Opinie o Agencja Ochrony Kowalczyk w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Kowalczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Kowalczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Kowalczyk w Warszawa

Ja tam mam wszystko na czas, no czasem zdarzy się drobna obsuwa ale to 5 dni max. Więc nie wiem co wy tu wypisujecie za głupoty. Pracuje od 3 lat i nigdy nie ma problemu. Jak macie takie problemy to co tu robicie?

Holhol

Też w Warszawie pracowałem do tej pory wypłaty za marzec , kwiecień pół maja nie dostałem rozwiązałem omowe o pracę z art 55 kp1 i skierowałem pozew do sądu pracy A firma MK BIS nawet nieodbiera listów poleconych

Wojtek
@Holhol

Tu ostatnio trochę jest takich wpisów. Ma Pan rozeznanie, czy to sporadyczne przypadki z tym płaceniem, czy jakiś grubszy problem i czy wynika on z sytuacji finansowej firmy?

@Wojtek

Kolego grubszy problem od roku mają kłopoty finansowe peron wstrzymał od marca im dotacje domaga się zwrotu 2 baniek zwrotu info pewne zus ponoć kilka baniek firma prawnicza z którą rozmawiałem ma sadowe nakazy zapłaty też na kilka baniek

@Wojtek

Wojtku nie słuchaj głupot jakie pisze Holhol. Kto by pracował nie mając zapłacone za 3 miesiące jak on tu pisze. Tak jak pisałem u nas na obiekcie wszyscy mają płacone. Opóźnienie góra 5 dni.

Dlaczego twierdzisz że według mnie wypłata się nie należy? Jak tak nie twierdzę tylko pracuje od 3lat na obiekcie w Warszawie i mi jak i chłopakom co pracują ze mną wszystko wypłacają więc nie wierzę że czekałbyś tyle na wypłatę.

@Marek

Marku też byłem ztrudniny od 07.20r w tym okresie dwa razy wypłata była opóźniona max do 16 przez ostatni rok na czas aż do marca za marzec i kwiecień i pół maja brak

Holhol

Marku nawet do trzech bo w przeciągu miesiąca tyłu się zmieniło beż powodu nie odchodzą do pani Marzeny też wydzwanialem i SMS wysyłałem brak odpowiedzi sprawę mam już złożoną w sondzie pracy

Paulina

Ja właśnie po opiniach pracowników na jednym z obiektów rzuciłam pracę. Podobno nie płacą. Tam gdzie byłam jeden dzień, dzisiaj to sami emeryci i renciści czyli osoby,które na pieniądze mogą zaczekać. A obiekt państwowy,więc to daje do myślenia,że nie ma mlodych.A po opiniach,które tu przeczytałam to już tym bardziej wolę nie ryzykować. Jestem wdzięczna,że istnieją takie strony jak ta.

Angelika
@Paulina

Bardzo odpowiedzialna decyzja Paulino , bardzo dobrze ,że zagládłaś tu na stronę ... tutaj wszyscy opisują realną sytuacje spòłek MK sp . z o.o. firma kuleję finansowo , pròbuje udawać ,że nic się nie dzieje ... najlepiej przed zatrudnieniem się do Agencji Ochrony Kowalczyk pòjść do swojego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych I poprosić o wypis czy nie zalegają ze składkami I wtedy każdy się dowie prawdy...I wtedy podejmie decyzję czy chce pracowac na umowe o prace bez składek ZUS ? Czy nie ...

GB
@Angelika

A na jakiej podstawie ZUS poda taką informację?

Rzetelny

Firma O.K. Jak dla mnie super . Wiarygodna uczciwa dobrze można zarobić

Krysia

Bardzo dobre warunki .

tesz zadofolony
@Krysia

Darmowy katering, po roku pracy można wyjechać do sanatorium. Ubranie służbowe bardzo dobrej jakości, plastikowe koszule prima sort. Podejrzewam, że kupują w Vitkac'u. Pieniądze wyższe niż ustawowe minimum, (na rynku mało jest takich firm!) wypłacone dwa tygodnie przed terminem. Ekwiwalent za godziny nocne jako jedyna firma wypłacają z przelicznikiem x2. Polecam najlepszą firmę na rynku security.

@tesz zadofolony

Chyba w wysokiej gorączce to pisałeś. A do sanatorium po roku, to nawet trzeba wyjechać, Pracując dla tej firmy , to nawet wskazane. Pozdrawiam.

@Krysia

Hahaha. Dobre warunki. Chyba się nie wyspałaś

@tesz zadofolony

Tobie kobieto potrzebny lekarz psychiatra, z uwagi na Twoje wpisy. Masz typowe objawy urojeniowe.

xyz
@Rzetelny

Pełna zgoda, da się zarobić i niekoniecznie jak tu piszą nie dostać kasy. Za moich czasow niewypłacane ostatnie były w przypadku pochlania albo nie pojawiania się w robocie bez uprzedzenia.

Piter
@Rzetelny

Ty chyba CHORA GLOWE MASZ albo wczesniej pracowales W CHINACH ALBO INNYM SUDANIE :))) DOBRZE MOZNA ZAROBIC .... BUCHACHACHA, PEKNE ZE SMICHU, DOBRZE TO ZARABIA KOWALCZYK NA SWOICH SLUZALCZYCH OCHRONIARZACH

Kłamie

@Rzetelny

Znów opóżnienie w przelewach za styczeń. W Łodzi dot. pracowników ochrony zatrudnionych w sądach, MPO, ZUS. Dlaczego nie informujecie PIP. Dowalą im kary finansowe, gdyż Agencja Kowalczyk narusza Kodeks Pracy. Jest to Agencja, którą najbardziej narusza przepisy prawne.

chcę pozostać anonimowy

ja dostałem na czas

@Rzetelny

Przyjedź do Łodzi, zobaczysz jak to super agencja. Co miesiąc opóżnienie w wpłatach z umowy o pracę na obiektach EC1, MOK, SĄDY, ZUSY, DWORZEC FABRYCZNY. Bezkarność już pomału im się kończy. Pracownicy nie wyszli na posterunki, powiadomieni kontrahenci oraz PIP.

Bałagan
@tesz zadofolony

bzdura, nic z tego nie jest prawdą

@Rzetelny

Kto piszę ta opinie jedna wielka bzdura. Opóźnienia wypłat co miesiąc i nikt nic nie wie w tym temacie z zacnej firmy.

@Rzetelny

Ty chyba jesteś z zarządu bo nie opowiadaj takich głupot bo na czas nie są wypłacane wypłaty to raz a po drugie stawki są z najniższą krajową i to z uprawnieniami i z bronią

@Rzetelny

Prawie sie zsikałem ze smiechu po twoim wpisie o Kowalczyku ha ha ha

@Rzetelny

Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz

@Rzetelny

Dobrze zarobić że wszystkimi uprawnieniami najniższą krajowa i jeszcze nie wypłacają w terminie,nie skąd masz takie info najgorsza firma.

Emi
@Rzetelny

Nie wymagasz zbyt wiele skoro najniższą krajowa cię satysfakcjonuje

Wacław
@Rzetelny

Człowieku Ty nie wiesz co piszesz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo ani wiarygodna tą firmą nie jest ani rzetelna,sami (usunięte przez administratora) i najlepiej pieniędzy nie płacić ludziom.

mariuszhuragan@gmail.com
@Rzetelny

Firma OK... Tylko regularnie wypłatę dostaję w 2 ratach.. Do dnia 2 lub 4 za miesiąc pracy sprzed 2 miesiący... Odprowadzana składka..w wysokości 1/3 wypracowanej kwoty..!!!

Małgorzata
@Rzetelny

Piszesz bo tak musisz pisać

@Rzetelny

Nie wiem kto pisze te peany, chyba rodzina. Firma tragedia, wypłaty 40 dni po terminie, chociaż samorządy płacą terminowo i to niemałe pieniądze. A my dostawaliśmy i wiem że jest tak nadal poniżej krajowej. Jakikolwiek sprzeciw lub upominanie się o własne pieniądze kwitowane słowami to spierd...j na twoje miejsce przyjdzie inny. Skargi składane do ZGN ( w końcu to one podpisywały umowę z tą firmą) nie przynoszą żadnego polepszenia. Nie polecam, chyba że masz zapas pieniędzy bo czekasz na pensję długo.

gierek ochrona
@Rzetelny

ciekawa firma z płatnością to problem a w trójmieście były strajki pracowników na muzeum gdańska

Izabela

Znaczy jak długo to trwa, żeby kasa na konto wpłynęła? I czy to naprawdę dotyczy wszystkich? Bo zakładam, że po prostu mogli się pomylić w pojedynczym przypadku. To wszyscy mają taki problem?

już wolny
@Izabela

tak,wszyscy mają problem.Bardzo często nowym pracownikom płacą z niewielkimi poślizgami ,ale to nie trwa dlugo.Póżniej po 2 miesiącach i to na godz ponizej krajowej

Robert Miklas

Ja ostatnio rozmawiałem z jednym z pracowników i chwalił się że dobry pracodawca że płaci na czas oraz mówił że są obiekty na których są wysokie stawki godz . Będe musiał złożyć dokumenty ....

@Robert Miklas

To ciekawe skąd, tyle spraw sądowych. za niewypłacenie ostatniego wynagrodzenia z chwilą odejścia z firmy?

@NINA

Jeśli tak twierdzisz że są niewypłacalni to się mylisz dlaczego to ci wyjaśnie ponieważ firma która posiada odpis z pefronu nie może kombinować że nie wypłaci pieniędzy na czas a dlaczego ponieważ odrazu cofneli by tej firmie pefron i w dodatku była by przeprowadzona kontrola więc w to nie wierze oczywiście nie mówię o osoba które pracują na umowę zlecenie . Zdarza się może kilka dni opóżnienia w przelewach ale to nie tyczy pracodawcy tylko kontrahenta jeśli kontrahent nie płaci na czas firmie to zdarza się opóżnia w przelewach .... Dla tych którzy są zatrudnieni na umowę o pracę i są osobami niepełnosprawnymi informuję iż pefron przelewy robi firmą każdego 8 miesiąca więc firma ma czas na zapłatę pracownikowi nawet 10 . ...

mmmmmm
@Robert Miklas

Dostać się jest problem .Jest wielu chętnych do pracy w agencji Kowalczyk każdy chce tu pracować w ochronie.Złożyłem SV zobaczymy może mi się uda w tej świetnej firmie dostać pracę . Nie podoba się to odejdź daj szansę innym.

lumix
@mmmmmm

Jak piszesz takie bzdury to warto zajrzeć do słownika !SV? Co to jest?

jamar
@lumix

Gościu może pomylił V z F bo zapewne miało byś science fiction

AGA
@Robert Miklas

A złożyłeś dokumenty? pracujesz tam? I co? wypłaty są na czas? No chyba że jesteś z rodziny (usunięte przez administratora), choć on nikogo nie szanuje.

Amer z Ząbkowskiej
@NINA

Ostatnie wynagrodzenie właśnie wpłynęło na konto. Moja opinia o firmie pozytywna. Pozdrawiam były pracownik

Mario

Nie wypłacają i tyle

@Robert Miklas

Kilka dni opuznienia haha dochodzić nawet. Do 2 tygodni a kontrahenci to sądy i ministerstwa oni na pewno płacą z opuznieniem

@Mario

Dzień dobry, zaniepokoił nas Pana wpis. Prosimy o przesłanie szczegółów na kontakt@aokowalczyk.pl - chcielibyśmy zweryfikować podane informacje.

AGA
@Robert Miklas

To dotyczy tylko umów o pracę, czyli biura i rodzinki, znajomków. Cała teszt te kilka tysięcy pracowników to zlecenie lub bez umowy, tak też bywa. Nie polecam tej firmy nikomu. Nawwer wrogowi.

@Robert Miklas

P E F R O, N obejmuje tylko umowy o prace, - czyli rodzina. inna sprawa, macie kilka firm, tam gdzie jest rodzina i biuro, są składki i jest PFRON. - Proste? - Proste!. Komu ty tą ciemnotę wciskasz z tym peronem? CŻe ty jesteś taki mądry?zy ty myślisz, że ludzie się nie znają na niczym? ŻAŁOSNE!

OBIEKTYWNY
@mmmmmm

Tylu chętnych??bo tylko u kowalczyka z wyrokami mogą pracować CEPIE

@OBIEKTYWNY

Z wyrokami? To skoro nie płacą, tamci znów pójdą kraść

@Robert Miklas

Baranie, nie znasz przepisów to się nie wypowiadaj. Z umowy o pracę, nigdy na czas nie płacą za godziny nocne. Dlaczego są dwie umowy tj. o pracę i zlecenie. Jest to robione w celu nie płacenia nadgodzin. Większość osób zatrudnionych, nie otrzymuje skierowań na badania lekarskie, gdyż pracodawca musi pracownikowi zwrócić koszty za takie badanie, a dla słynnej Agencji Ochrony Kowalczyk to jest wydatek. Nie chcą płacić za badania psychologiczne i lekarskie pracownikom kwalifikowanym. Niepełnosprawni nie otrzymują prawie żadnych zwrotów / leki, dojazdy, okulary/.Znam przypadki, że osoby pracowały na czarno, bez umów. Po 1-2 miesiącach zatrudnienia w spółkach Agencji Kowalczyk, osoby zatrudnione w nich, same rezygnują z zatrudnienia z powodu niezgodności finansowych. Ja sam złożyłem pismo do PIP, dot. nieprawidłowości w tych spółkach.. Już niedługo spółki agencji Kowalczyk zostaną dokładnie sprawdzone. Takich nieuczciwych pracodawców trzeba eliminować z rynku.

@mmmmmm

Tyłu chętnych, że na portalach internetowych cały czas figurują wpisy ; Agencja Ochrony Kowalczyk zatrudni kwalifikowanych pracowników . Normalni szybko rezygnują z pracy, z reguły po pierwszej wypłacie a trzeba szukać nowych gdyż kontrahent nałożył karę finansową lub zrezygnuje z tej agencji.

@Szybki

Ja też naslałam kontrolę, założyłam sprawę w Sądzie i wygrałam. Polecam, to działa. Żaden nie uczciwy pracodawca nie jest wszechmocny, pracownicy naprawdę mogą zrobić dużo dobrego. POLECAM.

@lumix

Sprawdź w ZUS w jakiej wysokości dla ciebie Kowalczyk wpłacał składki ZUS bo może płacił tylko 9 procent że 100

As
@Szybki

Agencja (usunięte przez administratora) drugiej takiej nie spotkałem. Jeśli jesteście niepełnosprawnymi, pytajcie czy dana spółka w której mają Was zatrudnić, jest zakładem pracy chronionej, jeśli nie jest ,to możecie skorzystać jedynie z urlopu dodatkowego - 10 dniu /stopień umiarkowany lub znaczny/ a oni otrzymują pełną pulę dofinansowania na takiego pracownika z PFRON. Dlatego tak chętnie zatrudniają niepełnosprawnych, ale chore przepisy na terenie RP, pozwalają bogacić się takim pracodawcą, kosztem niepełnosprawnych. Nie zatrudniajcie się w AO KOWALCZYK, jest wiele innych agencji ochrony, które poszukują pracowników do ochrony.

@AGA

Nie rozumiem ludzi którzy robią złą opinię firmie w sieci na forum dlaczego jeśli jest tak źle wszyscy pracownicy nie zejdą temu pracodawcy z obiektu i pójdą walczyć o swoje pieniądze pod biuro. Druga kwestia sprawy jeśli ktoś zna dobrze przepisy prawa wali prosto do PFRON u pisać pismo że osoby zatrudnione na umowę nie otrzymują w terminie wynagrodzenia nagłośnić sprawę iść do sądu pracy walczyć o swoje a napewno sądy będą po waszej stronie każdy tylko umie tu narzekać a tak prostej sprawy nie umiecie załatwić jak by pismo poszło i by wstrzymali dotacje to by obrazu by musieli wypłacić. Wystarczy że ruszycie głowami a nie co złe to opisywać na forum

@mmmmmm

Kolego daj sobie spokój z firmą Kowalczyk bo będziesz miał wypłatę na 3 raty popadniesz w długi

@Robert Miklas

No to złóż dokumenty, a sam się przekonasz o rzetelności tej firmy. Tylko pamiętaj , jak będziesz odchodził, to nie licz na wypłatę wynagrodzenia, bo go nie dostaniesz. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

As
@Robert Miklas

A co Ty masz z tego PFRONU. Oni biorą kasę, a Tobie co dają.

@Robert Miklas

Przyjedż do Łodzi, zobaczysz jakie (usunięte przez administratora) a dyrektorek Kamil, totalne nieporozumienie. Zwolnili go z Solidu i przygarnęla go AOK.

AS
@Robert Miklas

OD KIEDY W OCHRONIE MASZ DOBRE STAWKI.

@Robert Miklas

Tak, podaj z którym z pracowników rozmawiałeś, bo płacić, to on nie lubi. A JUŻ NIE SYSTEMATYCZNIE. A O K. to wyzyskiwacz, a nie pracodawca. Takich należy tępić a nie wychwalać bo NIE MA ZA CO.

Robert
@NINA

Dla twojej informacji zajmuje się sprawami związanymi, z ochrona obiektów i znam dobrze przepisy prawa oraz przepisy związane z PFRON od ponad roku mam pod sobą ochronę na moim zakładzie i powiem ze miałem firmę która zatrudniała osoby z orzeczeniem wszystko było ok przez 3 miesiące po 3 miesiącach firmą zaczęła nie przelewać pieniędzy pracownikom. I pracownicy którzy świadczyli usługę dla nas zgłosili nam że nie otrzymali wynagrodzenia i zgłosili ta sytuację do PFRON i PFRON przeprowadził kontrolę i wstrzymał dofinansowanie które firmą miała otrzymać po drugie my jako kontrahent również wstrzymaliśmy przelewy do firmy i za to że firmą nie wypłacała pracowniokm my przelewaliśmy im na konto pracownikom ochrony i w trybie natychmiastowym umowa z tą agencja Ochrony zostala rozwiązana mam dziś Agencje gdzie przed wyborem i podpisaniem umowy sprawdzamy po pierwsze czy firmą jest wypłacalna i czy nie problemów z finansami. Także proszę pouczyć się prawa co można a czego nie

Piter
@Robert Miklas

Ty MIKLAS, ty nie nazywasz sie przypadkiem KOWALCZYK? I Sam sobie nie wystawiasz tej opinii

Mariusz

najwyzszy czas!

Hubert
@Robert Miklas

ja podobnie, gadalem z kolesiem na obiekcie i mowilk, ze kasa jest co miesiac nie tak jak tu pisza.

Jan
@Robert Miklas

Wolnosc jest wiec kto co lubi.

@Robert Miklas

U Kowalczyka do re zarobki to napewni. Na obiektach w których jest potrzeba kwalifikowanego pracownika ochrony płacą najniższą krajową jak zwykłemu portierowi więc nie mówcie że płacą dobrze

@Kaska

Problem polega na tym, że teraz zleceniodawcy chcą komandosów i najlepiej żeby im jeszcze dopłacić. Nawet portier musi mieć POF. Niestety taka jest prawda.

@Robert Miklas

Jest luty, wypłaty za grudzień jeszcze nie ma. Przemyśl i omijaj z daleka

@Jurek

To co tam jeszcze robisz? Namówić kolegów i upuścić obiekty, WSZYSTKIE OBIEKTY JEDNOCZEŚNIE. INACZEJ NIE NAUCZY SIĘ TEGO .......... ROZUMU.

Nie płacą na czas !!!

@Robert Miklas

Jest luty że grudzień jeszcze nie było wypłaty

@Robert Miklas

Popracuj w Łodzi, zobaczysz jak płacą na czas. W styczniu weszli na obiekt MPO. Zgodnie z warunkami umowy o pracę, wynagrodzenie za poprzedni miesiąc powinno wpłynąć do 10. Niestety do dziś wypłata nie wpłynęła. Również pracownicy z EC 1, nie otrzymali w terminie wynagrodzenia. Kontrahenci zostali już o tym fakcie powiadomieni. Od poniedziałku 14.02, zostaną podjęte odpowiednie działania. Jeśli temat będzie się powtarzał, to Agencja Ochrony Kowalczyk, przestanie ochraniać te obiekty. W Łodzi kadra kierownicza to pomyłka, brak wiedzy i kompetencji. Dyrektor Kamil był poprzednio inspektorem w Solidzie, skąd został zwolniony. Inspektor Monika, kompletne nieporozumienie. Pracownikom wciskają głupoty, wobec zgłaszanych braków finansowych. Dziwię się, że tak mało osób, o nieprawidłowościach w tej agencji, nie informuję PIP, ZUS, Urzędu Skarbowego.

Roman
@Szybki

Tez pracuje w Kowalczyku dokładnie w Sadzie. Oczywiscie tez nie mamy kasy. Boli mnie najbardziej to, ze kontrahenci w żaden sposób nie weryfikuja firm ktore startuja w przetargach. Dobrze ze ludzie sie buntuja i zaczynaja zglaszac brak wypłat. W koncu ten caly kowalczyk padnie

wojna
@Robert Miklas

Po pierwsze to nie tylko niepełnosprawni tu pracują , po drugie to nie Kowalczyk im płaci tylko Peron , tak dziesiątego ???? na pewno, jak ci dojdzie 13- 18 tego to będzie dobrze , może tobie wystarczy goły etat w tych czasach jak np. u rodziców mieszkasz, ale jak będziesz chciał dorobić to zobaczysz jak to wesoło kiedy nie wiesz kiedy dostaniesz wypłatę i czy w ogóle , koledzy od grudnia czekają , o składkach nie wspomnę.

@AGA

Po pierwsze nigdy nie byłem ich pracownikiem ani nie jestem rodzina z nimi zapytałem kiedyś tu na forum czy jest sens składać cv. Szczerze powiem że gdy kura dużo szczęka to nie znosi jaj i tak jest też z wami jeśli było by tak żle w tej firmie to 99% procent ludzi by spokojnie odeszło a wy tylko tu głośni jesteście. Po drugie wystarczy że zgłosili byście do ministerstwa ds wewnętrznych o przeprowadzenie kontroli + do inspekcji pracy zgłosić sprawę a w przypadkach gdy osoby są zatrudnione na umowę o pracę a nie otrzymują wynagrodzenia na czas to wystarczy napisać pismo do PFRON U i oni podejmują kontrolę jeśli będą nieścisłości to odrazy wstrzymują dofinansowanie . Wystarczy ruszyć głową i pomyśleć a nie głupie (usunięte przez administratora) o Chopenie..

Agent 7

Reklama

Zico
@Robert Miklas

Ten twój kolega musi mieć grupę inwalidzką. Na głowę .

Mariola
@Robert Miklas

A nie należny przypadkiem, do rodziny Kowalczyków?

Robert miklas
@As

Byłem zatrudniony u nich na umowę o pracę i nie otrzymałem wynagrodzenia więc zgłosiłem sprawę do pip i PFRONu i wyobraź sobie że pefron zajął się moja sprawą bo otrzymałem pismo że zablokowali im konta do czasu wypłacenia mojego ostatniego wynagrodzenia dużo ludzi nawet nie wie o tym że gdy pracodawcą zalega z wynagrodzeniem swojego pracownika to może nawet zgłosić sprawę na policję która również takimi sprawami się zajmuje ..... Nasz szczęście pieniądze po kilku dniach weszły na moje konto zapłacili co do złotówki

Emi
@Robert Miklas

Co za brednie. Dokładnie wszystko na odwrót.

@Robert Miklas

To szybko składaj, takiego szamba w ochronie jak AO KOWALCZYK, jeszcze nie spotkałem. Pracuję w tej branży 20 lat.

Zadowolony? NIE
@Robert Miklas

To ci głupot nagadał. Robienie na kasie i składkach przy każdej wypłacie.

Xxx

Stawki niskie15,5zł na zlecenie i nie płaci terminowo

adam
@Robert Miklas

Jest połowa marca 2023r ,a jeszcze z grudzień 2022r. całość wypłaty nie wpłynęła.

@Robert Miklas

Ten kto Ci to mówił to kłamał chyba poto żeby Cię zwerbować do pracy.kowalczyk to najgorsza firma w jakiej pracowałem.Nie płaci na czas i zatrudnia na niską stawkę godzinową(15.50zł )Odszedłem z końcem kwietnia a mamy prawie połowę czerwca i do tej pory nie dostałem wynagrodzenia za marzec i kwiecień.Sprawę będę kierował do sądu lub Państwowej Inspekcji Pracy a także zgłoszę ten fakt do Urzędu Skarbowego.Z tego co wiem to nie odprowadza też składek do ZUS-u Odradzam Tobie pracę tam .szkoda czasu i straconych pieniędzy.

Firma Agencja Ochrony Kowalczyk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

Krystian

Ale Mariusz Kowalczyk liczy nadal na to że firma będzie wygrywać przetargi, ludzie już mają ich dość i zgłaszają ich do wszystkich służb aby ich wyeliminować z rynku ochrony i tak się w końcu stanie bo afera jest gruba z Kowalczykami gdzie się pojawią tam sieją zament i działają na szkodę klienta który ich opłaca!

EC1

Wszystko fajnie....tylko co windykatora obchodzą pofałszowane kwity,KPOF-y i ZUSy ? Ta twoja "pani prawnik" to chyba stosuje jakieś prawo nie wiem mozambijskie albo kambodżańskie ? Zanim zaczniesz pisać kolejne fantazje to informuje cie że w Polsce zaległości wobec ZUS ściąga... kto ? ZUS ! na podstawie egzekucji administracyjnej lub sądowej. Jest to jasno zapisane w prawie. Tym obowiązującym w Polsce. Windykator (ani komornik) nie zajmuje sie podrobionymi dokumentami żadnego rodzaju. Nie jest bowiem ani ogranem śledczym ani sądowniczym. Tym zajmuje się Policja oraz Prokuratura. Lub inne instytucje do tego powołane. Jak już idziesz do tego windykatora w sprawach które go nie dotyczą to skocz też do biskupa, lekarza, strażaków, kioskarki, imama oraz do cioci kloci na pierogi. Tyle samo mają do podrobionych kwitów i zaległego ZUS co windykator. Czyli NIC. Podkreślam według obowiązującego w Polsce prawa. Nie wiem może w mozambiku to załatwiają inaczej ? Kolejne sianie fermentu i pisanie bzdur i fantazji. Na przyszłość - Gogle by ci powiedział kto w polsce sciąga ZUS i zajmuje sie fałszerstwami.

Anna B.

Kancelaria Prawna Deputo kontakt 519 154 447 Ta kancelaria prowadzi wszelkie sprawy związane z Agencją Ochrony Kowalczyk Sp. Z o.o. , oni znają całą sytuację firmy i czejaką na dodatkowe informację które posłużą na dowody do sądu przeciwko Andrzej Wojciechowski ten co podpisuje się na umowach o pracę . Bo to on do ZUS , napisał ,że to nie prawda pracownik miał cały etat ,a ten Andrzej Wojciechowski napisał do ZUS ,że nie prawda i on chce żeby składki były naliczone od 1/2 etatu . To teraz go wezwiemy do sądu i niech się wypowie , w Łodzi ZuS chroni Kowalczyk gdzie sam nie płaci składek - dobre co ?! Już TVN ma termin na realizację nagrania .będzie się działo , czekajcie na emisję . Podamy Wam termin !

@Anna B.

Panowie w całej Polsce ! Kto z Was pełni służbę na obiektach wojskowych ?! Proszę o kontakt czy macie wynagrodzenie na czas ! Bo już Żandarmeria Wojskowa jest powiadomiona o zaiatniałej sytuacji jaka panuje w Agencji Ochrony Kowalczyk , i żadna Monika Kiljańczyk nie uzupełni składu ,bo ma sama grupę niepełnosprawności.

@Michał

A co ma żandarmeria do wypłat?

Holhol

Nawet nie zapłacili osobom zatrudnionym z orzeczeniem o niepełnosprawności

Piekny Roman

...jak jest z umowami o pracę normalne wynagrodzenie płaca minimalna stawkę czy tez oszukują z wypłatami? Ktoś coś wie w temacie z góry dziękuję

Wolny !!!
@Piekny Roman

Jak lubisz być dymany, oszukiwany, wyzyskiwany i traktowany jak prymitywny (usunięte przez administratora) to zatrudnij się w tej pseudo "agencji ochrony". Nie dość że będziesz wciąż prosił się o należne ci pieniądze ( po dwóch - trzech miesiącach), to dodatkowo wypłacą ci znacznie poniżej minimalnej krajowej, jako "zwrot kosztów wyjazdu służbowego". Czyli nie odprowadzą podatku ani składek do ZUS-u, ale za to te pieniądze przywłaszczą sobie. Jak się zatrudnisz, to później nie płacz i nie narzekaj, że boli cię(usunięte przez administratora) od ciągłego dymania ciebie.

Fraszka na kowalczyka

Hahahaha, napewno wam pomoże, na 1000%. Ludzie czy was pogięło? To jest członek zarządu, po pierwszym telefonie zablokuje nr. Ja dzwoniłem do Kacpra Kowalczyka powiedział ze wyjaśni sprawę i za godzinę zadzwoni… minął już tydzień. Cisza No i już ode mnie nie odbiera. A Pan Wojciechowski były komendant, poumaczany tu i tam napewno się wami przejmie i zanim zdążycie skończyć z nim rozmowę będziecie mieli hajs na kontach.

Czesław

Śląsk , czy zgłaszaliście brak wynagrodzenia administracji obiektu na którym jesteście ? A koordynator Kowalczyka co na to że kasy brak ? Tłumaczył to jakąś konkretną sytuacją firmy ?

Kot w butach
@Czesław

Koordynator? Człowieku oni się tam co chwile zmieniają. Tam nikt nie szanuje pracownika, co to za firma że do kadr czy płac nie mozna zadzwonic czy pojechać jak masz pytania. Co to za firma w której fabrykuje się umowy, wpisy na KPOF. Administrator? Większość to obiekty przetargowe, tym zasiedzianym na swoich stołkach gnomom nie chce się (usunięte przez administratora) ruszyć. Ważne że wygrała najniższa cena.

Jacek
@Kot w butach

A pracę, to na jaką kwotę się tu wycenia? I co z tymi sygnałami o opóźnieniach w wypłatach, jak często się to zdarza?

Karo
@Jacek

Sluchaj, pracy się tu nie wycenia. Stawki maja od 14,5 do 16 zł. Opoznienia były cały czas a teraz wogole nie chcą płacić

Holhol

Etat z umowy o pracę za marzec nie zapłacony brak odpowiedzi z kadr unikają

Magdalena
@Holhol

Zdarzało się wcześniej, że nie płacili pracownikom czy to jest pierwsza taka sytuacja? Jak próbowałeś porozumieć się z kadrami, czy rozmawiałeś jeszcze dodatkowo z szefostwem? A tak w ogóle to ile kasy muszą Ci wypłacić i jakie podejmiesz kroki?

@Holhol

Standard w tej pseudo firmie. W tym czymś ZAWSZE były są i będą opóźnienia po 2 miesiące, nieopłacone składki i reszta cudów. Napisze ci cos wprost. U kowalczyka jesteś po prostu ekonomicznym zakładnikiem i zawsze czekasz na kase żebyś sie nie zwolnił. Bo jak sie zwolnisz to dopiero jest zabawa w chowanego z kadrowymi.

Agnieszka
@EC1

Oddajesz sprawę do sądu i mają pozamiatane. Płacą z odsetkami. Te sprawy są bezpłatne. To oni ponoszą koszty po PR, egraanej sprawie.

@Agnieszka

No pewnie. Mądrości wujka władka i cioci kloci. Tak na serio. Idziesz do sądu i.... czekasz średnio 11 miesięcy na rozstrzygnięcie sprawy o zaległe wynagrodzenie - tyle trwa sprawa średnio z zakresu prawa pracy według MŚ. Co z tego że firma przegra skoro ty jesteś przez rok dwie wypłaty w plecy ? Proponuje zacząć żyć samodzielnie a nie na garnuszku u mamy i dowiedzieć sie czym są takie abstrakcyjne kwestie jak rachunki, opłaty czy czynsze. Pierwsza zasada brzmi NIE ZATRUDNIAJ SIE W TEJ FIRMIE.

Jakie miasto i z jakiej umowy masz brak kasy ?

Kot w butach
@Michał

W Warszawie dużo ludzi jeszcze nie dostało. Ja od kwietnia pracuję w innej firmie i wczoraj dostaliśmy zlecenia za kwiecień a od tych zło.dzieji za marzec nie mogę odebrać. Na początku jeszcze jakieś ściemy telefoniczne były, teraz telefony powyłączane. I po temacie. Trzeba jechać i przemeblować im ten(usunięte przez administratora).

Luk

A to dobre. Może w końcu to padnie w diabły. Z tego co się orientuje to maja coraz większe problemy. Teraz szukają (usunięte przez administratora) który z nimi w konsorcjum pójdzie…..

GB

Jako pracownik solidu czy impelabraczej od nich dostajesz wypłatę a nie od obiektu, więc raczej odejść. Zostając na obiekcienkach, podpisując umowę zgadzasz się na warunki więc nie rozumiem po co później płaczesz i pracujesz dalej...

Maria

Stawić się na obiekcie, "wszyscy zatrudnieni" nie podejmując pracy i poprosić o rozmowę z administratorem. W wielu wypadkach pomogło. Może i wam pomoże. Życzę powodzenia. Oby nie z Kowalczykiem.

EC1

Jeśli przeczytałeś ten wątek to wiesz co robić. Jeśli nie to przeczytaj. Jeśli pójdziesz do kowalczyka to wiesz dobrze z czym sie liczyć i robisz to na własną odpowiedzialność. Jeżeli tak zakochany w obiekcie jesteś że pójdziesz do tej pseuo-firmy to idź - tylko potem nie pisz tu za dwa miesiące "co robić gdzie kasa?". Każda większa firma ma braki na obiektach i jeżeli nie jesteś kimś kogo i tak mieli wypędzić to inspektor znajdzie ci bez problemu inny obiekt.

Falafel

Śpieszmy się kochać inspektorów tak szybko odchodzą. W ty miesiącu mamy już czwartego. Na szczęście od 1.05 już nowa firma. Ciekawe czy wypłaca za ostatni miesiąc? Pewnie trzeba będzie się szarpać o swoje pieniądze.

@Falafel

Nie wypłacą. Zablokują twój numer a jak zadzwonisz z innego i cie poznają to sie będą rozłączać. Księgowe nagle będą chore i wydarzą sie wszelkie możliwe tragedie tego świata ale zapłacić nie zapłacą.

Kriss
@Falafel

Właśnie, o co chodzi? Cały czas wisi ogłoszenie na inspektora, teraz niby z MK. Co, żaden się nie nadaje? Czy faktycznie ta firma to takie dno i nawet ci których uda im się złapać to uciekaja po miesiącu. Myślałem że swoim przy du pasom płaci normalnie. Pytam z ciekawości bo znam tą firmę z opowieści i przez myśl mi nawet by nie przeszło żeby tam pracować. Jakim cudem no się aż tak długo ( za długo) utrzymują na rynku? Kadra ponoć bez KPOF? Prawda to?

@Kriss

Jakim cudem ? Prostym cudem. Ten cud nazywa sie przetarg w którym 95% albo 100% puntacji to CENA. Dają poniżej realnych kosztów, nikogo z zamawiających nie zastanawiają tak niskie ceny to wygrywają , tracą znowu coś wygrywaja.

buzusquad

Kasy brak, telefony powyłączane. Do kogo dzwonić jak juz chyba czwarty inspektor w ciągu miesiąca.

Bbbb
@buzusquad

Nie dzwon do nikogo. Wyślij im rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia najlepiej by ci podbili ze przyjęli i załóż im sprawę w sądzie. Bo napiszą ci głupoty w świadectwie pracy napewno

Ktoś

(usunięte przez administratora)zacznij płacić w 100 procentach ZUS swoim pracownikom na ich przyszłe emerytury bo jak nie to każdy oddzielne cię wykończy i nic ci nie pomoże sąd odbierze ci wszystko nawet to co przepisałeś na rodzinę a w trakcie swoich machloi dorobiłeś się z żoną

Henryk
@Ktoś

Faktycznie w subkońcie ubezpieczonego ZUS od 01 -04 2021 są bardzo duże różnice pomiędzy składką należną a składką opłaconą czyli są bardzo duże zaległości w opłatach dokonanych przez płatnika.

Krystyna
@Ktoś

Ja też sprawdzę w ZUS-ie subkonto ubezpieczonego a zwłaszcza okresy rozliczeniowe i wszelkie różnice pomiędzy składką należną a składką opłaconą i wszystkim pracownikom agencji Kowalczyk radzę zrobić to samo.

Hopsasa
@Ktoś

Nic nie rozumiem. Macie chyba syndrom sztokholmski. Po co dalej tam siedzicie jeśli wszędzie tyle roboty?

Henryk
@Hopsasa

Weź się zajmij sobą dobrze i nie wtrącaj się w nie swoje sprawy

Krystyna

Doradca się znalazł

@Hopsasa

Weź zajrzyj do WC bo chyba masz zespół psychologiczno - jelitowy

@Kasia

Ma rację.

Nic dziwnego., że jesteście tak traktowani przez pracodawcę skoro nie umiecie czytać z zrozumieniem nawet tego forum. Osoba o nicku Hopsasa pisze, że zgłosiła się na rozmowę o pracę w AOK, coś jej się nie podobało, zajrzała tu właśnie, nie podjęła pracy po czym znalazła inną u uczciwego pracodawcy. Zamiast podjąc polemikę wolicie obrzucić inwektywami. Być może dlatego nie znajdujecie pracy gdzie indziej, inne agencje wolą kumatych. Takich jak np. osoba o nicku Iwona, która odeszła i wygrała sprawę w sądzie.

Profesor

Za to ty naumiałeś się czytać jesteś cztaty i pisaty mundry

Najwyraźniej ty jesteś adwokatem Kowalczyka bo jesteś taki umiący czytać ze zrozumieniem , taki kumaty i w ogóle tak bardzo inteligentny że aż bezdennie głupi w swoich wypowiedziach.

@Ktoś

Zasadnicze pytanie... po co dla nich pracujesz? Nie czytałeś opinii o tej pseudofimie? Może myślisz, że jak zobowiązania tych złodziei urosną do kilkudziesięciu tysięcy to nagle dostaniesz na konto całość tych długów, które Ci zalegają? Praca w której nie dostaje się pensji a ludzie i rąk w niej pracują... tylko pogratulować temu kto się na tym wzbogaca

Bo wszystko to prawda.

Jaga

Narzekaja i pracuja dalej, tak po prostu maja.. Ty tez gadasz o "zlodziejach" i piszesz o "dlugach", skoro masz dowody to zamiast na forum idz do sadu albo na policje, chyba ze gadasz zeby gadac

Nina

A wiesz, ile mają spraw w Sądzie? Od cholerny. Są wyznaczone osoby, do zajmowannia się tylko tymi sprawami. W całej Polsce.

@Jaga

Ja tam już nie pracuję dobrych parę lat. Moja "kariera" w tej pseudo firmie trwała całe 8 tygodni... Wystarczyło dla mnie, że na czas nie dostałem pierwszej wypłaty i postawiłem ultimatum, że mają 14 dni na przelew. Następnie w ostatnim dniu zwlekania, o godz. 12 zadzwoniłem do koordynatora, że o 15 schodzę z obiektu bo nie mam pieniędzy na koncie. Punkt 15:00 zatrzasnąłem za sobą drzwi obiektu i nikt mnie więcej nie widział. Jak ktoś lubi czekać i czekac i czekac na swoje wypracowane pieniądze to jego sprawa. Ja już nie miałem za co dojeżdżać do pracy a powietrzem to też nie umiem się żywić. Nie chciało mi się z nimi sądzić. Myślę że i tak mieli miła niespodziankę jak zabrakło czloweka na ich obiekcie :-)

Obserwator

Gdzie miałeś taka sytuację?

@Obserwator

To gdzie taka sytuacja miała miejsce jest najmniej istotne. Ja chcę przekazać pracownikom tego czegoś jak i potencjalnym przyszłym pracownikom jak należy postępować z tą AO. Oni nie szamowali i nie szanują ludzi. Tam wzbogaca się kilka osób na górze a reszta na nich pracuje. O tym gdzie zaistniała sytuacja miała miejsce kierownictwo doskonale wie, a ja z kolei liczę się z tym że na tym forum piszą właśnie też osoby chcące wybielić wizerunek firmy i jestem przekonany, że mogą pojawić się odniesienia do mojej opinii, że jest ona rzekomo nieprawdą. Chcesz? Pracuj dla Kowalczyka, ale na pieniądze za to nie licz.

Prawda

bałagan

Faktycznie nie płaci składek

@Ktoś

Podobno Agencja Ochrony Kowalczyk, dostała wysoką karę, za machloiki ze składkami do ZUS. Wreszcie im się ktoś dobrał do ;(usunięte przez administratora);. W Łodzi, jest tragedia, wypłaty z opóżnieniami, umowy dostarczane z miesięcznym opóżnieniami. Dziwię się, że ochroniarze zatrudniają się u nich. Pracy w ochronie jest sporo, można zawsze coś wybrać dla siebie. Takich oszustów jak AOK, należy omijać i gnębić.

mariuszhuragan@gmail.com
@Ktoś

We Wrocławiu koordynator się zmienił..i nadal obiecanki.. Przełożony nie ma wpływu na sfa) szowany okres ujęty w zleceniu, na wyrównanie składek ZUS, na sprostowanie stawki!!!

Płatności

W sprawie płatności zapraszam do kontaktu pod numerem 519 154 447

Koko
@Krystyna

No jasne!!! Odrazu poczujesz się lepiej a pracodawca się zes…. Chyba ze śmiechu! Robotę zmienić niech sam zasuwa na obiekt

Zygmunt Gdańsk

JEŻELI PRACODAWCA NIE OPŁACA SKŁADEK ZUS LUB OPŁACA TE SKŁADKI NUEREGULARNIE LUB OPŁACA INACZEJ NIŻ STANOWI UMOWA O PRACĘ ZAWARTA Z PRACOWNIKIEM W TYM PRZYPADKU PRACOWNIK MOŻE ZŁOŻYĆ WNIOSEK DO PROKURATURY O PODEJRZENIE POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA NARUSZENIA PRAW PRACOWNICZYCH WYNIKAJĄCYCH Z UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO .

BG

Firma Kowalczyk nie wypłaca na czas wynagrodzeń nie odprowadza składek i nie płaci wynagrodzeń wg najniższej krajowej, Najgorsza firma która (usunięte przez administratora) ludzi i Polskie państwo na pieniądze. Myśle że materiał na temat tej firmy nadaje się do programu Alarm. A najciekawsze są ukrywane podatki do Urzędu Skarbowego. (usunięte przez administratora) którzy bogacą się na ludzkiej krzywdzie.A może trzeba się zastanowić aby zgłosić sprawę do Ministra Ziobry.

Kamil
@BG

Powiadomić PG Zi…. jak Kowalczyk (usunięte przez administratora) pracowników i skarb państwa na prokuraturach i sadach które przecież podlegają ministrowi sprawiedliwości

Pracownik.

Składanie czegokolwiek do PIP-u jest bez sensu. Nie wiem jakie układy z PIP-em ma kowalczyk, ale wiem że ma ich głęboko w du*ie. Albo to zwykli kolesie, albo PIPy są tak samo skorumpowani jak agencja kowalczyk.

@Pracownik.

Nie siej fermentu ! Kolejny po "obserwatorze" (usunięte przez administratora) który madrzy sie aby nie robić nic. Najlepiej zrobić kowalczykowi prezent i nie zglaszać i nie walczyć o swoje. Może jeszcze zacytuj Biblie o nadstawianiu drugiego policzka co ? Informacja aby wyprostować tego biurowca. W przypadku umomy o prace kontrola PIP i jej dokumentacja są podstawą do roszczeń sądowych. Jeżeli nie byliście w PIP to w sądzie pierwsza linia obrony będzie - czemu nie byłeś w PIP ? Sądy sa jakie są i chętnie przyjmują te linię obrony aby mieć sprawę z glowy.

Największy fan

Obiekty spadają, przetargi przegrane a te dwa pajacyki potocznie zwane dyrektorami się cieszą że tak dobrze to jeszcze w tej firmie nie było. A może byście etaty popłacili za marzec co?

Tom
@Największy fan

Częściowo mają rację, mniej roboty, mniej ludzi, przetargów a kasa ta sama. W Solidzie czy Konsalnecie trzeba ogarnąć masę obiektów a tu zostały resztki. Więcej aut firmowych niż pracowników, więcej ludzi w biurze niż w terenie.

ciekawe...

tak się zastanawiam... firma ma certyfikat iso i aquap. A jakby tak zgłosić ich ze łamią przepisy prawa pracy itd.. to pewnie dożywotnio stracą certyfikat i tam są kary nie w tysiącach ale dużo wyższe...Jak w PCA ruszy machina to już nie bedzie przebacz. Tak zdaje się skończyła już jedna firma w Stolicy

@ciekawe...

Iso 9001 znaczyło cokolwiek 30 lat temu. Teraz to ma to co drugi warzyniak. Płacisz 10 000 i masz to jest wydawane masowo. AQUAP kosztuje też podobnie. Kary to sobie wymyśliłeś. Nie ma kar finansowych. Nawet jakby byly to od tej firmy (usunięte przez administratora)nic nie ściągnie sie. Można najwyżej cofnąć certyfikat. Co nie zmienia faktu że taka speudo firma jak to cos by dalej udawało że ma.

Ciekawe
@EC1

No nie zgodzę się z Tobą. Certyfikacja jednak coś znaczy. A odbierana jest dożywotnio nawet jak otworzysz inny podmiot to nie dostaniesz. Bez ISO nie wystartujesz w przetargu a bez aquap nie możesz robic obiektów wojskowych na przykład. Nie ma kar? Są koleżko i to bardzo wysokie. Była sobie kiedyś firma sat-guard która tez miała w poważaniu mandaty z inspekcji pracy bo to akurat kpina. I wyobraź sobie że to właśnie jednostka certyfikująca pogrzebała tą firemka i pan Cz jakoś chyba w branży przestał istnieć. Pip to kpina, nałożą 20 tysi mandatu i każą wyprostować dwie umowy i tyle. A PCA to taki twór który nadzoruje podmioty posiadające certyfikacje nie jest takie delikatne. A jak znajdzie uchybienia a tu znajdzie mnóstwo to wjeżdża na ostro i kończy sie rumakowanie.

@Ciekawe

Coś znaczyła zanim sie stała masowa. Jak to ma każda firma to jest bezwartościowe. Oczywiście gdyby im odebrali certyfikacje na AQAP to by było dobre bo by poleciały obiekty które jeszcze im sie ostały...zakładając że ich klienci by sie o tym dowiedzieli. A z tym jest różnie. Konkretnie jakie są te kary niby ? Bo pseudo-firma vel goło.dupce Kowalczyki to nie mają ich i tam z czego zapłacić. A kolejność wierzytelności jest prawnie określona. Pierwszy do spłaty zawsze jest ZUS i nawet tu mają wielomiesięczne zaległości. Mogą dostać karę nawet i na 20 milionów i co z tego ? I tak nie ma z czego zabrać. Sat guard nie spadł z urzędów przez żadne certyfikacje tylko przez to że był dziadem ekstremalnym który miał zaległości z wypłatami po pół roku i sie zrobił o to dym jak to miasto płaci co miesiąc a ochrona korzonki i grzyby z lasu wcina. Kowalczyka nie zabija żadne kary których nke zapłaci ( bo z czego?). Jego zabiła własna bezmyślość, dziadowanie i traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) A przede wszystkim to że tej firmy dość mają nawet klienci którzy dawali przetargi na 100% cene. Ta firma to już na szczęście trup.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Kowalczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 520.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Kowalczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 491, z czego 94 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Kowalczyk