Opinie o Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Warszawa

lwica Nowy wpis

Trudno jest mi czytać wszystkie wypowiedzi o firmie Trachem. Pracowałam w tej firmie a nawet w dwóch, bo Reha Fund to moje dziecko i przykro jest mi czytać takie niepochlebne opinie. Zapewne brak wiedzy merytorycznej i nieumiejętności zarządzania decydentów. Na to wygląda, że dynamiczne zmiany gospodarcze zmuszające firmy do permanentnego doskonalenia sposobów funkcjonowania na rynku okazały się za dużym wyzwaniem dla menagerów do zmian, w celu dostosowania się do wymagającego rynku. Menagerowie nie poradzili sobie w nowej erze - erze informacji i przetwarzania danych oraz erze wiedzy/zarządzania wiedzą. Z postów wynika, że zarządzanie kapitałem intelektualnym w organizacji jest totalną porażką firmy. A szkoda, bo obie firmy od 1999 roku zapowiadały się bardzo dobrze. Pozdrawiam i życzę firmie skutecznego i pozytywnego kreowania wizerunku.

Joanna Nowy wpis

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych opinii na temat firmy jako pracodawcy, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązuje regulamin portalu.

Joanna Nowy wpis

@Nick2017-02-28 16:17 chętnie usłyszymy co wpływa na Twoją opinie na temat firmy.

Nick Nowy wpis

Jaka jest szansa na uzyskanie prowizji? Mam na myśli oczywiście ph

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona)? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
$$

Firma bez perspektyw na najbliższą przyszłość. Dalsza pod wielkim znakiem zapytania. Brak stock'ów, brak marketingu, brak inteligentnej osoby zarządzającej. Brak wykładowców, brak silnej ręki, przedstawiciele pracujący w ramach innej bliźniaczej firmy. Pomimo umów o pracę, brak stabilności. Stres, podgadywanie, klika. Dwulicowe osoby. Pracownice zmieniające "twarz" w zależności od sytuacji w firmie. Brak mądrych inwestycji, jedyne to inwestycje w siebie, w swoje koleżanki i ogromna w największego lenia... rowerzystę

adele

Nie pracuję w tej firmie długo, ale na razie jest ok. Kasa na czas i nie śmieciówkach jak u moich dwóch poprzednich pracodawców. Ludzie pomocni przynajmniej na razie:-)

olo
@adele

nie wiem czy podjac prace w tej firmie czy nie od 1992 roku funkcjonuje a kazdy czlowiek ma swoje widzi mi sie. napisz jak Ty to widzisz.

Linka

Zależy czego się oczekuje od pracodawcy. Ja pracuję w Trachem już dłuższy czas i nie narzekam. Super atmosfera.

ona 2

Doładnie potwierdzam opinie. Odradzam wszystkim dla których ważne jest zdrowie psychiczne, bo ilość absurdów jaka występuje w tej firmie siega zeniutu!!!

Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona)
1.2/5 Na podstawie 10 ocen.

Trachem Sp. z o.o. (działalność zakończona)