podobno w centrali jest inaczej, ale wiadomo... W oferta oczywiście szereg benefitów i same zalety, w rzeczywistości NIC same bzdury do jakich trzeba dopłacać. No i jeszcze słynne ośrodki wypoczynkowe, jakie najlepiej rezerwować co najmniej rok wcześniej (oczywiście na pewnych narzuconych warunkach). Sprzęt komputerowy i systemy wiekowe, ledwo zipiące (na owe trzeba trzeba złożyć wniosek - jak na każdy ołówek w urzędzie - i swoje odczekać). I jeszcze jedno na co trzeba uwagę zwrócić pewna "duma", że jest się przecież Nadzorcą przy projektowaniu, budowie i utrzymaniu drogi krajowej. "Duma" to może była 10 lat temu, teraz posłuchu nie ma właściwie żadnego, bo co to za posuch skoro wymaga się i walczy o jedno, a dyrektor (po wcześniejszej wizycie wykonawcy) sprowadza cię do parteru. Poza tym (usunięte przez administratora) nadzory na budowach, jakie mają nam pomagać a w rzeczywistości bardziej przeszkadzają, choć kasę biorą o niebo wyższa od pracowników gddaki, który tylko z zaciśniętymi zębami patrzeć na to musza. Cóż morale w firmie i sam klimat sięgną (usunięte przez administratora). Taka ciekawostka na podsumowanie z raportu z prac 2015-2023 Dyrektora Głównego urzędu co do zarobków w gddace, otóż z 32 urzędów centralnych w 2015 r generalna zajmowała 4 miejsce obecnie jest niemal na samym dole stawki. Tak rząd docenił przez te wszystkie lata wydatkowanie tych wszystkich milionów publicznych, ale widocznie są jakieś inne urzędy bliżej koryta którym opłacało się dać więcej. Mówiąc krótko "polecam" na własne ryzyko. WieloletniPracowanik

adam
@@wieloletniPacownik

Może po zmianie rządu coś się zmieni choć w to wątpię. Ja wiem z perspektywy siebie ze w woj. lubelskim gdzie w jednym z rejonów pracuję też nie jest za dobrze, pieniądze już nie zadawalające a robota to totalna ściema tak jak piszesz tabelki same nie wiadomo komu potrzebne. Nie będę już się rozwodził długo o nowych zatrudnieniach szczególnie w rejonach pseudo kierownicy przyjmują swoje osoby bez wykształcenia drogowego. jak tak dalej będzie to trzeba będzie szukać pracy gdzie indziej. Nie jestem za tym nowym rządem ale może jedno co zrobi z czego będę się cieszył to powymienia kierowników rejonów w szczególności z południa województwa lubelskiego bo jest tu masakra vo oni wyprawiają z kadrą. Pozdrawiam

Adam j.
@@wieloletniPacownik

A jako nowy być może pracownik na jakie zarobki mógłbym liczyć na stanowisko starszy specjalista woj. Lubelskie. Czy jest szansa na jakieś premie dodatki?

Gabi
@Adam j.

Zależy od wydziału/zespołu. Kiedyś najlepsze stawki były w biurach KP, ale teraz to się pozmieniało. Starszy specjalista myślę że z 5,5 tys zasadniczej mieć musi.

Rrr

Czy coś się przed świętami wydarzy w zakresie przelewów? Jakaś kaska wpadnie, czy taka lipa jak w zeszłym roku? Macie jakies informacje?

Gdaczek
@Rrr

Jeśli nie masz rodziny na stołku lub nie jesteś zaprzyjaźnionym z decydującym to nie spodziewaj się. To tak jak premia „gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie”. Nie ma zasad premiowania nie ma nawet informacji ile było do podziału i kto dostał.

Ala

Masz rację ostatnio aplikowałam na wschodzie Polski do jednego z Rejonów na wszystkie pytania odpowiedziałam na rozmowie kwalifikacyjnej a przyjęli inna kobietę ale po miesiącu dowiedziałam się od osoby tam pracującej, że to osoba od kierownika (pupilka kierownika) także znajomości pierwsza podstawowa sprawa a nie wiedza. Oby o tym co piszą poprzednicy czyli zmiany na tych stanowiskach kierowniczych się sprawdziły. Nie będę już wspominać ze osoby tam zatrudniane są bez wykształcenia drogowego i stażu pracy. Masakra.

@Ala

Zastanawiam się skąd wiesz, że ktoś nie ma jakiegoś typu wykształcenia? Czy tam podczas pracy wszystkie takie informacje są jak najhardziej jawne? Dodatków ile przy tym poświęciłaś samego czasu na cala te rekrutacje? Sugerujecie przy tym ze to reguła i nie warto aplikować?

Edward

Witam jak myślicie czy w związku ze zmianą władzy będą roszady na szczeblach kierowniczych w Rejonach i Oddziałach??

@Edward

Najważniejsze żeby kasa na inwestycje się znalazła. Bez tego GDDKiA leży na łopatkach, bo budżecik strasznie skromniutki w przyszłym roku się zapowiada.

@Annnnna

Na podstawie czego stwierdzasz, że kasy będzie mniej? pracownicy o tym także wiedza? Było jakieś ogłoszenie w tej kwestii? Niby o jakiś podejrzeniach tu ludzie pisali a raczej podpytywali, tylko widzę ze nikt im nie odpowiada. To przyjęć w sumie nie będzie teraz?

Komisja złożona z czterech osób. Test wiedzy z zakresu obowiązków, specyfiki GDDKiA oraz znajomości Exela. Potem rozmowa po zakończonym teście. Krótka, rzeczowa, merytoryczna. Atmosfera komfortowa.

Merytoryczne

I co, są już jakieś wstępne doniesienia co do jakichś zmian władzy? Pewien pan na forum zasiał ziarenko niepewności, do którego nikt już się nie odniósł, stąd zastanowienie… zastanawiam się nad praca na stanowisku biurowym lecz dopiero od nowego roku. czy na działach w tym zakresie planowany jest jakiś rozwój czy jednak musze czekać na jakaś rotacje? Będzie opcjonalna?

Co to za wzmianki i jakichś pożegnaniach? Na głównej stronie jest sporo ofert z października dla specjalistów. Jeszcze wczoraj dodano ofertę dla inspektora ds. obsługi punktu informacji drogowej. Proszę o więcej informacji z pracy na tym wydziale. Z jakich przyczyn jest teraz ktoś potrzebny? Jakie są perspektywy rozwojowe? Występują awanse?

Adaś

Witam proszę o podpowiedź na jakie zarobki można liczyć na stanowisku starszy inspektor w dziale utrzymania na terenie województwa lubelskiego.

Joanna

Proszę pomóżcie jakie zadania są do zrobienia na komputerze w Excelu i Wordzie na rozmowie kwalifikacyjnej do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad w laboratorium.

@Joanna

:( nikt nie wiedział? jesteś może mimo wszystko już po? sama teraz ciekawa jestem co dają, zdradzisz? i czy udało się dostać? jak szybko odpowiedzieli?

@Hanna

Niestety nikt nie odpowiedział w tej sprawie.Wygląda to tak,że jest test z ustaw o drogach publicznych oraz rozporządzenie Ministra transportu w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi i ich usytuowanie oraz pytania z laboratorium(ponieważ ja do laboratorium aplikowałam).Potem jak dobrze napiszesz test zapraszają Cię na rozmowę i wtedy masz znów pytania z ustaw i laboratorium oraz pytania typu ,,co pani robiła w ostatnim roku aby podjąć tą pracę? Pani ostatni sukces?,Co by pani zrobiła gdyby szef był niekomunikatywny?Co by pani zrobiła gdyby z panią w pokoju były pokłócone koleżanki?Oczywiście pytanie o wynagrodzenie i wiele jeszcze innych,których nie pamiętam bo czułam się jak robot odpowiadając na nie bo pani czytała je wszystkie z kartki i szybko bez zastanowienia trzeba było odpowiadać.Na koniec test ze znajomości Worda i Exela na komputerze trzeba było wykonać. Odpowiedź dają za trzy dni(tak było w moim przypadku).Pierwszeństwo mają osoby z orzeczeniem.

@Hanna

Ja startowałam w innym mieście nie w Łodzi.

Www
@Joanna

U nas na rozmowie na stanowisko w dziale administracji był test z zamówień publicznych, następnie test z Excel, później rozmowa z komisją, a na koniec jeszcze studium przypadku. Przekonaj wszystkich do swojej racji... I to wszystko za całe 4 tyś brutto ze stażowym:)

@Www

to co w zasadzie już w trakcie pracy na tym stanowisku się tu robi? próg wejścia chyba wysoki przy tych wymaganiach, które wypisujesz. wiadomo czy sporo osób kandyduje?

@Hanna

Kogoś tam wybrali. Było w pierwszym etapie 14 osób, do ostatniego dobrnelo 5. Nie wiem czy osoba która wybrali oststecznke zdecydowała się na zatrudnienie. A w ogóle kto podaje wysokość pensji razem ze stażowym?! Już takie kombinowanie, że aż nieładnie.

Lola
@Joanna

A czy test z excela i wordu jest trudny, jakie zadania?

AK

Tak źle jak teraz w łódzkiej generalnej nigdy nie było. Kto może to odchodzi.

Onet AGH
@AK

Mam nadzieję że młodzi obudzą się i pujda na wybory i obecnej władzy pokażą pionowego, po co nam takie dyrektory i kierownicy (usunięte przez administratora)co asystenci Misiewicze w rządzie to samo marnuja nasza kasę.

@Onet AGH

Skąd tak duża pewność, że sytuacja polityczna miałaby zmienić warunki tu w firmie? Padło wyżej stwierdzenie, ze kto może to odchodzi... Czyli o jakich stanowiskach głównie była mowa? Jak ta rotacja obecnie miałaby wyglądać? Przychodzą nowi?

Banan

Obciach obciach mam dysortografię to jest pracować wśród mandarynek Łodzi arek i wazeliniarek i które są przekonane że wiedzą wszystko najlepiej, a tak naprawdę g. Wiedzą każdy dobrze wie jak się z tą instytucja wspopracuje tj. Ciężko

ON
@AK

Racja, że tak nie było.. a będzie coraz gorzej... jak odszedłem to odżyłem... najgorsze zachowania między pracownikami, nawet w najbliższym gronie.. zawiść, brak współpracy i pomocy wzajemnej.. jeden człowiek może doprowadzić urząd do ruiny, a urząd powinien być przykładem dla innych..

Aldona

Witam jak wygląda proces zatrudnienia w GDDKiA najpierw dają na 1 rok na okres próbny a potem na stałe? Czy jest szansa jakoś wcześniej starać się o umowę na stałe?

Andżelllla

Jak wam się podoba wprowadzana polityka wszelakich monitoringów? Wizyjnych, monitorowania komputerów i telefonów? Widzę że nieźle się za to biorą, będzie wesoło.

@Andżelllla

Rozwiniesz temat wspomnianej polityki? Informujesz tych co nie są w temacie, że monitoring został po prostu założony? z tym że nazywasz to polityką, czy to oznacza, że w jakiś sposób było to wdrożenie wyjaśniane? co jest przyczyną?

Andżelllla

Czy urlop w GDDKiA jest płatny 100%?

Inspektor

A gdzie jest niepłatny? Na umowie zleceniu i własnej działalności. W każdej cywilizowanej pracy jest płatny.

Szczerze

Zero nowch inwestycji, a te jeszcze męczone że wykonawcy ledwo zipią. Marazm, marazm, można dobrze sobie boki poobijać z nudy i romanse się rozwijaja. Glowka boli jak tu 8h rozłożyć żeby poudawać zapracowanego. Dobrze już było.

Rrr

Dostaliście coś więcej niż wypłata na święta? Bo pewnie co oddział to inna polityka. Na Mazurach biedniutko ...

Robert
@Rrr

Ja potencjalny kandydat do pracy. Biedniutko w sensie tego, co dają na Święta, czy zarobków w ogólności? Ile tego na rękę wychodzi?

@Robert

Na święta żadnego gratisu. Co miesiąc przelewy około 3.7-4.1 tys. W zależności od hojności dyrektorstwa. Klucz do przydzielania ew. zwiekszeń nie jest nam znany.

Robotnik
@Rrr

Tylko socjalne. Tylko wybrańcy dostali jakieś naprawdę grosze. Tak źle jak w tym roku nie było jeszcze nigdy. Traktuje się nas jak robotników w fabryce. Motywacja i zacheta żeby zmiatać stąd czym prędzej. Szanowne dyrektorzy muszą baaardzo nie lubić ludzi....

Grzegorz
@Robotnik

Są jakieś zapowiedzi, że w tym roku dostaniecie większe pensje chociaż z uwagi na szalejącą inflację? Niektóre konkurencyjne firmy wyrównują straty pracownikom. Tu się zapowiada coś, czy dalej cisza po styczniu?

Jakie wartości są cenione w GDDKiA?

Kkk

Znajomości ????

Łucja
@Kkk

Na poważnie? To w takim razie w jaki sposób przekładają się one za profity? Co dzięki nim można w firmie zyskac?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GDDKiA?

Kkk

Jasne, pod warunkiem, że znasz dyrektora. Popracujesz chwilę gdziekolwiek a potem gwarantowany awansik. Zawsze znajomi są mile widziani. A doświadczonych pracowników z wiedzą dyrekcja ma w doopie.

@Kkk

Rozumień, że jesteś tym pracownikiem bez znajomości? W takim przypadku nie ma szans na awans?

Bleeeeeetbtbtb. T. B. T. B. T.

Uwaga na nowy konkurs który pojawił się na specjalista u kierownika projektu, chcesz pracować z niezrównoważonym psychicznie to startuj polecam,, jazda bez trzymanki.

Alicja
@Bleeeeeetbtbtb. T. B. T. B. T.

Znaczy co takiego niby robi, że ktoś miałby sobie darować? Słuchaj, jak coś poważnego się dzieje, to ja oczekuje konkretów, a nie takich okrągłych haseł.

Omijaj wariata
@Alicja

Idź zobacz a sama się przekonasz. Tak namiesza ci w głowie że hoho

@Omijaj wariata

Namiesza? A czym konkretnie, bo tak to nawet nie wiadomo jaką masz intencję wystawiając tę opinię. O co chodzi z tą całą psychiką?

Tomqsz

Potwierdzam wcześniejsze opinie miałem do czynienia z tym człowiekiem i zdecydowanie odradzam. Dziwię się tylko dyrektorowi że trzyma takiego nieroba. To są chyba celowe klepki na oczach. Jak ktoś mi powiedział tacy sami fachowcy na tych samych falach nadający i oddział idzie na dno ale to jest już opinia nie jednej osoby.

Dddd

Cały ten oddział to jeden wielki żart psuło się psuło aż zgniło że św Tomaszem na czele

Zostaw merytoryczną opinię o Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Warszawa

• Jak się pracuje w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Zobacz opinie na temat firmy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad?

Kandydaci do pracy w Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
1.6/5 Na podstawie 19 ocen.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad